Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ředitelka: Odbory uřídím sama

Vedení pražské Fakultní nemocnice Královské Vinohrady vymyslelo geniální způsob, jak si zjednodušit vyjednávání o platech s lékaři a sestrami: spolu s několika zaměstnanci založilo novou odborovou organizaci a stanulo v jejím čele. Ředitelka nemocnice Marie Alušíková se nechala zvolit předsedkyní těchto nemocničních odborů a bude tak de facto vyjednávat sama se sebou. Mezi odborářskými funkcionáři jsou ještě dva náměstci nemocnice.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Slunëčnice

souhlas s Ivanou
plně souhlasím s Ivanou, je to vyřizování účtů zaměstnanců nemocnice. Jsou tam horší persony non grata a žádné porušení zákona o osobních datech nebylo - případ pí. Šubrtové. Pohled  z venčí je 100x ¨horší a delší dobu, ten už pí. PRažáková pokazit nemůže. To by se spíš měla nad tím zamyslet pí. ředitelka,dr. Kabát a dr. Kalivoda s pí. Petrželkovou, předsedkyní odborů a dr. Engelem. Dr. Kalivoda tak "byl dobrý nadřízený" až mu skoro všichni zaměstnanci výpočetky dali výpověď, potom velké dluhy, i když pí. ředitelka říká, že ne, atd.atd.
0/0
11.1.2003 18:09

Ivan Berta

Co se nestalo, stalo !
To uz nespravite spoluzamestnanci ! Bohuzel takovy je pohled z venci a ten se neda jen tak vyvratit. Podekujte za to svoji kolegyni Prazakove a drzte se sve prace ! At nam zdravotnictvi jen vzkveta ! ! ! Mam strach z neuziti svych osobnich informaci vami !
0/0
23.12.2002 12:09

Petr L.

Odhaleni me nezajima
Zajima mne ze doslo k uniku nejake infoemace osobniho chrakteru a k takove instituci, ktera siri a vypousti osobni data zamestnancu, darcu, pacientu nemam duveru ...
0/0
23.12.2002 9:10

Ivana

Re: Odhaleni me nezajima
 
  Nic takového se nestalo, žádná osobní data nikdy neunikla. Nevěřte lžím, tady nejde o uniklá data, tady si jen naši spoluzaměstnanci vyřizují spolu účty.
0/0
23.12.2002 10:37

AktaX

Re: Re: Odhaleni me nezajima
Myslim, ze unikla v podobe spinave osobni recese pi Prazakove ! Strach z dalsich uniku dat je horsi ! ! ! Pro darce je to o to horsi, ze muhou byt zneuzity ....
0/0
23.12.2002 12:02

Av yj ste zamestnankyni pani Ivano ?

Re: Re: Odhaleni me nezajima
O to je to horsi :-))
0/0
23.12.2002 12:05

Holmes III

odhaleni III
vetsina je pan Kalivoda a spol ...Drzim palce pi Subrtova.
0/0
23.12.2002 9:06

Holmes

odhaleno II
 
    Většina dárců má společné jméno - Šubrtová.
0/0
23.12.2002 8:30

Jitka Madulová

Vrchní sestra a důstojnost ...
Poslání vrchní sestry je pomáhat druhým, starat se ve vašem případě zřejmě o blaho dárců. Je mi nejasné jakým způsobem si dovolujete podávat informace osobního charakteru ? Nevzbuzujete důvěru v nemocnici, ani ve vaše oddělení. Jak je to možné, že něco takového může udělat zdravotní personál ? Je to hniloba postkomunistické doby v našem státě a jejím odrazem jste právě Vy pí Pražáková. Doufám, že ve své funkci nebudete už dnes ráno ! Neboť do dopoledních hodin stačíte nadělat ještě víc škody než užitku. Jako dárkyně se bojím darovat krev u Vás a bojím se zneužití osobních dat !
0/0
23.12.2002 8:22

Pavel Krejčí

Nejdu a TO FNKV se vyhnu !
Nemocnice, která zachází s daty dárců, pacientů, zaměstnanců veřejným způsobem není pro mne zárukou a nemá u mne důvěru. Bohužel pí Pražáková neví co udělala zřejmě, ale pošpinit jméno nemocnice a transfuzního oddělení se jí podařilo dostatečně !
0/0
23.12.2002 8:05

Jan Vondra

Vrchní sestra transfuzního oddělení ?
Manipuluje s osobními daty zaměstnanců a dárců ? To je velmi podivná rétorika našeho zdravotnictví. Nehledě na tom, že veškerá manipulace má být přímo kontrolována proti zneužití osobních dat. Vážená nemocnice pí Pražáková ta Vám , ale dělá "renomé". Je to k pláči její výroky ... Ale co mě zaráží je fakt, že své dítě na odběr krve k Vám nepošlu, neboť budu mít strach ze zneužití jeho osobních dat ...
0/0
23.12.2002 7:27

Milan Mejstřík

Pražáková, co si to dovolujete ?
Ústav pro kontrolu a zacházení s osobními daty by se divil ... Ještě se vystavujete riziku, žaloby ve funkci vrchní sestry. Je to možné ? Co jste zač ? Máte krátkozrakost ? Snižujete postavení oddělení a nemocnice o ochranně osobních dat a tím pádem i počet dárců pro transfuzní oddělení. Dárcovství by mělo být pro Vás prioritní, ale co je tedy pro Vás závazné ? Taktéž nemám důvěru v darování krve na oddělení, které plně nechrání má osobní data !
0/0
23.12.2002 6:48

Vojtěch Zdražil

Dárcovství ? Kladu na hřebík v TO FNKV !
Ano, dle pana Vojtěcha se přikláním taktéž ke změně odběrového pracoviště, ještě, že si máme možnost vybrat. Po Praze jich je dost ! Kvůli nějaké princ metalové dámě Pražákové si přece nenecháme skazit osobní data ! A paní Šubrtové držíme palce. Ta je aspoň jedinou zárukou pro nás, protože se nám dárcům věnuje svým webem. Dělá tak prospěšnou činnost pro záchranu života lidí. Patří ji tímto dílem už Nobelova cena za Mír i za výdrž proti spekulantům jakou je pan  Pražáková, a jiní.
0/0
22.12.2002 23:07

Vojtěch Zdražil

U vás jsem skončil !
Kvůli paní Pražákové se chystám skoncovat s dárcovstvím na Vinohradech taktéž i s mojí rodinou. To co tady čteme je jasným důkazem nechráněnosti osobních dat jak zaměstnanců nemocnice tak dárců krve. Nemám opravdu nemám s mojí rodinou důvěru v naše zdravotnictví a transfuzní oddělení na VINOHRADECH !
 
0/0
22.12.2002 22:57

Júlinek šíšal

Re: Čéčéééééé !!!
ro-tinnu néch ná-šifu - tá sá nyc nyc-muše !!!
0/0
23.12.2002 9:23

John Bok

Re: Re: Čéčéééééé !!!
Bruno, ty debile, už zase?
0/0
24.12.2002 0:59

Petra Procházková

Laskavě odejděte z funkce pí Pražáková !
Po takovém nelidském výstupu prosím Vás, paní Pražáková odejděte z funkce vrchní setsry - tato funkce se neztotožňuje s Vašimi názory a postupy zevřejnňování osobních údajů zaměstanaců nemocnice a dárců oddělení ! Prosím odejděte.
Děkuji
0/0
22.12.2002 22:47

Alexa

Hej Pražáková běžte do ...
Jak k tomu přijde nemocnice s moderním oddělením, když ho hanobí taková neosobnost jako vy ? Co dárci jak se k tomu mají dívat a zaměstnanci - není možné abyste si dělala co se Vám zlíbí a ještě k tomu zesměšňovala veřejné pracoviště transfúzní služby !
0/0
22.12.2002 22:37

Zbořil Jaroslav

Pražáková zmizte !
Je mi z Vás špatně ! Děláte pěkné "renomé" transfuznímu oddělení a nemocnici samotné. Marie Součková ta by se asi divila ... co, že to má v tom rezortu za výzvědnou službu o zaměstnancích a dárcích krve ... Nemáte ani trochu svědomí ? Jste zakomplexoavaná - pořiďte si sex !
0/0
22.12.2002 22:12

Júlinek šíšal

téta, kam sem to fles.....
i my chláfa, kerou nyc-mýti, my cfá-lá to-kuláta....
0/0
22.12.2002 21:49

Pavel Kotík

Nemám chuť být dárcem - STB pracoviště ! FNKV
Pí Pražáková navodila atmosféru strachu před vyzrazením osobních údajů dárců krve a zaměstnanců nemocnice. Kdo přijde na řadu dál paní Pražáková ? Kam sahají Vaše pařáty výzvědné zpravodajské služby ? Držím palce všem, kteří, která má své osobní a morální přesvědčení a lidskou důstojnost ! Paní Šubrtová vyhráváte na celé čáře - bohužel pí Pražáková nikoliv... Je to smutné a líto je mi transfúzního oddělení, které bylo vždy pro mě velmi hodnotným pracovištěm. Krev jsem zde chodil dávat rád, ale teď si to sakra rozmyslím. Doporučuji i ostatním !
0/0
22.12.2002 21:15

Jitka Obermaierová

Fuj jak to, že jste ještě u koryta Pražáková ?
Bych Vás vyhodila na to tata !!! Nechte nemocnici na pokkoji ta za nic nemůže a doufám také, že Vám to kolegové natřou ! Docela bych ráda, kdybyste opustila transfuzní oddělení, protože má dcera chodí darovat krev na Vaše oddělení a máme obě strach ze zveřejnění osobních informací Vámi ! Že se nestydíte ! Paní Šubrtová určitě nebude první ani poslední osobností viďte ? Nedejte se pí ing. Miluše Šubrtová běžte se soudit protože tohle nemá období - blbcem může být jen pí Pražáková.
0/0
22.12.2002 20:51

Pavel Pánek

Misis Pražáková ven a to ihned !
Jděte do  .... ! ! ! ! Nepoškozujte "mé" nádherné a moderní transfuzní oddělení ! kolegyně lékařky Vám to určitě spočítají. Jste tupá a neschopná, když nevidíte jak zachazíte s osobními informacemi. www.tofnkv.cz je toho příkladem a tvůrce obdivuji, hlavně jeho morální a lidské vlastnosti.
0/0
22.12.2002 19:47

Jarda Rygl

Pražáková ven z nemocnice !
Co to znamená, jsem dlouholetým dárcem krve, ale s takovou reakcí jsem se nesetkal. Prozrazení dat je pro mě to poslední co bych od nemocnice a transfuzního oddělení čekal ! A pokud zveřejňujete data zaměstnanců je to tím pádem horší. Nemá důvod nadále setrvávat jako dárce krve na Vašem oddělení. Mám strach z prozrazení mých osobních dat ! Pro nemocnici vzkazuji a paní ministryni taktéž, dělejte s tím něco nevrhá to dobré světlo na FNKV samotné !
Paní Šubrtovou velice lituji a obdivuji se její morální osobnosti.
0/0
22.12.2002 19:29

Alois Martinek

Běžte k lopatě, tam Vám to bude svědčit paní Pražáková a nelezte do zdravotnictví ! ! !
Paní Pražáková Vaše povolání má být pro Vás posláním - no ne ? Proč s takovou trapností poškozujete moderní oddělení a nemocnici, která za nic nemůže. Takové žvásty o tom kdo má či nemá titul je přímo trapný. Uvědom te si laskavě, že je to jen hnůj a špína co hážete Vaším vyjádřením. Už je doba totality pryč a KSČ už není, určitě jste byla v řadách těchto špinavců. Vaše další působení vidím pro nemocnici taktéž jako rizikové ! Nemocnice je pro lidi a ne pro Vás ! Dárcovství je dobrovolné a strach z vyzrazení osobních údajů ještě větší - dopad na chod oddělení to může mít velký s pozdějšími důsledky ! 
0/0
22.12.2002 19:15

Petr Pánek

Souhlas s odchodem pí Pražákové ...
Takové výroky se neříkají na veřejnosti ba ani v zaměstnání. Poškozovat dobré jméno firmy má pro dotyčného znamenat jeidné - vyhazov na dlažbu s okamžitou platností. Ve zdravotnictví se koukám, ale sne cokoli. Pí Ing. Miluše Šubrtová nedejte se máte na to právo přímo ústavní ! Vím, že v naší zemi jsou lidská hovada "tím chci podotknout" v podobě pí Pražákové, ale to se časem vytříbí. Potencionální dárce se bohužel bude vyhýbat takovým pracovištím a bude pokoj do budoucna. Mám pocit, že si Vaše nemocnice nestojí zrovna růžově v ekonomickém koeficientu a samotné oddělení na tom nemůže být "lépe", ale proč zaměstnanec poškozuje dobré jméno to opravdu nechápu a sám se bojím o zneužitá svých dat. JDu pryč končím s dárcovstvím u Vás ve FNKV!
0/0
22.12.2002 18:56

Jitka Ondríčková

Pražáková ven z transfuzního oddělení FNKV !
Je nenormální od Vás abyste zastávala takový post vrchní sestry ! Jak je možné, že Vás vedení transfúzního oddělení po takovém výroku ještě dnes nevyhodilo ? Poškozovat osobní data je právně postižitelné ! Apeluji taktéž na možnou dobu zkrácení Vaší funkce a odchod z transfuzního oddělení ! K dárcům by to alespoň napravilo reputaci tohoto moderního oddělení !
0/0
22.12.2002 18:44

Jirka Láznička

Další potencionlní dárce - jdu také pryč !
Mám strach o svá data ! O informace, které pouští "misis" Pražáková ! Je to žalovatelné, měla byste paní Šubrtová podat žalobu na ochranu osobnosti. Klidně bych se připojil i k možnému úniku dat o dárcích , které by paní Pražáková mohla vypustiti stejnou cestou jakou jsou osobní data pí Šubrtové. Je to nehorázné co se v tom špitále FNKV děje :-(( Jako dárkyně jdu jinam a nemám důvěru k informacím podáváné pí Pražákovou !Vedení ňemocnice doufám, že uvedet vše na pravou míru a pí Pražáková nebude moci zastávat funkci vrchní sestry ! Je to pro pacienty a dárce krve nebezpečná nemorální osobnost, dle jejího veřejného vyjádření.
0/0
22.12.2002 18:30

Pavla Kořínková

Že se nestydíte pí Pražáková
Ať je to jak chce je to směšné od Vás a pro transfúzní oddělení skandální. Jestli jste zaměstnancem máte určitě v pracovní smlouvě řádek o zachování mlčenlivosti i po skončení pracovního poměru. U všech podobných institucích - veřejných to tak je. A s Lustrcí souhlas kdoví co jste zač ? A dárci si opravdu mají rozmyslet kam chodit a kam tedy vůbec ani nevkročit ! Dobré jméno oddělení je tu Vámi pošlapáváno jak nejvíc být jen může a Vy jste koukám v pohodě. Vážený primáři apeluji na Vás zkraťte pracovní poměr takovým lidem, kteří si nezaslouží být svým nemorálním egem na takovém pracovním místě a ještě k tomu ve funkci vrchní sestry. Je to k nehorázné pošlapávání zdravotnictví a pohledu směrem k dárcovství krve !
0/0
22.12.2002 17:55

Monika Minářová

Jdu jinam také !
Nemám důvěru k FNKV ! Měla by zasáhnout paní Ministryně to není možné a parlament ČR. Ochrana dat osobnosti je důležitou součástí k ochraně dárce krve tak jeho příjemce je to nezodpovědný přístup od pí Pražákové ! Vážený zaměstnavateli měl byste něco udělat a urychlit tak její odchod z funkce a jště k tomu vedoucí sestry ! Paní ředitlko pokud to čtete je Vám jasné, že déle čekat nemůžete ... Učiňte kroky k ochraně našich dat ! Dárkyně TO FNKV.
Nemám důvěru a jsem u Vás na transfuzním oddělení naposled !
0/0
22.12.2002 17:21

Aleš Přibyl

Asi jí závidí ? :-))))
Jinak nevidím žádnou souvislost mezi blábolem paní Pražákové :-)) Co je na tom horší je, že jsem se chystal zajít na transfúzní oddělení a rychle jsem si to při čtení takové "nadávky" od pí Pražákové rozmyslel. Opravdu se mi zdá, že tato "posraná" a zřejmě zakomplexovaná žena neví co hovoří a "sere" si do vlastního hnízda :-)) Být primářem oddělení na minutu letí jako zmalovanej čert. A pokud ne tak Varuji všechny dárce krve. Transfuzní oddělení pouští informace a osobní data na "špacír" to přece nemůžu přijmout pokud vím, že existuje ochrana osobnosti daná ústavou ČR. Kloním se k názoru pana profesora a říkám, jděte jinam vážení a milý dárci potencionální !
0/0
22.12.2002 17:18

zakovska knizka

Re: Asi jí závidí ? :-))))
vod cloveka,kerej dela hrubky, kapku krve nevemu!
0/0
22.12.2002 17:23

Pavel Paták

Na titulu nezáleží, ale co máte v hlavě na to m záleží :-)))
Je to jen pár razítek, ale v hlavě to chce mít a paní Ing. Šubrtová to zvládá a je nejlepší ! Paní Pražáková Vy si koledujete o vyhazov a to na hodinu, protoze se dotykate osobnich dat jako STB - nedivil bych se ze JSTE TAJNOU AGENTKOU A BYT ZAMESTNAVATELEM NECHAM VAS LUSTROVAT. O blaho nemocnice Vam asi nejde. Darci krve se budou muset bat o sva data, nebot vrchni sestra z transfuzniho oddeleni oznamuje verejnosti napriklad data o sex. orinetaci nebo o bydlisti ci zamestanavateli, fuj je to hruza uz jsem si myslel ze je svoboda ale takova recenze neslavne Prazakove se mi tady nelibi :-)) Jako darce odmitam a radim ostatnim vyhnete se transfuznimu oddeleni FNKV !
0/0
22.12.2002 17:10

Vrchní sestra

Titul pí. Šubrtové
je sice hezké, když takhle chválíte p.Šubrtovou - bohužel není ing. Titul si vymyslela...a neblahoslavte ji tak, není to pravda - V. Pražáková, v. s. Transfúzního oddělení FNKV.
0/0
22.12.2002 16:15

Ing. Petr Homola

Re: Titul pí. Šubrtové
Co to blábolíte paní Pražáková, styďte se (je to velmi nemorální a žalovatelné !)jsem bývalý profesor ČVUT a paní kolegyně Ing. Miluše Šubrtová byla mojí asistentkou. Pokud neznáte souvislosti radil bych Vám mlčte ! Jaké právo Vám dává porušovat mlčenlivost vedoucího pracovníka a ještě ve zdravotnictví, být Vaším nadřízeným okamžitě bych Vás vyrazil ! ! ! Prosím vedení nemocnice, aby zasáhlo v takové věci ! Není možné přece zveřejnňovat nějaké byť osobní, názory jednotlivce zaměstnance ! Poškozuje se tím Vaše jméno organizace ! Paní Ing. Šubrtové si moc Vážím a nedám na slova "nějaké" vrchní sestry ... Ale děsím se faktu, kam chodím darovat krev ! Nemám důvěru v uchování mých soukromých informací, je možné, že setsra vrchní paní Pražáková je zneužije ve svůj prospěch zdá se ? Jinak si to na tomhle serveru nedokáži vysvětlit ...
 
0/0
22.12.2002 16:59

john bok

Re: Re: Titul pí. Šubrtové
mozna by bylo lepsi pro vsechny,kdyby jste byl profesorem budoucim.
0/0
22.12.2002 17:16

Zdenda

Jsem moc rád, že fungovali stránky www.tofnkv.cz i v době záplav jako zdroj informací pro záchranné sbory a dobrovolníky !
Jsem moc rád, že se Vám podařilo probojovat projekt www.tofnkv.cz i na bázi vědomé pomoci při záplávách. Váš odchod si myslím, že bude hodně problematický pro transfuzní oddělení samotné. Ale věřím, že budete dělat stránky dál a věnovat se tak opomíjené osvětě, která rovněž patří škosltví zdravotnictví a médiím ... Vždyť propagace vedoucí k záchraně lidských životů je velmi morální gesto a bohužel je toho dnes tak málo ! Jste výborná a  s takovými lidmi se má chovat jinak - zaměstnavatel by neměl házet klacky pod nohy takovým lidem jakou je p. Ing. Miluše Šubrtová !
0/0
19.12.2002 0:34

Holmes

odhaleno
petrzel = mrkev = Kalivoda !
0/0
17.12.2002 14:44

Lann

Sponzoring není komerce !
Fandím Vám paní Ing. ŠUbrtové ve Vaší práci a že i nadále funguje kontakt informací pro osvětu dárcovství krve k pomoci záchraně života.
Odborníkem jakým ste vy, nemocnice určitě nedala takový plat jaký má pan Kalivoda nebo Kabát (oba neschopni práce, a hospodaření s finančními prostředky nemocnice) Dle mých laických výpočtů se Váš plat mohl pohybovat něco kolem 6.000,- hrubého a to je sakra málo na vyskakování nebo zůstávání ve funkci odoborníka IT, pro ty kteří pochybují o odobronosti podotýkám, že nevědí co mluví. Když si spočtete, že práce a finančního vyrovnání s provozem www.tofnkv.cz je Vám jasné, že je to gesto přímo hodné Nobelovi ceny za Mír protože takových informací je málo a firmy se jen předhánějí za jak velkou částku by to dělali sami. Ale paní Šubrtová to dělá zadarmo a poskytuje tak nemocnici nemalé prostředky pro šetření ! Nevím co chce řešit vedení, ale takové současné vedení to neumí a nemá na to ani morální předpoklady ...
0/0
17.12.2002 12:49

GhorX

Zajímavé
Takový stav, kdy zástupce zaměstnavatele vede odbory skutečně není normální a v mnoha zemích světa by byl označen jako nelegální. V mnoha jiných nikoliv, protože tam by pravděpodobně nikoho nic podobného nenapadlo. Pro zde publikující (jistě graduovanou) zeleninu (mrkev, petržel): Vážený/á/é, je evidentní, že se v problémech dotčené nemocnice dobře orientujete (rozhodně to dáváte najevo). Bohužel charakter Vaší argumentace je natolik nasáklý arogancí, že nepovažuji za pravděpodobné, že byste jí snad někoho zde mohl ovlivnit. Mezi slušnými lidmi na diskuzním fóru (překvapuje mě, že to takový znalec IT neví) neplatí moc zásad, ale pokud někdo vyjádří slušně svůj názor (byť kontraverzní) a podepíše se plným jménem, nepovažuje se za vhodné ho označit za zkorumpovaného neschopného flákače, doplnit "ale osobně Vás neznám" a podepsat se "petržel". Většina lidí, pohybujících se v těchto fórech má potom tendenci si o Vás myslet, že jste - no, každý něco jiného, ale nic hezkého to není. Pak si totiž každý takový člověk všimne, jak označíte všichny, kteří projeví Vámi neoblíbený názor za flákače, ale sám/sama/samo si najdete přes své pracovní vytížení popsat téměř dvě plné diskuzní strany. No - nic ve zlém, hlavně, ať Vás i nadále dobře zalévají a přeji žádné brouky...
0/0
17.12.2002 8:24

Jaro

Re: odborník - příspěvěk Petržel
právě, že pan Herzl je a byl odborníkem, který zůstal ve FNKV proto, protože se mu tam líbilo a byl tam spokojen. Jenomže "slušné" chování dr. Kalivody a spol. ho dovedlo k tomu, že než aby mu nějaký nýmand ukazoval svoji moc, tak radši dal výpověd. "slušné" chování dr. Kalivody je v nemocnici známé,ale protože je oblíbenec pí. ředitelky, která nevidí a neslyší. A dr. Kalivoda neuráží jenom p. Herzla, ale kohokoliv jiného z nemocnice. A je normálním zvykem vedení nemocnice plácat dotyčnému ráno po rameni a odpoledne ho podle odvolat, protože je nepohodlný - JUDr. Famfulová, MUDr. Zeman, pí. Šiplová atd. atd. Jo má toho pí. ředitelka dost na svědomí a jak je vidno, nestydí se za své chování. A že ta nemocnice je v dluzích? No když se obklopuje takovými "schopnými" spolupracovníky, není divu.
0/0
17.12.2002 8:19

Milan

Re: Re: odborník - příspěvěk Petržel
 Pan H, kterého se zastáváte působil ve FNKV od svojí náhradní vojenské služby. Říká se, že právě jako voják v náhradní službě připravil tuto nemocnici tím, že nenaúčtoval pojišťovnám peníze za odvedenou zdravotní péči o slušnou sumu. Jak se s tím nemocnice vypořádala nikdo neví, ale i tato informace hovoří o jeho kvalitách. K výčtu osob, které musely odejít chybí dodat, že odešly podle informací, které lze dohledat, pro činnost v rozporu se zájmy zaměstnavatele. Nezneužívejte toto fórum k šíření nepravd. Škodí to nám všem.
0/0
17.12.2002 9:10

Jan Herzl

Re: Re: Re: odborník - příspěvěk Petržel
Ano pane Milane, nepoužívejte toto fórum k šíření nepravd. Škodí to nám všem. Rád bych si s Vámi osobně promluvil o mých nenaúčtováních a ostatních činnostech které jsme ve FNKV prováděl. Jelikož jsem pracoval jako technik, nikdy jsem nemohl někomu neco nenaúčtovat.
Jan Herzl
0/0
17.12.2002 12:26

jirka1

Re: Re: Re: odborník - příspěvěk Petržel
pokud by byla pravda,co tvrdite,musel by odejit  nejdriv nadrizeny pana H. ,protoze
nejenom,ze neobjevil jeho chyby,ale jeste je dlouhodobe zamlcoval ..jen tak na okraj
0/0
17.12.2002 12:40

Ivana

Re: Re: Re: Re: odborník - příspěvěk Petržel
 
Ten nadřízený pana H. ale skutečně odešel ještě dříve než pan H. To vše, co se tady píše je spíš reakce na změnu v jeho funkci. Nevěř všemu co čteš. Je to horší, než si myslíš.
0/0
17.12.2002 12:49

Arwen

Re: Re: Re: Re: Re: odborník - příspěvěk Petržel
Vedoucí pana H. byl jeden den povýšen do jmenované funkce jen proto, aby mohl být za týden z funkce odvolán.Za velmi nechutných okolností mu byl zakázán přístup na pracoviště jako nějakému zloději (viz úžasná pohádka Petržele,Mrkve či Zelí? - měla by být s hvězdičkou,dětem neradno vyprávět před spaním,měly by zlé sny!!!). A to jen proto, že se nechtěl stát jen "kývačem" a "přisluhovačem" stávajícího "úžasného a skvělého" současného managementu FNKV.Zřejmě vadilo,že vycházel se svými podřízenými po dobrém a nebyl novodobým otrokářem,jak je v současné době zvykem.Tito otrokáři zřejmě ještě nepřišli na to,že svým chováním produktivitu práce nezvýší,ale naopak sníží.
0/0
19.12.2002 9:55

Ivana

Re: Re: Re: Re: Re: Re: odborník - příspěvěk Petržel
 
  Nelžete, vedoucí byl ve funkci už několik let! Nezneužívejte tohoto fóra. Nikomu ani sobě tím nepomůžete  
0/0
20.12.2002 7:00

Legolas

Odborníků máme dost asi, protže s nimi plýtváme ...
Nemocnice Královské Vinohrady je toho důkazem ! Špatné vedení, nedostatečná legislativa a nedostatečné hospodaření s lidskými zdroji. V odborný praktikách, které potřebuje rozumné vedení paní Ing. MIluše Šubrtová obstála a hlavně ještě stále stojí. Její fungující internetový portál klade za důkaz toho, že odborníci neumřeli a nehodlají tak rychle umřít ! Čest portálu www.tofnkv.cz 
S pozdravem Dárce Krve TO
 
0/0
16.12.2002 16:24

Roman

Re: Odborníků máme dost asi, protže s nimi plýtváme ...
 
  Paní Šubrtová odchází sama. Je to její svobodné rozhodnutí.
0/0
16.12.2002 20:15

Kalousek

Re: Odborníků máme dost asi, protže s nimi plýtváme ...
Vážení,
            dívali jste se na stránky tofnkv.cz, že o nich tak píšete? Myslíte, že je možné tolerovat takto komerční web plný odkazů a témat nesouvisejících s problematikou nemocnice? Děláte si legraci? Možná, že po stránce věcné částečně plní svoji funkci, ale toho okolo je příliš   mnoho! Snad jako soukromý web by se dal někde na okraji tolerovat, ale jako web zastupující velkou nemocnici ?! Vůbec se divím, že byl uveden do provozu a bylo povoleno v této formě poskytovat informace za organizaci. Z technického a grafického hlediska je velice primitivní, bez nápadu, myšlenky a o účelnosti jsem už mluvil. Typy toho webu byly moderní před mnoha lety a dnes se je učí děti v základních kurzech o web designu. Nepište do těchto d iskuzí nesmysly, akorát matete slušné lidi!!!!!!           A pokud nevíte co je web design a   je opravdu moderní, účelné, věcné, tak trošku projděte internet, kupte si knížku a pak uvidíte.  
0/0
17.12.2002 14:37

Najdete na iDNES.cz