Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Cesta z Vysočiny a zpět

Zpátky na Vysočinu! S halasem přijel, ve sněmovně rozložil sušené houby a džbánek vína, potichu odjíždí. Pohádka skončila, sedlák z Vysočiny nedobyl Hrad. Většina ovšem jásá a metá kozelce. A nejvíc zeširoka se usmívají ti, kteří Zemana na prezidenta nominovali.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

???

Mnoho povyku pro nic
Nechápu tu bouři ve sklenici vody kvůli jednomu článku. Ten článek ničím nevyniká ani není nijak urážlivý natož vulgární. Pouze glosuje události posledního pokusu o  volbu presidenta. Zda má či nemá patřičnou literární úroveň to ponechme stranou.
Jsou tedy možná pouze dvě vysvětlení:
1. Kritici jsou skalní příznivci Miloše Zemana, kteří se nemůžou smířit s jeho prohrou a kopou do každého, kdo se nelichotivě otře o jejich modlu
2. Kritikům vadí pan Komárek osobně (což mne nepřekvapuje) a pak zkritizují cokoliv co napíše, byť by to byl i článek o pěstování rajčat (podobný tomu, který se mezi příspěvky objevil - marně si lámu hlavu proč)
0/0
26.1.2003 14:29

blabla

docela vtipne a trefne
0/0
25.1.2003 19:58

zajda

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
25.1.2003 11:22

Sedan

PANE KOMÁRKU,
Vaše příspěvky mají bohužel již delší dobu úroveň nicneříkajícího tlachala. Jestli Vás ve škole něco naučili, tak to prosím použijte. V opačném případě se nad sebou zamyslete a zvažte setrvání ve svém oboru.                                   
0/0
25.1.2003 8:27

buro

pozor! pohov! volno! spívat!
Lze se domnívat, že víme, koho chtěla ODS zvolit.
Lze se domnívat, že víme, koho nechtěla ČSSD zvolit.
Lze se domnívat, že víme KARAS o tom, jak naše milované KSČ a KDU ČSL budou volit-nevolit, vydírat-nevydírat, tlemit se, koktat a vykecávat díru do hlavy, tvořit Světový Mír pro Saddama, že pane Grebeníčku!
Čím déle bez prezidenta, tím lépe. Budou moci být v centru dění - pánové Svobodové, Grebeníčkové, Kasalové, Exlerové, tiše se to může poposunout k hrozbě předčasných voleb, to teprve bude situace, kde bude Grebeníček šachovat! nemaje co stratit! Suita kolem Grosse I.- Pěkného na nádraží vČelákovicích zreviduje Bohumínský sjezd a skočí Grebeníčkovi kolem krku!, protože stabilitu a klid na práci je nám třeba!
Bylo by dobré, kdyby v ODS ti, kterým zůstala morálka a zdravý rozum nejančili nad "úspěchem Klause" ale tiše a důsledně připravili program REVITALIZACE ČR pro potenciální volby, je to příležitost jako v roce 1992! Ale TLUSTÝ Boys néééééééééé pánové!
 
0/0
25.1.2003 7:59

kom-ex

již vzhůru psanci této země...
Neuniklo vám náhodou? Při rozhovoru s tzv.poslanci za KSČM prohlásil soudruh Grebeníček, že levicový kandidát už žádný není, ale oba dva kandidáti, t.j.Klaus i Zeman mají v podstatě stejné postoje... Bude-li zvolen Klaus, tedy hlasy komunistů. Je to jen kecal a podvodník - ochoten jít třeby s čertem, když to bude pro něj výhodné. Ponechávám stranou, že bych byl rád, kdyby mně někdo z jeho příznivců už jednou vysvětlil jehio "schopnosti", co opravdu úspěšného udělal pro tuto zemi. Je "symbolem", ale zcela prázdným
 
 
0/0
25.1.2003 3:55

nesnášímblbce

Re: již vzhůru psanci této země...
Pane, asi Vám sračkovatí mozek a máte krátkou paměť! Dovolím si jen připomenout rozdělení Československa. Jednak způsob jak to proběho a že k tomu vůbec došlo! Nějaký oplakávání slovenských "bratrů" není na místě. Kdyby jsme dnes byli ve společném státě, tak by z toho asi byla občanská válka, protože slovenští nacionalisti zastíní i Albánce. A navíc byste asi neměl na internet, zato byste dosyta mohl tancovat u vater míru. Běžte se pane vycpat a zkuste mně můj názor vyvrátit!
0/0
25.1.2003 10:37

zajda

Re: již vzhůru psanci této země...
idiote !
0/0
25.1.2003 11:23

JV

Hulvát Zeman-zbabělec a posera
Doposud se o M.Zemanovi mohlo bez urážky mluvit jako o hulvátovi,lháři a demagogovi,nyní po panickém útěku  po obrovském debaklu se může veřejně nazývat i zbabělcem a poserou.Posledně si udělal ostudu P.Pithart,nyní M.Zeman.To by byli prezidenti !!!                   JV
0/0
24.1.2003 23:22

Modrý pták

Socanská vostuda.
Socanská vostuda volající do nebe.Pozvou si zachraňovat kritickou situaci své strany,ÚV ČSSD schváli výběr jediného záchrance Zemana a nakonec dostane jen pár hlasů od svých skalních kamarádů. To je strana k pohledání nebo k pozvracení a taková parta bude teď vládnout této zemi,když si nedovede udělat pořádek ani ve svých řadách.
0/0
24.1.2003 22:26

mir

Ještě jeden
Soudruh Klaus dvakrát neprošel, ale nedojde mu to, že ho nechce, jen jeho patolízalové. Děkujeme, už jsi toho posral dost, tak odejdi a vem sebou tež Tlustého, Langra a spol.
0/0
24.1.2003 22:00

Modrý pták

Re: Ještě jeden
Příteli,když už chceš psát něco o Klausovi,tak piš pravdu.Klaus nebyl nikdy soudruhem,ale ty zřejmě ano.
0/0
24.1.2003 22:21

Cardič

Re: Re: Ještě jeden
Velký Profesor sice nebyl přímo v KSČ, ale když dělal za Komančů v prognosťáku nebo Státní bance tak musel být dostatečně prověřené a musel spolupracovat. Ale to asi fanklubáci skvělého Václava nepochopí. Ostatně teď lezl soudruhu Grebeníčkovi taky pěkně do .... aby ho podporil.
0/0
24.1.2003 22:40

Mirek K

Re: Re: Re: Ještě jeden
Jdi se opláchnout,troubo.
0/0
24.1.2003 23:38

nesnášímblbce

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
25.1.2003 10:42

andy

Re: Re: Re: Re: Ještě jeden
Máte zajímavou psychozu, pane "Nesnášímsebe".
0/0
26.1.2003 6:30

Děda

Komárku jsi vůl.
0/0
24.1.2003 21:32

krtek

pěstování rajčat
Pěstování rajčat.
Rajčata mají ráda hlubokou a na podzim vyhnojenou, kyprou zem pod sebou , protože vytvářejí dlouhé svislé kořeny. Pod povrchem půdy se  rozkládá  spleť jemných kořenů, čerpajících živiny.Podle dlouholetých zkušeností pěstitelů mají rajčata na rozdíl od ostatních plodin ráda stálé stanoviště i mnoho let staré, stále se opakující, na stejném místě. Nikdo neví proč tomu tak je, ale je tomu tak. Rajčatové sazenice sázíme šikmo, neboť ze stonku v zemi pouští další kořeny. Tyčkové  odrůdy  samozřejmě  včas  vylamujeme  v  paždí listů. Zásadně nekropíme rostliny na list, neboť se tím  podporuje množení houbových chorob. Pokud máme rajčata ve skleníku, rosíme květy a jemně je poklepáváme. Koncem srpna doporučuji  rostliny zaštípnout a tak podpořit dozrání nasazených plodů. Včasným postřikem např. Kuprikolem a to včasnými,alespoň třikrát se opakujícími postřiky podle návodu výrobce zabráníme rozšíření plísně bramborové a ostatních plísní, napadajících rajčata. Velmi výhodné je mulčování posečenou trávou, mulčování kopřivami báječně pohnojí. Při napadení molicí skleníkovou ošetříme rostlinu Mospilanem, na svilušky zabírá Omite. Odstraňujeme odspoda napadené listy, nikdy však nezbavujeme celou rostlinu olistění.

Stepanka

Re: pěstování rajčat-kterého kandidáta jste měl na mysli?
Milé děti, dneska si řekneme něco o volbě prezidenta. Představte si prezidentského kandidáta jako rajčátko. Rajčata mají ráda hlubokou a na podzim vyhnojenou, kyprou zem pod sebou, asi tak jako na Hradě, protože pak mohou vytvářet dlouhé svislé kořeny. Pod povrchem půdy se rozkládá spleť jemných mafií a všelijakých bratrstev (Šlouf a spol.). Podle zkušeností pěstitelů mají rajčata ráda stálé stanoviště i mnoho let staré, stále se opakující, na stejném místě. Nerada odcházejí z vysoké politiky na Vysočinu. Nikdo neví proč tomu tak je, ale je tomu tak. Tyčkové odrůdy samozřejmě včas vylamujeme v paždí listů, ale některé odrůdy se tyčce nepodobají a vylomit se jen tak nedají. Zásadně nekropíme rostliny na list, neboť se tím podporuje množení houbových chorob, jemně je rosíme becherovkou a jemně poklepáváme po rameni. Koncem srpna doporučuji rostliny zaštípnout a tak podpořit dozrání nasazených plodů. Zaštípnutí rostliny hned v květnu se jako experiment neosvědčilo. Včasným postřikem (nejlépe becherovkou), a to alespoň třikrát se opakujícími postřiky podle návodu výrobce, zabráníme rozšíření plísní napadajících podobná rajčata. Velmi výhodné je mulčování posečenou trávou na Vysočině, mulčování kopřivami báječně pohnojí. Někdy toho pohnojí až moc. Pozor na molici skleníkovou, svilušky a jiné parazity, které rajče přitahuje, občas i vyhledává. A nezapomeňte: neholit. Aspoň ne úplně celou rostlinu.
0/0
25.1.2003 1:56

buch

vazeni byvali bolsevicci ten vas soudruh klaus je uz taky nastesti NEVOLITELNEJ
0/0
24.1.2003 20:34

Mirek

Re:
Beru, že to je tvoje zbožné přání, ale odeber se za Zemanem na Vyočinu a neopruzuj tady se srpem a kladivem
0/0
24.1.2003 21:17

Mirek

Re:
Beru, že to je tvoje zbožné přání, ale odeber se za Zemanem na Vysočinu a neopruzuj tady se srpem a kladivem
0/0
24.1.2003 21:19

Michal

YDNES - nejctenejsi bulvar v zemi
Vazeny pane Komarku, opet jste mi potvrdil, ze jste neuveritelny hulvat a ignorant..Ackoli jsem doufal, ze Milos Zeman nebude zvolen, nechapu, jak nekdo s alespon troskou lidske slusnosti muze s prominutim vyblit takovy clanek.
Jediny buran v teto pohadce jste zde Vy
ps.Vase clanky pred 15 lety mely mnohem vice fantazie...
0/0
24.1.2003 20:31

renek

BRAVO PROFESORE!!
BRAVO KLAUS! I VE DRUHÉ VOLBĚ PREZIDENTA NEMĚL KONKURENCI A PROTIKANDYDÁTY SVÝM PROJEVEM PŘEKONAL CCA O 30%. JE TO ZKUŠENÝ  STÁTNÍK V NEJLEPŠÍCH LETECH.
0/0
24.1.2003 20:22

vlk

Re: BRAVO PROFESORE!!
ty kandyyyydáte, to je jenom vidět, co za blbce jsou Klausovi voliči. Ale ten výběr na prezidenta: buran, gauner a čarodějnice, to tedy byla zábava!!! Jsem zvědav, jakými borci nás šokují v příštím kole.
0/0
24.1.2003 22:32

Krivkin

Re: Re: BRAVO PROFESORE!!
Ja sem aspon volic.. Kdezto ty spis budes HNOJIC.. :-)
0/0
25.1.2003 0:06

bg

Re: Re: BRAVO PROFESORE!!
Nejseš ty náhodou ten vlk, co vzniká opruzením prdele?
0/0
25.1.2003 10:42

nesnášímblbce

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
25.1.2003 10:45

campos

u
u
0/0
24.1.2003 20:19

d

At ma kdo chce jakou politickou orientaci, at ma kazdy toho " sveho kone" na post prezidenta, ale to, co dela tento platek je vrchol, tak okate strani jedne strane, ze uz na to snad prijde u zaslepeny ctenar.
0/0
24.1.2003 19:52

BleBle

Re: A proč ne
A proč by nemohl? Ble
0/0
24.1.2003 20:28

d

Re: Re: A proč ne
ne ze nemohl, ale muze, ale pak proc to ty lidi berou tak vazne?.-)))))
0/0
24.1.2003 20:49

chalenger

Re:
tak ho necti
0/0
24.1.2003 21:25

Kotisko

Dobře jsem se bavil
0/0
24.1.2003 19:45

Kotisko

Dobře jsem se bavil
0/0
24.1.2003 19:45

Hemenex

Jeste ze to dodadlo, jak to dopadlo
Je dobré, že Milošek Zemanu neuspěl. Je arogantní a nadutý, a způsobil našemu státu velké škody. I když je to divný systém, když s druhým největším počtem hlasů nepostoupil do druhého kola.
A ještěže neuspěl ani poslední dobou o něco méně arogantní a stále nesmírně nadutý "fešák" Klasů co se s lidmi nebaví, pokud mu neříkají pane profesore. I on způsobil našemu státu nesmírné škody umožněním etablování špinavých peněz a tunelování bank a fondů, když s těmi tuneláři hrával tenis.
A jestli si některého z těchto dvou chytráků zvolí v přímé volbě, budeme mít co jsme chtěli.
0/0
24.1.2003 19:39

eva

Re: Jeste ze to dodadlo, jak to dopadlo
a ja u fandila,.Porad lepsi neohrabanec, kteremu to mysli, a vi ze servitky si brat nemusi, nez kazdej falesnej predstavitel, co se dela libivym a zaproda nas hned:-)) a teda ja jsem krasavice:-))))ale kolik nas je takovych:-)))viz praseci hlava atd:-)))) rikam at kazdy kdo bere v uvahu vzhled, a rika, ze prezident muze byt tupej, hlavne ze umi reprezentovat, at da taky fotku:-))))
0/0
24.1.2003 20:54

eva

Re: Jeste ze to dodadlo, jak to dopadlo
a ja u fandila,.Porad lepsi neohrabanec, kteremu to mysli, a vi ze servitky si brat nemusi, nez kazdej falesnej predstavitel, co se dela libivym a zaproda nas hned:-)) a teda ja jsem krasavice:-))))ale kolik nas je takovych:-)))viz praseci hlava atd:-)))) rikam at kazdy kdo bere v uvahu vzhled, a rika, ze prezident muze byt tupej, hlavne ze umi reprezentovat, at da taky fotku:-))))
0/0
24.1.2003 20:54

eva

Re: Jeste ze to dodadlo, jak to dopadlo
a ja u fandila,.Porad lepsi neohrabanec, kteremu to mysli, a vi ze servitky si brat nemusi, nez kazdej falesnej predstavitel, co se dela libivym a zaproda nas hned:-)) a teda ja jsem krasavice:-))))ale kolik nas je takovych:-)))viz praseci hlava atd:-)))) rikam at kazdy kdo bere v uvahu vzhled, a rika, ze prezident muze byt tupej, hlavne ze umi reprezentovat, at da taky fotku:-))))
0/0
24.1.2003 20:54

eva

Re: Jeste ze to dodadlo, jak to dopadlo
a ja u fandila,.Porad lepsi neohrabanec, kteremu to mysli, a vi ze servitky si brat nemusi, nez kazdej falesnej predstavitel, co se dela libivym a zaproda nas hned:-)) a teda ja jsem krasavice:-))))ale kolik nas je takovych:-)))viz praseci hlava atd:-)))) rikam at kazdy kdo bere v uvahu vzhled, a rika, ze prezident muze byt tupej, hlavne ze umi reprezentovat, at da taky fotku:-))))
0/0
24.1.2003 20:54

eva

Re: Jeste ze to dodadlo, jak to dopadlo
a ja u fandila,.Porad lepsi neohrabanec, kteremu to mysli, a vi ze servitky si brat nemusi, nez kazdej falesnej predstavitel, co se dela libivym a zaproda nas hned:-)) a teda ja jsem krasavice:-))))ale kolik nas je takovych:-)))viz praseci hlava atd:-)))) rikam at kazdy kdo bere v uvahu vzhled, a rika, ze prezident muze byt tupej, hlavne ze umi reprezentovat, at da taky fotku:-))))
0/0
24.1.2003 20:54

eva

Re: Jeste ze to dodadlo, jak to dopadlo
a ja u fandila,.Porad lepsi neohrabanec, kteremu to mysli, a vi ze servitky si brat nemusi, nez kazdej falesnej predstavitel, co se dela libivym a zaproda nas hned:-)) a teda ja jsem krasavice:-))))ale kolik nas je takovych:-)))viz praseci hlava atd:-)))) rikam at kazdy kdo bere v uvahu vzhled, a rika, ze prezident muze byt tupej, hlavne ze umi reprezentovat, at da taky fotku:-))))
0/0
24.1.2003 20:55

J. Dvořák

Minulost pana Komárka
Však ten Zeman si dovolil říci pravdu i o panu Komárkovi. Dnešní zapřísáhlý antikomunista a liberál pan Komárek byl totiž před listopadem 1989 členem KSČ a Zeman ve sněmovně přečetl za všeobecného smíchu jeho, z dnešního hlediska neuvěřitelné komunistické propagandistické nesmysly, které pan Komárek ml. uveřejňoval v tehdejší Mladé Frontě. Něco takového proto pan Komárek nemůže odpustit.    
0/0
24.1.2003 19:10

zuzana

spad mi kámen
to bych už si přestala se všemi korespondovat, ponevadž by se mi eklovalo olíznout známku
0/0
24.1.2003 18:58

Oloušek

Mno...
Trochu slabý, pane Komárku... Ale jinak mám Vaše postřehy docela ráda.
0/0
24.1.2003 18:45

Havel,Praha

Já osobně se domnívám , že osoba premiéra má reprezentovat tuto zemi a její občany na rozdíl od novinářů , kteří pouze presentují různé spektrum názorů.Jestli je pan Komárek alkoholik či nikoliv je věc jeho zaměstnavatele , který ho může propustit a čtenářů , kteří si mohou vybrat jiný tisk.Premiéra si ovšem občané vybrat nemohou a jeho chování , vlastní přiznávání náklonnosti k alkoholu , je hrozbou pro mladou generaci , protože (na rozdíl od novináře) je vzorem pro jednání občanům.Premiér by neměl pít vůbec a měl by naopak od jakéhokoliv požívání alkoholu se distancovat.Ostatně jeho moc , pozice a plat jsou také velmi rozdílná.Nezlobte se , ale žádný politik Evropské unie obdiv k jakémukoliv druhu alkoholu nepresentoval , protože by musel odstoupit.A to se nebavíme o Zemanově vypečené vládě a podvodech s veřejnými zakázkami , Srbou , Šloufem a podobně.
0/0
24.1.2003 18:44

Krakonos

Re:
tady vole vod zacatku kecas o tom co by mel PREMIER, ja myslel ze je to vo presidentskych volbach
0/0
24.1.2003 20:06

Ashoka

Do mrtvol se nekope!
Ze jo, pane Komarek...
0/0
24.1.2003 18:27

xyz

Velká Vepřová Hlava
0/0
24.1.2003 17:58

Honza

Pan Komarek je maly clovek
Duvod Milose Zemana, proc zvolil prave takovou uroven komunikace s novinari je ten, ze jeho rodina velmi tezce nesla KRIVE A NESPRAVEDLIVE osocovani jeho osoby z prilisne naklonosti k alkoholu.
Zvlast pikantni je to od P. Komarka, v novinarskych kruzich znamecho jako alkoholika.
Pral bych si cist komentare od novinaru, znalych ekonomicke problematiky, politiky a ostatnich oboru verejneho zivota. Historky o osobnich preferencich, vyskytujicich se na titulnch stranach nejctenejsich deniku, jsou demotivujici.
To, ze MF Dnes je ve vlastnictvi nemeckeho kapitalu neni problem, snahou majitelu je pouze co nejvetsi zisk, uroven listu zajistuji pouze jeho redaktori. 
0/0
24.1.2003 18:21

Najdete na iDNES.cz