Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vláda s komunisty

Možná to nebude trvat ani do řádných voleb a budeme mít vládu s komunisty. Pokud Špidla padne, stane republika před málem už obvyklou otázkou: kdo je vůbec schopen sestavit kabinet? Už léta víme, že bez komunistů jej sestavujeme jen nestabilními nápady a kombinacemi - minule to byla opoziční smlouva, dnes je to nesourodý spářenec pravolevé koalice.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jan ,Praha

Není to náhodou daleko jednodušší?
V roce 1989 nikdo veřejně nevystoupil, že v této zemi bude budováno tržní  hospodářství (ranný kapitalismus), v důsledku čehož došlo k v dějinách lidstva  ojedinělé situaci,kdy vládnoucí třída svrhla sama sebe.Podtext byl ekonomický. Ekonomický podtext bude i příčinou dalšího vývoje, který ovlivní i jednání nejrevolučnější a nejpokrokovější skupiny obyvatel t.j. dělnické třídy.Čím víc bude hnána do bahna,tím víc se bude přiklánět ke KSČM.Ve vyspělých zemích vědí, jak vypadá pracovní tým šéfem počínaje a uklizečkou konče a žádnou z jeho součástí nepodceňují.Naši mocní tohoto uvažování nejsou schopní a to povede k jejich samozničení. Mimochodem, která strana má nejméně skandálů a nepotácí se v dlůzích navzdory tomu,že v důsledku sametové revoluce přišla o většinu majetku?Pro pořádek uvádím, že nejsem ani jsem nebyl členem žádné politické strany ani spolupracovníkem STB.
0/0
20.3.2003 11:35

TEK

děkujme sobě
Deset let je národu ukazována ODS jako největší zlo a hrozba, deset let se každá stranička snaží vymezovat poukazováním na zkorumpovanou ODS, deset let nás straší nebožtík pan Bacz, a mezi tím se rozkradlo co se dalo, socialisti nás zadlužili sto miliardami a připravují nás na dalších nejméně 600 dalších, ty straničky které vznikly proti oposiční smlouvě a korupci dnes jsou ve vládě se sociálními demokraty, jejich ministři si nechávají vybavit kanceláře za miliony korun, zákony které vyčítáme vládě ODS nejsou dodnes spraveny, a naším jediným problémem bylo, jak nezvolit Klause. A mezitím nám zde, pěkně za větrem,  vyrostla KSČM. Děkujeme vám panové Hanáku, Fraňku, Komárku, Leschtino a další hrdinové boje proti ODS, a hlavně děkujme sobě, bylo tak lehké, všichni věděli, kdo je nepřítel, a  ta blbá nálada byla tak příjemná, věděli jsme, kdo  za vše může a byli jsme tak nádherně spravedliví a mravní.
0/0
17.3.2003 4:32

ota

Re: děkujme sobě
A PROTO AŤ ŽIJE KOALICE KSČM-ODS JEDINÝCH NEOMYLNÝCH.
0/0
17.3.2003 7:05

Najdete na iDNES.cz