Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ministři vysvětlují divné kontakty

Nejoblíbenější ministři Stanislav Gross a Jaroslav Tvrdík jsou nuceni vysvětlovat své soukromé známosti a telefonní hovory. Stalo se tak poté, co týdeník Respekt napsal, že ministři vnitra a obrany si telefonují mimo jiné se ženou, která je úředně odposlouchávána kvůli podezření z kontaktů s obchodníky s bílým masem.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Ashtar Sheran

ALKOHOL, DROGY, TABÁK, HRY, EROTIKA - NA VYSPĚLÝCH PLANETÁCH NEEXISTUJÍ !
750.6 ALKOHOL, DROGY, KOUŘENÍ, HRY O PENÍZE, EROTIKA.  
  Tyto ovládací programy jsou podporovány vládami a politiky a tolerovány. Všechny tyto činnosti ničí člověka a opět mu brání zvýšit si duchovní úroveň spolupůsobením řídících struktur. Tyto falešně hlásají, že mají zájem o občana státu a o jeho svobodu projevu.    
Tyto ovládací programy na Vyspělých planetách neexistují už proto, že by je duchovní vůdci a zástupci lidu nikdy nedovolili.
 
                  
0/0
7.5.2003 16:42

jbs

Novinářská slabomyslnost.
Je neuvěřitelné jak tady trapná Slonková a spol. bulvárně zavádějí pozornost od skutečného problému. Místo uvedení skutečného průšvihu tady předvádějí  tupou ideologickou kampaň.  
0/0
7.5.2003 16:34

Pinta

Bylo by to hezke...
Bylo by to v nasi demokracii moc hezke, kdyby ti vysoci papalasi, ministri a poslanci byli pomerovani stejnym metrem jako obycejni obcane a byli pod zvysenou verejnou kontrolou. Presto se vsak nemohu ubranit takovemu nejistemu pocitu. Je jednak velmi dobra vec, ze novinari zverejni vse, co se sami dozvedi. Ale takoveto informace o odposlesich, se mohli dozvedet pouze od zdroje, tj. od policie samotne. A to je preci velmi podezrele. Policie by snad asi byla sama proti sobe, kdyby novinarum vytrubovala ci telefony jsou odposlouchavany, proto ze tim by byl zmaren prubeh vysetrovani. Proto je treba, krom projevu poboureni nad bezostysnymi politiky, si take polozit otazku. Cui bono? Komu je ku prospěchu takove zverejneni, ktere konec koncu zmari cele vysetrovani? Nejde prave jenom o to zmareni? A nebo to ma i jiny ucel? Napr. politicky motiv diskreditace urcitych politiku? Je to vyrizovani uctu mezi poitiky, nebo mezi policejnimi slozkami, nebo mezi sefy vsemocne ekonomicke mafie?  Ale konec koncu, Cech je jiz davno otrly a na afery podobneho druhu zvykly. Vse zase jen bez nejakeho valneho efektu vysumi do ztracena, a prijde zase jina afera...
0/0
7.5.2003 12:18

Vokoun

A co ta Palochová?
A ta Palochová vypadá aspoň jako Monika Lewinská?
0/0
7.5.2003 9:11

iveta

Opravdu podivné kontakty
Chlapci by si měli zamést přes vlastním prahem. Ale peoč je kritizovat? Koho jsme si zvolili, toho máme.
0/0
7.5.2003 6:41

Fotr

Re: Opravdu podivné kontakty
Promiň, ale nikoliv  "jsme"...komu jsi dával hlas ty nevím, ale já jsem Staníkovi hlas nedával.... tak si nech to svoje jsme...
0/0
7.5.2003 7:46

Špidla

Tvrdík & Gross
Po nás potopa!
0/0
6.5.2003 23:49

ruda

jsme hravééééé
standoooooo mám to ráda ze zaduuuuuuuu
haha haa
0/0
6.5.2003 22:59

ruda

čemu se proboha divite všichni
čemu se proboha divíte !!!!! to že ministři chděj do bordelu a hrajou si na mistri světa  vono už to s těma svejma přestalo dávno bavit co?? te´d byli chyceni jak malý uličníci tomu se musim jenom smát jsou to neskuteční amatéři ovšem v parlamentu chodej jako borci zachvilku budeme mít jako premiera bordelmámu . takže na závěr říkám všem ještě máte čas tak si páni ministri užívejte ono vás to přejde se vstupem až budete muset makat
0/0
6.5.2003 22:53

HDP

poradkyně pánů ministrů
Třeba to je konzultantka, radí jim jak řídit ty jejich bordely.
0/0
6.5.2003 21:52

Pragmatik

vypatlanci
Pokud Gross a Tvrdík neví, že do bordelu se volá z předplaceného telefonu(a nebo to číslo se nechává) tak ať se věnují něčemu méně náročnému.
0/0
6.5.2003 21:38

Kočky z klubu

Stando Grossi....
....jsme veselé, jsme hravé.....tak nám zavolej
0/0
6.5.2003 20:57

Standa

Pssst
Pssst. Nesmi se to doslechnout ta moje.
0/0
6.5.2003 21:42

sword

Vážená D.Heriánová ..
Jsem naprostým odpůrcem vstupu do EU, ale když jsem si Vás přeč, pochopil jsem, že patříte ke KSČM. Prosím Vás, zbožně, už tu komunistickou smotanou argumentaci tady už neříkejte, protože jen popudíte lidi a ti pak mohou reagovat pro EU, jen proto, že budou regovat negativně na Vaše KSČM slátaniny. ne že by na nich nebylo pravdy dost, ale z úst KSČ poslouchat o ohrožení národní suverenity je poněkud směšné, neb každý odpoví, že ste o ni nebojovalui v područí toho vašeho Sovětského svazu. fakt nechci být sprostý, ale komunista s internacionálním základem by si slovo vlast vůbec neměl vzít do úst. Každý ví, že do ANO -EU chtěj bejvalí komouši ( dnešní sociální demokracie), a dnešní NE-EU chtěj dnešní odstrčení komouši a že socani díky vaší propagandě získavají s EU jen zvýšenou podporu, protože strašej národ hrozbou vašich Grebeníčků, takže si vlastně nahráváte. Přestaňte s tím vaším imperialistickým kapitalistickým strašidlem, přestaňte si brát do úst národ, vlast, suverenitu, protože vy jste ti poslední, co na to mají právo. Navíc nechci jít zásadně do EU, ne proto, že by to byli kapitalisté, ale proto, že EU je prolezlé zkapitalizovanými socialisti v duchu vaší souialistické internacionály. DO Eu nechci protože na to ČR a česká národ skutečně doplatí, ale jen proto, že nemáme stejné startovní čáry, stabilitu, stejnou pozici a to zase ne proto, že by za to mohla Evropa, ale naši zaprodaní, neschopní a politici a vláda. A ta je, pokud jste si nevšimla, vašeho komunistického původu, jsou to vaši odrodilí žáci, děti a výtvory. Rychetským začínaje, Špidlou a nejposlednějším agentem, někde zalezlým konče. udělali jste si 89 revoluci, převlíkli kabáty, rozlezli se do všech mocenských, ekonomických i soukromých složek a bujíte jak spory.
0/0
6.5.2003 18:17

Dana Herianová

Re: Vážená D.Heriánová ..
 
Vážený Sword ,
žasnu jak si můžete dovolit říkat někomu co může nebo nemůže říkat.? Opravdu žasnu.Jste typickým příkladem demokracie po česku, ta totiž stojí a padá na tom že se uštve ten kdo má jiný názor.
Lituji Vás  !
0/0
6.5.2003 20:51

sword

Re: Re: Vážená D.Heriánová ..
Tak vážená madam, za prve jsem psal, že ve většině věcí je to pravda, takže v mnohem rikame to same, jen podotykam, že jsem vas žadal, asi si z toho vezmete jen co se vam hodi. Za druhe jestli bych někoho uštval, tak komunisty, to je fakt, takže tím že jste si to pojala až tak, jste jen potvrdila mou domněnku. A pak terdy trvám na tom, že komunisti jako partaj nemaj právo se dovolávat vlastenectví, zejména z minulosti za své zločiny, pozvání rusu k okupaci, za své operativní plány, operace, kádrové rozvědčíky a agenty, operativní kombinace do dnes používané a působící v tomto státě i následně po tom, co jste národu provedli údajnou revoluci 89. Punktum. A zajisté, to jako vy, komunisté máte být ti uštvaní s tím jiným názorem ??????????????????????????????????? Proboha světe zboř se, jsi celý naruby. Vy komunisti jste mi zabili dědu jen proto, že v pražským povstání 45 bojoval pod anglickou centrálou. Údajná sebevražda s dvojitým prustřelem plic, sleziny a hlavy. A vás, komunisty mam poslouchat ?
0/0
6.5.2003 21:39

Dana Herianová

Re: Re: Re: Vážená D.Heriánová ..
 
0/0
7.5.2003 4:29

sword

Re: Re: Re: Re: Vážená D.Heriánová ..
To mi posíláte jako za toho zavražděnýho dědu ? Fakt, vás fyzicky potkat, tak váz snaf fakt i fyzicky napadnu .
0/0
7.5.2003 10:25

Dan Herián

Re: Re: Re: Re: Re: Vážená D.Heriánová ..
Myslím, že "něco takovýho" nemá na jiném chatu obdobu! Je fakt úplně šílená. Mám intenzivní pocit, že se jedná o nějakou těžkotonážní dámu s knírem!
0/0
7.5.2003 10:27

Dan Herián

Re: Re: Vážená D.Heriánová ..
Dano, Sword vám to ještě řekl dost slušně. Nic Vám nezakazuje, nicméně bylo by dobré, kdybyste se mohla se svými názory prezentovat na jiném webu. Pokud stále nechápete, jste dámské přirození veterinárních rozměrů.
0/0
7.5.2003 10:24

Špidla

Re: Vážená D.Heriánová ..
Stalinistka Dana Herianová nikdy ndiskutuje k tématu, ale vždy jenom blije tu svojí ideologii.
Stalinistka Dana Herianová, ta, která by dle jednoho jejího vlastního dřívějšího vyjadření "klidně nechala střílet do lidí", ta si tady může svobodně plácat játra a nikdo ji nebude za to zavírat, natož střílet.
Dojde jí konečně, jaké je P.Í.*.A.?
0/0
6.5.2003 23:54

Josefprav

Re: Vážená D.Heriánová ..
To, co tady hlásá (sword sword@interchat.cz nemá skutečně nic společného s komunismem, ale má tro velmi silně, co dělat s národním socialismem. Možná, že si doma tajně hajluje.    
0/0
14.2.2005 20:02

Honny

jste jen nenažraná prasata.
0/0
6.5.2003 17:50

sisa

Re: jste jen nenažraná prasata.
a minimalne pulka podle me neumi ani do stofky pocitat.... pohuzel do politiky se dneska nikdo normalni nehrne...a ani se nedivim
ZLODEJI A BEZCHARAKTERNI CHUDACI
a tomu fsemu vevodi kral postak:(((((( trochu to pripomina naslapance Bilaka
0/0
6.5.2003 18:07

Dana Herianová

Názor
Současný vládnoucí režim se všemožně snaží vtlačit Českou republiku do Evropské unie, která v ekonomické rovině představuje to, co NATO ve sféře vojenské, totiž nejreakčnější politické seskupení v současném světě. Přes všechny sladké řeči z různých stran o prospěšnosti vstupu ČR do těchto mocenských struktur je přece jasné, že to pro naši republiku bude znamenat další krizi, ztrátu národní identity a suverenity. Stejně jako Severoatlantická aliance i EU vznikla jenom pro to, aby pomohla realizovat plány světového kapitálu úplně ovládnout svět a v současné době získat nová odbytiště v bývalém Sovětském svazu a v Číně. jestliže dříve se boj o moc mezi kapitalistickými mocnostmi odvíjel prostřednictvím lokálních či světových válek, nyní se tak má dít bez výstřelu pomocí Evropské unie a nastrčením rafinované iluze evropského společného domu, kde vůdčí silou bude kapitalistické Německo. Stát, jehož část politické reprezentace v čele s CSU nastoluje stále nezakrytěji požadavky militarizace a revanše. Jde tedy o strategický cíl kolonizovat malé a méně rozvinuté země. Zde má sehrát svoji hanebnou úlohu i Česká republika. Jestliže naši občané před rokem 1989 přísahali věrnost slovanské sounáležitosti a socialismu, dnes se po nich bude chtít, aby se bratříčkovali s těmi, kteří jsou pohrobky těch představitelů Západu, kteří zavlekli, ať již svou aktivitou nebo naopak pasivitou, svět do dvou světových válek a zavinili tak smrt desítek milionů lidí. Je zajímavé, že mnozí z těch, kteří nyní vedou kampaň za vstup do EU, předtím navenek stejně horlivě pokrytecky přísahali na socialismus. To nelze označit jinak, než jako devastaci morálního vědomí národa! Proto by měl každý čestný občan říci své rozhodné NE vstupu České republiky do Evropské unie .
0/0
6.5.2003 15:45

Medvídek Kloaka

Re: Názor
Ach! Takovéhle žvásty miluji! Milá Dano, přispívejte častěji!
0/0
6.5.2003 16:16

Miky

Re: Re: Názor
Aspoň se podepsala.
0/0
6.5.2003 16:48

Vladan - birra.picola@post.cz

Re: Názor
Vážená paní,  slovník Vašeho vyznání dokazuje, že stojíte na pevných ideologických základech, tak jak to asi předpokládá členství v KSČ a ukládá poslední zasedání ÚV KSČ. Háček je v tom, že od jeho konání se přece jenom něco změnilo. Ne mnoho, ale zaplať pánbů, alespoň něco. Třeba už jenom to, že své názory můžete svobodně zveřejnit a nic se nestane - Vám ani Vašim dětem a blízkým. Nepřijdete ani o práci. A jen tak na okraj: EU nám mj. výrazně pomohla při povodních před 5 roky, stejně jako vloni. Vskutku, silný důkaz kolonizace!!!!
0/0
6.5.2003 17:44

xxx

Re: Názor
No na to se dá říct jen to,že mezi 10 miliony lidmi se sem tam najde někdo s extrémními názory.Nevíc přihlášku do EU jsme si dali my a ne že by Německo dalo přihlášku na kolonizaci východní Evropy.Nevíc po vstupu do EU nikdo nebude moc říct že to byla jen elitářské rozhodnutí,protože o tom rozhodnou všichni Češi v referendu(Které mimochodem doteď nemělo v ČR obdoby).Podívejte se na menší země jako Irsko či Portugalsko,nebo i Belgii,zdají se vám jako vykořisťované země,ve kterých se žije špatně?Ale češi jsou prostě češi,nikdy nejsou a nebudou šťastní a vždycky budou remcat a závidět těm co se mají líp,nic pro ně není dost dobrý(Ani největší otevřený trh světa),kurnik už se lidi místo těchto extrémistických žvástů jednou zamyslete a řekněte si co bude lepší,být mimo nebo v EU.
0/0
6.5.2003 17:54

sword

Re: Re: Názor
Nejít do EU neznamená být mimo. Přihlášku zavedla sociální demokracie, právě ta, stejně zprofanovaná, jako ty předchozí, která nás poslední vládou dorazila. Do Evropy se dá jít i prostřednictvím jiných, méně nebezpečných evropských organizací, nemusí se tam ani hned. Není jen EU, ale i organizace, které ponechávají státní suverenitu bez ohrožení. Všichni Češi o tom nerozhodnou, porotže minimálně polovina jich vubec k němu nepujde. Toto referendum skutečně nemá obdoby, protože je to zorganizovaná jednostranná manipulace, kterou tento národ nemá šanci uřídit. A k těm zemím, jak si žijí, zajeď se tam podívat, poptej se, zeptej se a uvidíš, že to tvé idelaizované nadšení pro EU vubec, ale vůbec nesdílejí z valné většiny. A pleteš se v tom, že češi nikdy nebyli, nejsou a nebudou šťastní. V historii jsme to už mnohokrát dokázali, kupodivu vždycky sami. jak se do toho navez nekdo zleva či zptrava, byl průser, protože se dycky našlo dost Čechů, co se raději vidí jako nesamostatní a nebo takových co v pro-cizáctví viděli svůj prospěch a osobní výhody. Takoví ale ve finále skončili defenestrováni pod okny. nešilhej po glorifikované Evropě, koukej jak bys pomohl udělat doma svůj pořádek.
0/0
6.5.2003 18:37

Josef Lada

česko-slovenská idyla
Ten náš Stáník, to je kos - s pořádně tvrdým ocasem.  On i Tvrdík mají doma pořádné samice, takže bych se ani nedivil, kdyby čas od času vyráželi za trochou něhy. Jak je na tom Andrej, to teda nevím - ten se asi upracuje v Roháčovce na Žižkově.
0/0
6.5.2003 15:29

znalec

SKANDÁL !
Vsadím se, že se Gross s Tvrdíkem pokusí Slonkovou za tohle senzační odhalení zavraždit. A najmou si na to Kajínka.
0/0
6.5.2003 14:54

Havran

Re: SKANDÁL !
nebo pomerance, citron uz je proflaklej
0/0
6.5.2003 19:44

fernet

Je to naprostro jinak
Grossik a Tvrdik tam nechodej za devkama. Pronajimaj si tam pro sebe azylek. Doma by jim stara netrpela tyhle zvracenosti (chtel jsem napsat praseciny, ale ukecali me). Obcas tam za nima zajde Zed a daj si to na trojku. Grosikova rit kazdy pondeli poznava stredovek....
0/0
6.5.2003 14:09

Jaro

žádný překvapení
No, to snad neni žádný překvapení, že kluci kradou jak mourovatý. A nějak si to domluvit musej.
0/0
6.5.2003 14:02

Alfa

Šok !!!
 
Jak vidím v našen státě nic není nemožné !!!
                             
0/0
6.5.2003 13:44

Víla Análka

oni dva?
Znám dva pány. Jeden ho má malého, ten se tuším jmenuje Standa Klein - a druhý měkkého, takže to nebude tenhle případ.
0/0
6.5.2003 13:16

habit

Re: oni dva?
... jestli mluvis o sefovi, tak toho maji oba stejneho. A neni zrovna nejtvrdsi a nejvetsi..
0/0
6.5.2003 13:24

Jak de Tabarnak

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
6.5.2003 12:58

Pablo

I oni si potřebují ,,odskočit"
 jen mi je líto, že za naše peníze.   Ale jinak : Huevos grandes, amigos.   
0/0
6.5.2003 12:11

Santa

Jsem zhnusen!!!
To je tedy fakt na demisi, volat nějaké lakomé Barce!!! Všechny, co jim telefonuje zavřít!!! Všechny telefony napíchnout a fízlovat!!! Ještě že tomu dodává punc serióznosti pravicový plátek Mladá Fronta Dnes. Je to fakt na vysoké intelektuální úrovni, diváci TV Nova  a čtenáři Blesku by něco takového nepřežvejkali, tak to rozmázne iDnes.
0/0
6.5.2003 11:57

glum

Re: Jsem zhnusen!!!
Na Blesku to maj taky, i s fotkou toho pajzlu!
0/0
6.5.2003 12:06

Santa

Re: Re: Jsem zhnusen!!!
Glume, moc se díváš na televizi... Měl by sis občas zasouložit, už se ti to tlačí na mozek.
0/0
6.5.2003 13:35

glum

Re: Re: Re: Jsem zhnusen!!!
Ty čteš noviny v televizi? To si spíš nadrandi kačera ty!
0/0
6.5.2003 13:38

Santa

Re: Re: Re: Re: Jsem zhnusen!!!
Chápu, že tvoje obzory sexuality se omezují na vlastní ruku... Myslel jsem, aby sis konečně užil jako ti zmiňovaní ministři, co tu na ně pliveš žluč (a kdovíco ještě).
0/0
6.5.2003 15:29

chodec

Re: Re: Re: Re: Re: Jsem zhnusen!!!
A proč do toho taháš šukání, glum ti jenom doplnil informaci, že je to v Blesku taky? A koho zajímá že ty si to děláš rukou?
0/0
7.5.2003 8:34

KOMÁR

Re: Jsem zhnusen!!!
Ty jsi totální *B*L*B*! Závidíš čtenářům Blesku jejich intelekt!
0/0
7.5.2003 10:42

Pavel

co chceme
Ať si telefonují s kým chtějí to je jejich věc, ale každopádně co chcete od této vlády. Snad nevěříte na zázraky. Myslím si že zatím žádný nepředvedli a ani nepředvedou. Spíše naopak.
0/0
6.5.2003 11:17

glum

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
6.5.2003 11:30

karel

Re: Re: co chceme
Glume ,Glume  ten zazrak se stal přispěním všech poslanců (i strany jediné neomylné) v našem slavném parlamentě.Tak ne vláda.
0/0
6.5.2003 15:06

Najdete na iDNES.cz