Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Připomínka k informaci o p. Antlovi

Nelíbí se mi neobjektivní způsob, jakým je psán článek o Antlovi. Procento, které měl v krví, je běžně povolené v mnoha evropských státech, ještě nebylo nic vyšetřeno a ministr i policejní president přijímají jeho rezignaci? Kdo sleduje události v naší zemi, ví, jak byl tento policejní náměstek nepříjemný řadě lidé s málo čistým svědomím Dále vůbec neuvádíte objektivní souvislosti co vyvádějí jiní a zůstávají na svých místech! I ti, kteří by měli být posuzováni z hlediska trestního zákona a požadavků morálky.Jediný, kdo je splnil, je právě p. Antl.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Eva

Myslím si, že případ Kavan a případ Antl jsou každý o něčem jiném a není proč je srovnávat. Jestliže v naší zemi není povoleno žádné promile alkoholu za volantem, není co řešit.A to ani v případě jinak dobrého náměstka policejního prezidenta!
0/0
7.10.2002 16:43

předseda

Re:
Máte pravdu - naše zákony jsou naše zákony a od toho, aby se dodržovaly. Jen by možná naši zemi po 40 letech experimentování s komunismem neškodilo se dívat do svobodných a rozvinutých zemí. Naše země si podle mě už další "experimentování" a "vynalézání" něčeho nového dovolit zkoušet prostě nemůže. Takže pokud v různých vyspělých zemích by toto malé procento či promile alkoholu za volantem jinak odborného a nezkorumpovatelného státního činitele křeslo nestálo, nabízí se otázka, zda-li třeba by nebylo lepší takovýto zákon změnit... Škoda, že není uvedeno, o jaké země se jedná, kde že je tedy nějaká ta promile za volantem povolená.
0/0
8.10.2002 19:24

Bubák1

Re:
Opravdu jsou každý o něčem jiném. Antl boural se služebním vozem, se zapnutým majáčkem a pod vlivem alkoholu. Alkohol v krvi by se dal omluvit, pokud by řídil soukromý vůz, ne služební. Navíc nařízení policejního ředitele platí pro každého stejně.
0/0
10.10.2002 11:35

zab

Re: Re:
No to je jasné, že o něčem jiném. Zatímco Antl naboural jedno, Kavan hned několik. Zatímco Kavan imunitně nedýchal do žádného testeru, Antl nadýchal půl promile. Podle chování a blábolení Kavan tuto hodnotu párkrát přebil. Zatímco Antl odstoupil, Kavan vystoupal. Hájíte neobhajitelné.
0/0
16.10.2002 13:37

Bubák1

Re: Re: Re:
Ono to není podstatné kolik kdo naboural aut. Antl hlavně ohrozil bezpečnost provozu, kolize na parkovišti je přece jenom jiného charakteru. Navíc Antl havaroval se služebním vozem, se zapnutým majákem, to je podstatné! Při nehodě s vlastním vozem, při cestě ze zaměstnání by mu bylo možné odpustit, ne však při takovém chování.
Kolik měl Kavan promile, je nedoložitelné, protože odmítl i dechovou zkoušku, takže vše je (bohužel) založené pouze na domněnkách okolostojících.
0/0
16.10.2002 14:17

Najdete na iDNES.cz