Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Železného imunita

Železný tvrdí: Jsem obětí zpolitizované kauzy. Chce, aby se prostřednictvím Senátu dostala mezi lidi. Je-li však přímo dotázán, zda se vzdá imunity, říká: "Neznám příslušný zákon." Můžeme na to mít dvojí náhled.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Daman

Darebák v senátu
Každý kdo zná vývoj kauzy Nova musí vědět, že bez ohledu na právo, tedy bez ohledu na to, jestli Železný jednal nebo nejednal protiprávně, jednoduše Američanům Novu ukradl. Možná šikovně, ale ukradl. Možná si ji nezasloužili, ale to nemění nic na věci, že oni přinesli investici a najali si Železného jako ředitele. Ne proto, aby je o investici připravil. Jinými slovy, vykuk a darebák se stal senátorem. Je to ostuda a moje "úcta" k senátu tím klesla ještě hlouběji. Nezvolíme příště Koženého?
0/0
4.11.2002 16:39

Petr

Gauneři mají v Čechách stále zelenou
Nechme kandidovat do senátu Kájinka určitě by byl zvolen, včetně Srby. Stydím se za kraj Znojmo, doufám, že za něj zaplatí těch dvacet miliard Kč, když prohrajem arbitráž s Lauderem.
0/0
4.11.2002 8:00

roz

A co Zaorálek?
Železný ještě imunitu nepoužil a už všichni političtí prostituti ječí! Zaorálek se imunitou kryl už v červnu a až dosud byl klid a ticho po pěšině.
0/0
3.11.2002 5:56

kamo

Re: A co Zaorálek?
Zaorálek dnes píše, že imunity nevyužil, čekal na policii a o imunitě se dověděl až z médii, policajti to prostě poslali imunitnímu výboru. Ale i kdyby využil imunity, porovnát pomačkaný plech s gaunerem typu Železného je neuvěřitelně demagogické, hloupé a směšné zároveň.
0/0
6.11.2002 9:33

Mirek

Malý český člověk
Vidím, že mezi závistivce, kterým hýbe žlučí úspěch druhého se už přiřadil i Komárek. Asi  platí ... Komár, Komárek, Komáreček ....... Holt malý český člověk.
0/0
2.11.2002 16:17

Cerny humor

Zelezny presidentem.
Zelezny ma v rukach obrovskou moc a kdyby kandidoval v primych volbach na presidenta, tak bude jasne zvolen. A to ne diky penezum, ale kvuli popularite, tj ze ho kazdy zna. Popularita se nemusi vzdy rovnat oblibenosti!
0/0
2.11.2002 10:29

Woodward

Tak pravil klasik
Dá-li bůh, snad se jednou naplní slova klasikova:
"Já ti tám, já ti náučím, já ti tfakrát oslatím!... Šélesnej, Šélesny, ty to odsrat, já rát, še chytit, já ti ukášat den ersten Mai. Šélesny, Šélesny ty bejt můj, závžit, fain závžit!"....""Ták ty mě neujít, ty mně nejít nikam neutéct,... a já furt žíkat Médený, Cínofý, Olofěný,... a von je ten parchant Šélesný!"
Osudy dobrého vojáka Švejka, kniha 3., kapitola 3. 
0/0
2.11.2002 9:58

V této republice je možné všechno. Za peníze pana Železného je také možné získat všechno. A kdo má peníze má moc, je to dost nebezpečné. A získat mandát tak jako se to povedlo výše zmíněnému pánovi přes staré báby a dědy na okrese Znojmo, to je pod úroveň. Měl to moc dobře spočítané.
0/0
2.11.2002 0:06

Znojmo

Re:
Ty hňupe, žes to nepsal když vyhrál Fischer ,ten má víc peněz jak Železný.
0/0
2.11.2002 22:01

Re: Re:
Fischer na rozdíl od Železného si peníze poctivě vydělal v Německu a přinesl je k nám do republiky, Železný je nakradl a udělal republice velký problém.
0/0
2.11.2002 23:49

Iridum vs. Kalcium

Re: Re: Re:
Dokaž to.
0/0
3.11.2002 16:42

Sadas

Re: Re:
Co si budem povídat, kdo má víc peněz,bla, bla, není ti to hloupý, Ty jeden zabedněný znojemáku? O co se snažíš, kruciš, dycynky budou mít určití lidé víc, než Ty, to Tě trápí?, Ty můj chudáčku znojemsjkej? Jak Tě slyším, tak Ti to přeju. Aby ses užral svou závistivostí, jen si nemysli, že Tě mistr Novy zachrání, pouze byls použit pro jistou věc.Toť vše, chlapče. Ani se neobtěžuji komentovat víc.
0/0
6.11.2002 3:28

Najdete na iDNES.cz