Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

U Němce úřadují auditoři

Soukromé firmy, které v minulých letech získávaly pronájmy od ministerstva pro místní rozvoj, nemohly udělat větší terno: lukrativní budovy měly vesměs pronajaty na pětadvacet a více let, za hotely platily nájemné jako za třípokojový byt či dostaly obchody zcela zdarma jen za údržbu. A to všechno bez výběrového řízení. Na ministerstvo proto v pondělí v šest ráno nastoupili auditoři z firmy Deloitte&Touche, aby všechny nestandardní operace vyšetřili. "Z jejich pátrání vyplyne, jestli se budou podávat i trestní oznámení," uvedl mluvčí ministerstva Petr Dimun.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

J.Kolínský

On asi Němec někomu vadí, aneb "nestrkej nám do toho nos, sic tě zněmožníme!"
Dimun: Nakládání s majetkem ministerstva šetříme od 9. září   14:43 - 22.10.    PRAHA 22. října (ČTK) - Nakládání s majetkem ministerstva pro místní rozvoj (MMR) šetří oddělení interního auditu MMR od 9. září. "Při přebírání úřadu jsme totiž nedostali předávací protokoly k majetku ministerstva. Navíc jsme měli velmi závažné podezření, že se zde s majetkem špatně hospodaří a porušují se i nařízení ministra Němce," řekl dnes ČTK mluvčí ministerstva Petr Dimun. Na hospodaření s majetkem ministerstva upozornila minulý týden Mladá fronta DNES.    Ministr Pavel Němec oficiálně převzal úřad 17. července. Kvůli povodním se však zadání šetření posunulo na začátek září, uvedl Dimun.    Mladá fronta DNES zjistila, že si ministerstvo nechává kanceláře a byty vybavovat luxusním nábytkem. Šéf odboru vnitřní správy ministerstva Bohumil Plchot v této souvislosti již na svůj post rezignoval. O dodávkách totiž jednal bez potřebného stanoviska ředitele úřadu ministerstva i dalších odborů MMR. "To bylo v rozporu s nařízením ministra Němce," uvedl Dimun.    Interní audit rovněž prokázal, že odbor vnitřní správy ministerstva za podmínek výrazně nevýhodných pro stát pronajal některé nemovitosti na dobu 25 i 50 let. Například dům ve Velehradské ulici v Praze na Vinohradech, v němž je hotel s přibližně padesáti pokoji, byl pronajat firmě Alpin Praha již v roce 1994 za 236 tisíc korun ročně (150 korun za metr čtvereční ubytovacích prostor ročně), napsal dnes internetový server EURO OnLine. Nové vedení ministerstva údajně hodlá smlouvu vypovědět.    Oddělení vnitřního auditu ministerstva na základě zjištění nedostatků v hospodaření se státním majetkem doporučilo zadání forenzního auditu. Ten společnost Deloitte&Touche zahájila 21. října. Předběžná zpráva bude podle Dimuna zveřejněna příští úterý. Podrobná analýza hospodaření s majetkem MMR pak bude zpracována do 2. prosince.
0/0
23.10.2002 11:54

Bubák1

Typická slátanina Slonkové.
O čem článek vlastně je? O smlouvách z doby ministra Dyby, z doby ministra Lachnita, o nákupu nábytku nebo o čem vlastně. Všechno splácané dohromady, závěr žádný, souvislosti žádné. Proč spojuje Slonková tyto záležitosti dohromady a jak za ně zodpovídá současný ministr? Investigativní novinařina Slonkové je zřejmě založená na odposlouchávání pavlačových drbů, cílem není cokoliv vypátrat a vnést do záležitosti jasno ale zamlžit fakta (pokud nějaká jsou) co nejvíc a dát tak námět pro primitivní pivní a pavlačové debaty, spojené s u nás tak oblíbeným, nadáváním na poměry.
0/0
22.10.2002 15:31

jarek

Politik
Politik = grázl. Slušný člověk tam může vydržet max. 2-3 roky (Tigrid, Fišer, Hromádková), pak pochopí, že to nejde a musí odejít.
0/0
22.10.2002 12:42

KENY

Neokolonie Czech Republic
Takhle nějak zachází Mobutu s občany svého státu.Celá slavná ČR má díky rychlokvašeným elitám, které šlendrián podvodů, lhaní a sebestřednosti staví málem jako službu vlasti, právně občanskou úroveň kolonie z 19.století. Prý talentovaný politik, ha-ha.Co asi Němec na Philipa ví, že mu Philip takhle podkuřuje.Grázlové, kteří nastoupili v 90 letech se nacpali a teď už jen funí, ale po nich jsou tu další, ještě hladovější, a po nich? Jaký to má smysl, kdy 95% slušných občanů je odsouzeno dělat 5% smečce elitářů jen poskoky?A my, kteří jsme dopustili, aby to po sametové kamufláži takhle začalo, budeme za osly ještě mnoha generacím po nás.
0/0
22.10.2002 11:22

Jana

Měli by úřadovat inkvizitoři.
To je počteníčko, to máme pěkné vedení a já se stále divím proč je u nás tolik zlodějů a zlodějen.Jestli si ti dovedové neberou příklady nahoře?
0/0
22.10.2002 10:47

Laco

Co se musí odehrávat v hlavě prostého voliče
Neustále byl volič masírován hesly " Kdo nejde k volbám volí komunisty " a " Když jsi nevolil nekritizuj " a tak si nechal dobrovolně promývat mozek diskusemi o jednotlivých programech politických stran a podle toho volil. Jenže ať volil jaký chtěl program pořád se nahoru dostávali bezcharakterní, nasazení darebáci. Proto si začal klást otázku jak je to možné, vždyť volil dle masmédií ty nejlepší z nejlepších. A potom si uvědomili, že to všechno byla pouze falešná iluze vytvořená za peníze v masmédiích. A tak se v posledních volbách část voličů vzepřela a šla potrestat největšího iluzionistu ze všech Václava Klause. Teď si však uvědomují, že potrestali pouze zakladatele tohoto díla ale systém funguje dál. A já mám obavy, že se bude trestat podruhé a to volbou komunistů. A nelze nikomu nic vyčítat. Je to pouze legitimní způsob boje s prohnilým režimem. Můj názor je přestat chodit k volbám. Kandidáty beztak osobně neznám a než provést laické hodnocení z vylhaných údajů v masmédiích je čestnější přiznat, že za těchto okolností než dělat lajdáckou práci tak žádnou. Ať jdou volit pouze Ti, kteří mají dostatek osobních, pravdivých informací o jednotlivých kandidátech a Ti ať fundovaně rozhodnou. Papír s programem strany pouze slouží voliči k utření si zadku.
0/0
22.10.2002 9:58

Kulich

Re: Co se musí odehrávat v hlavě prostého voliče
No prestat chodit k volbam je podle mne ta nejvesti chyba, ktere se muze clovek dopustit. Ja taky neverim parlamentnim stranam a proto jsem volil neparlamentni. Myslim, ze je to sance dostat do parlamantu novy vitr a kdyz je ta strana mala tak se snazi vam co nejvic vyhovet, aby jste ji podporily pristi volby. Myslim, ze i roztristenost (velky pocet maly stran) by byla uzitecna, protoze by se musely dohodnout. A ne ze se udela koalicni vlada a ta jede jak parni valec (jedna strana neco navrhne a zbytek to automaticky schvali at je tam chyb jak chce). Proste to chce udelat v parlamentu tlak na poslance, protoze nekdy je to az nehorazne co se tam deje.
Ale lidi se zase naserou a pak bude poradny bengal . Uz se na to tesim.
Zdar Kulich
0/0
22.10.2002 12:21

volf

Stranický systém
Základní chyba je právě ve stranickém systému. Jako by nám nestačila čytřicetiletá vláda jedný strany. Takhle se po stranických líniích šplhají k moci všichni ti lumpové, který by normálně nikdo nikdy nezvolil. A je to jedno, jestli je to strana parlamentní nebo ne, protože až se ta neparlamentní strana dostane do parlamentu, tak se bude chovat naprosto stejně, jako ty dnešní. Občane zvol stranu a náš program a my už si to všechno zařídíme sami a pak už nám do toho nekecej, protože jsi nám dal důvěru a jaký lidi si tam dáme, to je naše věc. To je podle mě ta největší chyba celýho stranickýho systému. Naopak se mi líbí systém voleb do senátu, protože tam kandidují jednotlivci a to už musí být člověk na nějaké úrovni, aby ho lidi zvolili. Tam už jakési síto je, viz pan Šlouf a jeho kandidatura v Chrudimi a další mafiáni, kteří se rozhodli přijít lacino k pěknému živobytí. Proto si myslím, že nejlepší by bylo rozprášit tu verbež v parlamentu a senát vybavit jejich pravomocemi. Jenže tohle asi nikdy neprojde, protože sami sebe tyhle vyžírkové nezrušej.
0/0
22.10.2002 13:09

Bubák1

Re: Stranický systém
Obávám se, že systém bez politických stran by byl mnohem horší, důvody nastínil Laco. Jednotlivé osobnosti by se volily mnohem hůře a skýtaly mnohem menší záruky než volba politické strany, kde se pere o koryta více lidí. Ti se pak snaží odstranit ty, co straně škodí. Spíše si však myslím, že posilování přímé demokracie je spíše na závadu.
0/0
22.10.2002 15:23

Hugo

A proč ne?
... když Český telekomunikační úřad může shánět byt pro řidiče předsedy tak, že vyhodí ženskou z práce a pak ji vyhazuje z toho bytu... http://www.mesec.cz/?text=203&oblast=16
0/0
22.10.2002 9:35

volf

Grázlové
Neuvěřitelný je, jak jsou tyhle grázlové otrlí. Dyba prohlásí, že o ničem nevěděl a že jako ministr tam vlastně byl jen pátý kolo u vozu. Mafián a z....ys.n Lachnit to tam zase skutečně úspěšně řídil k místnímu rozvoji, ale sebe a svých mafiánských kamarádíčků. Snad se někdy dočkáme, že na tyhle a ostatní podobné pány politiky božský mlýny nezapomenou a vymyslej si na ně a jejich rodinky nějakou pěkně vypečenou všivárnu. Protože od světské spravedlnosti se toho těžko dočkáme.
0/0
22.10.2002 9:26

lukas

Co chcete?
Co chcete od BYVALEHO REVIZORA???!!!
0/0
22.10.2002 9:06

pavel

maminko
"Maminko, ja jsem sice rozbil vylohu ale Frantik od vedle ho rozbil taky okno a dokonce dve. A ve skole rikal o panu ucitelovi neslusna slova a o prestavce tahal Marusku za vlasy" Tak nejak vyzniva politika teto vlady a chovani jejich predstavitelu. Vic k tomu pro chapaveho cléveka snad neni co dodat.
0/0
22.10.2002 8:49

Karel 4

Všem
Občane, ty jseš tupej vůl ...
0/0
22.10.2002 8:46

JSI

paní slonková šlápla do ......... pozdě
Je zajímavé, že paní Slomková trochu pozdě  zaúřadovala, přestože vedoucí tohoto odboru a jeho podřízení tam byli ještě od pana ministra Dyby. Proč asi Dnes nepsala o těchto pořádcí před lety, jakto že se rozhoupala až nyní, když je tam nový ministr 3 měsíce a mezitím byly povodně?  Možá, že se bála, že na í asi chystají atentát a tak raději mlčela.
0/0
22.10.2002 8:27

Míra

Jak dlouho si zase necháme srát na hlavu?
cha cha cha, to je jen špička ledovce. Je to nehoráznost,když se takhle utrácí státní peníze a někdo si z toho krásně žije .Být předsedou vlády, tak seškrtám výdaje ministrům na minimum. Jak je vidět tak rezerv v rozpočtu bude dost. Jenom nás voblbujou páni nahoře. Co s toho plyne - volit do senátu -nikdy, zrušit!!!!
0/0
22.10.2002 8:26

Jakub Holubec

Re: Jak dlouho si zase necháme srát na hlavu?
Jenom nás "voblbujou páni nahoře" ? Představujete si ty pány jako uzurpátory, kteří se násilím chopili moci, aby se Vám pak mohli smát ?  V tom případě bych Vaše rozhořčení chápal, ale vláda, poslanci a senátoři jsou volenými zástupci (v případě vlády reprezentanty volených stran), MY nebo lépe řečeno, větší část společnosti, je pro jejich práci vybrala ve svobodných volbách. Profil těchto zástupců tedy koresponduje s představou větší části občanů o optimálním profilu někoho, kdo by měl vést jejich zemi. Pokud se Vám volba společnosti ve které žijete nelíbí, máte různé možnosti - zapojte se do politického dění a snažte se věci změnit, emigrujte nebo se se situací smiřte. Zoufalé kverulování tak typické většině Čechů, které předvádíte, nic nevyřeší a zbytečně Vám zvedne hladinu adrenalinu v krvi. Ale ještě jednou k pointě - nejsou to TI NAHOŘE, jsou to lidi vybraní Vámi, Vašimi přáteli, známými a spoluobčany a ti všichni jsou za ně zodpovědní, tedy i Vy.
0/0
22.10.2002 9:06

T.U.

Re: Re: Jak dlouho si zase necháme srát na hlavu?
Plně souhlasím s panem Holubcem,každej má pusu plnou keců ale jak se dostane k lizu,tak je stejný jako ti předtím.Všechny kverulanty pouze štve,že to nejsou oni. Jaký lid - taková vláda.Rozdíl je jenom v tom,že za bolševika se pěkně držela huba a o tomto se nikdo nedozvěděl. Komu se to nelíbí, ať jde do politiky ! Ta šance prostě je ! A dost už toho pokrytectví !
0/0
22.10.2002 9:45

zas jednou...

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
22.10.2002 8:19

ddd

chro chro
Chro chro chro! Pusťte mě k tomu korytu taky. Jo já vím, že nepustíte chro chro:-( Nejsem totiž tak velké prase jako vy páni politici.
0/0
22.10.2002 8:06

Pavel

Jak se pozná talent politika?
Měří se to tím, kolik si stačí vydělat (schválně neříkám nakrást...) než se to proflákne? Pak si myslím, že je tu těch talentovaných mraky!
0/0
22.10.2002 7:46

JuraS

hm...
myslím si že článek je postavený tak, aby poškodil ministra němce...uznávám že má své vady a moc ho nemusim, ale přečtu-li si jen část článku viditelnou z první strany (někteří lidé to tak dělají) nabydu dojmu že Němec za 3 měsíce stihl ohromné množství tunelů....článek jak z Blesku... :o(
0/0
22.10.2002 7:05

Pavel

Re: hm...
Tak nevím, kde jste nabyl onoho dojmu. Asi jste pravidelným čtenářem Blesku, kde opravdu stačí článek přeletět jedním okem, na obsah se není třeba soustředit. Na začátku článku není nic, co by potvrzovalo Vaše tvrzení o poškozování mlaďocha Němce. Nebezpečně mi připomíná jiného socdemáckého ministra v Zemanově vládě - uvidíme, kdy se začne chlubit svými milostnými avantýrami.
0/0
22.10.2002 7:19

demokrat

kleptokratické panoptikum
Někde jsem četl o kleptokratických vládách nestabilních afrických států.Naše panoptikum Dybů, Katů,Němců a dalších  vejlupků má taky dost šťávy, akorát tu tak nesvítí sluníčko a obyvatelstvo má přece jen častěji co jíst. Jinak by ale možná nevadilo občas s vrchností naložit po metodě v Siera Leone a usekané ručičky pak vystavit třeba na Staroměstském náměstí.  
0/0
22.10.2002 7:01

Donovan

Re: kleptokratické panoptikum
Jen když vzpomenu na toho podržtašku a oslovitého šaška Dybu, je mi zle! Kdo také může být ministrem - to je úžasné. Je fakt, že do politiky jdou jen lidé, co mají hroší kůži, protože se nikdy nezavděčí všem, ale to, co pak někteří provádějí, je otřesné. Nemám za zlé, že si ministr koupí špičkový nábytek - to kriste pane je od vědmy Slonkové jen rozněcování malé české závisti - je to stejně uvnitř stará bolševická nátura - ale to, že ministr nemá na nájem, je už  svinstvo od toho ministra.
0/0
22.10.2002 8:58

karber

Kolik stojí audit?
Špičková firma dělá audit u jednoho podniku se 6.000 zaměstnanci cca 6 měsíců za "pouhých 18 - 20 milionů korun.
0/0
22.10.2002 6:30

Sadas

Jen tak omylem jsem zabrouzdala do těchto končin a musím říct. Moji milí nesedíte mi ani jeden. S těmi Vašimi upocenými problémy jděte do háje. Otázka zněla, co s p. ministrem Němcem. Pro mě je to člověk, který se veze na jakési stranické lajně, a jeho ztátu bych oželela, jako prvního. Co kdyby jste se vrátili od hospodských keců k tématu, Vážení?!?
0/0
22.10.2002 2:27

Vanek

Co socan to zlodej, co clen koalice, to jeste vetsi zlodej.
 
Chcete se zbavit vlady zlodeju, podvodniku a jinych imbecilu?
Volte spravne lidi
0/0
22.10.2002 1:52

kolouch

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
22.10.2002 1:16

Mrtvý Klaus

nechte mého Lachnitka na pokoji!!!
kradl pro mne a moje komunisti z ODS, byli jsme dříve spolu v jedné lavici a soudruzi z východu nás učili jak okrádat lidi, zvláště pak vlastní. Naše "Klaunova revoluce" vyšla a my si krademe spokojeně dál a ti blbí čechouni nám to stále žerou. Tak bacha, jak mi budete šahat na mojeho Lachnitka, tak vám to moje Klivie veliká pěkně na Václaváku spičítá… Vendušulín Klaun v.r.
0/0
21.10.2002 23:08

MuhamedAli

nazor
 
  nemec je nepovedenej ministr, dela co muze pro svou zachranu, libi se mu ministrovani moc, moc ,nechce pryc -jak chutna  moc, moc???? Jaky pan(filip) takovy kram (nemec), Hanko, utec od nich pryc, utec -prece nemuzes s nimi dychat stejnej stranickej vzduch , se smejdama bezpaternima.
0/0
21.10.2002 17:42

Carver

Auditoři - garance spolehlivosti (Enron, IPB, atd.)
Stala se zpronevěra a úplatkářství. Potřebujeme to dát k ledu (alias prošetřit)- Pojmenujeme to forenzní, to nikdo neví co znamená. Pověříme tím firmu z odvětví s nejhorší pověstí. Bude to stát několik milionů. V lispotadu už tahle kauza nikoho zajímat nebude.
0/0
21.10.2002 17:41

ber uber

Nic než odvádění pozornosti
od vlastních nedostatků. V tom asi budou unionisti machři!
0/0
21.10.2002 17:28

Xed

Po Lachnitovi to musel byt ale sajrajt
Inu, uvidime, co vyplave na toho povedeneho kouska Lachnita, plne oddaneho idealum famiglie Corleone, pardon, Slouf et Zeman.
0/0
21.10.2002 16:47

raketak

pro SISKU
Pises-cituji "Vláda ČSSD a KSČM je zárukou potrestání všech tunelářů a zavedením pořádku v naší zemi ." konec citatu. vazeny sisko,te tebou zminovany poradek tady predvadeli komunisti 40 let a za tuto dobu dokazali rozkrast a znicit praci nekolika generaci predku. To, co tady podle tveho nazoru zpusobili "modri ptaci" je cajickem proti tomu, co tady napachali komunisti do roku 89 a tomu, co dnes pachaji jejich pokracovatele za poslednich 5 let. ale ani to neni nic proti tomu, co napachali v mysleni lidi. Tve nazory a ty sam jsi zivoucim prikladem zaslepenosti a tuposti, kterou v lidech dlouha desetileti ,jak vidno, tak uspesne, pestovali v lidech. jedine co dokazes je slepe a tupe nadavat na modre ptaky ale ze tato vlada chce budouci generace zadluzit JEN ZA JEDINY ROK o 150 miiard, to uz te ponechava klidnym. Inu, jsi skutecne zarnym prikladem volicu te sebranky v cele se Spidlou. At byl Klaus jakykoliv, nejsem jeho skalni fanousek, ale proti Spidlovi je naprosty bridil,co se tyka rozkradani a zadluzovani zem a oba dohromady zdaleka nedosahuji "schopnosti komunistickych vladů pred 89 rokem. Ale to je zrejme nad moznosti tveho IQ a proto te nebudu trapit s cisly. Mozna te komunisti naucili cist a psat ale rozum ti nedali a bohuzel ti nebyl dan ani s hury. Inu, jak rikaval pan Verich : Blb nikdy nepochopi ,ze je blb, protoze je blb" .........
0/0
21.10.2002 16:43

Havala

Re: pro SISKU
Zkuste si zjistit jak velká část plánovaného deficitu je určena pro spotřebu státního rozpočtu v roce 2003 a kolik je určeno na splácení různých dluhů z minulosti. Jestli toto zvládnete, tak zkuste zjistit z jakých položek se dluhy skládají, případně v kterém roce vznikly a kdo se pod ně podepsal. Pak si několikrát zopakujte poslední větu svého příspěvku. Hezký zbytek dne.
0/0
21.10.2002 17:32

palal

Re: pro SISKU
¨Je to presne tak, jak rika Havala. Nas chytrak Raketak, je moudry jak hospodske pivo. ´"Novakovsky" se zda, ze ma pravdu, ale temato polopravdama nas tady pan Profesor krmi mnoho let, a Raketaci a Novaci to zerou i s navijakem. Hlavne, ze maji krasna ideologicka hesla plna prazdnzch slov, zato jasne ciny, ktere Raketaci vsak jiz nevidi, a NECHTEJI videt!!! Treba dluhy v konsolidacni bance, dnes jiz agenture. Toto neni obhajoba blazna Spidly, ale jasna obzaloba kriminalni ODS.
0/0
21.10.2002 19:56

StandaT

Nechápu, proč se musí vyhazovat peníze za audit,
když totéž udělá NKU. Stačilo by, kdyby závěry NKU byly akceptovány a byly důsledně vyvozovány důsledky. Jenže ono to není tak mediálně zajímavé a nikdo by se nedozvěděl, jací to pašáci nyní nastoupili do funkcí.
0/0
21.10.2002 16:23

PM

Re: Nechápu, proč se musí vyhazovat peníze za audit,
Pochopíte, když se podíváte kdo pracuje v D&T.
0/0
21.10.2002 16:27

Ing. Štefan Suchar

Re: Fraška s NKÚ a proč vnější audit s Deloitte&Touche, ministerstvo nemá vnitřní audit?
Vždyť je to fraška. S NKÚ by to přece vyšlo podobně jako s audity Enronu. Jak dopadla kontrola NKÚ (anglicky kontrola=audit) Státního závěrečného účtu za rok 2001 a za předchozí léta? O mrtvých duších ve státním rozpočtu se tam nezmínil Nejvyšší kontrolní úřad ani slovem. Jednoduše proto, že měl sa má mrtvé duše již léta taky. Ale protože existují tabuizovaná témata týkající se prezidenta NKÚ Voleníka a podvodů v NKÚ - ví na všechny a mohl by se mstít (stovky podnětů ročně přicházejí na NKÚ zbytečně), v parlamentu opoziční i ODS (Patočka) i KSČM (Ransdorf) v diskusi dne 15. 10. 2002 ke státnímu závěrečnému účtu České republiky za rok 2001 Enronovskou roli NKÚ zamlčeli (chtěli zřejmě, aby byl zvolen znovu Voleník z ODS; na mrtvé duše sice v  diskuzi už upozornili - nedaly se po mém článku z 9.10. zamlčet, ale muselo se zatajit že je nezjistil audit NKÚ).
Ponecháme si v praxi státního rozpočtu NKÚ tolerovanou, i jím vedenou zásadu, že kdo si víc nalhal, má na víc nárok? Kde všude ještě, když i ve státním rozpočtu? Nedivme se potom, že nechceme-li vidět a slyšet o problémech s nepoctivostí v Nejvyšším kontrolním úřadu, který je nejvyšším kontrolorem (auditorem) státního rozpočtu České republiky, resp. státního závěrečného účtu České republiky, pak problémy s nepoctivým auditem (kontrolou) typu amerického skandálu s ENRONEM, který Andersenům srazil vaz, u nás také zdaleka nemohou hrozit. Ve skutečnosti se však s nimi většina z nás dennodenně setkává.
Tabulka úspor "funkčních" míst v NKÚ vykazovaných ve SZÚ:

Bhaal

_
Já nevím jak se ještě může někdo divit,že se všude krade...vždyt to každej ví,to nemuseli psát
0/0
21.10.2002 15:59

Sisko

Levicový kabinet musí udělat pořádek po tunelářích z ODS !!
A také se musí zbavit příživníků z Koalice protože všichni jsou poznamenání Modrými ptáky !! Vláda ČSSD a KSČM je zárukou potrestání všech tunelářů a zavedením pořádku v naší zemi .
0/0
21.10.2002 15:57

Radim

Re: Levicový kabinet musí udělat pořádek po tunelářích z ODS !!
V tomhle ministerstvu nebyl nikdy nikdo z ODS, bylo vytvoreno specialne pro KDU, aby bylo o ministra vic.
0/0
21.10.2002 16:11

PM

Re: Re: Levicový kabinet musí udělat pořádek po tunelářích z ODS !!
Velmi krátká paměť nebo úmyslná lež.
0/0
21.10.2002 16:33

hackdave

Re: Levicový kabinet musí udělat pořádek po tunelářích z ODS !!
Timhle názorem si ze sebe akorát udělal šaška, problémy vznikly, když tam začaly úřadovat starý komunistický struktury typu Císaře a Lachnita, který z malýho ministerstva udělali obrovskej moloch. Už aby zas začala vladnout pravice, aby nas zbavila dluhů, a přebytečnejch šašků socanů.
0/0
21.10.2002 16:45

Pepa

Re: Levicový kabinet musí udělat pořádek po tunelářích z ODS !!
No ty budes asi velice bystry chlapec....Komunisti jsou zlocinci a v nasem state na to dokonce mame zakon....jmenuje se o protipravnosti komunistickeho rezimu. A jestli nekdo tuhle republiku rozkradl, tak to byli komunisti, viz kolektivizace, znarodneni, mena apod. To co predvedli ti komunisticky pohrobci v poslednich deseti letech je jenom slabej cajicek. Vsak se to taky vsichni od komunistu za sveho mladi naucili.....
0/0
22.10.2002 2:53

Karel

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
21.10.2002 15:48

Petr

Kudy chodil, tudy krad, sociální demokrat.
Nevím, čemu se pořád všichni diví. Socdemák je synonymum z.......
0/0
21.10.2002 15:10

SOCDEM

Re: Za vlády naší nejautentičtější pravice
byl takový vtip (dokonce ho povídal Děděček v TV) : Modlitba normálního občana nedej bože, aby volby vyhráli socani - ti si ještě nenakradli......Poučení - nejpravděpodobněji tady zloději kříčí "chyťte zloděje"
0/0
21.10.2002 15:17

Cartman

Re: Kudy chodil, tudy krad, sociální demokrat.
Pavel Němec není sociální demokrat...
0/0
21.10.2002 16:15

Najdete na iDNES.cz