Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Radní hledají pomoc u právníků

Po fiasku při volbě nového generálního ředitele zůstává od minulého týdne v Radě České televize pouze 12 členů. Ti se teď dohadují, co dál. "Měli bychom se sejít tento týden a zvolit další postup," řekla iDNES členka rady Zdena Hůlová.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

zoufalec

bezpodmínečně nutné...
a jestli ne, tak vás odvoláme...
to je dost síla, nezdá se vám?
Prostě nezvolili. Tak nové kandidáty! Jaký smysl by mělo volit znovu ty stejné dva? Prostě neprošli. Bůh ochraňuj ČT před šílenou kasalovou.
0/0
4.3.2003 17:40

Ivan

Je nutné zvolit
Myslím, že je nutné, aby byl nový ředitel zvolen 12.3. Ne snad kůli radním, pro ty je to ultimátum, pokud to dedokáží nemají v radě co dělat. Je to důležité kůli kandidátům, respektive kůli dalším výběrovým řízením, které bude pořádat stát. Ti lidé, kteří se přihlásili, vložili do tohoto řízení velké osobní úsilí, mnoho času i práce a především své jméno. Mají proto právo, aby bylo mezi nimi vybrán jeden vítěz. Zanedbatelné není ani to, že případní jiní uchazeči již určitě nebudou lepší než stávající - bude to 2 liga. A aby se již přihlášení hlásili znovu je nesmysl. Rada vybrala 2 finalisty a mezi nimi by se mělo rozhodnout. Bylo by to spravedlivé a jedině správné.
0/0
4.3.2003 15:44

Jarda

Re: Je nutné zvolit
Ty trumbero. Pokud zvolí jednoho z těch finalistů, tak to bude tragédie. Tj. z ČT se stane podřadná PRÍMA- NOVA a ČT2 zlikvudují. (a já prodám nebo vyhodím televizi)
0/0
4.3.2003 15:51

Richard

Re: Re: Je nutné zvolit
Jarouši, ty sám jsi katastrofa - jestli se Ti líbí pořady Rychlíků a Krausů, tak si tu televizi taky sám plať!
0/0
4.3.2003 16:20

Pavel

Re: Je nutné zvolit
No jenže tatáž rada předtím vybrala 6 postupujících. A bylo těchto šest postupujících vybráno čistým způsobem nebo se jednalo o podlehnutí tlaku lobbystickcých skupin? Jen na okraj: proč rada najímala personální agenturu, když její názor poté vůbec nevzala v potaz? Myslím, že férové by bylo radu rozpustit a vypsat nové výběrové řízení. Nelíbí se mi představa, že nový ředitel bude zvolen jen proto, aby si rada uchovala svoje korýtka.....
0/0
4.3.2003 16:44

Najdete na iDNES.cz