Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

"Hon na čarodějnice", aneb soukromé podnikání v Čechách na prahu 21.století

Je neuvěřitelné až šokující jakými metodami a s jak snadno již několik let sociálně demokratická vláda neustále útočí proti podnikatelskému stavu. Její stupňující se útočné a účelově zavádějící prohlášení zaměřená proti podnikatelům jdou až do takových důsledků, že se nabízí podobnost se "slavným porevolučním obdobím" Vítězného února 1948. Tehdy komunisté aby zdůvodnili "znárodňování" také používali demagogické argumenty všeho druhu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

pason@seznam.cz

to je demagogie
Já jsem zaměstnanec a taky musím platit telefon. A DPH u veškerého zboží! Nemohu v obchodě koupit aktovku pro dítě do školy a nechat si napsat kancelářské potřeby. A platím daň ze mzdy a zdravotní a sociální pojištění....
Podnikatelé většinou žádnou mzdu "nepobírají"............ano, přesně takto demagogicky to lze napsat z opačné strany 
0/0
4.1.2003 20:40

Glosátor

Jak prosté milý Watsone
Tak se na to hochu vy..., staň se taky zaměstnancem a "užívej si životních požitků za hodnotu podnikatelovy investice".
0/0
30.12.2002 8:51

karel Jonak, Most, zdenka Stepanka,334,434 01

Mikulik Mlade Fronte,Mlada fronta Mikulikovi.
Mikuliku,cipatyses?
Praseci ci bozi?
V kazdom pripadku sy duzym polakem.
Schov se, ci ta schovame.
Tvuj bratr.
0/0
26.12.2002 18:54

ledig1

Bezprávní stát?
Ústavní soud rozhodl, že Ústava ČR nedovoluje regulaci nájmů (zmrazení) ničím jiným než zákonem!! Co udělají vychcánkové ve vládě?? Regulují (zmrazí) nájmy podzákonným právním předpisem, t.j. vládním nařízením a tak se otevřeně příčí Ústavě!!! Navíc omezí platnost tohoto nařízení na pouhé 3 měsíce, aby Ústavní soud, který rozhoduje až po 6 měsících od podání ústavní stížnosti, neměl co rušit. Za tři měsíce znovu zmrazí nájemné na tři další měsíce a tak stále dokola, a ať se Ústava ČR jde třeba vysrat. Zákon č. 198/1993 Sb. říká, že komunismus byl zločinný režim, protože porušoval své vlastní zákony a způsobil destrukci vlastnických práv. Naše socialistická vláda svým vládním nařízením o zmrazení nájmů otevřeně porušuje nejvyšší zákon země, t.j. Ústavu, vysmívá se Ústavnímu soudu a pokračuje v 13-leté destrukci vlastnických práv majitelů domů! Jsou bolševici ve vládě zločinci?? Podejme trestní oznámení a o jejich vině ať rozhodne soud!! Uvidíme jak nezávislé jsou naše soudy a zdali je stále ještě ovládá stranický sekretariat KSČ nebo ČSSD jako za diktatury!!!!!
0/0
23.12.2002 5:32

B.Mikulík

Re: Bezprávní stát?
Ano, i toto je součást jejich vyčůrané politiky. Těchto nájemců, jestli se nepletu je také pár milionů a to jsou převážně jejich potencionální voliči. Veškeré vládní podrazy proti podnikatelům jsou dle mého názoru také součástí boje o většinového voliče a tedy boje o moc Tak jak se hovoří v článku. 
Potěš pánbůh tuto republiku, která chce rozvoj ekonomiky založit na podpoře většin s nataženou rukou a otevřenou dlaní vyhrožujících stávkami a bůhví čím ještě - jen ne poctivou a usilovnou prací a loajálním přístupem k podnikajícím otrokům.
Je to zde všechno naruby a jen tak brzo se z toho tato republika nevyhrabe, pokud bude snaha režírovat ji dosavadním způsobem. Bohužel na vině je i pravice, která dopustila svými malichernými nicotkami aby levice převzala kormidlo.
Tvrdím, je to tak špatné, že přínosem pro tuto republiku bude jen ta vedoucí garnitura, - která zvítězí ve volbách na základě jediného a hlavního slibu:"Budeme činit taková opatření, která je nutné učinit aby se tato republika dostala ze srabu. Jsme ochotni je učinit, i když víme, že za čtyři roky přijdeme o moc
Do dalšího volebního období to musí učinit jinostranná garnitura a tak stále opakovaně dokola jako v Americe. K tomu stačí jen dvě strany Všechny ostatní volební kecy a sliby jsou zbytečně, neboť se v nich všechny strany jen a pouze opakují
Dobře na to založili Klaus se Zemanem, avšak totálně a zcela hlupácky -většinou s podporou médií zůstali nepochopeni
0/0
25.12.2002 17:16

Najdete na iDNES.cz