Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Česko žádá o pomoc s galeristou

České úřady požádají USA o předání obsílky galeristovi Georgi Novotnému. Čechoameričan je podezřelý z vydírání ředitele TV Nova Vladimíra Železného, nedovoleného ozbrojování a zpronevěry obrazů. Novotný se má na policii seznámit s vyšetřovacím spisem, vysvětlil mluvčí státního zastupitelství Martin Omelka.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

sword

ale, ale II.
A není žádným tajemstvím, kdo sedí v idnes a že idnes železného nemůže ani cejtit. Jenom páni novináři, není Vám hanba ??
0/0
22.4.2003 17:51

sword

ale, ale
My jsme teda docela divný národ, to Vám povím. Nic o celé věci nevím, nemohu tedy soudit, ale přijde mně divné několik málo faktů. Čechy a český národ má jen velmi málo osob, kterým se podařil nějaký větší úspěch v některém odvětví po neo-komunistickém převratu 89. Ať již vemu Kladno, nebo Plzeňskou Škodovku, nebo železného. Dá se říci, že my češi nemáme ve svých řadách moc úspěšných lidí. Všichni ale záhadně odpadávají obviňováni ze bvšeho možného. Samý skandálek a celý národ se nechá zblbnoutz medializaci, jací, že jsou to lumpové a potrestat a všechno možné a nemožné. Když ale vyjde najevo skandál vládní strany, nebo vládního pohlavára, nebo kdyby nás snad vláda přímo zaprodala, tak budete držet huby. není vám divné, že téměř každý Čech, co se někam dopracoval je přímo kriminalizován ? A mimo jiné za co? A i kdyby to byla tak nějak pravda, vždyť všichni ostatní to dělají úplně stejně, ba co víc, 100 x, 1000x více a nic se neděje, i když to praskne. Zahraniční investoři doslova vykrádají zbytky českého národního majetku a nic se neděje. Železný Vám vadí proč? Že Vám není sympatický ? A Špidla nebo jemu podobní Vám jsou sympatičtí? Tam jste zticha. Co Vám vadí, že se Železný neprodal američanům? Vadí Vám, že nepřijal odškodné, které by stačilo pro jeho rodinu na 100 roků i na hodně vysoké laťce? Že se nepodvolil cizácké a zaprodanecké mašinerii? Že se jim postavil ? Jen Štěkejte, nechte se manipulovat. Právě kvůli takovým jako jste vy,dnes Čechy nemají vlastní železárnu, vlastní potravinové řetězce, nebudou mít vlastní energii, vlastní telekomunikace, za chvíli nebudem mít ani silnice, železnice, vodní toky. Blbečkové, až budete nájemníky ve vlastní zemi, platit nájemné za byt někam do Německa nebo Francie, za světlo do Británie, bankovní úroky do Rakouska, pak vám to snad dojde. Co křičíte o obrázech, co křičíte o Železném, když Vám kradou celou zem málem i se vzduchem přímo před očima pod pláštěm údajné demokracie. Železný je Čech, držím mu palce, i kdyby za nějakej ten obraz socanům ty daně nezaplatil, o čemž ale silně pochybuji a myslímsi, že je to účelová lež, jak Železného dostat a zbavit se ho. Koukejte kdo Vám sedí v ČT, v český národní bance a v ostatních bankách, co dělají hlavně proč. jestli Vám to jenom trošku myslí, tak přijdete na to, kdo se tu a pro koho pakuje s heslem, urvat co jde, než přijde eurokanizovaná potopa.
0/0
22.4.2003 17:48

.

Česko žádá o pomoc s galeristou
, Nasrat o pomoc se prosi ne zada!!! Az zavrou Zelezneho tak mohou zacit vykladat o nekom jinem, ze je podraznik!
0/0
21.4.2003 5:32

Najdete na iDNES.cz