Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

V octavii přišli o život dva vojáci

Čtyři hodiny byla dopoledne uzavřena důležitá západočeská silnice Cheb - Mariánské Lázně. Tah zastavila tragická havárie u Okrouhlé. Cestou do práce zahynuli důstojník a praporčík z klimentovské vojenské základny. Další dva jejich spolucestující kolegové vyvázli se středně těžkými zraněními.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ODSakEdik z JM

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
10.1.2003 21:23

Daňový soumar

Za hodně peněz dostanem smrt na silnicích
Ač z nás stát vydře desítky miliard na daních za PHM, silničních daních a dálničních známkách, stávají se naše silnice smrtící pastí! Na opravy silnic vrací stát z ukradených peněz pouze zlomek a ona silnice na Kolínsku je toho smutným důkazem. Ač se jedná o silnici 1.třídy s poměrně hustým provozem, už asi 10 let zde není krajnice, kterou urvaly přetížené náklaďáky a poslední 3 roky už se nedá mluvit ani o sjízdném svršku. Na tomto úseku cca 10 km dluhém, rovném a se2 křižovatkami bez provozu, umírají v průměru 3 lidé ročně. Jejich smrt je pouze výsledkem ignorace státu o svůj majetek a bezpečnost občanů - daňových plátců. Viníky jejich smrti jsou naši premiéři, ministři a ostatní státní diletanti posledních 10 let.
0/0
10.1.2003 14:25

Dialog

Re: Za hodně peněz dostanem smrt na silnicích
Proto je nezbytné s daleko větší energií odhalovat zločiny spáchané za 13 let vlády pravicových stran ODS, US, KDU-ČSL, ale i ČSSD, která svým názvem a sliby slouží k oklamání národa a ve skutečnosti je plně ve službách ochrany kapitalistického vykořisťovatelského režimu. Na jejich protilidové a protinárodní politice a předvolebních slibech je třeba je usvědčit z podvodu, kterým chtějí znova získat důvěru lidu. Komunisté a jejich kandidáti za poslance do parlamentu mají zvlášť silný argument v konfrontaci života pracujících a většiny národa za socialismu a dnes. Ne náhodou lidé sami vzpomínají na dobu, kdy byli skutečnými hospodáři ve své zemi. Přitom musíme mít stále na zřeteli myšlenku V. I. Lenina, že: "Lidé byli a budou v politice pošetilou obětí klamu a sebeklamu, dokud se nenaučí za nejrůznějšími mravními, náboženskými, politickými a sociálními frázemi, deklaracemi a sliby hledat zájmy těch, či oněch tříd." (V. I. Lenin, Tři zdroje a tři součásti marxismu)
0/0
10.1.2003 15:16

Jan Rejže

Re: Re: Za hodně peněz dostanem smrt na silnicích
Slůvka komunista a hospodář si navzájem odporují. A jakýže to mají komunisté silný argument ? Slovní průjem ?
0/0
10.1.2003 15:33

BOJKOT T-MOBILE!
BOJKOT T-MOBILE! Nepoužívejte v úterý 28. 1. 2003 svůj mobilní telefon se službou T-Mobile. Připojte se k bojkotu! Společnost T-Mobile šokovala svým rozhodnutím zrušit svou GSM bránu zdarma(tzn. posílání textových zprav z internetu), zdražovat posílání textových zpráv a zpoplatnit přeposílání e-mailu na Váš mobilní telefon. Zisk společnosti T-Mobile za jediný den se pohybuje v milionech korun. Pokud jako klienti budeme její služby 24 hodin bojkotovat, tuto ztrátu výrazně pocítí. Dejme T-Mobile jasný signál, že je pro nás jako pro zákazníky zhoršování a bezdúvodné zdražování služeb naprosto nepřípustné. Upozorněme společnost T-Mobile na to, ze pokud budeme s jejími službami nespokojeni, přejdeme k její konkurenci. VYPNĚTE PROTO 28.1. 2003 OD 00:00 DO 24:00 SVŮJ MOBILNÍ TELEFON SE SLUŽBOU T-MOBILE! Pošlete tento e-mail všem klientum T-Mobile, Vašim známým a přátelum. Šiřte prosím informaci o bojkotu dále. (Například i přes GSM bránu T-Mobile, dokud ještě existuje.) P. S.: Pokud nevyhnutelně musíte 28.1. svůj mobil použít, omezte telefonování, posíláni zpráv atd. na minimum Filip Škvor telefon: 317 759 395 finet: 55251395 email: Filip.Skvor@ben.pr.ds.mfcr.cz mailto:Filip.Skvor@ben.pr.ds.mfcr.cz
0/0
10.1.2003 13:59

Jan Rejže

Re: BOJKOT T-MOBILE!
Aha, tak na tohle platím daně jako OSVČ. Aby si mohli na MF rozesílat petice v pracovní době. Budu muset omezit sponzoring parazitů s klotovými rukávy na minimum. A to nejen 28.1.
0/0
10.1.2003 14:58

Najdete na iDNES.cz