Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Facka Balvínovi může být přestupek

Redaktor České televize Marek Wollner před soud nepůjde. Pohlavek, který dal v únoru svému bývalému šéfovi Jiřímu Balvínovi, není trestným činem. Státní zastupitelství případ předalo obvodnímu úřadu. Ten bude posuzovat, zda se Wollnerova facka dá hodnotit jako přestupek.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Xenie

pro p.Wolnera
Ať si dají přes držku třeba každý den,ale ať s tím nezaclánějí.Ředitelé je nutno fackovatl alespoň 1x denně,podávat preventivně,tím se nic nemůže pokazit.Zdar.Balvím to potřebovaj jako sůl.Pane Wolnere fandím Vám,páč já nemám tu odvahu řediteli jednu natáhnout.
0/0
20.6.2003 6:40

Jožo

Re: pro p.Wolnera
Tak jest, Balvín si nic jiného nezasloužil. Kdyby byl chlap, tak ji vrátil a nekničel by u soudu jako knič...
0/0
20.6.2003 11:05

Eva N.

Doporučuji fackovat každého nového ředitele
který by měl tu drzost a chtěl šéfovat ten spolek Dekojů a Drtinových. Balvín chudák byl příliš slušný a měkký, tak ještě s fackou a zlatým padákem dopadl dobře. Těším se, jak každý nový ředitel v ČT dostane přes držku, jedině, že by rada zvolila pana Svěráka, nebo senátora Rumla, či kněze Halíka - ti by možná u zaměstnanců uspěli (i bez spacáku).
0/0
20.6.2003 2:36

Eva N.

Doporučuji fackovat každého nového ředitele
který by náhodou chtěl v ČT šéfovat. Stávku "o svobodu slova" přece sežrali i s navijákem a (spacákama)všechny pomazané hlavy včetně té bývalé hradní.Balvínovi to velice přeju, protože se chudák zachoval k tomu spolku Dekojů a Drtinových příliš slušně - měl ten zdiskreditovaný spolek vyházet - jinak samozřejmě riskoval, že se znelíbí a pár facek ? Ty jsme dostali všichni už tím, že tam ti lemplové beztrestně zůstali. Proto fackovat ihned každého nového ředitele, nebo zvolit šéfem Svěráka.
0/0
20.6.2003 2:32

Pragmatik

imunita
Super - být redaktorem božské CT funguje lépe než poslanecká imunita. A nikdo si to netroufne zrušit.
0/0
19.6.2003 22:19

zoufalec

Ať vyletí z ČT i bez soudu!
A s ním všichni aktivisté stávky v ČT. Už tam smrdí ti komersové, janečci, voldánky, augustky a jiná strašidla dost dlouho. Už dost bylo těch hnusných tendenčních reportáží.
0/0
19.6.2003 21:28

Pluton

Re: Ať vyletí z ČT i bez soudu!
heehe, to jmeno jsi si zvolil dobre. Neco se sebou delej, nebo dojedes na infarkt. Takovi zoufalcove a zoufalky mivaji kratkej zivot
0/0
19.6.2003 22:33

Jirka

Proboha IDnes !
Už jsou tu ti náckové zas. Nemůžete s tím něco udělat? Jak se jim bránit? Je tu možno normálně debatovat?
0/0
19.6.2003 20:06

Johny

Re: Proboha IDnes !
Nesmíš je vnímat. Oni to stejně podle mě nejsou náckové, jen jim to připadá vtipné. A idnes by aspoň mohla ty jejich příspěvky mazat.
0/0
19.6.2003 20:11

Jirka

Re: Re: Proboha IDnes !
To nejde, jsou moc za hranicí únosnosti. Nechci censuru, ale na druhé straně je umění nakládat se svobodou.  Oni to neumějí nebo jí zneužívají. Ach jo. Ostatně to všude vidíme kolem sebe dnes a denně.
0/0
19.6.2003 20:56

Kapitán Morgan

Re: Re: Re: Proboha IDnes !
Dejte pozor příteli a pořádně čtěte !! Víc než jednoho magora jsem nenašel !!!!!!!!!
0/0
19.6.2003 20:59

Johny

Re: Re: Re: Re: Proboha IDnes !
Náhodou, na diskuzi o Benešových dekretech teď vedeme smysluplnou diskuzi o hrozivém ubývání našeho ptactva.
0/0
19.6.2003 21:10

Krakonos.CDN

Re: Re: Re: Re: Re: Proboha IDnes !
ses to taky asi asshole , co?
0/0
19.6.2003 21:23

Johny

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha IDnes !
Dobře, tak jsem tě chtěl trochu zlidštit. No, dobrá. Nevím, co je asshole, ale uráží mě to.
0/0
19.6.2003 21:29

Kapitán Morgan

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Proboha IDnes !
U jóviše ten vopeřenec blbej vožil......ať tě vezme ty pablbe pták Noh do pařátů a odnese někam do horoucích pekel !
0/0
19.6.2003 22:23

Krakonos.CDN

Re: Re: Zidi jich dnes zchytaj
Zidi jezdili do koncentraku na zajezdy v dobytcakach chcipnout ty hovne co se rozmazavali pred pecema kdyz tekli a to zadarmo a pak byli vopravdu impotentni , nikdo ani nezvracel , prestali vopruzovat a ne jen fasouny , ty blbe pejzatej .
0/0
19.6.2003 19:16

Kapitán Morgan

Re: Re: Re: Zidi jich dnes zchytaj
Dej vydělat svýmu cvokařovi, na tobě si musí namastit kapsu, tobě haraší ve veži, to se hned tak nevidí....
0/0
19.6.2003 19:29

Kapitán Morgan

Re: Re: Re: Re: Re: Zidi jich dnes zchytaj
Za provizi ti dohodim opravdovýho odborníka, třeba se s tim dá ještě něco dělat....
0/0
19.6.2003 19:47

MartinB

..................................................................
CO JSTE TO SEM DALI ?  Asi pro srovnání: předtím  - potom. Dobré.
0/0
19.6.2003 16:27

koktal

No no !
Dva ožralové si daj pár facek a bude z toho soud. Soud to rozsoudí a výsledek bude roven nule. Doufám, že jim oboum dá soud aspoň protialkoholní léčení. Minulý týden v Blesku vypadal pan Balvín taky dost dobře.
0/0
2.6.2003 21:34

OLAV JENSEN

Re: No no !
Tak to máš tedy pravdu.Napájet se voskem z pohárků pro svíčky je super.
0/0
2.6.2003 22:56

Erik

Balvín je trapný
Jestli chce kvůli takové volovině někoho dávat před soud, tak je to chudák. Mě by spíš zajímalo, kdy skončí u soudu ti burani, co před měsícem zmlátili u dopravní nehody toho záchranáře...
0/0
2.6.2003 21:14

přeshubník

To je ono, já bych všechny spory takhle řešil. Před kamery a před celým národem si dát přes hubu. Najednou byste zjistili kolik velkohubých soupeřů z parlamentu by do toho nešlo, protože po plamenných projevech se společně ožírají v kantýně a smějí se jaké divadlo to nám (blbcům) zahráli. Ono totiž kecání nic nestojí, ale kdyby si měli namlátit.....
0/0
2.6.2003 20:51

zoufalec

Zaslouží si alespoň podmínku, protože . . . .
. . za stávku, ke které patřil už měli být všichni z ČT venku. A ještě by měli nahradit škody za ušlý zisk a veškerý vysílací čas, který ukradli koncesionářům.
0/0
2.6.2003 20:23

franta mottl

kdyby ho znasilnil (analne) tak by dostal
jenom rok a pul. To pouze k situaci v ceskem zakonodarstvi.
0/0
2.6.2003 19:02

Aštar Šeran

Zaměstnanci TV Nova obdrží v příští inkarnaci těla lidoopů !!!
1046. Dopis všem zaměstnancům TV NOVA. 16.3.1999.
 
Místo: Zlín.
 
Odesláno 610 zaměstnancům TV NOVA v polovině dubna 1999. Vzápětí zde následovalo zemětřesení. Před tímto dopisem byl jim odeslán s láskou dopis se sdělením 576. Válka v Kosovu ze 7.4.1999.
 
TV NOVA, JUNGMANNOVA, VLADISLAVOVA UL., PRAHA 1, ČESKÁ REPUBLIKA
 Vážení a milí lidé  
Jste zaměstnanci firmy, která produkuje v české republice nejvíce zla a násilí (90 % vašeho vysílání) a to každý den do více než 3 miliónů domácností.
Dovolujeme si vám tímto oznámit, že vaše nízké hrubovibrační energie zla, násilí a strachu jsou vaší firmou rozesílána rafinovaným způsobem do těl občanů české republiky v takové míře, že tito sami mají hrubovibrační energie (opak lásky a citlivosti) a ty potom každodenně rozšiřují do svého okolí a zaplavují tak další lidi a hlavně planetu Zemi, která je živou bytostí. Naše planeta Země je z 80 % nemocná žena – duchovní bytost a nachází se nyní ve smrtelné křeči právě především kvůli hrubým vibracím energií, které vysílají myšlenkami negativní lidé. Blíží se den, kdy se planeta Země očistí od těchto hrubých vibrací a hlavně od jejich původců, tedy negativních lidí, kteří se dobrovolně nechávají ovládat ještírky – Silami temna, a to za pomocí myšlenkových impulsů a tisíců rafinovaně vymyšlených a zavedených ovládacích programů, které lidé bohužel baští i s navijákem. Lidí, kteří nepoužívají k životu své srdce zářící láskou.
Všimněte SI, jakou máte úvodní znělku TV NOVY !!! 1.Nejprve letí asteroidy z Vesmíru (tam na zničených světech sídlí ještírci a Síly temna) a to samozřejmě sem, na planetu Zemi a to do každé domácnosti, jejichž obyvatelé sledují TV NOVU. 2.Dále následuje výbuch - ničení jednoho z asteroidů – ještírci neumí nic jiného, než ničit. 3.Dále následuje zjevení vejce – a to je zase základní atribut ještírků. Vejce má ve svém nitru červenou svinutou stužku – to je ovládací program Sil temna. Vejce také představuje obrazovky televizí diváků. V následujících dnech se planeta Země očistí od tohoto zla, a těsně před tím budou zachráněni ve svých tělech ti lidé, kteří mají dostatečné vibrace – úroveň lásky – duchovní úroveň. Ostatní budou smeteni za velkých útrap, přesně tak, jak ubližovali dosud jiným, především planetě Zemi. Vy jste zaměstnanci této rafinované firmy zla a násilí, a tedy nesete plnou zodpovědnost za produkci zla a násilí této firmy TV NOVA. Tuto práci neděláte z lásky k bližním, ale pro peníze, kariéru a vlastní prospěch. Každý se může změnit. Máte svobodnou vůli a jste lidé, ještě nejste ještírci. Pokud nepřestanete s touto prací, budete mít těla ještírků v příštích životech, a to si volíte sami, ze své svobodné vůle. Před očistou planety Země bude provedena evakuace některých lidí, kteří přežijí vysoké vibrace v 5. dimenzi (nyní jsme ve 3. dimenzi). Vesmírní lidé chtějí zachránit každého, kdo přežije vysoké vibrace lásky a dobra. Lidé, kteří pracují u médií a v politice – televize, rozhlas, tisk, a kteří tímto šíří násilí, zlo, a dezinformuje o nadcházejících událostech, zvláště co se týče očisty planety Země, evakuace, Vesmírných lidí – Sil světla, tito lidé v žádném případě nebudou vzati na paluby evakuačních lodí Vesmírných lidí Sil světla, a budou muset si protrpět za velkých útrap všechno to, co způsobili. Nejagresivnější obdrží těla lidoopů v příští inkarnaci. Tímto jste milí lidé byli informováni a nebudete moci říci, že jste nevěděli. Toto varování vám předali s láskou v srdci Vesmírní lidé a kontaktéři českých zemí, kteří pracují pro Stvořitele našeho milovaného. Rozděleno: 610 zaměstnanců TV NOVA. Na vědomí: Ostatní lidé zemí českých.
0/0
2.6.2003 18:48

muzulman

rezava liska
Kdyz  vidim tu rezavou komunistickou drztku, tak bych bych mu taky jednu vrazil.
0/0
2.6.2003 17:36

marti

Je nutné odstranit monopoly
Balvín byl zbabělý ředitel, který podkuřoval Železnému a reálně mu nahrával v jeho snaze ovládnout i ČT. Za poradce měl komunistického politruka. Navíc byl vyšetřován a možná je dále vyšetřován v souvislosti s úplatkem za přenosový vůz. Spíše tragická prospěchářská figura. Ovšem jediné řešení je vydání více celostátních televizních licencí, aby pro politiky nebylo tak svůdné snažit se televize ovládnout. Nova a napojená Prima byla v rukách ODS a poté i částečně komunistů, ČT zase nyní za Klimeše spíše na straně vládní koalice. Takže to je vyrovnané. Pokud by celostátní licenci mohl dostat každý, kdo o ni zažádá, tak by byl  pravděpodobně problém vyřešen.
0/0
2.6.2003 16:33

Johny

Re: Je nutné odstranit monopoly
Jenže ono to teď  vyrovnané není. Je pravda, že je ČT výrazně na straně koalice, ale NOVU to brzy čeká taky. Pokud neuposlechne, vláda jí sebere licenci. A to je hnusné.
0/0
19.6.2003 19:50

josefnajt

Na ty darebáky nemáme,co?!
Opět se zcela jasně ukazuje, že na ty darebáky v čele s Komersem, Dekojem a dalšími /za zády s přiživující se intelektuální smetánkou od Svěráka počínaje a Krausem konče/ prostě nikdo nemá!  Zvlášť když jim "do noty" hraje i vládnoucí ČSSD s trapným Dostálem v čele! Teď jen čekejme další zvýšení koncesionářských poplatků jako další plivanec do tváře obyčejným lidem, kteří si na ten chléb vezdejší musí vydělávat tvrdou prací a žijí "z ruky do úst", aby se ti darebáci mohli dál držet toho "zlatého dolu" a vysmívat se všem a všemu, že ?
0/0
2.6.2003 15:44

Datel

Re: Na ty darebáky nemáme,co?!
V tomto socialistickem state ze zije nekdo z ruky do ust? Haha, dovolte abych se zasmal. Nikde jinde se nemaj lidi tak dobre, aniz by pritom cokoliv smysluplnyho delali. Vy chlebe vezdejsi :-))))) Prodejte televizi. Ziskate prostredky na dalsi chleba a nebudete muset platit poplatky. Taky by mozna nebylo od veci aby jste odhlasil internet. Precejenom kontrastuje s tou tvrdou praci kterou musite delat kdyz na vas plivou. Zasnu jaky ze sebe lidi dovedou udelat desne dojemny chudaky, kdyz na vec prijde. Pak nemame projidat statni rozpocet, s timhle umenim..
0/0
2.6.2003 15:55

josefnajt

Re: Re: Na ty darebáky nemáme,co?!
Asi žiješ v jiném světě a ne např. na mostecku či ostravsku  a jiných místech téhle republiky! Jinak bys nemohl plácat takové nesmysly a vydávat je přitom za nevímjaká kritická moudra! Nebo patříš k těm parazitům taky a podle přísloví "...husa poptrefená kamenem...."?! Tak raději mlč!!!
0/0
2.6.2003 18:45

Exit

Re: Re: Re: Na ty darebáky nemáme,co?!
Ztracis soudnost a placas kraviny. Byl jsi nekdy v rumunsku, na ukraine, v rusku? Muzu te ubezpecit, ze s ceskyma socialnima davkama, at uz na mostecku nebo kdekoliv jinde, nemas poneti o realite a o tom co znamena zit z ruky do huby. Argumentace ve stylu 'vymyslet picovinu a osocit' jenom signalizuje slabeho ducha. Krakajici huso...
0/0
2.6.2003 20:08

Nome

Re: Na ty darebáky nemáme,co?!
... a jak to souvisí s přesdržkou balbínovi?
0/0
2.6.2003 15:57

Jan Kraus

Sabča
Sabča Slonková má už jasno - Wollner je nevinný, za všechno m,ůže Balvín. Že si policejní rada myslí něco jiného? Pche, já sem nejlepší česká novinářka a musím to vědět nejlíp!! Klasická ukázka nestranosti a nezávislosti v MFD. Sabča prostě stojí za kámošema z ČT a hotovo. Jestli takhle objektivně plala i o Srbovi, možná začnu tomu absurdnímu obvinění z plánované vraždy i věřit. . . .
0/0
30.4.2003 11:36

Catto

Zaměstnal by někdo záchodového rváče?
Redaktor ČT Wollner se prostě pere na záchodcích se svým bývalým šéfem. Nic víc, jen konstatování tohoto faktu, žádné hodnocení. Jen otázka - zaměstnali byste takového člověka?
0/0
30.4.2003 6:39

Tom

Re: Zaměstnal by někdo záchodového rváče?
A Balvín se nepral? Taky konstatování. Chtěl by jsi takovéhé šéfa?
0/0
30.4.2003 7:22

zoufalec

Re: Zaměstnal by někdo záchodového rváče? Vzbouřenci, vypadněte z ČT!!!
Jasnou odpověď může dát jen majitel nebo šéf nějaké televize. Jenom jsem si jist, že takový člověk už nemá co dělat ve veřejnoprávním mediu. V privátní sféře je to věc každého šéfa. Smutné je, že celá redakce se měla už dávno vyměnit, protože dostali již pocit, že jim to tam patří a jejich nezávislost tak vypadá. Vzbouřenci, vypadněte z ČT!!!
0/0
1.5.2003 23:16

Datel

Re: Zaměstnal by někdo záchodového rváče?
Ktereho?
0/0
2.6.2003 15:56

Juras

Re: Zaměstnal by někdo záchodového rváče?
Ale jo, mohl by lepit pytlíky. Jenomže oni nemají povinnost pracovat, tak by se to nemuselo podařit.
0/0
3.6.2003 7:04

Honza

Libore ty mluvis jak kdy by jsi tam v ten vecer byl a vsecho to videl
Libore ty mluvis jak kdy by jsi tam v ten vecer byl a vsecho to videl . Dokonce bych relk ze v CT i spis protoze tak dobre vis co se tam deja a tak.....JSI FAKT DOBREJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0/0
29.4.2003 22:48

Libor

Re: Libore ty mluvis jak kdy by jsi tam v ten vecer byl a vsecho to videl
Samozvaní revolucionářští vládcové ČT.
Vy si tam vytváříte paralelní struktury schopné odolat čemukoliv, snad i atomovému bombardování. Efektivně fungujete jako významná, sice nikým nevolená, ale o to spupnější politická síla. Jen tak - sami o sobě, ale hlavně pro sebe za peníze jiných. O ty tam jde opravdu až na prvním místě! 
Jste bez jakéhokoliv mandátu a bez jakýchkoliv skrupulí, ale zejména - BEZ SVĚDOMÍ.
Nedělá se vám někdy z vás samých tak trochu šoufl?
0/0
30.4.2003 0:17

Datel

Re: Re: Libore ty mluvis jak kdy by jsi tam v ten vecer byl a vsecho to videl
Libore.. neni dobry pokouset se diskutovat kdyz trpite amokem. Sednete si, dejte si 20 minut pauze, premyslejte o prirode a pak se vratte k internetu. Zapomente na tucne barevne texty, na snahu vymyslet za kazdou cenu co nejpotupnejsi formulaci, a sepiste vas nazor. Potom pockejte na reakce, zamyslete se nad nima a pripadne o nich diskutujte. Tim ze tady budete litat po diskusi a snazit se psat co nejudernejsi hesla, tim zpusobite jenom to, ze vas nikdo nebude brat vazne a budete tady spis pro obveseleni tech co maji nadhled. Jinymi slovy - snazte se zde dodrzovat pravidla pro normalni racionalni diskusi. Da vam to mnohem vic nez nenavistne vyrvavani. Mala pomucka, kdyby vam to neslo - pri psani prispevku si treba predstavujte ze jste na akademicke pude, v kravate, pri dabate u kafe treba s rektorem skoly. Zatim mate umolousany monterky, plivate a ve fousech se vam penou prilepil kus burtu..
0/0
2.6.2003 16:57

Xenie

Re: Re: Re: Libore ty mluvis jak kdy by jsi tam v ten vecer byl a vsecho to videl
O.K. Velmi hezký.
0/0
20.6.2003 6:42

WEST

Re: Re: Libore ty mluvis jak kdy by jsi tam v ten vecer byl a vsecho to videl
Liborku, ale úpravu máš fakt hezkou,pěkně jsi nám to vymaloval,šikulko.
0/0
20.6.2003 6:33

Libor

Zloději a grázlové z ČT
Já nechápu jednu věc. Naprostá většina domácností má TV přijímač. Je víc rodin, které jsou bezdětné, než bez TV přijímače a z jejich daní se přitom také platí školy!!! Proč vůbec vybírat koncesionářské poplatky separátně, a ne v daních? Náklady na ČT by pak byly hrazeny jen ze státního rozpočtu. Bylo by to i spravedlivejší a pro řádného občana v každém případě i levnější!!! Takhle doplácejí ti poctiví koncesionáři na ty nepoctivé nutně mnohem a mnohem víc.
Takhle ti psudorevolucionářští zloději a grázlové z ČT totiž vždycky mají tu drzost naznačovat, že jsou zodpovědní jen a jen a pouze koncesionářům a možná trošičku bohu. Ale asi opravdu jenom trošičku, pokud vůbec.
0/0
29.4.2003 22:30

Datel

Re: Zloději a grázlové z ČT
Logicky by bylo koncesionarsky poplatky zrusit a platit verejnopravni media z penez za pronajem komercnich licenci. Vzniknul by jednoduchy a pruhledny uzavreny system. Platit neco z dani je jenom dalsi prerozdelovani.. To k prvnimu odstavci. Co se druhyho tyka, ztracite soudnost a blabolite.. ;-)
0/0
2.6.2003 16:00

Libor

Bohužel, ale musím se opakovat
Myslím, že už je nejvyšší čas (včera bylo pozděje) vymést z ČT ten nehorázný Augiášův CHLÝFF!
0/0
29.4.2003 21:43

Modrej

Re: Bohužel, ale musím se opakovat
...a dosadit tam modrýho ptáka. Ten tam udělá pořádek. Druhou Novu.....
0/0
29.4.2003 23:19

Libor

Re: Re: Bohužel, ale musím se opakovat
Druhou Novu z ČT už udělali její vlastní revolucionářští redaktoři, významně se přiživující na naprosté a sprosté komerci.
FUJ!!!
0/0
30.4.2003 0:30

Najdete na iDNES.cz