Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zklamání

Po vystoupení premiera Špidly a velitele praporu chemiků v Kuvajtu mi to nedá a musím se vyjádřit k naší účasti ve válce s Irákem. Jsem zklamán tím, že jen ministr zahraničních věcí je schopen vyjádřit přesně a jasně podporu spojencům. Špidla, Klaus a poslanci projevili zbabělost nejvyššího stupně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Milan5

Pokud je spojencem agresor nejhrubšího ražení, táhnoucí jenom za mocenskými zájmy, copak nato říká naše ČEST pane Král ? Stáváme se spojenci agresora. Naše Evropské myšlení je poněkud jiné než americké. A život američana nemá o níc větší cenu než život Vietnamce, Somálce,nebo Iráčana. Hnusí se mi tato americká "spravedlnost". P.S. Ještě jsem neviděl ani jeden americký film,kde by nebyl použit prvek násílí. Je to prostě v nich,aniž si to uvědomují. Nebuďme jako oni. My máme navíc.
0/0
25.3.2003 10:44

barbudo

Jen něco málo k těm pacifistům ...
Autor zmiňuje velitele našich jednotek z r. 1991 plukovníka Valo. Zjevně ale nezná jeho názor na současnou situaci a naši účast v ní. Jeho názor byl presentován ve veřejnoprávním mediu a autora by asi zklamal.
0/0
22.3.2003 13:02

Georg Jurcik

Do toho
konečně USA se odhodlaly zlikvidovat teroristic-ké režimy.Strašně jim fandím.Je to vlastně jen příprava  a získání těch nejlepších vojenských zkušeností s ověřením účinnosti nejmodernějších zbraňových systémů na kone-čné zúčtování s tím nejhorším zlem a satanem na této planetě, a to jsou všechny formy komunismu a socialismu.Až ty USA zlikvidují,pak snad si dobří lidé na tomto světě oddychnou. Proto velmi oceňuji úsilí pana ministra Svobody o pochopení amerických snah a cílů.
0/0
22.3.2003 0:06

Pavel

Re: Do toho
Nevím kolik je Ti let ,ale chci tě jenom upozornit že i naše zem byla socialistickou a určitě by se celá zem postavila proti agresy "demokratiuckých "USA.Ti lidé musí sami pocítit ,kdy je režim nedemokratický a postavit se na odpor.Žádná válka neumožní návrat nebo nastolení demokracie ,pokud není v samotném chování lidí.
0/0
22.3.2003 11:55

Milan5

Re: Do toho
To jseš pěkně vymatlanej jestli si myslíš, že válkou zničíš a převychováš muslimy na "demokratické američany ". A pan Svoboda je pokud vím předseda KDU. A jestlipak nezapoměl na desatero Božích přikázání. NEZABIJEŠ !!! Za koho vlastně si dovolil ze své HUBY vypustit takovéto slova, když většina lidí našeho státu je proti válce. Vybarvil se jako správný černoprdelník a měl by svůj ministerský post opustit. Slyšet ho tak pan Lux...
0/0
25.3.2003 10:36

TeameXtreme

MASH
Ty valecnej stvaci di si valcit sam
0/0
21.3.2003 21:34

Najdete na iDNES.cz