Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Za co zaplatíme deset miliard

Za co vlastně zaplatíme deset miliard? Je to naše vlastní hloupost a naivita. Je to cena, za kterou sledujeme televizi Nova! Častokrát jsme v minulosti slýchávali z úst Vladimíra Spasitele, že za jeho televizi neplatíme ani korunu, na rozdíl od ČT, kde "musíme" platit vysoké koncesionářské poplatky a jak je pro nás Česká televize drahá.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jan Přikryl

Tato země je diletantsky řízena
Prohraná arbitráž jasně ukázala, jak diletantsky je tato země řízena. A následná debata (když už museli s pravdou ven), ukazuje, jak primitivně je manipulováno s lidmi. A co je ještě horší, jak to lidi baští.
Dobře si pamatuji, jak se nejrůznější "odborníci" vyjadřovali k nadcházející arbitráži s tím, jaký že je ten Lauder blázen, vždyť nemůže vůbec uspět atd.
Ti, kteří měli zájmy ČR hájit, arbitráž hrubě podcenili a zavinili její - pro nás nepříznivý - výsledek. Proč je ten arbitr chytrý až teď? Co dělal při arbitráži? Jak byl honorován, zainteresován? Stačil vůbec na to? Kdo je jeho nadřízený a kdo odpovídal za výsledek? Kdo bude přímo postižen?
Teď místo toho, aby byl proveden rozbor, kdo a co zavinil a hlavně JAK ZABRÁNIT OPAKOVÁNÍ!, svádějí pozornost od vlastní neschopnosti na podružné věci.
Je totiž otázka, kolik takových arbitráží ještě je jako kostlivců ve skříni. Co taková NOMURA, IPB ap. a další, o kterých se zatím nemluví?
Je naprostá naivita se bavit tom, zda Železný na to "něco" přispěje, ale měli bychom vyžadovat odpovědi: KDO ZA TO MŮŽE, PROČ TO TAK DOPADLO a JAK TO NEOPAKOVAT!  To jsem zatím nikde neviděl, to je zřejmě nad IQ vedení tohoto státu - nebo nemají zájem, aby vyšla pravda najevo?
Asi by bylo nejlepší vypráskat tyto neschopné politiky a najmout 2000 manažerů z Německa, aby to tady dali do pořádku, protože mám obavu, že tento národ si neumí nejen vládnout, ale ani udělat pořádek ve vlastní kuchyni. Toto by nás určitě přišlo levněji než stávající darmožrouti, které zajímá jen jak si za své volební období nacpou břicha bez jakékoliv odpovědnosti! Ti noví nejsou jako oni, ti jsou HORŠÍ!
J. Přikryl
 
 
     
0/0
21.3.2003 2:31

Novák

podnikání po americku
Nestačím žasnout. Kde je riziko podnikání?!? Když nezaplatíme, tak nás vybombardují?
0/0
18.3.2003 8:58

Antinovák

Re: podnikání po americku
Krádež (i když rafinovaná) nemá s rizikem podnikání nic společeného (tedy, neměla by mít, pokud se nejedná o banánovou postsovětskou republiku...). Nesmíš se tolik koukat na na "Volejte řediteli"!
0/0
18.3.2003 10:48

Evžen

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
17.3.2003 16:21

Najdete na iDNES.cz