Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Svátek anarchistů

Pro prezidenty a generály NATO je to jen jejich práce. Pro policisty je to pohotovost. Pro většinu našich občanů je to celé už předem poněkud na obtíž. Pro anarchisty je to velký svátek Summit NATO je pro ně živou vodou. Kdy jindy se přijdou na mladíka s maskou Klause na tváři podívat hned celé desítky zvídavých novinářů?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

vrzy

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
25.11.2002 9:04

Konečná, vystupte, dveře se zavírají

Komarek nebyl Safrem vyloucen...
...asi ma k tomu duvod (Komarek).
Kdo Komarek a kdo Safr
vi dneska uz kazdy fotr.
Z legii i vot gottwalda
citi se nam dobre
ten nas novy Salda.
Komarku, proplujte nejdriv Oharku a pak piste o svete, jako Steigac:
nadme Te.
Komarku, Ty pravdo z poharku,
poharku Becherovky, Lukasenko plati,
copak Ty? P.E. Ztrat se, dokud cas je. Bude pozde, az klice hledat budes. My Te najdem, zamknem, na retez Te prikovame, jako psa, co jen turistak v hube lame. KiomarkuSteigerwalde, tys Koreanec- vira si te najde. Pal svice pal, jsi jen hovad, a co dal... vas pritel-nepritel soudruh soudruhovic soudruhow pravda je mi mila, i kdyby Komara ranila.Komar nam tu bzuci, co steuigerwaldovi vyteka z usi. zajdi K Rozvarilum. Soudruh Palous
0/0
18.11.2002 20:07

Kropotkin

A tak
Je nutno všechno rozbít, zapálit, všechny pobít nebo alespoň zmlátit. Všechny ty kapitalistické vykořisťovatele bez rozdílu ubít a rozčtvrtit, celou Prahu srovnat se zemí a pak hurá na Vídeň, Berlín, Paříž... Poslední bitva vzplála, dejme se na pochod., Sakra došel mi perník. No tak nic, jdu si sehnat dávku. Čest...
0/0
18.11.2002 16:17

Sprosté slovo
Někdy může jen sprosté slovo vystihnou pravou podstatu. Takže, Komárku "Jste MAGOR!". Dříve jsem Vaše příspěvky četl a zdály se mi zajímavé, i když jsem s rozhodně nezastával názor totožný s Vaším. Začínáte ale být jaksi "vypruděnej". Pište s rozmyslem a s lehkostí a bude to zase OK! Čao!
0/0
18.11.2002 15:08

Pavča

Účel nesvětí prostředky
Narozdíl od autora čláknu si nemyslím, že všichni ti hlavouni v obrněných limuzínách či majitelé nadnárodních koncernů jsou čistí jak lilie. Domnívám se ale, že je účinnější s korupcí a špínou bojovat důstojnějšími prostředky než je rozbíjení výkladních skříní.
0/0
18.11.2002 11:14

M.

:o))))))
Hlavne ze tenhle text je nezaulajty a objektivni. Autor na mne pusobi tedy velmi uprimnym dojmem. LOL
0/0
18.11.2002 11:10

Vojta

Spravne!!! Tito samozvanci pohrdající lidem, jeho zájmy, jím volenými zastupitelskými orgány si osobují právo zastupovat nas lid, zadají "dialog s politickou a státní mocí" a dokonce chtějí hrát úlohu jakéhosi "prostředníka v případných konfliktních situacích".
0/0
18.11.2002 9:08

Najdete na iDNES.cz