Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Vláda se dočkala pochvaly za summit

Navzdory urputnému odporu opoziční ODS Poslanecká sněmovna pochválila vládu za to, jak si vedla při jednání o blížícím se vstupu Česka do Evropské unie na summitu v Kodani. Nijak lehké to však vládní koalice v parlamentu neměla. Tak jako o týden dříve, snažila se opozice prosadit zcela opačné znění usnesení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

%

zadny duchod, ok?!
komouskym generacim vzkazuji: za par brzkych let nedostanete ani korunu na ty vase chcipacky duchody, protoze nejsou prachy a nebudou dokud se vetsina nevzpamatuje a nevykopne ty drzky socansky-komousky z Parlamentu, ok? pokud mate elementarni znalost matiky, tak si to spocitejte a pro ty z vas, co jste liny uz i myslet a starat se o sebe, misto aby se o vas neustale staral stat, vam uz neni pomoc, vas vyleci jenom cesky bankrot a la Argentina!!!!!!!!!!!!!!!! pendegos!
0/0
20.12.2002 11:13

vendelín

NÁVRH USNESENÍ
NAVRHUJI , ABY SNĚMOVNA SVOJÍ VĚTŠINOU PROHLASOVALA, ŽE ŠPIDLOVÁ JE NEJKRÁSNĚJŠÍ MANEKÝNKA ČESKÉ REPUBLIKY
0/0
19.12.2002 14:16

venca

Re: NÁVRH USNESENÍ
No Vendelíne,kdyź jsem ji včera viděl, jak se předvádí, vzpomněl jsem si na Mackův výrok o tom , že je to DOMINA , který byl docela přiléhavý. Byla velká klika, že jsem měl před večeří, tak že nebylo ,co blít. Asi je to transvestitka v opačném gardu, ale chudák Vladimír Iljič pokud má doma tohle každý den, není divu, že dělá takové hlouposti. Myslím , že by mu mohli povolit a odhlasovat poslanci odstřel z milosti....
0/0
19.12.2002 14:26

Rasputin

Re: NÁVRH USNESENÍ Doslova jsem se do ní zamiloval jako kdysi
do Vlastičky Štěpové a později do velmi krásné Livie Klausové.Tedˇmají obě předcházející smůlu! Manekýna Špidlová má před nima u mě přednost vzala mě u srdce .Doslova mi vyrazila dech jak mě oslnila.
0/0
19.12.2002 15:00

Vendula

Re: Re: NÁVRH USNESENÍ Doslova jsem se do ní zamiloval jako kdysi
Tato manekýnka je srovnatelná pouze s Petruškou Šustrovou , možná i Janou Wolfovou, každopádně ten odstřel bych špidlovi povolil , nebo zavírat do prasečího chlívku
0/0
19.12.2002 15:35

outcast

alespoň něco
za hospodaření se pochvaly jen tak nedočkají...
0/0
19.12.2002 13:27

Maty

Usneseni...
Tak podobny usneseni mi pripominaji Zivot Brianuv...tam taky prijimali usneseni jak na bezicim pasu...
0/0
19.12.2002 11:40

Jiří Lukáč Kladno

Ze strany ODS je to neskonalá drzost.At´ohlédnou zpět co tu napáchali za pomoci svých soudruhů kapitalistů
Uvodem se musím přiznat, těm kteří mě neznají osobně.Programové prohlášení ODS při jejím vzniku 1991 bych podepsal hned bez výhrad. Ale když jsem viděl jaká bezcharakterní chátra se do ODS hrne po zahození svých rudých kvalifikačních průkazů KSČ včetně svých poskoků funkcionářů SSM, tak jsem si řekl hochu zabrzdi.Těm mnohým mimo pár těch slušných co znám jde jenom si nakrást a získat dobře placené koryta. A taky to tak proběhlo.Převlečeným bolševickým bezcharakterným mafiánům se zdarma ve velké privatizaci dal do rukou obrovský majetek, který rozkradli a podniky zákonitě tím krachly.Byla provedena restituce dle tzv. nápravy jen některých křivd a mnozí dostali zpět neoprávněně velké majetky , které mnohdy jejich nebyly ani jejich příbuzenstva.A na druhou stranu mnozí okradení čekají na navrácení zabaveného majetku do dnes!Dále by se měl profesor V.Kluas konečně přiznat občanům našeho státu co že to podepsal nadnárodní společnosti mezinárodnímu měnovému fondu a za jakých podmínek jsme dostaly půjčku od mezinárodní banky v roce 1990?Tak není divu,že z jeho slibů že nás vede do Evropské unie jaksi sešlo, nebot´má přirozený strach že při stupu do EU vyleze skutečná pravda o tzv.transformaci hospodářství, která se pod jeho vedením dle jeho přednášek v zahraničí úspěšně prováděla.Takže hněv na to že vstupujeme do EU jako žebráci má padat především na jeho hlavu a jeho nejbližší z ODS a také na poskoky z ODA, kteří s ním byli v té době ve vládě, když se tzv.transformace hospodářství prováděla.EU snámi jedná tak jak jedná protože ví dobře že zchudnutí nezpůsobila ona,ale gauneři kteří nám tu vládli.
0/0
19.12.2002 11:35

Rasputin

Re: Ze strany ODS je to neskonalá drzost.At´ohlédnou zpět co tu napáchali za pomoci svých soudruhů kapitalistů
Lukáči souhlasím.dík za to,že si se nenechal od lotrů z ODS koupit.A ani zastrašit!
0/0
19.12.2002 13:51

Jiří Lukáč Kladno

Ze strany ODS je to neskonalá drzost.At´ohlédnou zpět co tu napáchali za pomoci svých soudruhů kapitalistů
Uvodem se musím přiznat, těm kteří mě neznají osobně.Programové prohlášení ODS při jejím vzniku 1991 bych podepsal hned bez výhrad. Ale když jsem viděl jaká bezcharakterní chátra se do ODS hrne po zahození svých rudých kvalifikačních průkazů KSČ včetně svých poskoků funkcionářů SSM, tak jsem si řekl hochu zabrzdi.Těm mnohým mimo pár těch slušných co znám jde jenom si nakrást a získat dobře placené koryta. A taky to tak proběhlo.Převlečeným bolševickým bezcharakterným mafiánům se zdarma ve velké privatizaci dal do rukou obrovský majetek, který rozkradli a podniky zákonitě tím krachly.Byla provedena restituce dle tzv. nápravy jen některých křivd a mnozí dostali zpět neoprávněně velké majetky , které mnohdy jejich nebyly ani jejich příbuzenstva.A na druhou stranu mnozí okradení čekají na navrácení zabaveného majetku do dnes!Dále by se měl profesor V.Kluas konečně přiznat občanům našeho státu co že to podepsal nadnárodní společnosti mezinárodnímu měnovému fondu a za jakých podmínek jsme dostaly půjčku od mezinárodní banky?Tajk není divu,že z jeho slibů že nás vede do Evropské unie jaksi sešlo, nebot´má přirozený strach že při stupu do EU vyleze skutečná pravda o tzv.transformaci hospodářství která se pod jeho vedením dle jeho přednášek v zahraničí úspěšně prováděla.Takže hněv na to že vstupujeme do EU jako žebráci má padat především na jeho hlavu a jeho nejbližší z ODS a také na poskoky z ODA, kteří s ním byli v té době ve vládě, když se tzv.transformace hospodářství prováděla.EU snámi jedná tak protože ví dobře že zchudnutí nezpůsobila ona,ale gauneři kteří nám tu vládli.
0/0
19.12.2002 11:32

džegr.68.W.Caps

Můj hlas a hlas mé rodiny zní: NE
0/0
19.12.2002 11:28

johnbook

Ať jde celej senát a parlament do hajzlu.
Nedávno jsem si pustil (minulý týden) záznam z jednání parlametnu na ČT2. Připadal jsem si jak Alenka v říši divů. Kdosi seděl za předsednickým stolem, dále tam byli ministři Buzková a Tvrdík kteří byli interpelováni a s nimi asi 4 poslanci (tuším že z ODS) kteří plkali nesmysly. Jinak ani noha, všichni ostatní byli někde na baru nebo si řešili svoje soukromé kšefty. Je to zkrátka sebranka namyšlenců napříč politickými stranami, která se dostala ke korytu a žere tak, že snad ani nestačí funět. Každý, kdo normálně pracuje (od soustruhu po manažéreské křeslo) si nemůže dovolit to, co tahleta partička, která si navzájem hraje do noty tak, jak potřebuje. Naoko se sice hádají ale ve skutečnosti dělají všechno proto, aby oni byli ta nedotknutelná sorta. Je to pomalu horší jak za komunistů. Zkuste jít chlastat nebo dělat si svoje kšefty v prácovní době.. Jak dlouho vám to bude zaměstnavatel trpět?  A ještě jednu poznámku, když už jsem narazil na ty komunisty. Nepamatuju se, že by si někdy troufli dát na Pražský hrad svítící pěticípou hvězdu. Co vy na to pane prezidente?
0/0
19.12.2002 10:19

Milan

Socialní jistoty Evrozony
Doporučoval bych všem Evrooptimistům,aby začaly uvažovat prostým sedláckým rozumem.Jestliže je tzv.EU socialistická,jak dlouho asi myslíte že vydrží všechny ty dotační podpůrné a další platby??Podle mého si to slavná EU upaluje k obrovskému ekonomickému průšvihu.Já osobně jsem pro vstup do EU,ale ne v tento okamžik,protože si myslím,že EU pořádně neví kam dál.Mám dost Špidlova plánování životních jistot,otravování neustálými dotazníky a formuláři a placením nevýkonné a ohromné státní úřednické mašinerie,natož abych ještě platil na další úředníky v Bruselu.Na socislistickou Evropu nemíním přispívat.
0/0
19.12.2002 10:16

briza

Re: Socialní jistoty Evrozony
Jednak provadis dukaz kruhem - predpoklad EU je socialisticka, ...., zaver EU je socialisticka. Dotace apod. (jo bylo by to lepsi bez nich, ja je mit nemusim) vydrzi tak dlouho dokud bude ekonomika dostatecne silna aby na to vydelala. A ekonomika bude dostatecne silna pokud obstoji v globalni konkurenci. K tomu aby obstala je treba vyvoj a inovace. A jednim ze smyslu EU je mit spolecny (nikoliv rozdrobeny) vyvoj a vyzkum dostatecne podporovany ze spolecnych zdroju. Jedine tak mohou male evropske zeme prezit v globalni konkurenci. A musim rici (ze zkusenosti zamestnance americke firmy), ze se jim to uz leckde dari. Tenhle aspekt bohuzel rada tech co sni o existenci CR mimo struktury EU nejak odmita videt.
0/0
19.12.2002 10:47

Gimli

Re: Re: Socialní jistoty Evrozony
Společný vývoj a výzkum zavání plánovaným hospodářstvím. Myslím, že váš argument je nesprávný, protože popírá volný trh. Proč by se měl někdo o své nápady dělit s konkurencí a snižovat tím vlastní zisk? Jaký výzkum a vývoj by měl být podporován ze společných zdrojů? A je opravdu to, co by mělo být motem EU? Souhlasím s vámi, že ekonomika musí "vydělávat". Stručně řečeno musí se prodat výrobky a služby "se ziskem". A z našeho hlediska je zásadní otázka, proč a kdo by měl po našem vstupu do EU kupovat naše služby a výrobky více než před vstupem.
0/0
19.12.2002 17:43

Klausův ocas

Komunisti a ODS jedna ruka
Proč to pořád skrývat? Vždyť 2/3 ODS jsou komunisti a estébáci. Vzázemně si tyto dva spolky nahrávají a kradou a kradou a kradou a… Copak někdo kdy viděl nějakého Klausova komunistu aby za ODSSácké zlodějny šel sedět? Copak někdo kdy viděl, aby za zločiny a zrůdnosti šel sedět jen jediný Grebeníčkův komouš? Je to stejná parta, která vykradla tomuto státu více než Hitler a Rusáci dohromady. Smrď ODS, Klausovi a komoušům na věčné časy.
0/0
19.12.2002 10:16

Jura syn politické vězeňkyně

Re: Komunisti a ODS jedna ruka . Plně souhlasím
Příklad znám tj. poslance za ODS,který se kamarádil(a kamarádí do dnes) hned od roku 1990 s bývalým velmi vysokým důstojníkem STB a spolu i podnikali při pomoci tzv.restituentům za velmi vysoké poplatky vedle.Ten důstojník STB se v roce 1990 uklidil na pozemkový úřad.Byl to pro ty lotry doslova zlatý důl.Nelze opomenout co je v ODS bývalých velitelů rot lidových milicí!
0/0
19.12.2002 11:58

SmileFace

ODS je nabubřelá strana,ale porad je ve stinu CSSD
Ano je to tak.Po několika vystoupeních lidí z ODS (Zejména Tlustého,Zahradila ale i jiných) jsem došel k závěru že ODS je plná nabubřených namyšlenců pro které není nic dobré!!!Vždyť oni mají obrovské množství výhrad nejen proti jednání,ale také proti samotné EU,vadí jim zejména sociální jistoty obyvatel nynější Eurozony.Jen USA bezvyhradně ctí jako svůj idol.O tom že přepočítávání na hlavu je účelové zkreslování jsem už psal a odůvodňoval mockrát takže to snad nemusím opakovat.
0/0
19.12.2002 9:38

Jiří Lukáč

Re: ODS je nabubřelá strana,ale porad je ve stinu CSSD
Souhlasím až na to ,že nectí USA.Vadí jim tvrde zákony a tresty pro daňové podvodníky a pro zloděje obecního,státního a městského majetku při výkonu veřejné fukce.To by rozhodně u nás nechtěli!
0/0
19.12.2002 12:04

@@ hovnival

*
0/0
19.12.2002 9:02

zd

Komedie a mediální humbuk
Taková komedie pro pár desítek miliard - vždyť to je sotva tolik, co daňoví poplatníci musí zaplatit JENOM za sametově vykradené úvěry v komerční bance... Za deset let víc peněz spotřebovala Havlova hradní "sláva". Ještě bude referendum; zatím to vypadá tak, že víc lidí z toho bude mít neprospěch. Socani jsou u moci taky proto, že sociálek je v Česku víc než těch, co je živí.
0/0
19.12.2002 8:37

ppetr

telička
je pravda,ze pan Telička v UE odvedl kus dobre prace, jeho jmeno a tim padem i Ceskou republiku si evropsti komisari budou velice dobre pamatovat.je jenom škoda,ze ho nemame v parlamentu a ze jich tam takovych jako je on neni vice.treba by ty poslance donutil k poradne praci.
jinak souhlasim s Markem ve vsem.nepocitam ani s duchodem a kdyz bude,tak to bude dobré prilepseni na pivo  .staram se o sebe a svoji rodinu sam, na stat vzadnem pripade nespoleham.ten mi totiz radsi sebere,nez aby me nechal žít.co kdyby se uzakonilo,ze ten, kdo nebude pozadovat od statu duchod,bude prispivat pouze 1/3 a zbytek mu zustane vcetne penez od zamestnavatele.je mi sice uz 40,ale ja bych to bral vsemi deseti.stat je totiz tak mizernej hospodar,ze jestli nekdo spoleha  na duchod,tak mu to bude stacit tak akorat na najem a chleba.ja si radeji budu usporene penize investovat sam,nemam totiz co ztratit od statu stejne nic nedostanu,takhle muzu nadavat akorat sam sobe.myslim,ze to neni tak spatny napad.
0/0
19.12.2002 8:20

Pppp

EU a jak vlastně dál?
Vstupu do EU se nevyhneme. O to se naši páni politici postarají. Vždyť jde o jejich kšeftíky a špičkové fleky v Bruselu.  To, že za jisté období dostaneme od EU cca 22 mld a zaplatíme za stejné období 25 mld. jsou skutečně skvělé podmínky. Ale opravdu to scvrkáváme jenom na peníze. Co je to za rovnoprávné členství, když 7 let bude omezován pohyb pracovní síly (mimo jiné). A kdo ví, co nám hoši v Bruselu ještě nachystali. Každopádně nevstupujeme jako rovnocenný partner, ale jako chudý synovec, který se cpe do rodiny svého bohatého strýčka. Ten mu říká ano, ale nic nečekej, snad jenom stravu a byt. Ale za to budeš tvrdě makat 14 hodin denně. Rád bych viděl skutečnou analýzu toho, co vstup do EU přinese mě, běžnému občanovi, daňovému poplatníkovi, zaměstnanci. Myslím , že to ani nepoznám ani já, ani mé děti (nebudou-li v parlamentu). Dál budu šetřit na vánoční dárky, dál budu nadávat na drahý benzín a zvyšující se nájemné, dál budu nasranej na své šéfy, ale už z dálky je budu zdravit. Mezi náma, vůbec se na to netěším a fakt nevím, jestli je to dobré nebo špatné.
0/0
19.12.2002 8:02

Jirka

Re: EU a jak vlastně dál?
No jo, no. Holt jsi takovej malej chudáček, kterýmu všichni ubližujou.
0/0
19.12.2002 10:05

Pppp

Re: Re: EU a jak vlastně dál?
To teda ne. Chudáček nejsem a když mi někdo ubližuje, tak se umím bránit. To mi věř. Asi jsem to špatně vyjádřil, ale chtěl jsem se vžít do situace průměrného českého občana. Asi se mi to nepodařilo, protože jsi to nepochopil. Nebo jseš malinko hloupější. Ale jaký je teda tvůj názor Jirko.
0/0
19.12.2002 10:14

Romeo

Re: Re: Re: EU a jak vlastně dál?
Samozřejmě, pokud bude člověk pasivně sedět a čekat, co mi to přinese, tak se asi ničeho nedočkám. Z výhod velkého společného trhu, prostoru bez hranic a spousty jiných mohou těžit jenom podnikaví nebo jinak schopní lidé. A to je správné. Kdo toho chce a umí využít to velice ocení, kdo ne ... to je jeho problém.
0/0
19.12.2002 11:19

Vašek

Svobodovo nadšení
mě nijak nepřesvědčuje. ČR má dostat nejméně peněz ze všech kandidátských zemí a vláda jásá nad údajným vítězstvím. Stokrát opakovaná lež se prý stává pravdou. Každý nad tím asi nepřemýšlí, takže když se pan Svoboda & spol. budou často usmívat z televizní obrazovky a tvrdit, že všechno je super, tak tomu lidi uvěří. Ještě že v červnu bude to referendum! Vláda zatím nevypustila žádné kloudné informace k tomu v čem vlastně spočívá přínos vstupu do EU. Osobně jsme přesvědčen, že pro nás bude hlavně nevýhodný. Za pár milionů Euro vydáme zemi všanc silám, které nedokážeme kontrolovat a pro které máme význam pouze jako levná pracovní síla a trh pro jejich výrobky. Nepopírám, že případný vstup přinese i dobré věci. Přesto si myslím, že těch špatných bude víc. Ekonomické a politické zájmy Unie budou nadřazeny našim národním takovým způsobem, že budeme muset jenom držet ústa a krok. Například nesdílím názory Unie ve věci homosexuálních svazků nebo blízkovýchodní politiky. Když je vyjádřím, naši politici mě začnou umlčovat, že je nutné abychom před EU vystupovali jednotně a chovali se jako její řádní (budoucí) členové - což znamená, že nemám právo na svůj názor, protože se liší od toho Unijního! To je konec svobody! V Americe už to zažívají delší dobu, teď to poznáme také v Evropě. Nevím jestli někdo čtete i zprávy z alternativních zdrojů než jsou běžná masmedia. Svět začíná čím dál víc připomínat román "1984".
0/0
19.12.2002 7:48

Robert

Nedostatek odvahy
U hodnoceni podmínek vstupu se zbytečně média zaměřují na "těch pár grošíků".To je pouze třešnička na dortu,který nám socani upekli.Ještě větší průšvih jsou celkové podmínky vstupu, kde sedi přirovnání o plazení se do EU.Vláda,vyjednavači a další "zástupci lidu", kteří se na této ostudě podíleli a nadále podílí, prostě nemají odvahu si přiznat, že to projeli na celé čáře.Ostatně proč by něco přiznávali,když si zajistil další "liz" - fleky v Bruselu, nekontrolované použití peněz z Bruselu ve vytunelovaném státním rozpočtu.A referendum?To je k smíchu.Prostě Německo se rozhodlo zřídit si nárazníkové pásmo a tak to prostě bude!Hlas občanů malého státu nerozhoduje.Podívejte se na Irsko,které prostě "ureferendovali",až bylo dosaženo souhlasu se smlouvo z Nice!
0/0
19.12.2002 7:39

Marek

Důchodci už nebudou.
Je pavdou, že dotacemi od EU se zakrývá hrůzostrašný státní dluh, proto se mohl schválit rozpočet. Lidi bděte. Žijeme na dluh a EU nám nepomůže, tedy nikdo. Až budeme důchodci, nedostaneme ani "svůj" důchod. Budeme muset makat až opravdu do smrti.
0/0
19.12.2002 0:51

Martin

rychlý vstup do EU je zástěrkou intelektuální impotence socialistů
problémem socialistů je, že oni jinak nemají žádný reálný perspektivní program. Jejich socialistickým kecům už zřejmě v ČR nevěří ani sociální případy. Nevědí jak aktivizovat lidský a ekonomický potenciál země. Místo toho zemi ubíjejí a paralyzují svými idiotskými kroky. Místo tvorby hodnot chtějí prožrat i poslední zbytky ve spíži a ještě si půjčit do budoucna. Proto jsme dnes slabí. Nikoliv kvůli Klausovi a nepovedené privatizaci, ale kvůli myšlenkové impotenci sociálních demokratů, kterým se díky planým slibům již druhé volební období podařilo získat vládní mandát.
Na minulost a na Klause se mohli vymlouvat tak možná rok dva. Ale 5 let u vlády by jim mělo stačit. 5 let je málo na reformu veřejných financí? Je to málo na nastartování příznivých trendů v ekonomice? Na reformu školství a zdravotnictví, které jsou v bankrotu? Copak lidé nevidí, že posledních 5 let země neuvěřitelně stagnuje? Jestliže by nebylo vstupu do EU, asi by nebylo vůbec ničeho, jen pokračující stagnace. Takhle se dá alespoň nějak odvést pozornost od faktu, že sociální demokraté nejsou schopni spravovat tuto zemi.
0/0
19.12.2002 0:38

kokos

Re: rychlý vstup do EU je zástěrkou intelektuální impotence socialistů
Je zajímavé vidět neuvěřitelně stagnující zemi s obrovským přílivem peněz ze zahraničí a stále kladným HDP. Ale je pravda, že socani jsou skutečně bez vize a jen se vymlouvají, protože sociální, důchodovou, armádní, školskou a zdravotnickou reformu provedl již dávno pan profesor, když aktivizoval lidský a ekonomický potenciál, víz. Kožený, Stehlík a další.
0/0
19.12.2002 7:36

ppetr

Re: Re: rychlý vstup do EU je zástěrkou intelektuální impotence socialistů
nesouhlasim s tebou v oblasti armady.tam se neco deje a Tvrdik to urcite dotahne dokonce.meli by mu za to ve vlade libat nohy!!!! jedinej resort,ktery zacina FUNGOVAT.zeplat pan buh za nej.jinak s ostatnim bych souhlasil.
0/0
19.12.2002 8:06

Pepan

Re: Re: rychlý vstup do EU je zástěrkou intelektuální impotence socialistů
sis asi nevsim, ze po prilivu, uz zacal taky odliv....
Pan profesor pred 7 lety neco udela spatne, neco dobre... ale to bylo davno, proc se po tolika letech, kdy je stat cim dal zadluzenejsi, porad patlas v tom co tenbkrat delal... proc to ti sklveli socani za tu dobu uz nedali do poradku???? Hmmmm ? Mozna by nekdo mel hladat chybu v sobe, nez v nekom jinym.
0/0
19.12.2002 8:56

briza

Re: Re: Re: rychlý vstup do EU je zástěrkou intelektuální impotence socialistů
V te minulosti se ale budeme patlat jeste dele. Az CSSD totiz udelala konecnou uzaverku transformace, prevedla ztraty do Konsolidacni agentury. A ted je postupne hradi ze statniho rozpoctu. Predtim se ty ztraty ruzne maskovaly a prelevaly (IPB byla vydavana za prosperujici banku) a nikdo nebyl schopen rici kolik kostlivcu ve skrini jeste je. Tim nikterak neobhajuji plosne pridavky na deti, Schlingovy predrazene dalnice a podobne pitomosti, ale na tom zadluzeni se budou prusvihy z doby kdy ODS dokazovala co dokaze podilet jeste nekolik let. Takze argument typu "to uz je davno" neni na miste.
0/0
19.12.2002 10:27

jz

Re: Re: Re: Re: rychlý vstup do EU je zástěrkou intelektuální impotence socialistů
Jinak řečeno za vše může a vždy bude moci ODS. Ať už socialisti provedou jakekoli svinsvo, ať už státní dluh dosáhne jekékoli výše vždy za to bude moci ODS která někdy v dávné minulosti cosi podělala.
0/0
19.12.2002 10:38

briza

Re: Re: Re: Re: Re: rychlý vstup do EU je zástěrkou intelektuální impotence socialistů
To, ze porad platime a jeste platit budeme ztratu Konsolidacni banky je fakt a tvoje desinterpretace toho co jsem napsal na tom nic nezmeni.
0/0
19.12.2002 10:52

KC-27

Re: Re: Re: Re: Re: rychlý vstup do EU je zástěrkou intelektuální impotence socialistů
Ano,je to opravdu tak,ODS bude mít vždycky odpovědnost,protože se nepřímomo podílela na rozkradení miliard Kč z národního hospodářství,bank,vytunelování podniků.
0/0
19.12.2002 11:08

briza

Re: Re: Re: rychlý vstup do EU je zástěrkou intelektuální impotence socialistů
V te minulosti se ale budeme patlat jeste dele. Az CSSD totiz udelala konecnou uzaverku transformace, prevedla ztraty do Konsolidacni agentury. A ted je postupne hradi ze statniho rozpoctu. Predtim se ty ztraty ruzne maskovaly a prelevaly (IPB byla vydavana za prosperujici banku) a nikdo nebyl schopen rici kolik kostlivcu ve skrini jeste je. Tim nikterak neobhajuji plosne pridavky na deti, Schlingovy predrazene dalnice a podobne pitomosti, ale na tom zadluzeni se budou prusvihy z doby kdy ODS dokazovala co dokaze podilet jeste nekolik let. Takze argument typu "to uz je davno" neni na miste.
0/0
19.12.2002 10:27

hovnival

@@
0/0
19.12.2002 0:13

Najdete na iDNES.cz