Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Policie má útok na Jařaba za výtržnictví

Útok v pražském metru, při kterém byl zbit i vládní zmocněnec pro lidská práva, vyhodnotila policie jako výtržnictví. Násilníci zaútočili na muže tmavé pleti a pak zmlátili i Jana Jařaba, který se ho zastal.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jarda

zas ten Jařab
Já jen doufám, že ty kluky nechytnou. Jařab si už o nářez koledoval. Měl dostat víc, za ty lži, co pronáší do televize, rozhlasu a novin.
0/0
11.3.2003 8:30

tampon

Re: zas ten Jařab
Ty "kluci" ani nevěděli, že je to Jařab ... Jaké lži Jařab konkrétně pronáší, můžete ocitovat a uvést odkazy ?
0/0
11.3.2003 11:54

Milan

Zdá se, že rozbít hubu
bělochovi je daleko menší hřích. Když mě někdo slušně požádá, ať mu uvolním cestu, a já ho za to zmlátím, je to v pořádku, pokud není černý? Není už tohle docela slušný rasismus? Nemělo by se stejné jednání trestat vždycky stejně, v tomto případě hodně přísně, bez rozdílu rasy? Vzato do důsledků, platí tady pro každou barvu jiné zákony, což živí vášně na obou stranách.
0/0
11.3.2003 8:19

Petr

Lže a kdo lže te krade a kdo krade tak dovede zabít;o)
No jak to popisoval tak ho intezivně mlátili a kopali.Já jsem si nevšiml ani jedinýho šrámu na jeho hlavičce!Tenhle dostat od černocha tak to svede na rasisty,že ho na něj poslali.Ouřadovi zvednou rozpočet na rasisty,to je přesně to čeho chtěl dokázat!Nejsem rasista-mám za sousedy "cikány"(sami to osobě říkají,ne romové) a jsou velice slušníSami nesnášej cikány,že to je pakáž,vyhýbají se jim jak čert křížy,a to je co říct!
0/0
10.3.2003 23:12

Tristan Eugen

To je řevu pro jednu facku.
 Jak Jařáb tak Uhl by měli dostávat nakladačku pětkrát deně.A pořádnou.Nad tím černochem bych vůbec neskučel.Myslíte že jsou jiní? V USA by jste se dvou černochům hodně rychle vyhnuli.Kdyby né,mohli by jste se velice snadno probrat v nemocnici,nebo by jste se vůbec neprobrali ani v márnici.Když černoch uklouzne na chodníku na hromádce od svého psa,tak to je také rasismus.Jak je to možné? Snadno kdyby nebylo bělošských svini,tak by tam nebyl betonoví chodník,pes by se tam na ten beton nevyprášil a on by neuklouzl.Vůbec nepochybujte o tom,že by to TV pořádně rozmázla,profesoři z universit by se ukřičeli a ten černoch by soudně žádal o pět milionu doll.a také je dostal.To samé dělají pseudohumanisté a antirasisté u vás.Naštěstí tam máte cikány a tak se takoví Jařábové a Uhlové mají nad čím ukájet.
0/0
10.3.2003 22:50

Frodo pytlík

Stydím zato, že jsem Čech!!!
  Kolikrát nejsem nadšený z občanů romské národnosti, když např. dělají nepořádek kolem svých domů nebo si chodí zbytečně pro podporu. Ale zase znam mnoho romů, kteří jsou doktary, dokonce i právníky. A černoši, kteří u nás jsou, bývají většinou studenti na vysokých školách. A proto bych se já, alespoň doufám, toho černocha zastal. Zajímalo by mě kolik těch lidí z hnutí skinhet má vysokou školu. Podle mně je to odpad společnosti, bohužel trochu větší než by měla být. Já doufám, že těch lidí, kteří po dnešku se zastonou takových lidí, bude přibývat. Já mam rasovou nesnášenlivost vůči hnutí skinhet.
0/0
10.3.2003 22:26

Péťa

Re: Stydím zato, že jsem Čech!!!
Co má s tímhle případem společného nějaké "hnutí skinheads (skinhet)"?
0/0
10.3.2003 23:24

Bigus Dickus

Já ho znám!!!
Já ho znám, toho na té fotce!!!! To je můj brácha. On je hrozně nervozní a nesnášenlivý, protože má menší péro než já. Ale to byl jenom začátek. Pak jsem mu řekl, že černoši ho mají ještě většího než já a on si vzteky oholil hlavu a bije je teď. Jak ho viděl v tom metru, tak mu to zase připomělo jeho minipindíka a tak se rozpálil do běla a výsledek znáte
0/0
10.3.2003 21:59

Beran

A stádo kýve hlavou, béééé
Jsme stádo ovcí, které jenom bečí, jak mu ostatní ubližují. Okradou někoho ze stáda, nebo mu rozbijou hubu, bééé, bečí ublíženě stádo, to je nespravedlnost, a jde se dál. Někdo nesnáší cikány a další skiny, protože stádu ubližují. Ale ať si stádo bečí jak chce, gauneři si z toho nic nedělají, protože ví, že stádo si bude jenom bečet, diskutovat na chatu a všechno půjde tak dál, bééé.  Závěr je jednoduchý. Jestliže patříš do stáda, tak si jenom tak pobekávej, mrkej ublíženě očičkama a nech se dál stříhat, protože je to tvůj úděl. A jak poznáte, že jste členem našeho stáda? Až uvidíte výše popsanou situaci na vlastní oči, tak si nejdřív stříknete do textilu, budete dělat, že nic nevidíte, zrychlíte krok, aby pane Bože se vám nic nestalo a pak doma a všem známým vybečíte svůj žal nad shnilostí tohoto světa. Ale nic si z toho nedělejte, většina z nás je na tom stejně. Bééééééé. Beran
0/0
10.3.2003 20:02

Honza.

Re: A stádo kýve hlavou, béééé
Pověz nám, vykastrovaný beránku, něco o černé pleti žadatelů o sociální podporu, bééééééé
0/0
10.3.2003 20:31

Beran

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
10.3.2003 21:29

tampon

Re: Re: Re: A stádo kýve hlavou, béééé
Naprosto skvěle napsáno.
0/0
11.3.2003 11:47

Ladino

Nelze vyloučit, že prvotním impulsem byla rasová nenávist???
Můžeme být rádi, že tuto možnost předem nevyloučili!
0/0
10.3.2003 19:01

Honza.

Proč ti rasííííísti píšou o černé pleti?
Proč nepíšou o černé pleti pouličních kapsářů ??? Proč nepíšou o černé pleti somráků na sociálních úřadech ???
0/0
10.3.2003 18:55

Péťa

Re: Proč ti rasííííísti píšou o černé pleti?
Protože by to bylo to poslední, co by napsali...
0/0
10.3.2003 23:28

tampon

Re: Proč ti rasííííísti píšou o černé pleti?
Proč nepíšou o bílé pleti zlodějů v hypermarketech ? Proč nepíšou o bílé pleti zlodějských taxikářů ? Proč nepíšou o bílé pleti defraudantů Salzmana, atd. ? Proč ?
0/0
11.3.2003 11:51

NO

Re: Re: Proč ti rasííííísti píšou o černé pleti?
Proč? Protože těchto bílých je proti většinové společnosti menšina, kdežto u černé naopak... A Salzmana a další sem nepleť, jinak by jsi se stal antisemitou, protože to jsou na pár vyjímek židé...
0/0
11.3.2003 21:24

Posleda

Chování policie je ostudné
Opět se potvrzuje, že policie se skinhedy tiše sympatizuje. Jestliže nestíhá jednoznačné rasistické a často i nacistické projevy, je sama rasistická a je možno říci i nacistická.
Stádní chování lidí je samozřejmě druhá věc.
Jinak pan Jařab má moje uznání, prokázal, je mužem na svém místě, který bere svoji práci opravdu jako poslání. Ale těžko může uspět, pokud s ministrem vnitra a vládou nehne ani toto. Vždyť jakou by měl případ publicitu, pokud by se cizince (či jen tmavého našince?) zastal "obyčejný" člověk z ulice. Pokud by skinhudovi ublížil, zcela jistě by si policie pospíšila jej stíhat (a zajisté nikoli pro "nepřiměřenou sebeobranu")
0/0
10.3.2003 18:09

Antík

Re: Chování policie je ostudné
Jednoznačné jsou zatim jenom pro tebe. Možná to bylo úplně jinak, ale si myslím je věc vyšetřování a tudíž policie. Nebyls tam, znáš jenom výpověď jedné strany a v demokratické zemi potřebujeme znát i tu druhou. Ale je to názor
0/0
10.3.2003 18:28

Posleda

Re: Re: Chování policie je ostudné
Jo a viděls včera ve Faktech na ČT tu výpověď neohrožené ženy, co chytla rasistu při činu a udržela ho do příchodu policeie? Policisté ji zadržovali na stanici, nemohla zavolat domů a mládencům řekli, a´t si volové sundají z bund ty nacistické nášivky, aby neměli průser.
A když napadnou skinhudi normálního mladíka jen proto, že se jim nelíbí (nemusí ani vypadat jako anarchista? Policajti mu řeknou, ať to ani nezkouší hlásit, protože mají svědky na to, že on sám tu skupinu napadl!
Policisté jsou apriorně na straně skinheadů  a rasistů. vždyť ti přece prosazují "pořádek" - co na tom, že jen pro sebe a své přívržence!
0/0
11.3.2003 10:30

kruciš

i vy jedni výtržníčkové nehodní-vyvyvy!!!
0/0
10.3.2003 17:15

zbenda

POLICIE, jste pro smich
ja osobne cigany nesnasim opravdu hodne, docela takovy zpravy ctu rad, ale hodnotit to jako vytrznictvi a ne jako rasovy cin je opravdu vysmech! bravo policie, jste vsem akorad pro srandu.
0/0
10.3.2003 17:08

lachtan

Re: POLICIE, jste pro smich-NE PRO PLÁČ
 Myslím, že hezčí ukázka neschopnosti a omezenosti policie na všech stupních být ani nemůže. Už se opět těším na slova chvastouna Grosse, jak úspěšně vyřeší jeden případ z tisíce. Probuďte se pane ministře a začněte raději řídit vlaky!!! Na železnici mají lidé  se zpožděním a špínou větší shovívavost.
0/0
10.3.2003 17:49

Posleda

Re: POLICIE, jste pro smich
pokud vím, nešlo ani o cikána, ani o Roma, ale o muže černé pleti - tedy muže "afrického původu".
Ty taky bez rozdílu nesnášíš? Nebyls jedním z těch dvou skinhudů?
0/0
10.3.2003 18:12

Franta

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
10.3.2003 18:46

Frodo pytlík

Re: POLICIE, jste pro smich
  Zřejmě tvoje IQ nepřesahuje kritickou hranici, což je nula. Protože si asi hodně blbej, tak to znamena méně než nule. 
0/0
10.3.2003 22:31

Bubu

Re: Re: POLICIE, jste pro smich
Tys' to teda rozsek' ty, inteligente.
0/0
11.3.2003 4:54

Najdete na iDNES.cz