Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Sobotka prohrává

V tuto chvíli je skoro jasné, že ministr financí se svou slavnou reformou veřejných financí neuspěje. Vniveč tak asi přijdou i rady elitních mladých českých ekonomů, kteří mu pomáhali zpracovat návrhy na úspory. Také se můžeme například vzdát úvah o tom, že zavedeme euro v roce 2007 jako ostatní kandidáti. Moc daleko nám tedy ta reformní odvaha nedošla.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Pavel

Tyhle ty články,to je nalejvárna 50.let v novodobém podání pod hlavičkou novinářské nezávislosti.Většina z toho je jen zbožné přání "novináře" nebo jeho vyšťavené nesmysly.Tady se pozná,kdo za koho kope a koho rychle na poslední chvíli pošpinit.Přesně podle hesla:Koho chleba jíš,toho píseň zpívej.Naštěsti lidé mají svůj rozum,dobrou paměť a vše jde většinou jiným směrem než si přejete.
0/0
24.1.2003 0:33

Bogan

DotaZ
Pane Macháčku  a jakpak jste přišel na TO, že kdo hodně pracuje, má i hodně peněz. Podle Vašeho kriteria, by velcí bohači byli kolegové z Ukrajiny co dřou na stavbách 12 hodin denně a ne Viky Kožený, Ríša Salzmanů a další špičky 90 let. A jen tak mimochodem, pane Macháčku živil jste se někdy rukama???
0/0
21.1.2003 15:42

Eiji

Re: DotaZ
Jen tak mimochodem, Bogane, zkoušel sis někdy pracovat jako manažer? Zaprvé musíš mít schopnosti, rukama může pracovat prakticky kdokoliv. Za druhé pracovní doba osm a půl hodiny denně - na to zapomeň. Manažer dělá podstatně víc, málokdy je to pod deset hodin denně. Za třetí - manuál si odpracuje šichtu, jde domů a může sednout k televizi. Manažer musí studovat pracovní materiály a dál se vzdělávat, takže vlastně pracuje i ve svém "volném" čase. On ten první pohled je hrozně jednoduchej, ale když se na to podíváš důkladněji, není to taková sranda, víš?
0/0
23.1.2003 13:14

Bogan

Re: Re: DotaZ
Vím
0/0
24.1.2003 9:24

Bogan

DotaZ
0/0
21.1.2003 15:38

entler

Opět stejná bolševická písnička.Všem pracovitým a úspěšným vezmeme peníze a dáme je lemplům a příživníkům.Ti nás za to zvolí a opět budeme u moci a u peněz.
0/0
21.1.2003 8:59

Saša

Už víme, že navrhuje
zvýšení daně dědické, daně darovací a daně z převodu nemovitostí. A to rasantně.
Tedy znovu bude zdaňovat stokrát zdaněné, znovu bude bojovat proti dědickému právu.
Továrišč Uljanov by měl jistě radost.
0/0
21.1.2003 8:31

Najdete na iDNES.cz