Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Po prvním kole

Znojemští uvěřili Vladimíru Železnému, že to myslí s podporou zdejších okurek ve světě vážně. A valná část z hrstky občanů, která se dostavila k prvnímu kolu senátních voleb, uvěřila ODS, že bude solidní pravicovou opozicí. I kdyby se proti jejím kandidátům za týden všichni ostatní smluvili, už těžko někdo vezme občanským demokratům vítězství. Jde jen o to, zda bude znatelné, nebo drtivé. Dále jsou už jen poražení.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Zdeněk Šafář, Kardašova Řečice

A vy jste mi nějak opatrný....
Co za tím vězí? Ještě před nedávnem byl pro Vás Belmondo Železný sviní a dnes píšete, třeba to někdo vidí jinak.
Co takhle úcta k sobě, proč přebírat objektivní styl meterologických hlášení, když Vy sám o sobě víte,že objektivní styl zpravodajství Vám nesedí.
Komárku, pane,....
přežijete, vyděláte si na chleba..., ale k čemu ten Váš talent?
jej jej škoda.
Zdenda Benda.
0/0
29.10.2002 21:49

Jarda

Výsledky
Výsledky ukázaly, že levicové strany ne !! Prosím poraďte mi ale, kde hledat důvěryhodné jedince. Třeba pan BOB, nebo že by ON byl tím vyvoleným?
No a kdo chce na Balkán, nemůžeme mu bránit, jak je ctěná libost, vašnosti !!!Emigrovat ale již nemusíte, můžete sbalit kufry v naprostém klidu a bez následků, pane.........
0/0
29.10.2002 15:16

Toník

Re: Výsledky
Vy byste asi pana Zelezneho volil spolecne s tou radou "dementu" ze Znojemska, ze?
0/0
29.10.2002 18:01

haddy

Emigruji na Balkán
Bože můj, tak jsme dali světu zase jednuskvělou hlášku, co jsme zač. Ne, nedělal jsem si o senátu žádné velké iluze. Byla to slušná trafika pro zasloužílé a kamarády zasloužilých.Nevím,jak je  tento little big man vinen nebo nevinen, to musí posoudit soud, ale jak může člověk i s pouhým stínem pochybení, s několika žalobami na krku, mít tu  odvahu či spíše drzost..... Nenadávejte Znojemákům, ono by to dopadlo stejně v Brně, Bruntále či v Aši. Jsme národ, kterému slovo slušnost, úcta a politická kultura nemůže mnoho říkat. Vždyť po komunismu jse prošli érou Klausů, Macků, Dybů, Kondrů, Svobodů a dalších výtečníků,kteří si z věcí veřejných udělai korýtko. Dali jsme Evropě signál, že si bere mezi sebe opravdové výtečníky, kteří pro ni budou nejen geopolitickým přínosem.
 
 
0/0
29.10.2002 14:49

Mirka

Re: Emigruji na Balkán
Podle mě ve vítězství Železného nehraje roli neinformovanost voličů o jeho problémech s justicí ani to, že by snad slušnost u nás už neměla místo. Mě osobně by strašně zajímalo složení jeho voličů - jejich věkový průměr a pohlaví. Moc bych za to nedala, že volební místnosti vzaly útokem především Esmeraldy . Vždyť pan Železný vysvětlí i to, proč neměli v konzumu v pátek chleba. Nebo jste i vy přesvědčeni, že nejoblíbenějším sportovním komentátorem je už leta Pavel Poulíček, který uváděl (uvádí ?) Kolotoč?
0/0
30.10.2002 19:15

Bob

Imunita
Tak se Vám to povedlo pane Železný. Běžné soudy už na Vás , váženého senátora, chráněného imunitou nemůžou. Gratuluji a jsem zvědav jak prospějete důvěřivým Znojemákům. Ve slušné společnosti, odnaših hranicna Západ totiž podvodníci Vašeho formátu nemohou ani kandidovat, natož být zvoleni do takovýchto institucí.
0/0
29.10.2002 11:48

Daniel

Výsledek...
   Jestli tenhle výsledek znamená, že se většina voličů zalekla vzrůstajícího vlivu levicových stran a vědomě se rozhodla podpořit nejsilnější pravicovou stranu, jsem rád.
 
Daniel Konečný
Brno
0/0
29.10.2002 11:31

Konečná, vystupte, dveře se zavírají

Re: Danieli, archanděli,
prý se voliči lekli. Včera jsem s nimi v tramvaji mluvila s těmi leklými voliči.
Mluvili o šocích, když se dozvěděli, že prý jsou praví, když volili ty levé,mezi něž patří i soucitný humanista Železný.Že jsou rádi, když se dostal k postu ten, o kterém se ví, že prodal Mackovi a Klausovi zlaté zuby své matky, které získala za odměnu v soutěži -Milionář- odpovědí na otázku: Kdo je nejlepší člověk na světě.Ze čtřech možností: Kožený, Železný,Hus a Havel vybrala toho pravého, který stal zaleklý nalevo od Železneho.
Danieli, archanděli, Pán Bůh buď Vám milostiv, těšte se dál a buďte rád,že zločinec stojí napravo do opravdových mučedníků.
danieli ˇˇZelezný, že máte tatínka rád, je správné, až dospějete ,zjistíte, že máte otce zločince a vraha.
Buďte vítán na půdě správných voličů správných zločinců.
jste prima lidé, Vy  a Váš otec.
Žádný strom neroste do nebe a litujte chvil, v nichž jste nechtěl naslouchat svému mladickému srdci.
Konečná Ludmila, Svatá, Londýn.
0/0
29.10.2002 22:08

Najdete na iDNES.cz