Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Záhada Kavanova trezoru zůstane utajena

Záhada trezoru exministra zahraničí Jana Kavana, v němž jeho podřízení před více než dvěma lety při rutinní kontrole objevili stovky tisíc korun, zřejmě zůstane navždy nerozluštěná. Protikorupční služba už totiž po původu peněz, který Kavan několikrát vysvětloval úplně jinak, přestala pátrat.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Foxterier

To Bubak 2
Tvuj prispevek je zase pouhym dukazem spravnosti me uvahy a to, ze nejsi nic jineho nez zaslepeny socdem. fanatik, ktery ztratil jakekoliv rozpoznavaci smysly. Zkratka co je kriticke vuci socdem. to je spatne. Je mi uprimne lito lidi, kteri maji mozek totalne vymydleny a maji jen jednobarevne videni sveta. 
0/0
11.2.2003 12:34

Bubák1

Re: To Bubak 2
Očekával bych více argumentů. Poznámky o "vymydlenosti" se tím spíše hodí na tebe.
0/0
11.2.2003 12:52

heretik

properme tady ještě 400 000 Kč, které kdosi šlohl z trezoru v posranecké sněmovně posranci Cabrnohovi (ten, co bydlí v Kolíně, má další byt v Peci-reportáž je známá- a je zaháknutej ve VZP)
0/0
11.2.2003 12:04

Bubák1

To Foxterier.
Tvůj příspěvek, je pouze důkazem správnosti mé úvahy. Nebudu rozebírat s kým se Kavan před třiceti lety stýkal, protože to není jaksi předmětem článku. Článek je o prokázání původu nějakých peněz, na což v pohodě stačí Kavanova výplatní páska. Ovšem když se to správně podá ...
0/0
11.2.2003 11:57

Foxterier

To Bubak
Bubaku my vime, ze milujes politiku CSSD a vsechny jeji ikony. Ale kdyz jsi u te inteligence, clovek (rozumej pritel Kavan), ktery si chodil povidat s lidmi z komunisticke ambasady o studentskem hnuti a netusil, ze jde o pracovniky StB musel byt bud totalni idiot nebo dnes lze jak tiskne. Nazdar bazar rudy fanatiku.
0/0
11.2.2003 11:50

Bubák1

Koho chce oslovit MfD?
MfD zřejmě hledá čtenáře kde se dá, u inteligentnějších sklízí akorát posměch, obrací se tedy na závistivou lůzu, tam kde své ovečky lovili komunisté. Vlastnictví peněz není trestný čin, ani nic nemorálního, pouze závistivci spekulují jak by někdo mohl k penězům nelegálně přijít. Nevím jak MfD a její dozajista inteligentní čtenáři poznají, že peníze jsou úplatkem nebo nejsou zdaněné, obzvláště v případě takovéto částky, kterou disponuje každý, trochu schopnější jedinec v této zemi. Neřekl bych, kdyby měl Kavan v trezoru řádově desítky milionů, ale statisíce? Ministr s platem řádově 100 000 měsíčně se nenechá podplatit částkou odpovídající dvěma nebo třem jeho měsíčním platům. Kavan nemá co vysvětlovat, vysvětlovat musí ti, co mu trezor násilím otevřeli, a ti co vykecali co v trezoru bylo, proč to uděělali? Je v této zemi normální, že podřízení otevírají trezory nadřízeným a pak zveřejňují v novinách co v trezoru bylo? Trochu podivné, zavánějící spíš praktikami StB. Celý tento příběh je primitivní pokračování kampaně vůči Janu Kavanovi, vedené už od počátku 90. let, zřejmě silami, které měly dobrý přístup k registrům StB. Kdo by to asi mohl být?
0/0
11.2.2003 11:32

Jana

Re: Koho chce oslovit MfD?
Platí vás Kavan? Jste Kavan? Nebo jste součástí téhož průšvihu a děláte, co můžete, aby na vás také nedošlo?
0/0
11.2.2003 19:23

Martin2

Kavan prezident!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0/0
11.2.2003 11:06

jo

Nase deti to taky nechaji vzdy "doztracena"
Nase deti taky pockaji, az se na vsechno zapomene. Kupodivu to de taky.
0/0
11.2.2003 10:13

www.hajzlove.cz

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
11.2.2003 10:08

Miloslav

Ani já bych nechtěl být president a takovou zločinnou polit.chátrou.
Nedivím se mnoha slušným lidem ,že odmítli kandidaturu na presidenta.Dostat nabídku k vládě s těmito lidmi-Jak se vůbec mohli po listopadu dostat k moci? Vždyť jsou to většinou lidé vyškoleni v prognostických ústavech/klaus i Zeman/ což paměť národa je blbá?Vemte další-Tlustý zasloužilý prac.strany -té pravé a ortodoxní KSČ.Vemte řadu po řadě -kolik je tam slušných a nezištných poslanců a senátorů.Kde jsou Ti co založili Obč.forum/a to byla odvaha-nevěděli jak to dopadne s milicí a pod. a šli do toho-měli odvahu.Kde jsou dnes odešli znechuceni politikařením prognostiků. A to jim jde především-Otrávit lidi.-polopravdy-dobře mířené lži  a hlavně nic nedošetřit-všechno jen napůl.Vypadá to tak, že bude zase potřeba zazvonit klíčema ale od žaláře všem Kato,Tlustým,Klausům,Zemanům -Kdo zůs¨tane-Prázdná pokladna- Všechno už je rozkradený  a o nás si myslí ,že to máme taky vykradený ?CO vy občané co Vy na TO.
0/0
11.2.2003 10:01

Miloslav

Čisté ruce zase můžeme mít-ALE až se zbavíme špinavců
Jak může vláda ,která tvrdí něco o akci čisté ruce poslat svého zástupce do OSN pod jmenem KATO.Kdo podal návrh na jmenování,kdo to schválil,kdo za to nese odpovědnost ?Je vůbec takový politik ,který nemůže vysvětlit mnoha milionové korupce na min.které řídí,je vůbec možné že už nesedí alespoň ve vyšetřovací vazbě ?Bylo by něco takového možné jinde ve světě-snad jen u nás v Kocourkově .Tam by ale i pitomý ponocný poznal ,že darebáci jsou i jiní kolem-proč se případ SRBA hraje na vytracenou?Odstoupení min.vnitra-který má málo policajtů na došetření  je snad minimální požadavek občanů,Okamžité odvolání Kavana s funkce,Jasné vyjádření k případu min.předsedy Špidly,A na to snad jsou naše noviny dost VELKE.Televize taky by nebyla k zahození-ať vidíme jejich ruměnec ve tváři a to lidské.
 
0/0
11.2.2003 9:45

Jana

Re: Čisté ruce zase můžeme mít-ALE až se zbavíme špinavců
Kandidáty nenominuje vláda. Jan Kavan se do boje o svou současnou pozici nanominoval jaksi sám ze své tehdejší pozice ministra zahraničí. To nebyla vláda, která ho nominovala, ale je pravda, že jednal s jejím tichým souhlasem a skoro jistě s otevřeným souhlasem premiéra. Položte si ale jiné otázky: jak je možné, že proti němu stál jako jediný soupeř kandidát Běloruska, mezinárodně totálně nepřijatelný? Proč velmoci, které rozhodně nenechávají náhodě ani výběr kandidáta na funkci předsedy Valného shromáždění, byly s kandidaturou spokojené, přestože rozhodně netrpí nedostatkem informací všeho druhu? Odpověď na tyty otázky je možná v přímém vztahu k tomu, proč policie raději odloží každý případ, který se Jana Kavana týká. Mě by proto zajímala přízemnější věc: jak je možné, že voliči z HK zvolili Jana Kavana poslancem českého parlamentu?
0/0
11.2.2003 20:01

Miloslav

Kato-já jsem Ti přece taky půjčil 520,000kč-kdy mě je vrátíš !Vždyť to byly moje poslední .
Ty darebo-kdy mě vrátíš to co jsem Ti půjčil .Byly to poslední peníze před výplatou..Ty přece mají vždy největší cenu.Tak sebou hoˇˇd chci s dětma do cirkusu.Ten je určitě větší než ta tvoje bouda co jsi ušil Typro nás obyčejné pitomce.Výmluva ,že máme málo policajtů na došetření- Dávám trestní oznámení na min.vnitra-protože je Tvůj společník. Kdo nekoná co má a je to v jeho pravomoci je Stejný darebák jako Ty.Doklad kdybys nemohl najít asi S K A R T O V A L I s obsahem tresoru. 
Tak nedělej drahoty a koukej ssebou hodit Kludský taky chce do ciziny jako Ty -ale už tam zůstaň -až mě vrátíš co dlužíš-nejenom mě.
0/0
11.2.2003 9:23

hovnivál

tohle neni ostuda kavana - to je obyčejný lump!
tohle je ostuda zkorumpované policie
0/0
11.2.2003 9:17

Jana

Re: tohle neni ostuda kavana - to je obyčejný lump!
Ano.
0/0
11.2.2003 19:57

Holá větev

Zemana na něj
Kde je akce ,, čisté ruce ", v prdeli! Hlavně, že si brali do huby odéesáky, a při tom jsou ještě horší, samej estébák, vožrala atd.. Je to jako za komančů! Vždyť oni to vlastně všechno komančové jsou!
0/0
11.2.2003 9:01

Špidlovy plyny

Kató na Hrad
Není vhodnějšího kandidáta, který by vhodně doplňovat naší Špidlovládu. Kató je vzor všech ctností - čestný, zásadový, pravdomluvný a nezkorumpovatelný člověk, prakticky kombinace Gándhího, Einsteina, Schweizera, Matky Terezy a Churchilla. Proto Kató na Hrad!!!!!
0/0
11.2.2003 8:57

Frantisek

ano
vzdyt jsme je volili tak si to vychutnejme
0/0
11.2.2003 8:52

Pavel

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
11.2.2003 8:48

AYAN

Chudáček!
Která potvora mu to tam dala?
0/0
11.2.2003 8:14

Vašek

Záhada Kavanova trezoru zůstane utajena .....
..... protože KATO je moc velké zvíře a policie se ho bojí (asi od svých řídících STBáků na některé něco ví...). FUJ!  
0/0
11.2.2003 8:13

Q of Continuum

ach ta zapomnětlivost
Pan Kavan udělal především chybu v tom, že nosí po kapsách a nechává v trezorech drobné. To mu pak dělá potíže. Při těch penězích, co bere v úplatcích, si totiž snadno neuvědomí, že pro prosté lidi těch pár set tisíc je dost vysoká částka.
0/0
11.2.2003 8:01

Kestrik

KAVAN JEEE K.-U..R.-V..A.; !!!
At mi nikdo nerika, ze ty penize se tam vylihly jen tak, z niceho. Kdo mel klice od trezoru ?! ON! Potiz je bohuzel ta, ze nikde oficialne nechybi.... Prost pro nas smula...!!!
0/0
11.2.2003 7:56

Honza

Další český Houdini
V trzoru se záhadným způsobem objevily peníze, odkud a jak zůstává opět záhadou mezi nebem a zemí. Viděli jste další z dílů Akta Y.
0/0
11.2.2003 7:45

,
0/0
11.2.2003 7:17

Hujer

Neschopní policajti
se zase ukázali. Zahráli to do autu a Kavan si myslí: Víte co mi můžete. Hádejte kam? Velká ryba - velká zlodějna - žádný trest.
0/0
11.2.2003 7:03

Antivseho

Slonkova, Slonkova!
Devce jedno ctive a jiste sympaticke. Ty si nedas a nedas rict. Uz jednou ti slo o krk. Tve povolani zurnalisty bylo, je i bude jedno z nejrizikovejsich, o tom neni pochyb. Za minuleho rezimu bylo nejrizikovejsi psat o politice, za tohoto rezimu se mi jevi nejrizikovejsi psat o gaunerech. Pozitivni v tvem pripade je, ze jsi zamerena na "jeden" problem. Psat o "vice" problemech, jiste bys uz nepsala. V kazdem pripade ti dam ale radu. Az se bude Opolecka "vracet" z New Yorku, chran si oblicej.
0/0
11.2.2003 6:10

Obyvatel

Utajeno a presto je to tak jednoduche
, Proste si nahrabal ...
0/0
11.2.2003 1:39

Filip

Tady pomuze uz jenom agent Fox Mulder ...
0/0
11.2.2003 1:36

Foukal

Jak jinak
Osobně jsem přesvědčen, že tato záležitost nebude nikdy objasněna. Každý "obyčejný" člověk by v případě, více než podezřelého kličkování ve výpovědích, byl přinejmenším středem policejního vyšetřování, ovšem politici typu Kavan dokáží v našem "demokratickém" státě vyjít z takového to případu zcela bez poskvrny a co víc, případ bude odložen ad akta jelikož se není čeho chytit. Jak směšné. Naše protikorupční komando si může na svůj vrub připsat další, pro polityky, "úspěšný" zátah.
0/0
11.2.2003 0:33

Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.