Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Hon na čarodějnice?

Vážená redakce,dovoluji si Vás upozornit na jednu velmi smutnou skutečnost,kterou si bohužel zatím nikdo neráčil povšimnout. V ČR je v plném proudu hon na čarodějnice.Zbláznil jsem se,myslíte si.Znovu bohužel,stačí když budete živnostník nebo malý podnikatel.V této zemi totiž platí v roce 2003!!!!!

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Olda

Nejsou rovné podmínky
Článek je poněkud emotivní, ale je v něm obsaženo hodně pravdy. Stát zohledňuje velké podniky,odpouští jim dluhy vůči státu,odpouští penalizace aj. Nerovný přístup je i v rámci využití sankcí za překročení závazných předpisů. Na adresu diskutujících: hodně lidí začalo podnikat, protože jim vzhledem k jejich věku a bydlišti nic jiného nezbývalo. Pokud víte, jak si nakrást, dejte tip jak to udělat, když veškerý platební styk jde přes fakturaci. Zkuste si onemocnět aj...
0/0
19.2.2003 15:39

Honza

Nejde o hon na čarodějnice, ale o hon na vyčuránky a zloděje. Každý tzv. podnikatel si odepíše z nákladů auto, kterým jezdí jeho rodina, benzín za výlety a všechno co ho napadne. Ani toaletní papír do bytu si nekoupí za své, všchno chce odečíst. Ve finále si "podnikatel" otvírá hubu na úředníka, který před zdaněním nezachrání ani haléř ze své ne moc lukrativní výplaty. Tak tyhle mám nejradši!
0/0
19.2.2003 8:51

Quido

Nějak mnoho slov.
Takovýto zmatený článek jsem už dlouho nečetla. Přidáním desítek narážek a vykřičníků nedodáte váhy svým pseudoargumentům. Podle hlášení představitelů drobnopodnikatelů a živnostníků žijí téměř všichni na hranici bídy. Z čeho si postavili své domy ? Jak vydělali na svá drahá zahraniční auta ? A přiznejte, kolik peněz platíta na zdravotním a sociálním pojištění ? A navíc, jak jste správně podotlk : nikdo vás nenutí toto vše absolvovat, rozhodl jste se svobodně.
0/0
18.2.2003 12:21

Vážený pane.Jenom tlachy,nic konkrétního.Pochlubte se kolik jste zaplatil na daních za léta Vašeho podnikání.
0/0
17.2.2003 15:45

Najdete na iDNES.cz