Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

ODS chce funkci předsedy Senátu

Občanská demokratická strana, která posílila v senátních i komunálních volbách, se pokusí znovu získat místo šéfa Senátu. Nejčastěji v této souvislosti padá jméno právničky Dagmar Lastovecké, někdejší primátorky Brna. "Chybí nám v tak vysoké funkci zkušená politička, proto by to měla být ona," říká místopředseda ODS Ivan Langer.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Stealth

Kovaní bolševici
Boris Vodka 3.5 promile a Pepák Pijavka se tu zase předvádějí ve svých žlučovitých výlevech po velkém vítězství  socanů ve volbách. Měli by si uvědomit, že stálé opakování stejných pitomostí o tunelářích (jako exot-feťák Sisko) je už nejen zcestné (nebudu tu vypočítávat tuneláře od socanů a bolševiků - jsou to většinou titíž, které zde uvádějí tito dva nesmiřitelní Katoni zdejšího chatu, ale už i trapné. Prostě levičáci nemají žádný argument, žádný program kromě koryt a zvyšování daní a stálého zadlužování země až po konečný krach a tak stále nadávají a pomlouvají. Sisko je ovšem vyjímka. Tento bavič a exot svými svěžími filipikami stále osvětluje šeď chatu a mohl by se stát ve své psychiatrické léčebně opravdovým maskotem levice.
0/0
5.11.2002 11:55

Hnusoň

Re: Kovaní bolševici
Sisko jenom provokuje, ve skutečnosti je kovanej pravičák??,,,,,,,,,!!!§§§§§§
0/0
5.11.2002 12:05

Vašek

Re: Kovaní bolševici
Tak to bylo dobrý, líp bych to nenapsal
0/0
5.11.2002 12:07

briza

Re: Kovaní bolševici
No tak jsi se vyjadril, ale stejne to nejspis dopadne jak pise Boris. Pithart do cela Senatu, Motejl na Hrad, Klaus ? - no to je jeho vec.
0/0
5.11.2002 12:45

Boris

Re: Kovaní bolševici
Mentalita příznivce velkého vůdce se nezapře. Nikoliv se zařadit do řady reagujících, ale postavit se v čelo diskutující masy, aby se zaskvěla rádoby duchaplnost myšlenky. Jak ubohé. Celý příspěvek jsi jen opsal od těch, kteří tě podrobovali drtivé kritice. Jen jsi změnil své jméno a pravičáky jsi zaměnil za levičáky, ekvilibristo.
0/0
5.11.2002 13:12

Stealth

Re: Re: Kovaní bolševici
Tak za prvé, ty Rudý care, je pravda, že si Václava Klause vážím. Ale domnívám se, že jeho éra už je u konce a nikdy jsem neměl ODS ani pravici jako takovou spjatou jen s jeho osobou. Pokud se týká toho čela, příspěvku komančských přisluhovačů je tu víc a já nechtěl reagovat na každý ten žvást jednotlivě - nesuď někoho podle Lenina a Gottwalda - to jsou asi jediní, které znáš - ti vždy stáli čelem k masám . A pokud se týká opisování - ne,  Rudá bandasko - to je jen z mé hlavy. Ale opět soudíš podle sebe - bez komunistického manifestu a sebranýcj spisů velikánů bolševického hnutí asi nedáš ani ránu. Nemyslím, že by ausgerechnet mne někdo s tvých rudých kompliců podroboval kritice - Kojaku z PchjongJangu. Rovněž o ekvilibristice nemůže být řeč - mé názory jsou stále stejné, já nikdy rudou chátru nevolil a nikdy jsem nebyl členem žádné z rudých zločineckých organizací. Takže si radši dej další stakán a odvrávorej domů, stalinův pohrobku.
0/0
5.11.2002 13:23

Boris

Re: Re: Re: Kovaní bolševici
To, že se ti vytratila podstata diskuse ti zřejmě nevadí. Držet se tématu není smyslem tvých příspěvků. Vrcholem tvé diskutérské a myšlenkové úrovně jsou takové výplody, jako je Rudý car, komančský přisluhovač, Rudá bandaska, rudý komplic, Kojak z Pchjong-jangu a Stalinův pohrobek. Budeš se tedy muset v diskusi orientovat více na stejné ubožáky jako jsi ty a rozvíjet svoje bohaté slovní kreace s nimi. Navrhuji ti třeba Vaška. S pánem Bohem.
0/0
5.11.2002 13:44

Stealth

Re: Re: Re: Re: Kovaní bolševici
Ale podle tvé reakce to docela sedlo ne? A bolševik a s pánem Bohem? Ty máš být ateista, to tě na stranickém sekretariátu moc nepochválí. A o tvé rudé úrovni ani raději psát nebudu, to bychom se museli vrátit zase na stromy a ke sběru ovoce a příležitostnému lovu hlodavců. No možná i na lov mamutů by došlo. Ale diskutovat s bolševikem to je jako diskutovat s patníkem. Stojí neochvějně na svém místě a drží a drží. Ať se děje co se děje.
0/0
5.11.2002 15:41

Boris

Funkce chtivý spár ODS se opět natahuje po korýtku. 26 křesel v senátě je sice početně nejvíce, ale vládní koalice jich má v senátu 38, což je podstatně více než má ODS. Protože z vládní koalice jich má nejvíce 16 KDU, měl by to být opět Pithart, kdo bude senátu předsedat. Už jenom proto, aby Motejlovi nepřekážel v získání postu presidenta. Pro ODS by měly být rezervovány toliko posty na tenisových kurtech a golfových hřištích. Tam tolik škody napáchat nemohou.
0/0
5.11.2002 10:45

Meescha

Re:
Rudy Boris je evidentne privrzenec temer-komunistu z CSSD a nebo ejvetsich korytaru pod sluncem KDU-CSL (jak mohou mit v nazvu "KRESTANSTI", kdyz se chovaji, jako by ani nemeli svedomi...). Snad se v tomto state brzy opet ujme vlady pravice, uz bylo tech komunistickych experimentu dost...
0/0
5.11.2002 10:51

Boris

Re: Re:
Stejně tak, jako komunisté zdiskreditovali komunismus, zdiskreditovala ODS pravicovou politiku. Hledat spásu a řešení nynější politické situace u ODS je bláhové stejně tak, jako natírat někoho rudou barvou jen proto, že ODS, hnízdo bývalých straníků a karieristů různého typu, odsuzuje. Do čela tohoto státu musí jít především charakterní lidé na morální úrovni a je jedno z které strany. Cesta, kterou kráčí ODS a kterou ukazuje na příkladu pana Železného, je cestou zpět, cestou k úpadku celé společnosti.
0/0
5.11.2002 11:21

Vašek

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
5.11.2002 11:41

Boris

Re: Re: Re: Re:
Když už si teda tykáme, já jsem se vyjádřil snad jasně. Charakterní a morální lidé jedno z jaké strany. A pokud vím, tak Lachnit, Kavan Zeman II, Svoboda pokud nazmizeli, tak mizí. Pokus odstranit Kaslouska se bohužel nezdařil a Philipa neznám. Možná, že je to ten od firmy Philip Morris, nevím. Co se týče Špidli, až polovina našich politiků bude mít morální úroveň tohoto pána, pak bude v tomto státě dobře.
0/0
5.11.2002 11:50

Vašek

Re: Re: Re: Re: Re:
Samozřejmě jsem myslel Pilipa:) Zeman pokud vím chce být prezidentem, takže bohužel ještě nemizí. a co se týče toho Špidly (když už píšeš jméno svého boha, tak ho napiš aspoň správně bez hrubek), tak říct o poslankyni, která hlasuje podle svého vědomí a svědomí (a je jedno jak), že je infantilní, to mi nepřijde morální, to mi přijde jako totální prasečina!!!
0/0
5.11.2002 12:02

Boris

Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Říci o někom, že se chová dětinsky mi jako prasečina nepřipadá, spíš mi připadá jako prasečina hrabat se v nějaké pravopisné chybě.
0/0
5.11.2002 12:32

Vašek

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Mimochodem, že strejda Špidla lže, jak když tiskne, to mi taky nepřipadá moc morální (např. ten jeho bordel na ministerstvu práce, o zvyšování daní,... Takových věcí bych našel spoustu) Myslím, že se snaží mít na veřejnosti hezkej xicht, ale ve skutečnosti je to pěknej hajzl
0/0
5.11.2002 13:05

Afro

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:
Cože? Ty se ani trochu nestydis, ze neumis cesky? No to jsme to na tomhle webu dopracovali... 
0/0
5.11.2002 19:34

MK

Re: Re: Re: Re:
Vzorná Matka Buzková, Stenly GtoSStapo, Balená Kobliha Součková, Grégr....
Těch by se ještě našlo! 
0/0
5.11.2002 12:17

Boris

Re: Re: Re: Re: Re:
A ještě je tam nějaký MK.
0/0
5.11.2002 12:33

Hnidopich

Re: Re: Re:
Komunisté nemuseli komunismus diskreditovat, byla to zhovadilost již v době svého vzniku.
0/0
5.11.2002 14:53

Pepák

Re: Re:
Sám jste si odpověděl na otázku, proč to nemůže být ODS, kdo se hrne ke korytu. ODS je totiž v mnoha ohledech víc levicová než ČSSD.  Takže podobně jako vy i já se těším na PRAVICOVOU POLITIKU a řádnou PRAVICOVOU STRANU.
0/0
5.11.2002 11:27

Věra

Re:
Já bych jim nedala ani ty.... I ty by zničili...
0/0
5.11.2002 11:37

Josef

Re:
Politické strany vznikají proto, aby přesvědčily voliče o svém programu a pokud uspějí ve volbách, získají politickou moc. Politická strana, která neusiluje o moc je protimluv a nesmysl. Jsem volič US-DEU, ale senátní volby vyhrála jednoznačně ODS, je v senátu nejsilnější stranou a proto jí patří místo předsedy Senátu zcela oprávněně. Pan Pithart by se měl smířit, že strana, která získala z 27 volných mandátů senátorů pouze jediný, nemá ani teoretický nárok na funkci předsedy Senátu.
0/0
5.11.2002 11:53

Boris

Re: Re:
Nevím, že by jsem někde napsal, že by politické strany neměly usilovat o moc. Já jsem napsal, že by ODS neměla sahat hned po prvním korýtku které se nammane. V tom je zásadní rozdíl. Strana, která usiluje o moc ve státě se nesnaží získat kde jakou trafiku, ale svoji politiku formuje tak, aby vstoupila do Strakovy akademie hlavním vchodem, an block. Není ani pravdou, že nejsilnější straně patří právo získat nějaký post. Tento luxus náleží pouze straně, která získá většinu, ale nikdy ne straně, která je pro většinu nepřijatelná. Viz komunisté a ODS. V tom je proncip demokracie. Dokonce i president nemusí nechat sestavit vládu tomu, kdo zvítězil ve volbách.
0/0
5.11.2002 12:48

Boris

Re: Re: Re:
Míněno nadpoloviční většinu.
0/0
5.11.2002 12:49

Vašek

Re:
To, že "vládní" koalice skládající se ze tří stran má v senátu ani ne 1,5x tolik mandátů, co sama ODS, podle mě není námět ke chlubení
0/0
5.11.2002 11:55

Boris

Re: Re:
Ukaž mi místo, kde jsem se s tím chlubil. Ono není k chlubení ani to, že tyto mandáty byly získány ve volbách v kterých se zúčastnilo kolem 30% kovaných voličů.
0/0
5.11.2002 12:53

vaclav hanus

a take na sjezdovky
Ha-ha-hahaaaa, to se mi libilo! Jen bych jeste podotknul, ze bych take vyslal eskadru pohlavaru ods na sjezdovky. Povinne na lyzich Volkl. I kdyz, pravdou je, ze tady by uz skodu mohli napachat. Protoze tady pod silnym tlakem vyniknout budou jezdit jak blazni a buhvi kolik rekreacne sportujicich sjezdaru posrazi...
0/0
6.11.2002 8:46

Sisko

KSČM a Koalice by se měla pevně semknout kolem ČSSD,
a zabránit pronikání Modrých ptáků do ústavních funkcí. ČSSD by také měla jasně  deklarovat snahu o vyhledání a potrestání všech tunelářů z ODS !!!
0/0
5.11.2002 9:48

Anděl

Re: KSČM a Koalice by se měla pevně semknout kolem ČSSD,
Tebe jeste nevykastrovali
0/0
5.11.2002 10:09

Jan

Re: Uz jsi se zase dostal k pocitaci v tech Bohnicich?!
Meli by te lepe hlidat ale mozna ze te nechavaji v ramci terapie aby od tebe mneli pokoj
0/0
5.11.2002 11:20

Stealth

Re: KSČM a Koalice by se měla pevně semknout kolem ČSSD,
Á Psisko, s tím perníkem je potíž, co. Než to člověk sežene, to se naběhá. Ale když si pak šlehne, to jsou potom myšlenky, no přímo na nobelovu cenu - za blbost. Hele, nějak ti tvůj milovaný Špidlík moc nevyhrál, co, ty RUDÁ KRÁVO!
0/0
5.11.2002 11:45

Petr H.

Re: KSČM a Koalice by se měla pevně semknout kolem ČSSD,
Naprostý souhlas a ten fanklub debilů ODS ať jde do háje.
0/0
5.11.2002 13:27

hňup

....já taky !
0/0
5.11.2002 9:01

Herodes

Předseda senátu
Jako každá vítězná strana v senátních volbách,tak i ODS pochopitelně má nárok na obsazení místa šéfa senátu,nevidím na tom nic tak vyjimečného jak se z nadpisu článku zdá.Konečně tam bude zase pořádek.
0/0
5.11.2002 7:44

VysmatyJakLeco

Re: Předseda senátu
on je tam neporadek?
0/0
5.11.2002 8:10

Stealth

Re: Re: Předseda senátu
No jak se to vezme, předseda - vyžraný trpaslík "Píďa" Pithart má akorát tak starosti, aby viděl jídelníček na plazmový obrazovce za 300 kolíků a pokud vím, rozmohla se tam dost turistika CK daňový poplatník. Každopádně, po vystoupení v sedmičce v neděli už bych Pitharta nechtěl ani jako vrátného v konírně, natož jako předsedu senátu.
0/0
5.11.2002 8:26

Antirebel

Re: Re: Re: Předseda senátu
Obzvlášť oblíbenou zemí je Chile, tam prý za poslední rok směřoval senátorský zájezd  již třikrát.
0/0
5.11.2002 10:08

Anna

Re: Re: Předseda senátu
V senátu není nepořádek,  jen se tam přiživují politici (jak si někteří rádi říkají), kteří potřebují schovávat své přestupky za svojí imunitu. V článku je uvedeno, že nynější předseda Pithart je připraven obhajovat svou pozici předsedy. Co vlastně chce takový člověk, terý by chtěl dělat všechno a vlatně nedělá nic. Doufám, že alespoň pár lidí zůstane při smyslech a vůbec tohoto člověka nenavrhnou. V prosinci chce obhajovat předsednictvo senátu a v lednu chce kandidovat na prezidenta? Copak si takový člověk neuvědomuje, co nás to všechny stojí peníze nebo alespoň ty, kteří se neživí na státu, ale odvádějí daně a nepřiživují se na sociálních dávkách.
0/0
5.11.2002 8:33

Inkvizitor

Re: Předseda senátu
Takže Pithart vyhrál někdy volby ? Nebo snad KDU?
Nebylo by dobré nabídnout to křeslo Lívii ?
 
0/0
5.11.2002 8:33

Afro

Re: Re: Předseda senátu
Co to meleš? KDU měla dosud v senatu nejvic kresel, tak mela i predsedu. Ted ma nejvic kresel ODS, tak by mela mit i predsedu. Dyt je to jednoduchy jako facka.
0/0
5.11.2002 9:28

Stealth

Re: Re: Re: Předseda senátu
No jistě!
0/0
5.11.2002 9:47

Jihočech

Re: Re: Re: Předseda senátu
Predevším KDU nemel ani predtim vetsinu,ale ODS
0/0
5.11.2002 10:50

bcd

Re: Re: Re: Předseda senátu
Já jsem slyšel něco o vyhraných volbách .....
0/0
5.11.2002 11:00

Věra

Re: Re: Re: Předseda senátu
ALE NEBUDE HO MÍT. NECHCEME ODS!!! TAKOVÉ ŠAŠKY!!!
0/0
5.11.2002 11:39

Zdenka

Re: Re: Re: Re: Předseda senátu
Ty Vero jedna pitoma, kdo jsi , co jsi, ze nazyvas saskama cleny  ODSky.
0/0
5.11.2002 12:50

Jiří Lukáč

Re: Předseda senátu.Má ODS v senátu víc jak 50%?
Takže jaký nárok na předsedu! Leda že by ODS zase uplatňovala neuzákoněnou vedoucí úlohu strany!
0/0
5.11.2002 12:09

Afro

Re: Re: Předseda senátu.Má ODS v senátu víc jak 50%?
Nedivim se, ze vas v Kladne nezvolili.
0/0
5.11.2002 19:40

Najdete na iDNES.cz