Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Topolánek: Nerad prohrávám

Mirek Topolánek nedávno převzal od Václava Klause vedení ODS. Klaus vedl stranu bez větších otřesů 12 let. Co má v plánu nový šéf? "Krátkodobý úkol je nepřipustit rozštěpení ODS a jmenovat takovou stínovou vládu, která bude mít respekt nejenom směrem dovnitř, ale i ven. Střednědobý je vyhrát následující volby a dostat dnešní vládu ze Strakovky," prozradil Topolánek v on-line rozhovoru.Odpovědi Mirka Topolánka najdete ZDE.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

náhodný čitatel

škoda
Neštěstí pro ODS je,že nechtěli Tošenovského.Vlastně není se co divit,co by dělal slušný člověk mezi langry atd.
0/0
19.12.2002 18:29

Petr

ODS má za ušima
Je dobře, že ODS má v čele takového chlapíka, jakým je právě Míra Topolánků. Myslím, že Mirek povede stranu správným směrem a že se mu podaří přesvědčit většinu národa, že ODS je stranou, která hájí zájmy naprosté většiny občanů, jak žen, tak i mužů, dětí i mladistvých, stejně tak i zájmy podnikatelů, jakož i zaměstnanců ale i nezaměstnaných, bezdomovce nevýmaje. Přeji Mirkovi pro výkon funkce hodně zdraví energie ale i trpělivosti.  
0/0
19.12.2002 11:46

marti

Re: ODS má za ušima
Zdravice jako za Stalina. Chybělo tam hájení zájmů mafiánů, zločinců a korytářů. To mělo být na prvním místě.
0/0
19.12.2002 11:55

s.d.

ODS je parta troubů
ODS je parta troubů, co troubami byli, jsou a troubami budou resp. zůstanou.
Protože mezi slepými je jednooký králem, musím říci, že největším troubou v ODS je, byl a bude VK. Soc. dem. je v myšlení asi tak o 2 generace dál a pokaždé ty trouby přečůrá.
Takže troubové   : A't žije korupce a hloupost!!!!!!!!!!!!!!    
0/0
19.12.2002 7:49

Václav

Re: ODS je parta troubů
Já se ovšem domnívám, že největším troubou jsi Ty!!!!!!!!!
0/0
19.12.2002 9:33

kokos

Cosi o větru a plášti
A nejpikantnější je úvod: Klaus vedl stranu bez větších otřesů 12 let. Rok 97, Sarajevo, sponzorská aféra a následné rozštěpení strany, to byla zřejmně jen běžná rutina.
0/0
18.12.2002 18:47

marti

Topolánek a role pražské ODS
Z dosavadní servility a nesvéprávnosti p. Topolánka mám dojem, že hlavní slovo bude mít statutární místopředseda Zahradil resp. pražská organizace s p. Bürgemeisterem v čele a Topolánek je jen nastrčená loutka pro veřejnost, která má zakrýt pravou podstatu špiček ODS. Techniku moci mají tito lidé zvládnutou dokonale. Pražský primátor je reálně bez vlivu. Hlavní vliv má v Praze pražská organizace ODS pod vedením p. Bürgemeistera. Kasl se stal osamělým vlkem v boji proti korupci a byl vyštván z funkce primátora, Němec zase neměl charisma pro veřejnost aby vyhrával volby, tak dosadili pro veřejnost sympatickou loutku Béma. Bém uvažoval o kandidatuře na předsedu ODS, to mu však nebylo pražskou organizací dovoleno, protože by jim mohl svými slovy o boji proti korupci přerůst přes hlavu. Koaliční jednání s ČSSD vedl Bürgemeister. Takticky dosadili přes zákulisní jednání do čela celostátní ODS pro veřejnost sympatickou loutku Topolánka a reálný vliv získá statutární místopředseda z Prahy Zahradil. Oba dva podpořila pražská organizace. Topolánka jeho místní regionální organizace neakceptovala. Je to součást šikovného politického boje, ale problém je, že pravicová podstata ODS se již dávno vytratila a v Praze ODS samozřejmě za léta relativně neomezené moci tíhne ke zneužívání svých pozic. Její spolupráce s ČSSD je již automatická a praxe propojené pražské megastrany ODS - ČSSD není čistá - viz obvinění z korupce atd.
0/0
18.12.2002 18:01

P.-indos z KS

Re: Topolánek a role pražské ODS
Cece, mas recht,... jako bych tusil odkud Te Maaarty znam
0/0
18.12.2002 19:03

M

Re: Topolánek a role pražské ODS
marti, rád tě zas vidím, už tě taky propustili z léčebny?
0/0
18.12.2002 23:29

Jura

Re: Topolánek a role pražské ODS, ale take role středočeské ODS
Mnozí zapomínáte ve své diskuzi,že je tu také středočeská mafie,zakořeněná do ODS po komunálních volbách na Kladně v roce 1994 mezi znalou veřejností nazývaná "Hasičská universita" , která byla umocněna po komunálních volbách 1998 novými členy ODS, kteří věčně krachovali v soukromném podnikání, tak si udělali mimo slušné členy ODS podnikatelský záměr město Kladno a jeho majetek, s kterým hospodařili s osobitým způsobem.A tak není divu, že také protlačila středočeská mafie za jednoho místopředsedů Ing.Petra Bendla, který ve funkci starosty města Kladna za ODS město zadlužil na několik generací občanů.A dnes bydlí mimo Kladno na Lánech kde staví údajně jeho mladá přítelkyně za mnoho milionů luxusní vilu.Asi uměla hned od narození šetřit když na to má ve svém věku?Z toho vyplývá,že nečekejme ,že dojde v ODS ke skutečným změnám.
0/0
19.12.2002 7:31

olympic

Bojí se Klause?
Přijde mi, že stín VK je všude. Pokud jde o SMS, tak podotýkám: Když se poděláte, je to váš soukromý problém. A když vás někdo s těmi podělanými kalhotami vyfotí, je to k vzteku, ale neměl jste s podělanou zadnicí chodit ven...
0/0
18.12.2002 17:58

Najdete na iDNES.cz