Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Sněmovna a myslivci

Sněmovna nevzala v potaz Senát a schválila myslivecký zákon tak, jak ho dříve navrhla. Myslivci mohou mít radost. Dávají se jim práva, která jiní občané nemají. Dokonce mohou beztrestně lézt na cizí pozemky.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Buzna Zoro

Bojim se dne,kdy pujdu na nevinny vyletek a po vstupu do neznameho lesa proti mne vybehne typicky Cesky myslivecek se zdvizenou pravici a vykrikne na mne:"Co tady pohledavas ty sweinehunde" a zastreli mne svymi legalnimi pravomocemi vcetne.
0/0
21.2.2003 23:07

pytlicek@atlas.cz

Sněmovna a myslivci
tenhle paskvil mohl zplodit jedině idiot!Váš zaměstnavatel musí být na tom hodně špatně když zaměstná někoho s tak nízkou inteligencí.lepší článek by dokázal napsat každý kdo ukončil první třídu zvláštní školy.Jste ubožák!
karel
0/0
19.2.2003 19:15

Petr , Zlín

Opět pan Komárek píše o něčem, aniž by znal problematiku věci samé.. Jen pro pořádek psa nemůže zastřelit každý myslivec, ale pouze myslivecký hospodář nebo myslivecká stráž. Obojí musí projít náročným kurzem a své znalosti prokázat při závěrečných zkouškách. A navíc psa mohou zastřelit jen za určitých podmínek. A vspupování na cizí pozemky?? Víte kolik Vás chodí např. při sběru lesních plodů a hub po cizích pozemcích, nehledě na to co tam po některých zůstane?? Ale to se lidem z města, kteří si pod slovem myslivec představí to čemu v restauraci říkají zvěřinové hody, těžko vysvětluje. P.D Zlín
0/0
19.2.2003 14:10

holly

Zahoďte flintu do žita!
Zajímalo by mně, kolik poslanců má na zdi pověšenou flintu a trofeje.
0/0
19.2.2003 10:13

Hulibald

jak se vlastníci pozemků stali méněcennými
Senát sice ukázal charakter, ale v praxi se ukázalo, že nemá žádné pravomoci, nevím, proč se nazývá Horní komorou, když proti zvůli poslanců nemá šanci. Doufám, že některý z poslanců podá stížnost k Ústavnímu soudu, protože tak okaté zvýhodňování jedné skupiny občanů se jen tak nevidí. Lidovci ve vztahu k soukromému majetku navázali na dávné katolické tradice z dob po Bílé Hoře a bolševici mají také na co navazovat. Ve spolupráci se socany se tímto vracejí k slavnému odkazu národní fronty. Bravo, konečně se hrdličky našly.
0/0
19.2.2003 8:24

Hrouda

Upozornění !!
Z Nesviditelného psa se stala propagandistická hlásná trouba, zrušil komentáře...
0/0
19.2.2003 3:07

Najdete na iDNES.cz