Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Redaktoři ČT se poprali s bývalým ředitelem

V zákulisí je všechno jinak, než jak to vypadá v televizním přenosu. To se ale člověk, který není pozván na předávání cen TýTý, nedozví. Kdyby se však mohl podívat, co se děje po pořadu, asi by se divil. Poklidná selanka jinak celkem nudného večera se dvě hodiny po půlnoci proměnila v hromadnou rvačku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

sisa

:)
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0/0
23.2.2003 21:39

kkk

Kam jsem se to dostal?
Tak chvílemi nevím, zda jsem se černou dírou nepropadl na schůzi ODS, na Znojemsko či do Volejte řediteli? Nikdo zatím tu surovou rvačku pěti proti jednomu věrohodně nepopsal, ale všichni vědí - stejně jako dizident senátor Železný. A Balvín si lepší reklamu své knize nemohl přát -a jistě tomu zdětně napomáhá.
0/0
19.2.2003 8:55

kkk

Kam jsem se to dostal?
Tak chvílemi nevím, zda jsem se černou dírou nepropadl na schůzi ODS, na Znojemsko či do Volejte řediteli? Nikdo zatím tu surovou rvačku pěti proti jednomu věrohodně nepopsal, ale všichni vědí - stejně jako dizident senátor Železný. A Balvín si lepší reklamu své knize nemohl přát -a jistě tomu zdětně napomáhá.
0/0
19.2.2003 8:55

guraj

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
19.2.2003 7:08

ABC: Aghata

ostudy...
Ozraly Hapka, natluceny Balvin, televize bez  reditele, narod bez prezidenta a co dal???
0/0
19.2.2003 1:36

Karel

Naházet ty odporné redaktorské ksindly do Vltavy!
To je jediné rozumné řešení této situace!
0/0
18.2.2003 16:20

pudlik

netušil jsem
co se může skrývat v takovém mrňavém člověku jménem Wollner. Nehodlám jej platit ze svého koncesionářského poplatku.
0/0
18.2.2003 14:11

DEMO

Děkujeme,
odejděte! Možná, že profesně se v tom trochu vyznáte, ale jako lidé jste totálně zklamali! Ukázali jste, že jste jen lůza, nic víc.
0/0
18.2.2003 13:46

DEMO

Všichni ven!
Doufám, že všichni aktéři tohoto incidentu budou nuceni opustit veřejno-právní ČT1. To, co předvedli a dále předvádějí je k tomu víc než předurčuje. Tohle má být výkvět české žurnalistiky? Banda opilců a rváčů??????
0/0
18.2.2003 13:43

Heineken

Adela jeste nevecerela
My se u nas neboxujeme u nas se prosim fackujeme.Lepsi par facek nez patero domlouvani. Horsi je ze se tim nic neresi a jde to k soudu. Kdyby byli chalpi tak zadne trestni oznameni nepodavaji a nic nesepisuji. Nova doba - redaktor fackuje byvalyho reditele.
0/0
18.2.2003 13:08

d

Co nám to v té Praze předvádíte, soudruzi? Trapné ...
0/0
18.2.2003 12:17

maso

po hubě si zasloužili všichni
ale když se tak dívám třeba na pana Černého, ani se nedivím, že na to musel jít s kamarády. S jeho tělesnou konstitucí... :-)) Pánové, když už se potřebujete vybouřit, tak jako chlapi: jeden proti jednomu a dokud ten druhý nejklesne. Ale takto ? Jste stejní srabi ve Vašem profesionálním stejně jako nromálně občanském životě :-))
0/0
18.2.2003 11:07

bushman

CT
Stav CT je odrazem nas vsech. Pod tihou falesne demokracie prestavaji platit vsechna zakladni pravidla, jed liberalismu rozklada spolecnost. Ac nerad, musim uznat, ze tohle se Sionum opravdu dari.
0/0
18.2.2003 8:41

KARTEL

VŠICHNI VEN
VŠICHNI VEN DO TELEVIZE BUDE MUSET PŘIJÍT DIKTÁTOR!!!!
0/0
17.2.2003 22:46

Ella

Volně a tržně
Je zajímavé,jak každý,kdo z redakce zpravodajství ČT odešel se zase rychle vrátil/Záruba,Vítek,Kaizr/.Nebude to tím,že tržní prostředí samoregulací tyhle neschopy zase vyplavilo tam kam patří?Do všeobjímající náruče státu.Malý bordel v ČT je jen obrazem bordelu v celém státě. P.S. Jak se paní Vítkové líbí u Buzkové?A co na to naši "bojovníci za svobodu slova"?
0/0
17.2.2003 21:20

p.k.

Re: Volně a tržně
Ello, je mi celkem jedno co si myslíte o panu Kaizrovi a Vítkovi, ale nazývat Zárubu neschopou, tak to je trošku moc. Již podle prvních vět jde poznat, že se jedná o nějakou blbou krávu, protože v této republice není lepšího odborníka na lední hokej než je pan Robert Záruba, jen tak pro informaci. Nazdar
0/0
17.2.2003 21:38

dojič

Re: Re: Volně a tržně
máte zcela jistě pravdu v hodnocení vašich prvních vět,p.k.-asi vás tlačí vemínko-nazdar.
0/0
17.2.2003 21:42

KARTEL

Re: Re: Re: Volně a tržně
záruba je magor
0/0
17.2.2003 22:39

jouda

Re: Re: Re: Re: Volně a tržně
to že je Záruba odborník na hokej, přece není zárukou jeho úspěchu na trhu práce v tržní ekonomice .....
0/0
18.2.2003 18:45

zet

ČT není hospoda
1.ČT má doposud o dva stupně lepší zpravodajství oproti bulváru, který předvádí Nova. 2.Je ale zřejmé, že někteří redaktoři si ohřívají vlastní polívčičku a snaží se prodrat výše jakýmkoliv způsobem. 3.Taková společnost potřebuje pevnou ruku - manažera se schopnostmi Železného, ale kulturně-etickými vlastnostmi třeba Svěráka. 4.V soukromé firmě by nikdo netrpěl napadání nadřízeného, ikdyž už není ve funkci. Tedy ve slušné soukromé firmě.
0/0
17.2.2003 20:39

pudlik

Re: ČT není hospoda
popiš jaký je rozdíl mezi tzv. tvým bulvárem, co předvádí NOVA a tím co vlastně předvádí ČT. Obávám se, že ČT ten tvůj tvz. bulvár dělá taky, ale je jí to h...o platný.
0/0
18.2.2003 14:07

mimopražak

bježtě fšeci....!!!
bježtě fšeci do konvalinek,jakysy cypštajn dal druhemu cypštajnovi po pysku,ale že se to fšecko pytlikovalo v tym kulturnim zauzleni střev,v našem slavnem hl.městě,tak o tym musi debatit cela republika,bo jak si jakasi veličina na pražske latrině něvhodně posere gatě,tak ten smrad musi profrčet až k jablunkovu tam a třikrat zpatky,inak by to něbylo světove,co je kemu do jakehosi balvina a inych balvanu,fšak su to enem nahoněni vymetěnci,ti němaju s kulturu nic společneho,divim se ,že se fšeci divitě,bo to su gyzdi,co si na střizlive enem hraju,a blbě ku temu!!
0/0
17.2.2003 18:13

Frajer Luke alias Balvín vulgo Kamikadze

Nemít na to to je právě ta frajeřina
0/0
17.2.2003 17:25

Bubák1

Spravedlivý boj za svobodu slova ...
... pouze asi slova vlastního. Pokud se ovšem odváží kritizovat je samé, je oheň na střeše. Ti co si přisvojili právo kritizovat a pomlouvat kohokoliv se jim zamane, neunesou kritiku do vlastních řad. Není to dlouho, co "někdo" nazval tyto výtečníky žumpou a hnojem. Zřejmě to byl slabý výraz na chování jaké dnes předvádí. Doufám, že hlavní aktéři tohoto incidentu zmizí z televizních oazovek. Taková lůza nemá ve veřejno-právních médiích co dělat.
0/0
17.2.2003 17:25

Jargodalo

"Profesionálové" do toho !
Četl jsem pozorně různé názory na celou ČT. Faktem je, že nechápu jak a proč se někteří z Vás napadají. jako kdyby jxste patřili ke Komersům. Už při prvním zneužití ČT slavným "Bratrstvím spravedlivých" viděl jsem tu hrůznost zneužití profese.Každý z novinářů je přesně vyškolen a nacvičen jak vytvářet iluze a lži, jak se pracuje s reklamou a vymývaním mozků, jak napsat polopravdu, upravit realitu, ale přitom, abych nebyl stíhán. Mají k tomu ještě i právní oddělení v rámci televize.Zneužili nejhrubším způsobem své dovednosti, naše finance. To jako kdyby lékař vědomě okradl pacienta v bezvědomí, při operaci, přesvědčil ho v tísni a nechal si převést jeho majetek. To je jako kdyby učitel učil důvěřivé děti lež o jejich rodině, krajině tvářil se přitom spasitelsky. Přesně tak zneužili "pseudoprofesionálové" nejsilnější a nejdostupnější medium. Lidi naučeni ještě z "totáče" tomu podlehli, protože televize je přece "naše" a musí tam být pravda. Zkuste si ale někdo zajistit a koupit celorepublikovou reklamu v "prime timu", titulky s kultovními písničkami...Kromě těchto "prasáren" jde ale o něco jiného. Níkde ve světě v demokraciích neodvolávají odbory a pseudoodbory vedení společností,nediktují pravidla obsazování šéfů podniků. Z jedného prostého důvodu. Jenom majitel a ředitel nese zodpovědnost za rozhodnutí. Žádné odbory!!! Tam kde se to náhodou stalo, vždy to skončilo anarchií a rozvratem a rozpadem podniku. Dnes parlament a nakonec i my sklízíme to, co jsme zaseli.Kdo podržel ty padouchy redaktory? Kdo byl na těch ulicích? Klause nemám moc rád, měl pravdu v tom, že v ČT bylo znemožněno řediteli ředitelovat, vedení vést, že byl porušen zákoník práce v první řadě. Kdo nerespektuje šéfa patří mu vyhazov a dost!!! Neudělali to tehdy (rada a spol) budou to muset udělat dnes. Šéf, který to nemůže udělat, je šéfem - figurkou. Dnes to vypadá, že za naše peníze bude tam samovláda. Všimli jste si že natloukli Balvínovi a ne Bobošíkové?!Tam asi ještě doufali, že dosadí svého šéfa. Balvín jim to překazil. Dokonce i dnes, kdy už je mimo jejich hru. On to vlastně musel někdo zchytat. A k tomu poranění.... věřím, že si to Balvín nevymyslel.(To proto tá porada redaktorů). Jenom se mu povedlo nazvat věci a lidi správným názvem a to je dostalo. Díky bohu alespoň za to.Možná to i ostatním dojde, že nejlepší je rozpustit ČT a postavit novou TV na zelené louce.A rád odpustím i nějaké ty prohřešky, které jsem viděl u všech začínajících televizí.
0/0
17.2.2003 16:58

student

Re:
Celkem dobrej příspěvek! S mnohým souhlasím! Problém je v tom, že zas tak dobře vyškoleni nejsou z hlediska etiky a tím jak by měla vypadat seriózní žurnalistika. Ostatně svými divadélky bráněj nám mladým lidem, co tento obor studujeme a chtěli bychom tvořit seriózní zpravodajství. Bylo by potřeba to tam vše vyházet a začít znovu s novými lidmi.  A konečně tvořit tak, aby ČT plnila svou funkci a né pořád napodobovala, nebo se snařila dohánět komerční Novu! To co se tam neustále děje, kazí pověst a vůbec smysl veřejnoprávního média. 
0/0
17.2.2003 17:41

jirka

Re:
otevřel jsem si dikusi, protože jsem chtěl napsat svůj názor, ale ti jsi napsal vše; takže souhlas.
0/0
17.2.2003 18:06

Miguel

at zije demokracie a la CT
mam radost jak obranci demokracie a svobody slova v CR, prezentuji CT. Mozná nekoho po nekolika podobnych akci napadne, ze to jsou treba oni, kdo se zasluhuji o upadajici renome CT. Treba pak nekoho trkne a vsechny v cele s komrsem (zamerne pisu male K) vyhodi...ale mozna ze ne, komrs zase muze povolat tisice milicionaru branicich svobodu slova a zase se nic nestane....keep revolting!
0/0
17.2.2003 16:53

glum

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
17.2.2003 17:00

On

Nuda
Nevím jak vy, ale já jsem při sledování TÝTÝ byl maximálně znudněný. Škoda, že neukázali tu rvačku, určitě byla zajímavější, co myslíte ??
0/0
17.2.2003 16:43

glum

Re: Nuda
... bylo by to OK, ale wrestling a hulení tu nemá tradici....
0/0
17.2.2003 17:03

Eva

Je to děs
Je to opravdu hrozné co už si lidé dovolí. Ne nadarmo se říká že na každém šprochu je pravdy trochu. Pokud páni redaktoři reagovali jak reagovali tak asi má pan Jiří Balvín pravdu. Kdyby to totiž nebyla pravda tak by se tak nečertili a nechali pana Balvína na pokoji. Bohužel i mě bylo smutno z kampaně proti cestovní kanceláři Fišer. Je to totiž mimo Čedoku jediná pořádná cestovka ale hlavně nepříjemná konkurence pro ostatní. Tak proč se jí nezbavit.... To je bohužel věc kterou náš národ umí a tou je závidět... Panu Balvínovi přeji aby se dal do pořádku a aby se situace vyřešila co nejdříve.
0/0
17.2.2003 16:40

Karel

Tolik řečí pro pár opileckých facek - to je teda dekadence.
0/0
17.2.2003 16:32

BUNDA

"ALVÍN" TO JE POKUS O..........? A NEBO TAM UŽ JEDE TA VAŠE CENZURA
0/0
17.2.2003 16:23

lokomotiva 64

Re:
hele jestli se ti to nelíbí, tak pojd do kongresového centra  a sejdeme se v šest na WC v 1.patře a můžeme si to tam vysvětlit
0/0
17.2.2003 16:36

Nobel

Re: Re:
kolik si s sebou na neho vezmes kamardicku, aby to bylo spravedlive? 3-4-5?
0/0
17.2.2003 16:39

Lukasek

hehe
Me pripada docela zajimavy ze ti redaktori(nebo co sou zac) zacali mluvit s novinarema az teprve potom co se domluvili na tom co budou rikat. Asi meli strach, ze by jeden z nich moh rikat pravdu....
0/0
17.2.2003 16:19

Stealth

Re: hehe
nebo že by normálka opilecký "okno"? Oni jim museli říct, co vlastně dělali a jak řádili!
0/0
17.2.2003 16:20

he he

Re: Re: hehe
he he-dobrej scénář
0/0
17.2.2003 19:37

Nobel

Re: hehe
ani ne tak pravdu, jako spis by kazdy zvatlal neco jineho...k tomu neni co dodat
0/0
17.2.2003 16:22

lokomotiva 64

a je to.......
15:49  -  Česká televize nebude řešit napadení Jiřího alvína po udílení cen TýTý. Počká na vyjádření policie. Šéf zpravodajství Jiří Janeček pokáral zpravodaje Marka Wollnera, který údajně alvína napadl.
0/0
17.2.2003 16:11

Stealth

Re: a je to.......
Zřejmě ho pokáral: Ty Ty Ty!
0/0
17.2.2003 16:15

Martas

Re: Re: a je to.......
Nebo spis : Ty Ty!
0/0
17.2.2003 16:55

BUNDA

Re: a je to.....ALE, ŽE TO ZMÁKLI PĚKNĚ PO BOLŠEVICKU..
 OD OCHRÁNCŮ DEMOKRACIE JE TO PĚST DEMOKRATICKÁ .............................. LEN TA STUHA CHÝBÁ.
0/0
17.2.2003 16:34

BUNDA

Re: a je to.....ALE, ŽE TO ZMÁKLI PĚKNĚ PO BOLŠEVICKU..
 OD OCHRÁNCŮ DEMOKRACIE JE TO PĚST DEMOKRATICKÁ .............................. LEN TA STUHA CHÝBÁ.
0/0
17.2.2003 16:34

BUNDA

SOUHLAS SE ZALOŽENÍM NOVÉ ČT
 COŽ TAKHLE NA VACLAVSKÝ VÁCLAVÁK A POTÉ HNED DO SPACÁKŮŮŮŮŮŮŮ KULTURNÍ FRONTO
0/0
17.2.2003 16:10

HomeRum

Tož co... šak spolu popili z jedné flaše
Nevím co provedl Volner a spol., dověděl jsem se toho málo /redaktorka Práva sledující potyčku na pánských záchodcích.../, proto jsem zdrženlivý v hodnocení. Zlaté padáky které rozdal Balvín jsou svinstvem prokazatelně. Jakkoliv to mnohé rozzuří není v ČR lepší TV než ČT...
0/0
17.2.2003 16:00

Pavel R.

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
17.2.2003 15:58

kom-ex

Ať žije Josef Švejk !
Ten je nesporně myšlenkovým podnětem pisatelů.
0/0
17.2.2003 15:48

Pavel

Hruza!
Desim se toho, co si ti nedotknutelni redaktori z CT jeste dovoli. Pred dvema lety oblbli narod tou svou revoluci, a ted maji pocit, ze si muzou dovolit uplne vsechno, nikdo s nimi nic neudela a tim padem narusta jejich arogance, ktera prechazi az do agresivity.  
0/0
17.2.2003 15:43

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.