Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Únosce letadla spáchal sebevraždu

Devětadvacetiletý Ital, který se koncem listopadu pokusil unést letadlo na lince Boloňa-Paříž, byl nalezen oběšený ve své cele v jihofrancouzském vězení. Podle zástupců lyonské věznice spáchal Stefano Savorani sebevraždu. Stalo se tak jen pár dní poté, co za záhadných okolností zemřel únoscův spoluvězeň.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

činka

bummm!
0/0
10.12.2002 19:59

činka

auuuuuuu!!!!!
0/0
10.12.2002 13:21

MalcomXY

o clanku
proboha, piste nazory k clanku, zbytecne pak zabiraji misto prispevky  sislavcu a pederastu. 
0/0
8.12.2002 23:39

Pepino Ital

Spachali na nem sebvrazdu
Urcite ho nasli obesenyho se svazanyma rukama za zady a s kyanidem v puse    hhmmmmmm zajimavy zpusob sebevrazdy
0/0
7.12.2002 17:08

Marcello

Re: Spachali na nem sebvrazdu
To víš, když chtěl, aby mu ta sebevražda na tuti vyšla, musel se posichrovat.
0/0
9.12.2002 14:12

Júlinek šíšal

milí Tánníčku,
ktyš tento líďěk "unesl" to lítadlo, bilo sřejmý, še je to míně více labilní člověk, jehož jednání pramenilo z části z "nasr...", z části jako "dobrý vtip" na jistou část naší civilizované společnost. v níž je nucen se pohybovat. Bohužel - byl nucen - neb tato část společnosti je jak pojišťovák - vyhodíš ji z domu dveřmi a vleze ti tam oknem. Pravděpoodbně vyjma strachu těch "nejcivilizivanějších" by se asi nic nestalo. Ale budiž, určitě to zasloužilo to vyšetření a to jako vždy s ohledem na vštstranný stav vyšetřovance. Zdá se, že si civilizace opět zasluhuje pochvalu - operace byla úspšná. Ovšem ale požádejme vážené publikum, aby smeklo - pacient ji opět nepřežil. A hádej, milý Daníčku, o jaké části naší civilizované společnosti vytvářející schizoidní atmosféru byla řeč? PS: mylí prúno, mylí hóff-nifá-le, to píti sás jé-ten castro-fánny súto-kopit-nyck, še? Kte se tá tu-šefni hór-opa pére?
0/0
7.12.2002 16:45

bruno pro julius

Re: milí Tánníčku,
tež mam nekdy kebulu v hrsti a kivam se jak andeliček v kápli,diš se do nej nápere minca...stáči koukat na dániel-a už moj korpus dela tákovej divnej ajvajvaj pohib--sem citlivva duša--a te danielki lituju...1 otasek na te-julius...je to zle,nebo nezle...litovat....neny to pejcha?
0/0
7.12.2002 17:02

Júlinek šíšal

Re: Re: ...ja bíti nyc-fje-těti, milí Učí Těle,
My ktis učíli, še líto-fáťi bíti líďské, apr mušeťi se to nyc-pře-cháněťi.ˇŠe lítosť muší fésti k po-na-učení, ináč še prej tópr-řejší dlochý pič a málí tfur, népo ják tnes říkaťi, lečpa šok-kem...Ja fšak sáčnu mýti pohypi --- líťki uš ták móc felmi píli šok-kofaný, še uš šókki není kté fsíťi.....Fšák ále toufám, še Ti nyc lítuješ my, kóse jé-ten! Mošna moci troška líto-fáť Sepje, kte še to mušiš šít....
0/0
7.12.2002 18:09

Sden

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
7.12.2002 18:24

pro sden

Re: Re: Re: Re: ..sden-ku...diš se tak trapiš...
sden si zoufa celei den...na co mosi čumjet....umjeti abecedu....a slúvek ne umjet?...sdéne -tebe zoufallstvi...žéne do macochi...netvrdim,že lituju tě...eště 4 kroky! .....(bud te laski... a hupsni)
0/0
7.12.2002 18:43

pro julius

Re: Re: Re: ...ja bíti nyc-fje-těti, milí Učí Těle,
sem tvvrdei chlapek...tebe nelituju vobec--nožičkisi necham pro štesty-pro smulu oddhodim hlávu....zbitek se zobbnu---lečba šokem...si vobec -julius--strávitelnei?? dibis nebil-sem v šoku-a zdrav....-dibis bil... sem opjet zdrav a sytt...dillema horši hamleta--ten ovšem necpal dohubi žižale...to by starei čekspir ne dopustyl....ergohammer-sem politovani hodnei!
0/0
7.12.2002 18:36

Júlinek šíšal

Re: Re: Re: Re: ...ja bíti nyc-fje-těti, milí Učí Těle,
, ále nyc flást-ni fínnou sem pln TTT ! No, mošná i troška tuchý.....Nyc-lítuj Sépje, muj Inspirátte, enem si Fé-smy po-na-učeni, še šílali pro kósa jestě ňáký čás púdú jet-tofa-tý...Čekspír táky nyc-splajsl fší mutr-rosť.
0/0
7.12.2002 18:44

pro julius

Re: Re: Re: Re: Re: ...ja bíti ....ty bíti.....diš ma 1 neco vhodneho v pazouře
maš recht--radei te budu zobbat na dištanc....TTam-v tei dálce nedohlednej -žížala prej žije...preto som si dal urobit 3 dubové kyje--z 1 budu ženubici... a tym 2.holubici(miru)...atym 3. julka...diš sem našpaciru-teš maznu karkulka--aji s vlkom....
0/0
7.12.2002 19:42

Pepa

umrtnost
Jak tak koukam, byt zavrenej ve Francii je hodne rizikovej job, skoro horsi nez delat na ropny plosine :-)))
0/0
7.12.2002 16:44

danny

a pro "hovnivála"
Ty se asi vážně rád válíš v hovnech, viď?
a nejsi Ty náhodou Jůlinek ??
0/0
7.12.2002 16:26

danny

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
7.12.2002 16:23

pro divnýho daniel

Re: pro jůlinka :
važenej léčiteli žížal a jinej havjeti-žásnu nad jejich schopnostma--určit diagnosu nadalku--a u takoveich malinkeich potvvurek je to kor optižne...vi ste kanon...mjel biste s touto schopnosti neco delat--netutlat,ale komerčne nabiset...tedka se roji sámi poddvodnici--ale viste seriosnej -nemožu nappsat -hlupaček- ,istotne mjeřite vic,neš co napovida tato zdrobnjelinka...omlouvam se-že vam fušuju do řemesla-určovat typus chorobi nadalku je ošemettna vjec...ale ve vašem případje se nemože mejlit nykdo....maoucta
0/0
7.12.2002 16:56

danny

Re: Re: pro pana Jůlinka:
dle textu, Vámi psaného, dospěl jsem k názoru, že jste člověk inteligentní, s mimořádnou slovní zásobou a talentem toto vše využít a zhodnotit. Odpovězte mi, prosím, na otázku: Proč zde (a nejen zde) používáte způsob vyjadřování  který Vás degraduje na úroveň primitiva. Děkuji Vám za odpověď.
btw. nejmenuji se "divný Daniel" ale DAVID, a Danny je moje dlouholetá přezdívka.
0/0
7.12.2002 23:56

pro julius a danny-alias dávid

Re: Re: Re: pro pana Jůlinka:
julius-esli trefiš na tuto stranku-a z noveho južneho vvellsa jest daroga dáleka---...tak neco šplechtny na dann-dávid...on ma-naš milei david-leben- ponekud starozakonne meno,ale žádnei chochmes-mje ma za taiterttlika a tebe tak isto--určite ma v dutince ustni ai inakši titulki...je trošku zdrženlivei-a tak nanas nevibalil šecko....Neco pro dávid ot mne....milei pane-z vašei vjety usuzuji,že ste dlouho-dejchajici persona--oddvozuju to od dlouholete přeszdivki...ja se iba divim ,že vaše šedinki na prvei pohled naznačujou as neco moudreho o kebuli,kteroučto maj čest krašliti...-ale obsah vášeho dotazu svědči o absolutnem opaku-a tak lituju to střibro na váši hlávě,že se snáži -márně-vizdobit neco stejne třpitivýho-lesk vášich mišlenkovich pochodu čásem zmatnjel--bohužel postradam recepturu-ják vam pomoci--diš vam nejni ani rády... závěrem-bych vás neunavoval--jen toto...-pokud vás nervosní šišlání žížaly a moje blekotavost a jste netrpělivej se prokousat k-mnohdy zajímavýmu/sic!/ -obsahu těchto formálně netypickej řádků-není snad nic lehčího,než tyto ignorovati-a "nesnižovati" se k primitivnímu nadávání...pochopte prosím-tím vás nechci nikterak nadneseně poučovati-taky proč-pouze jen tak--baj-d-vej---doporučiti,byste klidnjejc dejchal...---maoucta
0/0
8.12.2002 13:28

Júlinek šíšal

Re: Re: Re: Re: Prúno, muj Felkí Učí Těli,
jet-nák to píti náTopjě - Tépé ó pil oslo-fít, já tu nyc jén sa tajtrlika, ja tu i sa té-pila, i ktiš su enem šíšal. No, jésli smim míslyt, ón nyc ů-pln-ňjě strá-cenny, ktiš pot-fjěto-mjě čuchá istý Tfuj intelikenc. Áták my f 5-tym kroušku sfrpí nu-cenní, še ón enem špátňjě pro-fe-denny Chámletofi truchlohrí. Mošna pi píla mošna léčpa šok-kem: api sa-chrál Tafítka jákko klúka s prákem, co nes folky-nycfolki prátrúm to fálki chomolky a nyc jáko Jécho Excellenc Táfit ná-fršku, ni? Ktiš uš nyc Chám-mletá ják frášku? My je fú-pec sá-jim-máfí, še pří-klát-ňje sou tací mnochí peroucí (míslýcí, še mušící práti, api píli intelikenci) fá-šnou musikku fšticki fá-šně, i ktiš techtá přet léti to pilo pro šfántu na tancpárket - ják tnešní pop. Nény to náchot-tou še líťky rát-těj šíjou s lípifích leként neš s práfty-fej apr nutnej informác? Páník se mi stál ják castro-fánny súto-kopit-nyk nyc próto, še táfá otás-nyk na tifnej spůsop mlúfi, apr tím še ten tifnej spůsop schot-notťil tříf, neš snál ot-pofjěť ---- Ja jako šíšal pich si skofál tocho "primi-tífa" aš na-pótopm, api my kós nechyt na šféstkach. Všák apr jesť práfta, še stanta-rtisofánny norma-lisofánny sprúm-mjěrofánny líťek (nátoš číšek) jesť ir-ritofánny fším, co jesťi jinné neš jécho sfík, a co píti jinné, to muší přec píti primi-tifňější neš ón, ni? ---- Sá-truchý - Ty píl mú to šek lepšejí neš ja um-mjěťti. ---- Ále čertík fem páníka Tanníka - kus práfty f tom je - jistá působící lehkost, důvtipnost a neošoupanost vět (na rozdíl od pana Davida bez ohledu na formální mluvu), ve kterých prezentuješ již mnohými zapomenuté pravdy (o básnickém střívku ani nemluvě), je nadání, které by se mělo uplatnit. Přitom myslím spíše na "poslání" než na ekonomické zhodnocení (člověk, který by se snažil říkat druhým pravdu do očí, asi stále nemuže počítat s tolerancí, i kdyby ji dávkoval jako šašek králi). Pomalu mi to začíná v tomhle světě konzumní soutěže scházet - z klasiků jeden pořád nevyžije....Ja nyc fjě-těti, čím sépe šífíš, tá-kše mošna jeto kříšek pó ffúnusse. No ja mýti teš ná-těj, še sfjětofí i čížškí poly-tik to fína-chrátí (enem jésli to pře-šiju....)
0/0
8.12.2002 19:25

pro julius-mýho kántora

Re: Re: Re: Re: Re: Prú
julius-fájn že nekdy koukneš pod 5.cirkl...-nekdy mi to fákt neda...a mosim! dat nejakej persone kus špendlika poddupku-ale snážimse tak činiti s "laskou k bližnemu" a s pochopovanim...-nechcu mit naverch--iba chcu mit zočivoči kolegu na koukany z očí do očí--sem normalno rostlej-nečnym do veišek-jen mje smoli te osubki,co sou furt ták schoulene na sveich fotelkach a zapominai vstánout a chodit po svejch--a i kdyby se ten oný turista vydával doprčic-šaguje originalno- aja rad kus cesty snim sdileti budu-samota tulaka mjenelaka...--to nemluvim votom,jak blbnu zde-vtom ne skutečnim vesmirku,kde lide se stavaji "echem sveich představ"....-tak se snažim ve svem normalnom deichani...v civilnom habitku---jsa oppklopen mladeima dušičkama--jim kolegialno pomaham budovat ich kosmosy,by jejich píle nevišuměla,ale pokropila co najvic fotellnikú,žebi pohli prdelkou aj kebulkou---...nekdy -čás od čása-se mosim narvvat do uniformi...jako káždei zde-na tomto svjetě...ví bůh-zelenej mozek nemám a střilim špátně... šatniku mozek nepodleha....tojen,žes držel v pacce ten funusovej křižek...takže snaha bourati stereotypy a lidumilně provokovati-což je mi -julius-u tebe obzvláště blízký... jest něčím,co mi dovoluje vnímat náš lidskej svjet v barvičkách veselejších než....-te pohlupkave veršovanky-šakviš-... okrajová libůstka...iba pro trochu srandy-abi okoli mjelo zaminku hulakat cos o cvokovi...ale diš nadavai tobě-ták mi voči bleisknou raddostnou iskérkou-a du doboja!!
0/0
9.12.2002 16:35

danny

pro jůlinka :
0/0
7.12.2002 16:20

**

**
0/0
30.11.2002 14:33

ertz

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
29.11.2002 2:31

Sirin

Ve skutecnosti je to trochu jinak...
Asi pred hodinou rikali v radiu France Info, ze unosce je pravdepodobne vysinuty, jelikoz nemel zadnou zbran a vyhrozoval personalu elektronickym detonatorem, z nehoz se ale po pristani v Lyonu vyklubal obycejny ovladac na televizi! Ten chlap je fakt posuk...
0/0
27.11.2002 20:22

Júlinek šíšal

Re: Ve skutecnosti je to trochu jinak...
no ále tá se teš šíci, še on "norma-lny", nép ktzš all Kejda fšute mési nami, co mýti míti "norma"? A ták tópra ráta - kúpejte na sá-chrat-i átom-sskryš, nep nyc ísto, jésli te rorýsi népo truchí an-ty rorýsi ....
0/0
27.11.2002 23:47

hovnival

ostrov
Jak jiz vsichni vedi, ostrov je muj, ale klidne tam, Bruno, muzes tako prijet. JE to ostrov hezky, celkem velky. BUde tu zabava.
0/0
27.11.2002 17:51

Júlinek šíšal

Re: Prúno ják chost ssámo ssépou bíti fítan,
enem ja nyc-moči přyeti nép uš na sfim ostrofí su. Nápo-slét fáro-fanny ? Tfuj prohlás jak Látínka, muj je-ten jeti-nz práfy, a ja to k OSN nyc-tám, ja to tám k Pušu.....ABR: Bylo mi nepřekonatelnou radostí čísti následující kouzelná slova obdivující krásu a tvárnost našeho rodného jazyka českého, kterou nám zem do vínku dala. V dějinách jazyka tohoto nalézáme jistě období slavná, kdy jazykem učenců světa se stal, i období temná, kdy coby utlačovaný psanec v chudobinci na okraji světa přežíval, aby pak zase povstal a v celé slávě se zaskvěl : já jsem jazyk český, a kdo je víc !? A tak zvolejme spolu s Máchou a Olbrachtem : Kupředu, Viléme, Hynku a Jarmilo! Pokud takoví čačtí veleduchové, jako tu vidíme, žijí, Bůh dá, že národ český neskoná! Ffuj, to pil fíkon. Prúno, proč Ti si tnés podzimní lísteček ss jáfora pata-jíce na sém?
0/0
27.11.2002 23:37

Júlinek šíšal

....á-hoj, hóffny-fál,
Fi táky fídíte, še múj rót-ný já-sik púde mýti felkí sfjětofí flíf ?- heč !!!   Únesené lítá-tlo...... A huš smícho ostro-fá
0/0
27.11.2002 17:44

Júlinek šíšal

Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
juj, to mňjě retá-któr nyc-mýl tílat, téť mi ni-kto nyc-púde fjěřit....
0/0
27.11.2002 17:52

Libor

Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
A co Ty si za pako, že neumíš psát ani správně česky?
Vždyť na tom nic není a  je stejně nejhezčí
0/0
27.11.2002 18:19

hovnival

Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
Jak jsi prisel na to, ze je nejhezci?? Je to naopak jazyk pomerne nesmyslny. Gramaticky tak slozity, ze je velmi tezke se tento jazyk naucit. Spousta lidi, tim myslim rodile Cechy, svuj jazyk spravne neovlada, pouziva chybna slova a v psanem projevu se objevuje mnoho gramatickych chyb. Staci si precist prispevky zde na iDnes. Temer v kazdem se najdou chyby.
0/0
27.11.2002 18:27

Eliteman

Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
Zkus si třeba do němčiny přeložit: okno bylo otevřené dokořán nebo např. děvčata měla rudé obličeje... co ty na to? V tom je ta krása...
0/0
27.11.2002 18:48

hovnival

Re: Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
no, nevidim  v prekladu techto vet problem (nemcinu sice moc neovladam, ale v anglictine skutecne nechapu, proc by to nemelo jit prelozit).
0/0
27.11.2002 19:12

podzimní lísteček

Re: Re: Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
...nedelej se poly glotte-schvalne...-skus preklopit do cestiny "strc palec durch hrdelko"! ja vim- je to tjeske...
0/0
27.11.2002 19:46

Gimli

Re: Re: Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
Myslím, že není problém s překladem. Ale ten zvuk, který z toho vznikne. Jako když jede žebřiňák s nádobím po dlažebních kostkách. Čeština je libozvučný jazyk a gramatika s tím nemá co dělat. (A co takhle přeložit slovo střechýl.)
0/0
27.11.2002 20:01

hovnival

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
priznavam se, ze nevim, co to strechyl je!!!??! Kdo mi to rekne, abych nebyl za pitomce.....
0/0
27.11.2002 20:25

Gimli

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
rampouch
0/0
27.11.2002 21:21

hovnival

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
diky..... v ktere casti Ceske republiky se to pouziva?
0/0
27.11.2002 21:36

Muki

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
Pravdepodobne ve vyzkumnem ustavu pro jazyk Cesky.
0/0
27.11.2002 23:56

Kubrt

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
Střechély se tady na hané normálně používajó :-))
A jak říkával Horníček - do žádného jazyka na světě se vám nepodaři přeložit "červeňoučké kulaťoučké jablíčko". Nebo ano? :-))
0/0
28.11.2002 0:07

hovnival

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
no to se asi nepodari, ale priznam se, ze to v cestine zni pekne hnusne. Takoveto zdrobneliny nesnasim.
0/0
29.11.2002 16:29

pro hovnyvall

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
dam ti doucha neco lepšiho---KUBUSSMELON--jáponskei original-bochušel-je mimo me pochopovány--neco hlúbokko v hrdelku...
0/0
29.11.2002 16:38

vsechno jde

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,
V anglictine by "červeňoučké kulaťoučké jablíčko" melo byt asi tak
"roundish - reddish little apple".
0/0
7.12.2002 16:33

podzimní lísteček

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,---co to je "Střechýl"
Nekteři chejlove--nekde se poušiva terminus--chýl,ale ten je jén regionalneho viznama...-tak teda- nekteři chýlove sou nekdy-ne řikam dicki-uchýlovve. to tak nekdy mezi ptačkama biva...a diš dou po dobrem objede familie v nedelu do obecneho parku--to sou te katolici--ta naša chody v sobotu--viery sou ruzne... ták teda-familia s deckama se prochaza v álei--decka-neposedki na všechno koukai se zajmom a rodičove sou rady,še jéjich chitre geny maj perspektivv i v přišty generác. ...a tak decka čumjej-a na šecko se ptáji-abi bili chitre. no ..a najetnou---uchylny chyl! matyčka kvikne-Joši- střez naše potomki před po hledem na tákovu sittuác. na ja -ptačci se furt oddavaj sveim neřestem a chudak tata vléče decka mimo epicentrum...a protoše se musi reagovat okamžite,ták nekdy je ta artikulacce ne zřetelna a ta kviliva máminčinna vjeta zazny uchu nahodneho kolemjdou ciho jáko--Joši -sře(s)chýl ...sedy záse tam na vrbje...ten uchylnej--- no- a tak terminus Střechýl dokumentuje te divne momenty nedelneich vichassek s deckama....Nevim komu sem odpovidal,ale sem rad že mezi nama se ocitne záse jeden omoudřélei krájan--čechove bi mjeli beit dicki šecki na urovni!
0/0
27.11.2002 20:37

hovnival

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,---co to je
A co to je tedy ten STRECHYL?
0/0
27.11.2002 20:45

podzimní lísteček

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ....á-hoj, hóffny-fál,---co to je
diš se to doviš-daj vjedet--teš bi mje to interesovalo....
0/0
27.11.2002 21:18

vsechno jde

Re: co to je strechyl
Neni to jen tak obycejny rampouch, ale pekny silny visici se strechy treba horske chaty. Kdyz se pres den otepli a trochu snehu na strese roztaje, pres noc to zmrzne a tak dal nekolik dni po sobe a pak zas na to novy snih...no, takove strechyle mohou dorust do pekne velikosti a vahy.
0/0
7.12.2002 16:44

horsska slúšba

Re: Re: co to je strechyl
..a pak tam stoji šeckode-kouka na sve nove ski-a na1--bum!!-a strechyl pad se strechy..-a šeckode chce jit-- ale uš to nende...-šeckode dokračal... a pak čitam...-dalšia obeta vysokých tatier....
0/0
7.12.2002 17:39

vsechno jde

Re: Re: Re: co to je strechyl
Mas naprostou pravdu, strechyle jsou diky sve vaze a velikosti nebezpecne. Vsechno jde neni blbej, vsechno kdo ma jenom trochu mozku v hlave se pod nima nezastavuje kdyz nastane obleva.....
0/0
8.12.2002 7:57

Najdete na iDNES.cz