Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Neonacisté tiše prošli Prahou

Ohlášený pochod neonacistů kolem pražských židovských památek se nekonal. Magistrát jej na poslední chvíli zakázal kvůli změně smyslu shromáždění. Příznivci hnutí přesto v tichosti prošli Prahou. Oficiálně průvod na náměstí Franze Kafky rozpustili, pak se ale za doprovodu policie vydali na Palackého náměstí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

masterkush

Co to je, to:"WHITE BOYS PRAHA"
     V reakcích na náckovský pochod Prahou se opakovaně hlásí "WHITE BOYS PRAGUE". Nabyl jsem dojmu, že  zveřejněním jejich příspěvků a ponecháním na idnes, dochází k porušení zákona ve smyslu § 260,tr.zákona o hanobení národa, rasy a přesvědčení...paragraf nevín jistě, nejsem právník ani správce webu a už vůbec ne policista, či cenzor. Zajímá mě ale, jestli se něco ohledně příspěvků "WHITE BOYS" změní.  Tímto zdravím slaďounké, trochu víc zakomplexované, ale prý bílé hošany, prý z Prahy...                 Váš masterkush                        
0/0
15.1.2003 14:02

masterkush

Jedna zpráva
 A nakonec jedna zpráva, možná potěšující... Policie tuto nechutnou maškarádu ukončila asi v 17:30 na Palackého náměstí. Odcházím po Rašínově nábřeží s divným pocitem, že ty pochodně, to bylo fakt moc. Tady mohly býti úřady aktivnější, to s veřejným pořádkem nemělo nic společného. Nad pražským hradem svítí do mrazivého večera Havlovo srdce pravdy a lásky. V mysli my ještě hoří plamínky nenávisti, zapáleny pochodněmi českých národovců a přemýšlím nad tím, jak jim odpustit. U Mánesa vedle policejních aut si všímám skupinky čtyřech nácíčků. Jdou, hlavy skloněny a jeden si tře svůj tučný a mírně krvavý zátylek. Ještě si vzpomenu na silácké výkřiky "Antifa-ha-ha-ha!" Nezbývá mi, než odpustit  - antifě! Náckové se bude muset popelit...
                                                                                         masterkush
0/0
13.1.2003 17:13

VMM

Re: Jedna zpráva
hele a neni vase nenavist k nim o to horsi? neni mi z vas na bliti jak to maji ve zvyku vetsina prispevatelu psat - ostatne to nemame ve zvyku - jenom tak z neceho zvracet. ale jednu neorganizovanou luzu bych ocelovou pesti uplne rozdrtil, a druhe organizovane luze bych dal do ruk krumpace a poslal bych je opravovat skody po zaplavach. a pak prohloubovat koryta rek.
0/0
13.1.2003 21:53

Eiji

Re: Jedna zpráva
Myslím, že si tady mohu dovolit vyjádřit svůj názor. Nejsem zastáncem skinheads ani anarchistů, neuznávám fašismus ani komunismus, považuju se za "obyčejného člověka". Pokud chce někdo pochodovat Prahou, má akci ohlášenou a povolenou, ˇať si to udělá. Na druhou stranu, pokud jim v tom někdo chce bránit, ať si to udělá. To, že někteří lidé pocítili morální povinnost jít a zablokovat Josefov, je zase jen jejich věc. Ale když se na mě posledně jeden nácek vrhnul, protože jsem mu nenabídnul cigaretu dost rychle, tak jsem ho položil. A jeho dva Kameraden nějak ztratili sebedůvěru nebo co... dokonce ho tam nechali ležet samotnýho a mazali pryč. Takže záchranku jsem mu nakonec volal já. Něco si prostě musíme zařídit sami...
0/0
14.1.2003 10:37

WHITE BOYS PRAGUE

Re: Jedna zpráva
ASI JSI NEPOCHOPIL O CO VŮBEC ŠLO----KECALE!!!
0/0
14.1.2003 11:18

Mustafa

Pěkné
Vskutku úžasné příspěvky :-)
Každopádně pokud "průvod" byl alespoň zčásti zamýšlen jako podpora Palestinského lidu je to chvályhodné. Je alespoň pár občanů co se nenechají ovlivnit proizraelskou masáží sdělovacích prostředků. Jen tak dál.
 
 
0/0
13.1.2003 17:06

WHITE BOYS PRAGUE

Re: Pěkné
TO SI PIŠ ŽE TO NEBYLA JEN TAK NĚJAKÁ OPIČÁRNA!TO CO "IZRAEL" PROVÁDÍ PALESTINCŮM JE HNUS A JSEM NA VAŠÍ STRANĚ NA 110%.ČEKÁM JEN NA DEN KDY SE ARABOVÉ SPOJÍ A DAJI "IZRAELI" A U.S.A. CO PROTO!!!
0/0
14.1.2003 11:27

Oi!Skinhead

Skinheads neznamená fašizmus!
Chcem upozorniť tých čo sem píšu, ktorí si zamieňajú Skinheads s náckami, že praví Skinheads nemajú s náckami nič spoločné. Praví Skinheads sú nepolitickí a v žiadnom prípade nepodporujú žiadnu extrémnu politiku ako nacizmus alebo komunizmus. Ak by sa niekto chcel dozvedieť niečo o Skinheads, tak nech sa pozrie na stránky ako www.streetpunk.cz alebo operaceartaban.wz.cz.  
SMASH THE NAZIS! SMASH THE REDS!
0/0
13.1.2003 15:23

Goro

Re: Skinheads neznamená fašizmus!
Proti skinheadům snad nikdo nic nemá. Já jsem měl mezi nimi v Londýně a Berlíně kámoše. Mezi nácky samozřejmě nikdy. Mám přece svou úroveň. Mimochodem, všimli jste si, že skoro všem náckům dělá potíže pravopis? Jestli mají o historii a zeměpisu podobný přehled jako o gramatice, tak to tedy potěš Pámbuch fašouni!
0/0
13.1.2003 15:45

Rybarova

Chceme tím uctít památku obětí holocaustu, tvrdili...
Jak vite ze to neni pravda? Vim, ze udaje k veskerym obvinenim P. Fryce jsou velice zkreslene a "usmernene", znam ho velice dobre osobne, je to velice mily, sectely a inteligentni kluk.
0/0
13.1.2003 14:47

sikky

:-(
A jak tak bylo zaroven i to shromazdeni anarchistu,  tak se kvuli nim kamaradi nestihli vcas dostat ze staromaku na Knizeci na autobus :-(
0/0
13.1.2003 14:21

Goro

Jude docela pude
Ke všem ostatním komentářům: Je mi jedno, jestli, nás nacisti vyvraždit chtěli nebo ne. To co tady vyváděli, včetně Lidic a Terezína mi stačilo. Je mi jedno, jestli bylo obětí holocaustu 6 000 000 nebo 600. Sere mě, že vůbec byly. Je mi jedno, jestli bylo víc obětí v SSSR v 50. letech nebo obětí McCarthysmu v USA. Nechci, aby se vrátila léta 80., což jsem schopen zdůvodnit o 50. nebo 40. už vůbec mluvit nebudu. Stát, který povoluje fašistické demonstrace fašistický není, to by potom jen Severní Korea a ČLR byly demokratickými státy. v USA je to záležitost první dodatku Ústavy. První dodatek ústavy uznávám. Mimochodem, statečnost členů Židovské liberální unie mě zaujala, takže jsem jim pro případ podobných výtržností nabídl pomoc i přesto, že mám k existenci státu Izrael v současné podobě mnohlé výhrady
0/0
13.1.2003 14:20

Robert

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
13.1.2003 13:57

Oi!Skinhead

NACIZMUS=KOMUNIZMUS
Je to dosť zaújmavé ako náckovia radi označujú každého kto s nimi nesúhlasí, za komunistu.  Pritom oni sami sú komunisti. Veď nacistická a komunistická ideológia sú na 90% zhodné. A 2. svetovú vojnu začali nacistické Nemecko a komunistický Sovietsky zväz ako spojenci. Spolu napadli Poľsko a rozdelili si ho. A tá ich dojemná starostlivosť o palestínských teroristov je tiež zaújmavá. V tom sa so svojimi bolševickími a anarchistickími súdruhmi tiež zhodnú. Veď palestínských teroristov obhajujú len nacisti, komunisti a anarchisti, jedným slovom ultraľavica.
SMASH THE NAZIS! SMASH THE REDS!  
0/0
13.1.2003 14:52

Robert

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
13.1.2003 13:57

WHITE BOYS PRAGUE

POCHOD A LIDÉ
ŽIJEME V RÁDOBY DMOKRACII,ALE TOMU UŽ SPOUSTA LIDÍ NEVĚŘÍ!OSA ZLA PRO MĚ JDE ÚPLNĚ JINÝM SMĚREM A TO OD "IRAELE",U.S.A.,UK,FRANCII A TAK DÁLE!BOHUŽEL TÁHNE SE MOMENTÁLNĚ I PŘES MOU VLAST--BOHEMII!!!
0/0
13.1.2003 11:45

Vašek

Re: POCHOD A LIDÉ
Bledá tváři z Prahy: dokumentuješ svým textem, že neonacisté jsou nevzdělaní přiblblíci, kteří si nikdy nepřečetli Mein Kampf - pak by věděli, že soudruh Hitler chtěl slovanské národy vyhladit. A pokud chceš něco napsat, nauč se napřed česky. Nebo to napiš německy  (ale to asi neumíš, že, pitomečku  ).
0/0
13.1.2003 12:29

vygum

Re: Re: POCHOD A LIDÉ
Vasiku,Ty jsi si asi Main Kampf taky neprecetl.Ja ho cetl a nic o vyvrazdovani slovanskych narodu tam neni.Urcite mi napises,na jake strane MK si to vycetl.Nebo si to snad vycetl "mezi radky"?
0/0
13.1.2003 12:37

puppy

http://mujweb.cz/zdravi/vlasy/
Zajímavý link nejen pro účastníky podobných akcí. Stránka pojednává o růstu a padání vlasů, plešatosti, holohlavosti a o podpoře růstu vlasů. Ať vlasy rostou a přiblblých plešek ubývá!
 
0/0
13.1.2003 10:06

Podivný Ptakopysk

Ale oni to myslí dobře!
Ti náckové jsou milí, urostlí hoši, kteří to s vlastí myslí dobře. Jsou proti špatným lidem, kteří nám ujídají chléb a rdousí naši národní suverenitu. Bylo by jistě moc hezké, kdyby takoví jednou zasedali na radnicích, a nejen na radnicích, ale i v parlamentu, a nejenom v parlamentu, ale i ve vládě! A snad jednou....nechci předbíhat...by jeden z těchto nejlepších synů našeho Národa mohl usednout na Hrad! Vidíte, kdysi mi kvůli tehdejším scestným názorům nakopali svými kanadami do hlavy a rozsvítilo se mi! Škoda, že si ty krásné, inteligencí prozářené tváře nepamatuji! Rád bych jim nějak vyjádřil svůj dík a vtiskl vřelý polibek na mužné líce.
0/0
13.1.2003 9:53

Honza

Re: Ale oni to myslí dobře!
1. stát, který "nemůže" zakázat ryze a čistě fašistickou akci je sám fašistický
2. pocit obyvatel Prahy a cizinců je taky takový, vidět fašisty pochodovat v centru s hořícíma svícema vytváří strach a posiluje domněnku o fašistickém státě
3. skinheads nemájí právo se shromažďovat. žádná organizace co zabíjí lidi se nesmí veřějně shromaždovat
4. jediný smysl hnutí skinheads je zabíjet a ubližovat všem kdo se jim zdá jiný
5. skinheads = vrah, terrorista, násilník a ubohej chlapeček
6. dokud tady budou vrazy pochodovat a vyřvávat násilná hesla dotud tenhle stát nebude demokracie.
 
0/0
13.1.2003 10:41

Josífek

Re: Re: Ale oni to myslí dobře!
celkem se ztotožnuji s tvými body, jen by stálo za to, zajímat se více o historii neonacismu a hnutí skinheads a všech jeho odrůd.  
0/0
13.1.2003 11:40

Oi!Skinhead

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
13.1.2003 14:33

Martin Frič

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
13.1.2003 16:37

VMM

jak se tak na to koukam...
tak uroven mentalniho vyvoje militantnich antinacku se da srovnavat s urovni vyvoje militantnich nacku. a nasledne se obe skupiny se daji bez vetsich obtizi provonavat s opicema. a mam dokonce takove tuseni, ze opice vyhravaji :)
0/0
12.1.2003 22:57

http://afa-cz.antifa.net

Nech se vysmat, Mikulasi.
0/0
12.1.2003 22:05

http://afa-cz.antifa.net

http://afa-cz.antifa.net
http://afa-cz.antifa.net
0/0
12.1.2003 20:57

AntiAntifa

Re: http://afa-cz.antifa.net
Komoussky a anarchisticky zlocinci a vrahove, vas  poslat na Kubu nebo do Severni Koree abyjste si uzili komousky ideologie.Tam by vas presel humor.Tady zerete ,pupky mate nacpany k prasknuti a tam muzete chcipnout hlady jako ty chudaci.Vymente si to s nima a ne jen keci a keci.Oni by si to vymenili s vama.
0/0
12.1.2003 21:45

http://afa-cz.antifa.net

Re: Re: http://afa-cz.antifa.net
Hlasuji po pripojeni CR s Sev. Korei, zavedeni pridelovych listku a uctivani Pavlika Morozova a nase zeme necht je rizena podle ideologicke doktriny Čuč-che. A "abyjste" se pise "abyste", vy jeden pznici jazyka nasich predku. A kecy se pise s tvrdym. Pokavad nazory jako vy budou zastavat lidi s pravopisem pologramotnych poloopic, neni se ceho bat. At zije revoluce. Mimochodem, zajimal by me váš postoj k Číně.
0/0
12.1.2003 22:03

anti

Re: Re: Re: http://afa-cz.antifa.net
Prosim o preklad slova pznici???Ja se preklep to melo byt- aby jste -tak je to spravne cesky a ne abyste!!!Ted jsi sprznil nas jazyk dokonale,koukni take nekdy do mluvnice.
0/0
12.1.2003 22:17

abc

Re: Re: Re: Re: http://afa-cz.antifa.net
No, kdybych to měl zhodnotit, tak bych řekl, že "pznici" byl překlep, ale "abyjste", potažmo opravené "aby jste", je fakt nesmysl. Abych, abys, aby, abychom, abyste, aby. A vůbec, nejsou to malichernosti (myslím tím pravopis), kvůli kterým se tu vzájemně potíráte?
0/0
12.1.2003 23:23

honza

Re: Re: Re: Re: http://afa-cz.antifa.net
Do mluvnice se podívejte Vy. Česky je "abyste".
0/0
13.1.2003 10:43

Anti-AntiAntifa

Re: Re: http://afa-cz.antifa.net
Tak ty jseš teda dement (doufám že skončíš někde pod mostem)...
0/0
13.1.2003 9:25

Mikuláš.

Končím tento týden s tímto výsledkem:
8 nakopaných anarchofeťáckých prdelí.
0/0
12.1.2003 20:29

Hnusoň

Teda hoši, vy tomu dáváte !!!!!!!§§§§§§§§§§§ Klobouk dolů
0/0
12.1.2003 18:49

baltazar pejško

Re: Teda hoši, vy tomu dáváte !!!!!!!§§§§§§§§§§§ Klobouk dolů
mistře-de vy se tu berete,velvítek chútil?
0/0
12.1.2003 19:17

Hnusoň

Re: Re: Teda hoši, vy tomu dáváte !!!!!!!§§§§§§§§§§§ Klobouk dolů
Velvítek je špičkovej !!!!!!!!!§§§§§§§§§§ Ale ta sobota ráno - brrrrrrrrr
0/0
12.1.2003 22:02

Michal

0/0
12.1.2003 17:06

Kill the NAZIS!!!

vozíčkář
co máš proti handicapovaným, nulo? Posílal bys je na smrt jako tví kameraden za třetí říše?
0/0
12.1.2003 16:12

osetrovatel trockij

Re: vozíčkář
jak tak na vas koukam-kluci roztomili-tak ste asi postizeni voba-kdo vice-to urci az vyse invalidniho duchodu.palky vam pujcim.
0/0
12.1.2003 16:18

Michal

Re: vozíčkář
Kdyz se vozickar sjede z nejake drogy a na svuj vozik nalepi nalepku "Kill the NAZIS!!!", tak to vypada divne. Proti takovym ja Pingpong nehraju.
0/0
12.1.2003 16:23

Kill the NAZIS!!!

Re: Re: vozíčkář
možná, že baseball s tvojí hlavou by byl zábavnější, fešáku
0/0
12.1.2003 16:30

osetrovatel trockij

Re: Re: Re: vozíčkář
no vidite hosani,jak se vam znalost salovejch sportu vyplati pri demokraticke diskusi-v mladi je vzdy budoucnost naroda-chudaci cesi,ti zase zazijou pekne stoleti.
0/0
12.1.2003 16:34

Michal

Re: Re: Re: vozíčkář
Baseball - hm, ta trapna americka hra. To vy vozickari ale moc nehrajete. Zustan radeji u pingpongu, tam se moc nenajezdis. Trockij bude tak hodny a pujci ti palky. No vidis. A treba si s tebou nekdo zahraje, neboj, chudaka vzdycky nekdo polituje.
0/0
12.1.2003 16:36

Kill the NAZIS!!!

Re: Re: Re: Re: vozíčkář
a)nejsem vozíčkář a jsem si jistý, že bych tvoji tlusou fašo prdel dohnal a nakopal, kdyby tu byla ta šance.
b)už dlouho jsem nikde nečetl něco tak ubohýho jako tvoje hemzy o postižených. Kdybys s tím měl byť jen malou zkušenost, šel by sis tu svou fashoprdel nakopat sám.
c)nechápu, proč se tu s tebou vůbec bavím, ty lůzo, když buddeš tak jako tak viset....
0/0
12.1.2003 16:42

Michal

Re: Re: Re: Re: Re: vozíčkář
No tak neboj, my budeme delat, jako ze nejsi vozickar a budeme si s tebou hrat. Ty za to prece nemuzes, ze jsi postizeny. Ale meli bysme si jit hrat nekam, kde neni moc schodu... Mimochodem dival jsem se, co je to AFA a uz to vim, moc jsem se pobavil pri cteni tech stranek. Krasna demagogie. Tohle ja vzdycky ocenim.
0/0
12.1.2003 16:49

Kill the NAZIS!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: vozíčkář
třes se, jednou na tu svou nevymáchanou fashodržku dojedeš
0/0
12.1.2003 16:52

Michal

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vozíčkář
Vsak tobe ten vozik taky nebude jezdit vecne. Mas elektricky pohon? nebo musis kola pohanet rukama?
0/0
12.1.2003 16:56

Kill the NAZIS!!!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vozíčkář
Ty červe, dej sem svou adresu, já si seženu ten vozík a až s tebou budu hotov tak ti ho věnuju.
0/0
12.1.2003 16:58

Michal

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: vozíčkář
Ne, to nemohu prijmout, nemel bys na cem jezdit. A nezapomen si vecer vzit prasky, viz jak ti to vzdycky maminka rikala... Ale jedno ti musim uznat - umis perfektne opakovat naucene fraze. Ses fakt chlap (i kdyz jen polovicni, diky tomu voziku...).
0/0
12.1.2003 17:03

Najdete na iDNES.cz