Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Podvod zvaný komunální volby

Není divu, že se snižuje počet voličů, kteří chodí ještě volit. Po letošních komunálních volbách nelze počítat s tím, že se bude počet voličů zvyšovat, ale ba naopak se bude snižovat. Důvod je prostý. Podvody a zase podvody spojené se vším co se týká komunálních voleb. Můžeme začít například se samotným formulářem. Kdyby na Volebním formuláři bylo okýnko do kterého by volič napsal číslo, kolik že to hlasů vlastně kandidátům přidělil, pak by již nemohlo být pochyb o tom, že s vyplněným formulářem nemůže být již nijak manipulováno, pokud by bylo použito kuličkové tužky nebo pera. Tento kontrolní součet by tomu zabránil.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jiří Lukáč Kladno

Plně souhlasím s obsahem článku
Podvody se dějí už od komunálních voleb 1990.Stačilo by kdyby měly pllitické strany samostatné volební lístky.A na počítání hlasů členové volebních komisí červené propisovací tužky.
0/0
4.12.2002 13:08

Jiří Lukáč Kladno

Re: Plně souhlasím s obsahem článku Upřesnuji na žádost anonyma z ODS
Současně s komunálními volbami 2002 na Kladně se konalo druhé kolo do senátu.To znamená ,že mnozí voliči volili i do senátu.Do senátu s naprostou většinou byl zvolen MUDr Svoboda za ČSSD proti Syberovi z ODS.A tu se naskýtá pro mnohé matematiky logická otázka.Proč nevyhrála na Kladně logicky ČSSD nad ODS i v komunálních volbách a to při poklesů voličů pro KSČM? To chce někdo drze tvrdit,že ten samý volič hodil hlas do senátu ČSSD a v komunálních volbách pro ODS.A nebo nebo volič místo dříve pro KSČM a SŽJ(dříve DŽJ) , tak dal svůj hlas pro ODS? Nenechme se vysmát.To by levicoví voliči trpěli na Kladně roštěpením myšlení.Byli by tzv. pravo-leví?Nebo také zasáhli rovněž velmi zkušení kouzelníci, kteří prošli jako tzv.nestranní dodaní radnicí už od roku 1994 troje volby?Stačí Ti to statečný anonyme z řad ODS na Kladně?
0/0
4.12.2002 13:42

Najdete na iDNES.cz