Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Špidlovo půlsrdce

Srdce na Hradě zhaslo, půlka z něj - onen otazník - teď svítí nad Lidovým domem. Pomyslně, vtíravě. Značí: Proč sociální demokraté dělají z výběru prezidenta tak šmíracký cirkus? Proč na sebe Špidla a spol. přivolávají hněv lidu i spolustraníků? Jsou jen dvě odpovědi. Buď je za jejich chováním dokonale skrytý politický záměr, anebo jsou to břídilové.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Herodes

Břídilové,břídilové,břídilové!!!
Břídil je pro ty lidumili Šmidrovce příliš schovívavé slůvko.Jsou to dementi,kteří se jen  shodou velmi špatných náhod a švejkovstvím českého národa dostali ke korytu a teď se za žádnou cenu nechtějí pustit.Jsou ochotni dělat cokoliv aby se udrželi,přesto,že to nemá s podporou  jejich voličů už dávno nic společného.Pan Šmidra je ubohý malý človíček z malého města i poměrů a ten šok z moci,která mu byla nedopatřením udělena nemůže unést ale nechce o ní za žádnou cenu přijít.Je to chudák a my všichni také,že máme takovou politickou kreaturu jako premiera
0/0
11.2.2003 8:38

Jiří Procházka

Třetí možnost
Paní Bendová, ještě existuje možnost, že Špidla je normální slušný člověk, který nemanipuluje svými spolustraníky, nekorumpuje je a tudíž ani tak dobře neovládá, jako Zeman. Poctivý, pracovitý člověk, který se snaží plnit svoje povinnosti, vyplývající zue státnických funkcí, které na něm leží. Je příznačné, že Vás tamková možnost ani nenapadla, něco takového je zcela mimo rozměry Vašeho uvažování. Šíříte zlobu a nenávist, stejně, jako celý ten Váš list ve své politické části. Děláte to pro peníze. Sklidíte totéž, co šíříte, bohužel my všichn s Vámi.
0/0
4.2.2003 10:44

Vašek

Re: Třetí možnost
Samozřejmě, že to dělá pro peníze, ty zas pro ně děláš něco jinýho. Jenomže tahle hnusná vláda si nic jinýho než brutální kritiku nezaslouží a paní Bendová (s jejímiž články víceméně souhlasím) vyjadřuje názory spousty lidí, nejen svoje
0/0
4.2.2003 11:23

eF

Re: Třetí možnost
Hezkej vtip...
0/0
4.2.2003 13:59

jura-p

Re: Třetí možnost
Ale jeho poctivou povinností je být předsedou socanů, jestli to neví, tak je to sice poctivý, ale blbec. Ještě větší, než jsme si mysleli. Jeho vřelost, strhující rétorika, neúnavné prosazování lidí, kteří byli řádně zvoleni stranickými orgány, promyšlené řízení státu, koncepční prosazování úsporné reformy veřejné správy jsou dokladem toho, co o něm říkáte. A to, jak umí získat souhlas koaličních partnerů. Je to fakt gigant. A kolik politiků a jiných vážených lidí zesměšnil a porazil v prezidentských volbách. No nakonec to byli asi jeho protivníci. Koho pohřbí v příštím kole. Najde se Neklaus, který by před Špidlou v hrůze neutekl?
0/0
6.2.2003 2:45

Semjon Osipovič Boubel

Břídilové, matláci a zoufalci
Má-li mít někdo záměr, musí nejprve vědět co chce. Tento fialový hnus, který si říká vláda, ví pouze jedno jediné - kde je koryto. Jsou tak leví, šmajdaví a gramlaví, že ani netuší jak se u koryt udržet, natož aby byli alespoň trochu užiteční.
0/0
4.2.2003 4:34

Ciko

Re: Břídilové, matláci a zoufalci
Semjone ty jsi ubohej, tvé vyjadřování má fakt "úroveň" A to co tam píše paní Bendová to jsou taky samé bláboly.
0/0
4.2.2003 8:42

Najdete na iDNES.cz