Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Dobročinný Bureš

Petr Pithart a Jaroslav Bureš jsou favority první volby prezidenta republiky. Oba dávají všemožně najevo, že budou prezidenty-svorníky a prezidenty spolupracovníky. Na rozdíl od Klause a Zemana chtějí být pro všechny. Na rozdíl od Klause a Zemana nechtějí zlobit žádnou vládu. A ještě jednu věc mají společnou - ve volbě půjde i o jejich minulost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

DejvAl

Prolhaný tlučhuba a neschopný kariérista aneb favorité prezidentských voleb
Podle pana Komárka jsou favority první volby prezidenta Petr Pithart a Jaroslav Bureš. Oba byli členy KSČ dokud jimi býti mohli (Pithart byl vyloučen v rámci výměny vládnoucí garnitury KSČ v roce 1968 a dobu normalizace v Československu si neprožil, Bureš zůstal členem KSČ až do Sametové revoluce, normalizaci si prožil na straně normalizátorů). Oby byli po revoluci nějakou dobu na vysokých postech a ukázali se jako neschopní a nerozhodní, oba jsou namyšlení a koho chleba jedí, toho píseň zpívají. Pokud jeden z těchto pánů vyhraje, bude to tragédie a deset kroků zpět pro naši společnost.
0/0
11.1.2003 14:54

geo

Mlada fronto kam na ty novinare chodite???
vetsi ideologisty bych stezi hledal i v Rudem pravu pred 15 lety BRAVO at ziji  Komarek, Buchert a jim podobni .CHCE SE MI Z VAS BLEJT PANOVE! 
0/0
11.1.2003 5:24

Vito

Na českou náturu je článek moc jasný
to neprojde....
0/0
10.1.2003 17:24

Václav

prezident Bureš (Pithart)=ubohost společnosti ČR
Jinde by vůbec nemohli kandidovat takoví strejdové.
0/0
10.1.2003 17:19

pepe

Stydte se, Mlada Fronto!
Kdyz uz si neumi totalitni denik poradit, (dobrocinny Bures , 7.1.2003 23:47) reagovat tak maze, podmaze. Je to vrcholem ulicnictvi myslet si, ze par let po skonceni Jakesovy cenzury, je mozno stejnym zpusobem (mazanim prispevku) si vyrobit priznive naklonene a jednotne narodnefrontacky-mladofrontacky ctenarstvo. Pratele pozor, ctete rychle, nez to Komarek vymaze: je pravda, 1.bez protekce by zurnalistiku nevystudoval, 2. v archivu Rudeho prava , dnes jen Prava ,existuji dopisy pana Komarka, jimiz se snazi uchazet o misto redaktora v Rudem pravu,3.Slonkova odhalila ve sve investigaci tyto negativni zivotopisne skutecnosti pana Komarka a chtela je zverejnit ve svych Reportazich na opratce.Komarek ji predesel chytrym kouskem, ktery zpocatku vypadal jako prosba a plac..., pozdeji trochu jinak.................. Slonkova povolila. Jinak bych chtel vedet odpoved na otazku, co po nas chce Komarek. Co chce, proc otravuje nesmysly, jedovatostmi. Co chce? O co mu jde? Komarek je realnym dukazem zkazenosti moralky v okoli Brevnova a zhruba v okruhu peti set metru kolem Zizky na Vitkove. Lide, zlati Cesi, verte, dam Komarkovi vsechno, co bude chtit, za slib, ze prestane se rypat v nasich nosech. Komarku, maz rychle, nez si to nekdo dalsi staci precist. Ochabla zrudo. N+V mrazene vyrobky, velkoobchod mrazenym zbozim, Melnik, U Cihelny 507, stare telefonni cislo o206/ 62 64 86.Prokurista Mrazek. Bureš (denis , 7.1.2003 21:11) reagovat Doufám, že po dnešním vysvětlení v TV ČT uveřejní zítřejší MF Dnes omluvu se stejně velkými titulky, jako byl dnešní úvodní článek. Pokládala jsem MF Dnes za objektivní tiskovinu, ale bohužel v posledních několika měsících mi připadá, že koho chleba jí, toho píseň zpívá a netýka se to dnešního článku. Narážím na článek pana Doležala týkající se p. Pitharta. Omílat stále dokola někomu 35 let starou minulost, poté co svými dalšími činy osvědčil, že je člověk poctivý a čestný, je více jak ubohé. Porovnáním v chování dalších kandidátů, bohužel o charakteru mohou mluvit tito dva. Bureš mluvil pravdu, Pithart se podplatit nedal, zato Klaus o penězích pro ODS nic neví, Zeman má někde kufřík a Kříženecký by dal Srbovi milost. Havle Havle, bude Vám lépe v Portugalsku, než se tady na to v budoucnu koukat.
0/0
9.1.2003 1:00

dobrocinny Bures

Kdyz uz si neumi totalitni denik poradit,
tak maze, podmaze.
Je to vrcholem ulicnictvi myslet si, ze par let po skonceni Jakesovy cenzury, je mozno stejnym zpusobem (mazanim prispevku) si vyrobit priznive naklonene a jednotne narodnefrontacky-mladofrontacky ctenarstvo.
Pratele pozor, ctete rychle, nez to Komarek vymaze: je pravda, 1.bez protekce by zurnalistiku nevystudoval, 2. v archivu Rudeho prava , dnes jen Prava ,existuji dopisy pana Komarka, jimiz se snazi uchazet o misto redaktora v Rudem pravu,3.Slonkova odhalila ve sve investigaci tyto negativni zivotopisne skutecnosti pana Komarka  a chtela je zverejnit ve svych Reportazich na opratce.Komarek ji predesel chytrym kouskem, ktery zpocatku vypadal jako prosba a plac..., pozdeji trochu jinak.................. Slonkova povolila.
Jinak bych chtel vedet odpoved na otazku, co po nas chce Komarek.
Co chce, proc otravuje nesmysly, jedovatostmi.
Co chce?
O co mu jde?
Komarek je realnym dukazem zkazenosti moralky v okoli Brevnova a zhruba v okruhu peti set metru kolem Zizky na Vitkove.
Lide, zlati Cesi, verte, dam Komarkovi vsechno, co bude chtit, za slib, ze prestane se rypat v nasich nosech.
Komarku, maz rychle, nez si to nekdo dalsi staci precist. Ochabla zrudo.
  N+V mrazene vyrobky, velkoobchod mrazenym zbozim, Melnik, U Cihelny 507, stare telefonni cislo o206/ 62 64 86.Prokurista Mrazek.  
0/0
7.1.2003 23:47

Václav

Bože to je cintů
šetři trochu inkoustem
0/0
10.1.2003 17:21

denis

Bureš
Doufám, že po dnešním vysvětlení v TV ČT uveřejní zítřejší MF Dnes omluvu se stejně velkými titulky, jako byl dnešní úvodní článek. Pokládala jsem MF Dnes za objektivní tiskovinu, ale bohužel v posledních několika měsících mi připadá, že koho chleba jí, toho píseň zpívá a netýka se to dnešního článku. Narážím na článek pana Doležala týkající se p. Pitharta. Omílat stále dokola někomu 35 let starou minulost, poté co svými dalšími činy osvědčil, že je člověk poctivý a čestný, je více jak ubohé. Porovnáním v chování dalších kandidátů, bohužel o charakteru mohou mluvit tito dva. Bureš mluvil pravdu, Pithart se podplatit nedal, zato Klaus o penězích pro ODS nic neví, Zeman má někde kufřík a Kříženecký by dal Srbovi milost. Havle Havle, bude Vám lépe v Portugalsku, než se tady na to v budoucnu koukat.
0/0
7.1.2003 21:11

Jiřik

Re: Bureš
Novináři nejsou nikomu odpovědní, jedině vlastníkům listu. Čtený deník přiláká více inzerentů a tím i finance _:)_ ruka ruku myje, ale penízky se přitom ušmudlají :-))
0/0
7.1.2003 21:48

Vladimír Stwora

Redakci iDnes
Ta rubrika se jmenuje "Názory", což vyvolává mylný dojem, že zde lze nalézt různé pohledy různých lidí. Zabrousil jsem zde omylem; byl jsem totiž upozorněn na to, že jste v této rubrice přinesli zajímavý článek Benjamina Kurase "Evropa je prolezlá socialismem". Pochopitleně, nic takového tady není.
Zde se nejvyšší měrou vyskytuje pouze jakýsi soudruh Komárek, pro jehož slinty lze jen stěží použít výrazu názory.
Dříve býval tento "filozof" v samostatné rubrice Komárkoviny, teď se přestěhoval sem. Nevím, zda předchozí rubrika ještě existuje, hádám, že asi ne, jinak by se neobjevil tady. Ptám se redakce, jak dlouho ještě bude provokovat naši trpělivost protlačováním toho ubožáka na stránky tisku. Kdo za tou osobou stojí, že se ty jeho pindy objevují už tolik roků na stránkách nejčtenějšího (bohužel) zpravodajského serveru? Quo usque tandem, Catilina?
A co se Benjamina Kurase a jeho článku týče, už jsem ho mezitím našel. Je opravdu v rubrice Názory, ale v MF Dnes, nikoliv iDnes.
0/0
7.1.2003 21:08

dobrocinny Bures

Re-Stwore s predstiranym klasickym Katilinou
Co chces?
Urazet?
To umi Komarek lepe. Pis pravdu, klasiku. Dej si Maggi.
Nasel jsi Kurase, ja zase moje auto pred barakem.
Stworo , dnes nejde o pravdu, dnes jde o ciny.
Hakem brat prasata, zadna slitovani. To nas cini silnymi.Ochable vsi , nositele a siritele nemoci hubit, aniz bychom se nechali uprosit jejich slzami a tzv. obcanskymi pravy.
ty se na toho Krase vyser, zeptej se ho na rok 1982. Chvili se bude cervenat, pak zas zacne suverene lhat, ale to pro Tebe, Stworo, nebude problem, kdyz si odhalil Komarka  v Katilinovi, vim, ze to dokazes.
A poslouchej, nebyl jsem k Tobe osobni, jenom trochu uprimny.
Milan Makes
Brno
Karel Simunek, Kosmonautu 2843 Melnik nad Jizerou.
0/0
7.1.2003 23:57

emanuel lacina

Stejný jako strana.
Bývalý soudruh,pan Bureš je iluzionista,stejně jako je strana za kterou kandiduje.Ta se nestydí navrhovat bývalé komunisty na prezidenta.Stejně tak,jako si Bureš čaruje svoji minulost, strana čaruje tomuto národu socialistickou budoucnost.
0/0
7.1.2003 6:12

dobrocinny Bures

Re: Stejný jako Lacina.
Co chces, Lacino?
Co chces, Komarku?
Co chces, Stworo?
On umi carovat, ten Bures, pises,zavist, chlapce: vzdyt ty umis sotva vzit pero do ruky. Zlo0bis se na Jana Masaryka, ze bojoval proti legionarum, zlobis se na Heideggra, ktery byl v NSDAP, zlobis se na Seiferta, ze byl v KSC, zlobis se na Gorbacova, ze zachranil Evropu pred valkou? Zlobis se ba Bushe, protoze ma jen tri obecny?
Prestan se zlobit a zacni myslet tak, abys neublizoval tem, kteri te berou vazne.
Tata.
Malek, zahradnik, Tursko.
0/0
8.1.2003 0:07

Homer

Je to komous a komousi vzdy jen lhali byli svine
0/0
6.1.2003 23:28

dobrocinny Bures

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
6.1.2003 22:48

eiji

Jak se chovat\:
0/0
6.1.2003 13:31

eiji

Jak se chovat\:
0/0
6.1.2003 13:31

Ing. Papazian

Panu Burešovi nevěřím
Pokud někdo něčím argumentuje, mělo by to být doložitelné. O jakési pomoci lze důvodně pochybovat. Jeho rozhovory v posledních měsících na mě působí velmi účelově a vykalkulovaně. Opravdu nevím, proč bych tomuto pánovi měl důvěřovat, proč si ho představovat jako našeho prezidenta.
0/0
6.1.2003 9:02

Kim

Re: Panu Burešovi nevěřím
Bublina spraskla, pane ing.
Jsem zvědav jak své "důvodné pochybnosti" obhájíte. Spolu s panem Komárkem jste se dosti blamovali. Jsem jen zvědav na Vaši resp.Komárkovu reakci.
0/0
7.1.2003 20:19

Najdete na iDNES.cz