Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Špidla chyboval, ale kraje ho nesesadí

Vladimír Špidla si na sjezdu sociální demokracie nejspíš své křeslo předsedy strany udrží. Zástupci ČSSD v regionech, kteří budou koncem března rozhodovat o Špidlově osudu, mu zřejmě znovu dají důvěru.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

jara

Doufam,
ze spidlova vlada duveru nedostane, delaji jen same skody. Spidla je dle meho nazoru podrazak, ktery vylezl Zemanovi po zadech (lide totiz volili stranu podle jejich predchozich vysledku - tedy vysledku Zemanovy vlady) a pak ho srazil na kolena. Jestli ho sjezd podpori tak to bude nepochopitelne. Tak jako tak si myslim, ze toto je posledni volebni obdobi, kdy vladne Socialni Demokracie, o to uz se Spidla postaral.
0/0
6.3.2003 8:28

Mlátič socanů

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
5.3.2003 11:29

rado

Re: Umlátit ŠPIDLU !
Musíš víc makat a ne mlátit hubou a na netu být celý den.Podívej na pana profesora prezidenta,ten tak nezahálí.Ani pan Kožený nebo Železný.Nám socanům,co stačí 25000Kč měsíčně ze sociálky je hej. A teď už opravdu běž makat.
0/0
5.3.2003 15:05

Dacesilian

Volby, sesazení
Kraje ho nesesadí?? Proboha, špidla sesadí je!!!!!!!
 
Co volíte???
        Špidla, Zeman, Sokol
        Klaus
 
(= já Klause=)
 
0/0
5.3.2003 10:57

Petr K

Chřipka se valí do PRAHY
Zpráva radia Jerevan: Prahu zachvátila chřipková epidemie. Nejohroženější skupinou jsou poslanci SOCDEM, kteří se nakazili v antišpidlovském klubu. 
0/0
5.3.2003 10:20

miloš

Proč by měli odstupovat , dejme jim čas, at makají, at dokáží , my je budeme sledovat . Vůbec není dobré , to stále obviňování stran a straníků mezi s sebou, na to jejich politikaření doplácíme stále my.Tady by se do čela asi musel postavit jen pan Bůch.Za třináct let se vystřídalo dost lidí ze všech stran a výsledek stále žalostnější, jim jde jen o sebe a o stranu. Pak je práce pro společnost nulová
0/0
5.3.2003 10:00

Cynik

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
5.3.2003 9:58

marti

Je to možné?
Proboha odeesáci, teď mne napadlo, snad nechcete velkou koalici ODS - KSČM? Teď už je možné všechno.
0/0
5.3.2003 9:55

marti

Možný vývoj
Odeesáci, já vím, že chcete velkou koalici ODS - ČSSD. Nic proti, pokud bude dostatečně prosazovat i pravicové myšlenky. Na druhou stranu, co když vás zemanovci s komunisty ošulí a utvoří sami velkou koalici . Zemanovo křídlo si může vybrat vás nebo komunisty a je komunistům blíž než špidlovci. Uvidíme.
0/0
5.3.2003 9:50

Rudý zvon

Špidliboys z kola ven
Jak může řídit stát archeolog a min. financí právník bez praxe? Když už si voliči vybrali socany, ať nám vládnou alespoň lidi z odpovídajícím vzděláním a praxí. Ne takoví diletanti. Špidla bude sesazen, doufám.
0/0
5.3.2003 9:45

marti

Blbost odeesáků
Odpůrci Špidly uvolňují místo slučovacímu sjezdu ČSSD s komunisty.
0/0
5.3.2003 9:41

marti

Budování mýtu
Všechno za nás zařídí "vůdce českého národa", krkonoššský génius V. Klaus. Dochází k jasné mytologizaci ve skutečnosti průměrného a křivého člověka.
0/0
5.3.2003 9:37

Cynik

ŠPIDLA TO NAPRAVÍ !
NESMÍ ODSTOUPIT ! Ještě nedokončil projekt "Nulová nezaměstnanost" ! Pravda málem byl blízko ! Řízením povodní se skoro podařilo zaplavit půl čech, ale nedopatřením se neutopilo cca 400 000 lidí, kteří jsou "nadbyteční" protože přestalo pršet a naakumulovaná voda bohužel nestačila. Bohužel i blbí operátoři metra vyhnali lidi o chvíli dřív, než metro zatopili a tak k úhynu nadbytečných obyvatel nedošlo - to  zapříčinilo dnešní vysokou nezaměstnanost a přetrvání bytového problému! Špidla však připravuje tajnou akci "Temelín", čímž vyhoví jak rakušáckým aktivistům - odstravení elektrárny, tak zredukuje počet nezaměstnaných v české kotlině. Ovšem za cenu vyhození elektrárny do luftu ! Politika ČSSD je vpravdě velmi vynalézavá !
0/0
5.3.2003 8:32

Cynik

Kraje ho nesesadí !
KRAJE HO NECHAJÍ POPRAVIT !
0/0
5.3.2003 8:25

frank

Nejvyšší socan hraje vabank.
Musí. Volba se mu jaksi vymkla z rukou a všichni tři jím "podporovaní" kandidáti propadli sítem dějin. A to je neospravedlnitelné selhání. Žádostí o důvěru vlády k poslanecké sněmovně se skutečně snaží jen posílit své pozice v rámci partaje před sjezdem socanů. Dobře totiž tuší, že je s ním členská základna nespokojena. No a jestli by nebyl zvolen předsedou "své skvěle zparchantělé strany", tak by asi nemohl být ani premiérem vlády. Určitě by jím ale měl a chtěl být někdo "nový", kdo by usednul do předsednického křesla. Pan Šmidla se snaží být "chytřejší" než ostatní a případnou výhrou riskantního kroku v parlamentu, spočívající v "anketě" mezi poslanci vládní koalice svoje pozice posílit tak, aby vzniknul pocit, že je nepostradatelný. Je to vážně duševní naháč, který si neuvědomuje, že mu to stejně nemusí pomoci. Předpokládá ale správně, že pidistrana unionistů a i strana Cardy Petardy se bude chtít po maximální možnou dobu udržet u lizu. A proto zřejmě jejich hlasy dostane. Horší to ale asi bude mít ve svém poslaneckém klubu. Stačí, aby jen jeden ze socanských poslanců důvěru nevyslovil a Šmidla půjde přesně tam, kam odešli socany podporovaní prezidentští kandidáti. Tedy do ... pryč. Líp je na tom iZeman. Ten je alespoň na Vysočině.
Vypadá to po jejich sjezdu na pěknou vládní a možná i parlamentní krizi. Přestože Šmidlovi nyní asi bude důvěra poslanci vládní koalice vyslovena. Máme našlápnuto tak akorát na předčasné volby. Ještě se bude divit. Ale na druhou stranu je to jen dobře, protože to co pan Šmidla se svým týmem nemakačenků rozhazujících plnými hrstmi peníze daňových poplatníků typu Sobotka, Škromach, Gross, ministrině zdravotnictví (pane bože odkud to hloupé, řeči a myšlenky neschoné strašidlo vyhrabali?) atd. předvádějí, je jedna hrůza za druhou. V tomto případě by snad mohlo být vyvráceno i tvrzení, že jedinou jistotou je, že bude hůř. Uvidíme tedy.
0/0
5.3.2003 7:54

Mirek K

Re: Nejvyšší socan hraje vabank.
Tak tak,souhlas.Ještě bych snad dodal toto: Mám dojem,noviny o tom moc nepíší,že kroky pana Špidly a jeho strany jsou natolik diletantské že ohrožují pověst naší republiky na venek.zejména k zahraničním investorům.Slušný investor jsem do toho bordelu nevleze,vleze sem pouze spekulant a šíbr,který využije blbosti naší vládnoucí kliky. Pan Zeman by nám k tomu už mohl cosi říci.Takže ano,bude huř.
0/0
5.3.2003 8:35

XXL

Nejhorší je pracovitý blbec.
Ten nadělá nejvíce škod.
0/0
5.3.2003 7:52

Herodes

Zastřelit!
Naházet je z oken všechny
0/0
5.3.2003 7:49

Kat Mydlář

Re: Zastřelit!
škoda munice, já to zmáknu.
0/0
5.3.2003 9:45

karber

Věřím tomu, že padne i vláda.
Jestli budou v parlamentu hlasovat tajně, tak vláda padne. O to se postarají sami poslanci ČSSD.
0/0
5.3.2003 6:15

Robert

Pokud Špidlu nesesadí kraje....
0/0
5.3.2003 1:19

sokar

Doplním:
tak toho diletanta Špidlu sesadí voliči!!
0/0
5.3.2003 1:22

Bad Boy

Re: Doplním:
Jo a na jeho misto se posadi komunsisti
0/0
5.3.2003 8:35

Najdete na iDNES.cz