Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

O Špidlovu hlavu

Tomu souboji by se Špidla stejně nevyhnul. Určitě však nechtěl tasit meč tak brzy, v tak romantické kulise a v tak nevýhodném postavení. Premiér si to připustil jako poslední. Ale teď už ví, že při třetí volbě hlavy státu půjde i o jeho, Špidlovu, hlavu. Pravděpodobnost, že ji ztratí, vzrostla, neboť promeškal šanci zvolit si zbraň i kolbiště.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jan Vaňkát, Sedlec

Pane Špidlo, jen volba V. Klause Vám dává šanci přežít.
Volba prezidenta je pro V. Špidlu poslední šancí něco dokázat. V létě se mu podařilo sestavit koalici, která hodně plave. Teď ve strachu z pádu vlády snad konečně vybral kandidáta, kterým se zavděčil koaličním partnerům. Rád by prosadil M.Zemana, ale to by si musel před koaličními partnery dupnout, a to není jeho náturou. Tak ho raději utopil. Bude-li zvolen další slaboch do čela našeho státu bude se V. Špidla třást, aby se náhodou na sjezdu ČSSD neobjevil tatíček Zeman a nenabídl ČSSD východisko z krize. Jsem skutečný pravicový volič, ale k M. Zemanovi mám úctu jako k velkému státníkovi. Pane Špidlo, jen volba V. Klause Vám dává šanci přežít a zůstat premiérem do další zkoušky.
0/0
23.2.2003 20:28

martan

Špidla končí???
Nemám Zemana nijak zvlášť v oblibě, ale docela mu fandím, aby neférovému Špidlovi, kterého sám posadil na trůn, uťal na sjezdu ČSSD hlavu. Myslím, že změna ve vládě, žádná tragédie pro naši zemi nebude:-)
0/0
21.2.2003 17:28

mickey@mouse.com

Souhlasím
Špidla už mnohokrát ukázal, že se mu zatmí před očima, a místo rozumu a diplomacie se snaží uplatnit v politice tvrdohlavost telete! Je to jeho slabina, kterou k jeho škodě neumí překonat. Možná si to neuvědomuje, protože se opakovaně pokouší o totéž. 
0/0
21.2.2003 9:26

Jiří Kolář, Pardubice

Trdohlavost Špidlovi určitě neschází, ale používání rozumu ano!
Že právě na tomto může skončit, je právě jeho a jenom jeho volba. Proti tomu nic. Ale, že nás ostatní zaplétá do do tohoto svého nesmyslného boje je naprosto neodpustitelné. Špidlovu hlavu proto musíme žádat, ať už výsledek prezidentského klání bude jakýkoliv. Tento člověk nemá nadále právo být předsedou vlády. Proto na pořadu dne jsou mimořádné parlamentní volby. Svou chybu musíme napravit!
 
0/0
21.2.2003 1:09

mira

Re: Trdohlavost Špidlovi určitě neschází, ale používání rozumu ano!
Souhlas.Odpor ke kandidátu Sokolovi je ve veřejnosti patrný,ale Špidla si vede stále svou.Zde je vidět naprostá arogance moci a to, jak páni poslanci ignorují veřejné mínění.Pokud bude Sokol zvolen,bude to další nevýrazná postava ve vedení státu, stále filozofující,nerozhodná a patolízalská vůči EU. Doplní tak skvělé trio našich "šedivých myšiček" Pithart,Zaorálek,Špidla. Potom Bůh s námi a s náší zemí!!!
0/0
26.2.2003 19:21

Najdete na iDNES.cz