Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Naše zábavy

Je úžasné, čím se dnes lidé dokážou bavit. Tisíce z nás vyrazily o víkendu, aby si prošly nový tunel pod Prahou, zvaný Mrázovka. Další čekali frontu na to, až se otevře Karolinum, sídlo Univerzity Karlovy, aby si prohlédli neuvěřitelnou veteš - rektorská žezla a dokonce značně vypelichané taláry pedelů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Vojtěch

Naprostý souhlas
Tentokrát naprostý souhlas s panem Komárkem. Ten kdo se jde proběhnout po lese, přečte si knihu a nevlastní televizor je už dnes pro většinu někdo z jiné planety.
0/0
8.4.2003 12:35

Jiří Pour, Praha 9, U skládky 7/1470 19000, jiripour@centrum.cz

Pan Komárek kontra česká důstojnost a tradice.
Vážený pane Komárku, bohužel, jste mě jako skalního čtenáře MFDnes velice, převelice zklamal. Porovnávat korunovační klenoty nebo universitní insignie k veteši, to je trochu silná káva, nemyslíte? Tyto věty bych očekával v jiných stupidních denících, které z toho žijou. Nicméně bych se divil, že tak fundovaný deník, jako právě MFDnes je, by dále zaměstnával redaktora, který takto píše, ale to já bohužel neovlivním. Souhlasím s Vámi, že horečné nakupování v různých megakomplexech otupuje individualitu a jakousi důstojnost člověka a dělá z něj jen figurku s peněženkou a věřte mi, že do těchto zařízení chodím s odporem a vždy se seznamem zboží abych co nejdříve opět odešel. To jen pro úplnost, ale to co jste napsal jste opravdu přehnal a jestli jste chtěl jen provokovat tak Vás zcela jistě zaměstnají v jiných denících, které já si nekupuji. Takže bychom určitě byli spokojeni oba dva.
0/0
7.4.2003 16:17

Harden

Tak korunovacni klenoty jsou vetes ? Komarku, to, ze nektery lidi se radi divaj na hezky veci, z nich nedela konzumni omezence. A co ty, Komarku, cim se bavis ? Podle urovne tvejch textu z posledni doby bych to tipoval tak na hrani si s prirozenim.
0/0
7.4.2003 14:57

Blekota

Blabla
Docela by zajímalo, čím se bavíte Vy pane Komárku, jistě Vaše zábava je na úrovni, tak se s námi podělte. Každý si má právo naložit se svým časem jak se zlíbí. Je to jeden z nejpitomějších članků, jaké jsem v poslední době četl.
0/0
7.4.2003 14:32

Pane Komárku, čtete po sobě to co ¨ vyplodíte? Takováhle hloupost je moc i na MFD. Madla
0/0
7.4.2003 12:27

Sadám

Re:
Souhlasím.
0/0
9.4.2003 9:29

šárka

Pane Komárku, jste hlupák.
Vystát si frontu proto, abych s rodinou shlédla korunovační klenoty sice nepovažuji za dobře strávený čas, ale dělám to. Obsahují pro mne jistý pocit sounáležitosti s touto zemí, kulturní a historickou hodnotu, neocenitelnou penězi. Mezi takovéto předměty patří i vámi opovrhovaná stará rektorská žezla a časem zvetšelé pláště. A jsem ráda, že nás je více, kteří nelitují času, aby jim mohli věnovali svoji pozornost. Přirovnat tyto historicky cenné věci k návštěvě nákupního střediska může jen omezený pitomec, ke kterým jste se tímto zařadil. Já jsem pyšná na to, že patřím k miliónům lidí, kteří se na celém světě klanějí dědictví svých předků, které zajímá život kolem sebe - viz tunel. Považuji to za normální. Soudím, že odborně fundovaný psychiatr by vám mohl pomoci, neuvažoval jste o tom ?
0/0
7.4.2003 11:28

Vlastík

Re: Pane Komárku, jste hlupák.
Pod to se Ti, Šárko, s radostí podepíši.
0/0
8.4.2003 13:33

Jurka

Re: Pane Komárku, jste hlupák.
Opět s Tebou musím souhlasit Šárko.Osobně se neztotožňuji s většinou článků pana Komárka,ale nechávám jeho politické,společenské a kulturní slepotě volný průběh,ale co je moc... To je vrchol nazývat universitní insignie veteší.Absolutní neúcta k jakýmkoli duševním hodnotám.Myslím si,že pan Komárek by nejradši emigroval do Států,protože jakákoli sounáležitost s kulturním dědictvím tohoto národa je mu úplně cizí.
0/0
9.4.2003 14:05

Najdete na iDNES.cz