Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

NOVA a zase NOVA

Vím, že se o TV NOVA toho napsalo již moc a že jí tím lidé dělají jenom reklamu. Předem musím říci, že nejsem velkým obdivovatelem ČT a už vůbec ne ČT1, která se snaží s Novou soupeřit. Ovšem to co se děje v hysterii kolem 10 mld, mi bere dech. Dříve jsem se rád sledoval Volejte řediteli a nechával jsem si přát dobrou chuť, jelikož jsem právě obědval.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Negr

Fuckoff!
Sracky, trapnost, hnus
z televize Novy vkus
z riti pana Zelezneho
denne cerstvy trus...
 
Jeste, ze Vypoulicek moderuje prevazne uz jen Kolotoc a nesere se do sportu...!
 
 
 
0/0
27.4.2003 18:58

q

pulina a ten druhý
Z článkem plně souhlasím. Jen bych ještě zmínil ubohost sportovních novin, kdy se nova po úspěchu sportovce stává oddaným fanouškem. Sportovních novin, kde sporťáci takta rozeznají hokej od fotbalu. Sportovních novin, kde každý moment przní sport a ještě se přitom smějou. Ještě, že jsou zde BBV
0/0
22.4.2003 14:29

mra

NOVA
NOVA je mašina na vydělávání peněz.  Vzhledem  k úrovni t.zv."obyčejného člověka" vydělává značně. Jde pouze o to komu.
0/0
22.4.2003 7:50

OX

Lidožrout vystihnul moje slova
0/0
20.4.2003 21:45

haficek

chces zacinat znova? vod toho je NOVA! chybeji ti slova? neva-je tu NOVA!
0/0
18.4.2003 18:46

Ashtar Sheran

ALKOHOL, DROGY A EROTIKA NA VYSPĚLÝCH PLANETÁCH NEMAJÍ MÍSTO !!!
 
750.6 ALKOHOL, DROGY, KOUŘENÍ, HRY O PENÍZE, EROTIKA.
 
Tyto ovládací programy jsou podporovány vládami a politiky a tolerovány. Všechny tyto činnosti ničí člověka a opět mu brání zvýšit si duchovní úroveň spolupůsobením řídících struktur. Tyto falešně hlásají, že mají zájem o občana státu a o jeho svobodu projevu.
Tyto ovládací programy na Vyspělých planetách neexistují už proto, že by je duchovní vůdci a zástupci lidu nikdy nedovolili.
 
0/0
18.4.2003 18:42

taisha

Re: ALKOHOL, DROGY A EROTIKA NA VYSPĚLÝCH PLANETÁCH NEMAJÍ MÍSTO !!!
plne souhlasím, je to vše řízené . Oni si s námi hrají.
0/0
20.4.2003 11:42

Harden

Re: ALKOHOL, DROGY A EROTIKA NA VYSPĚLÝCH PLANETÁCH NEMAJÍ MÍSTO !!!
A jak se, muj blondatej priteli, mnozite ? Delenim ? Na tyhle planete jsou devcata od prvni menstruace vychovavany tak, ze sex povazujou za hnus. Masturbace je prej taky hnus. Takze mame frigidni zensky a slapky, mame chlapy, kterejm se nepostavi a chlapy, co znasilnujou deti. Misto tech blbejch politickejch kecu radej sbal nejakou holku a nauc ji, ze sex je fajn a ze zarlivost je hovadina.
0/0
20.4.2003 15:09

pan X

Re: ALKOHOL, DROGY A EROTIKA NA VYSPĚLÝCH PLANETÁCH NEMAJÍ MÍSTO !!!
nesoulož,nepí,nefetuj,nekuř,nehrej o peníze a už prosimtě nic nepiš. Ty................. MORMONE
0/0
22.4.2003 14:17

Otík

NOVA,PRIMA,ČT1,ČT2-sajrajt.
To co se dějě kolem všech našich televizí je k poblití,jako celá naše současnost
0/0
17.4.2003 11:12

Medvídek Kloaka

Re: NOVA,PRIMA,ČT1,ČT2-sajrajt.
Aby ses z toho věčnýho blití nepotento, rozumbrado.
0/0
17.4.2003 18:52

Mike

Re: NOVA,PRIMA,ČT1,ČT2-sajrajt.
Souhlasím, pojmy jako morálka, čest a svědomí, které se kupodivu nosily i v rozvíjejícím se kapitalismu (zřejmě pozůstatky šlechtických mravů) jsme nahradili pojmy peníza a zisk. Do tohoto hnoje pak na čele se zemí nejmocnější ve jménu demokracie zatahujeme všechny ostatní. Což bylo Indiánům nebo africkým Křovákům v jejich civilizaci nějak špatně. Ne, ale ve jménu pokroku je bylo třeba zatáhnout do finančních toků, aby z nich ve finále kapal zisk.
0/0
22.4.2003 9:38

XxX

No jo, ale co konkurence?
Hm, můžu mít k pořadům Stčepiny a Na vlastní oči tisíc připomínek, ale bohužel, ČT nemá žádný adekvátní pořad, který by kvalitou tyto předčil. Anebo si snad někdo myslí, že Fakta jsou vrcholem naší publicistiky či Bez obalu že je výrazně lepší než Střepiny? Snad ještě Klekánice by se dala vyzdvihnout.
0/0
17.4.2003 7:47

Orlov

Nikdo se na ní nedívá a všichni ví, co se tam vysílá.
Tak jsme se tady všichni vyzvraceli-jaká je ta NOVA hnůj. Teď půjdeme všichni domů a zapneme si co-no přece NOVU!
0/0
16.4.2003 16:05

Marek

Souhlas
Zcela souhlasim s tim clankem....kazdopadne Televizni noviny ala nova je takova sracka, ze to uz nejde ani nazvat novinarinou. A to, co rikala prave o tom poradu na CT a jak sami utoci, kdyz za ne lidi budou platit 10mld je uplna sprostota. Tohle uz vola snad po nejake poulicni akci vuci nove a ze bychom si zopakovali defenestraci zpravodajske sekce ;)
0/0
16.4.2003 14:17

Lidožrout

Ale, ale.....
Vážený pane Drbohlave, zábavné programy televize NOVA jsou pro mne nesledovatelné. Nicméně, jak pan Železný zcela správně tvrdí, kromě NOVY máme další, minimálně tři stanice a konec konců, přístroj má stále ještě onen knoflík vpravo dole. Co se týče zpravodajství a zejména publicistiky, tak to snad nemyslíte vážně. To co lidé kolem Radka Johna provětrají za dva měsíce, nezjistí ČT ani za deset let. Ona totiž ani nechce. Nechápu zcela aféru kolem NOVY a nikdo (patrně rovněž záměrně) se nepokoušel mi ji srozumitelnými slovy vysvětlit. Chápu ale, že politickému establismentu a s ním souvisejícímu byrokratickému šimlovi, musí jít tato televize setsakramentsky na nervy. Z toho následně vyplývá, že establishment může mít eminentní zájem stanici zlikvidovat. Qui bono?  Navíc, NOVA po mně rozhodně nechce, abych jí platil, když se na ní nedívám. Navíc, redaktoři televize NOVA neudělají bolševický puč a nenechají se zblbly podporovat na arogantní adrese "naše televize". Když dovolíte, panu Komersovi televize rozhodně nepatří a mohl by mít alespoň tolik slušnosti, aby se, než se objeví na obrazovce, alespoň oholil. A když už mu něco takového vyrostlo, řečeno s klasikem, měl by si na tom ve styku s lidmi přidržovat čistý kapesník. Rozhodně to nebyli redaktoři NOVY, kteří ve své nafoukanosti nedotknutelných primadon v ožralství fyzicky napadli svého bývalého ředitele. Rozhodně to nebyli redaktoři NOVY, kdo za moje peníze objel už doslova celý svět, aby natočil pořad tak ubožácké úrovně, jako je Cestománie (zcela totožné sestřihy záběrů přivážím z každé dovolené). Rozhodně to nebyli zaměstnanci NOVY, kdo si zcela komunistickým způsobem představuje, že kdo bude v televizi ředitelem, o tom rozhodnou oni. Ostatně pana Dekoje znám od dětství a jeho komunisticko-rasistické názory také. Rozhodně se na NOVĚ neobjevuje taková ubohost jako "Noc s Andělem", u kteréhožto pána stále řeším problém, je-li pouze ožralý, nebo přímo zdrogovaný. Není mu rozumět ani každé druhé slovo a jeho permanetní, zcela bezdůvodné přiblblé pochechtávání mi výrazně zvyšuje hladinu adrenalinu. Také jeden ze ze zuřivých stoupenců NAŠÍ, tedy JEJICH, televize. Měl-li bych si vybrat, rozhodně dám přednost NOVĚ, než komunistickému reliktu pod názvem Česká televize.
0/0
16.4.2003 12:35

KvakDrak

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
16.4.2003 13:23

Vladimír

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
16.4.2003 14:22

Lidožrout

Re: Re: Re: Ale, ale.....
Díky za podporu!
0/0
16.4.2003 14:25

thinker

příspěvek zrušen
(Příspěvek byl zrušen redakcí )
0/0
16.4.2003 13:56

ota

Re: Re: Ale, ale.....
Ale na ČT taky přispívá celá republika v ceně každýho prášku na praní a zubní pasty.Mimo koncesionářských poplatků.  
0/0
16.4.2003 15:26

petr

Re: Ale, ale.....
Jo, s něčím musím souhlasit. Podporovat dovolenou v zahraničí se mi taky nechce, pěkným příkladem je Putování za vínem, ty úžasné panoramatické záběry na krajinu a pak prolínačka na láhev vína. To je fakt nápaditý. Na druhou stranu - jistě, že můžu Novu vypnout, ale kromě mě je tady spousta lidí, kteří ji nevypnou a věří dál svému GURU. A pak jdou k volbám a toho se děsím. Volba prokazatelného podvodníka a lháře za senátora mě k tomu opravňuje. Stačí desetkrát v televizních novinách zopakovat, že za arbitráž může stát, který se špatně bránil a za chvíli si 70 procent lidí bude myslet, že to tak opravdu je. A tito lidé půjdou k volbám a budou vidět Dostála, který zcela bezprecedentním způsobem okradl nás všechny daňové poplatníky, protože nechal opravit palác a teď z něj budou kanceláře pro úředníky, místo aby ho věnoval lidu. A na závěr, až bude zase noc s Andělem, zkus jiný program nebo ten knoflík dole:-)
0/0
18.4.2003 18:28

Náhodný pocestný

Re: Re: Ale, ale.....
Re: '...Stačí desetkrát v televizních novinách zopakovat, že za arbitráž může stát, který se špatně bránil a za chvíli si 70 procent lidí bude myslet, že to tak opravdu je.... ' No tak to máš smůlu, kamaráde, ale -jak na potvoru- to taky tak je. A jestli se špatně nebránil,ale měl prostě špatné zákony, tak zase za to můžou páni zákonodárci... On neprohrál Železný, obviněným a nalezeným viníkem byl skutečně stát. Blbý,co ?
0/0
20.4.2003 14:57

Mike

Re: Ale, ale.....
Tady se snad dá souhlasit jen s první větou, dál už jsou to samé bláboly. Jen si to znovu přečti, Lidožroute - cituji: establishment může mít eminentní zájem stanici zlikvidovat. No, jestli se to v praxi provádí tak, že stanici gratis prodloužím licenci na dalších 12 let a ještě díky jejím aktivitám vypláznu 10 mld. korun, tak se jim to už skoro povedlo.
0/0
22.4.2003 9:47

dld

To je dobré ...
Krásně se to čte ... ale jak to sleduju, tak musíte být spíš obrovský příznivec ČT ... nic jiného z toho nejde vyčíst. Já taky můžu říct, Nova je hnus nedívám se na ni ... přesto mi to nikdo neuvěří ..., že nemám rád ČT a pak ji hájím ... Pár fakt: pan ministr kultůry jde ČT na ruku, jak nikdo jiný ... také o něm na tomto kanálu nepadne křivé slovo, všude zvaný, všude souhlas .... tzv.: ruka ruku myje ... . Což lze vysledovat i s chování tohoto ministra, klidně potopí 10 mld. Kč, jen kvůli tomu, že nemůže vystát Železného ... no to je pěkný hnus ... a celkem k objektivitě. Nova je objektivní v mezích jakékoliv jiné komerční televize ... snad nečekáte, že bude dělat veřejnoprávní službu !!! Máme snad dost drahou ČT, která si hraje na komerční televizi a ještě si to nechá zaplatit  (což je k pláči) ...
0/0
16.4.2003 11:30

dave

Re: To je dobré ...
Nejde o to, ze nekdo je neci priznivec. Co je bohuzel typicke, zastirat sve chyby poukazovanim na chyby toho druheho. V teto kauze neni nikdo cisty - ani CT ani NOVA... to vse diky politikum. Na strane CT se ji snazili politici ovlivnit, na strane NOVY zase nechali Zelezneho delat co chtel. Oboji stoji penize danovych poplatniku. Problem je aktualne v tom, ze mezi obemi TV neni rozdil, protoze je platime my, kdo na tom vsak nejvic vydelal neni nutne pripominat... vidte pane senatore
0/0
16.4.2003 12:15

Najdete na iDNES.cz