Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kouř nad Kodaní

V dánské Kodani bylo včera zataženo, teploty kolem nuly. Jako by se i počasí přizpůsobilo historickému summitu Evropské unie o rozšíření. Lítý boj o eura zcela zastínil samu podstatu věci. Místo aby Evropa jásala (to platí samozřejmě pro eurooptimisty), vše zahalil štiplavý kouř hádek, neshod a chaosu. Ideje a dobré myšlenky byly zcela zapomenuty. Nenasytné peněženky budoucích členů pořád chtěly víc.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Samuel Hahneman

Kouř v Burchartově kanceláři
Tak se ptáme, milí doma, co nám chtěl Burchart.
Jedni řeknou: bylo to od něho milé, že si vzal rubriku- Předpověd´počasí pod svou kontrolu.Zítra jsem zrovna chtěla jet do Kodaně, ale když je tam tak mlhavo, nikam nepojedu.
Druzí z Občanského fora v Mělníku, třeba rudobijec Kott Leon, řeknou: o to Burchartovi nešlo, však jsme byli s inteligencí na tom lépe než druzí se svou škodovkou.Už slyším tohohle Kotta-'Tam jde především Jiráskovi o to, aby ukázal, že peníze nejsou všechno, když je mlha v Kodani.' Se svým talentem dodá: 'Já už mám mlhovky' Ať už je má, či ne, nechme ho spát i s jeho obhajobou lepších časů, o kterých nám psával do Nového Mělnicka před tím, než to koupili Němci z Evropské unie.
Snad Burcharte, jen k věci: píšete, že tou IDEOVOU VÝHODOU Evropolské Unie je to,že můžeme svobodně cestovat po Evropě a že můžeme svobodně pracovat v tzv. zemích Evropské Unie. Váš argument pro podpoření IDEY STÁTU Evropského je špatný, protože není pravdivý.Cestovat jsme mohli už za manželů Havlových, (to dokázal-za to buď mu děkováno) a pracovat v té Evropě?Kdo něco uměl, ten už tam dávno pracuje, rudobijci z Občanského fóra vyhnali už v devadesátých letech intelektuální elitu ze země. Zůstali jen špatní nekožení zloději a dobří lidé.Zpátky , pane Burcharte, lžete lidem, že budou moci pracovat v Evropské unii, jste lhář, protože nic nepíšete o sedmileté klauzuli ZÁKAZU PRÁCE pro lidi pocházející z nových přistoupivších zemí.
Jo, víme, známe, do Hoalndska a do Dánska budete moci hned. Ale představ si Kotte, to dojíždění. Tak si vyděláš těch 1500 Euro, pro Vás v té vaší bývalé svazácké vile se to uvažuje dobře. vy jako rudobijec neplatíte nájem, ale ne všichni Češi byli rudobijci a nejezdí svým BMW tak rychle, aby mohli být každý den po šichtě doma. Těm nezbývá nic jiného, než v Dánsko-Holandsku přespat . A to je podstata věci. Ve špeluňcích se to dá, ale nechtěj bydlet !!!!
To, co tam  vyděláš, zaplatíš na nájmu.Proto se vás, Kottové a podobní polistopadoví borci,Dánsko ani Holandsko nebojí.
Však kdo se musí jednou bát budete Vy: za lhaní , polistopadový teror a za prezidentovy milosti pro medialní lháře a doopravdové vrahy.
Lidé doma, pravda je všechno. Svoboda pravdu psát, ještě víc. Proto jsem přívržencem demokratického systému. Jsem přítel Evropy, a proto nepřítel zjednaných mlžičů a českých defraudantů určujících dnešní mocenské pozice v naší svaté vlasti.
Ať žije Česká republika! Ať žije demokracie a právní systém!
Pryč s politickým a žurnalistickým průměrem.
Poslední emigrant, prosím pana Steigerwalda, aby vymazal, prosím pana Burcharta, aby více a solidněji pracoval.
0/0
14.12.2002 19:52

SATAN

POKUD DOBŘE POČÍTÁM...
tak 185 mil. EURO je cca. 5,5 miliady korun a ještě navíc na 3 roky...
Navíc to nedělá ani dvacetinu škody, kterou si naplánovala česká vláda způsobit jen za rok 2003. Ten rekordní schodek rozpočtu za pár dní sněmovna posvětí.
JE JASNÉ, ŽE MIMO  PRVNÍ LIGU EVROPSKÉ UNIE BUDEME STÄLE KOPAT NA ŠKVÁROVÉM PLÁCKU. ALE CO DĚLAJÍ POLITICI PRO VEŘEJNOST, ŽE STÁLE CHYBĚJÍ OPRAVDOVÉ INFORMACE O TOM, CO EU JE, A JAKÉ JSOU MECHANISMY FINANCOVÁNÍ ČLENSTVÍ A MOŽNÉ PŘÍSPĚVKY???
 
satan   666@peklo. org
0/0
14.12.2002 9:24

Samuel Hahneman

Re: POKUD DOBŘE POČÍTÁM...
K čemu potřebuje satan počty?
P.E.
 
0/0
14.12.2002 19:57

Najdete na iDNES.cz