Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Klaus už nám volby nevyhraje

Před volbami měl ambice stát se ministrem obrany. Jenže ODS volby prohrála a z Petra Nečase se stal řadový poslanec. Příští čtyři roky chci věnovat reformě ODS, říká. "Má-li ODS uspět v řádných volbách roku 2006, musí být hluboce zreformovaná, ale nikoli nová. Proto budu kandidovat na místopředsedu strany," prohlašuje Nečas v rozhovoru pro MF DNES.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Viktor Kožený Kajmany

Majetek už mám a pro Klause plakat nebudu.
Profesore děkuji Vám za majetek z kuponovky.Až skončíte, tak přijedte za mnou s celou rodinou.Ale pro Váš pád plakat nebudu.
0/0
8.10.2002 15:16

Jiří Lukáč

Re: Majetek už mám a pro Klause plakat nebudu. Nezvi
Přivezeme Tě v kufru.
0/0
8.10.2002 15:18

Inri

V ODS se neco deje ....
Jestli se zbavi klause (rozumej: daji mu nejakou "lepsi" pozici), zmeni svou nenavistnou a utocnou politiku a prestanou bojovat proti EU, tak se pro me a pro spoustu dalsich lidi stanu vice nez volitelni... myslim ze je to cesta k vitestvi v pristich volbach 
0/0
8.10.2002 2:53

Livie

Nahraď Klause!
.
0/0
7.10.2002 20:42

Jan

Unie bez svobody!
Copak se to děje s naší Unií svobody, vzorem všech ctností? Proč je na tom tak zoufale zle? Předně vychází teprve dnes v plné míře najevo jedna skutečnost: stranou, která prohrála poslední volby do Poslanecké sněmovny, nebyla ani tak ODS, jako především naše strana politické čistoty a morálky. Když zůstane v opozici, zanikne, psali bezprostředně po volbách s Unií spříznění publicisté, a naháněli ji tak do náruče vítězné ČSSD (o téhle vládní koalici ostatně už léta snil náš nadstranický prezident). Měli pravdu, třebaže jenom půl. Unie totiž zanikne i ve vládě. Pouze účastí v ní může prokázat, co se skrývá za jí proklamovaným „novým stylem“: touha po moci za jakoukoli cenu. Proto například místo snižování daní, které měla v programu, se ministři US premiéru Špidlovi bez mrknutí oka podepíší pod jejich zvýšení... s milionářskou daní navrch.
Nezřízenou touhu po moci má US zakódovánu v genech. Vzpomeňme na přelom let 1997-98, kdy prezident po vynucené Klausově demisi sestavil vládu ze zástupců malých stran, jež rozbily koalici, a samých „rebelujících“ ministrů ODS. Budete moci pokračovat i po volbách, vzkázal Hrad, ale nejdřív musíte dostat pod kontrolu ODS, v níž dosud vládl Klaus. Jenomže Rumlovo křídlo na mimořádném lednovém sjezdu ODS neuspělo a Klaus opět drtivě zvítězil. Založte si novou stranu a přetáhněte voliče ODS, zněla instrukce číslo dvě. Ruml, Pilip a spol. práskli dveřmi a vznikla Unie svobody, jejímž jediným programovým cílem bylo udržení politické moci v rukou „rebelů“ po blížících se předčasných volbách. Voliči však navzdory nebývalé protiklausovské mediální masáži řekli to samé co delegáti sjezdu ODS: Lepší Klaus než Ruml!
O čtyři roky později se US slepená s DEU propadla ještě hloub; kdyby nebylo spojenectví s lidovci, nedostala by se dokonce ani do sněmovny. Teď, nebo nikdy, rozhodlo vedení Unie a - program, neprogram – upsalo se bez výhrad Špidlovi, socialistovi marxistického střihu. Unionističtí ministři nám nyní předvádějí, jak si naplnění svého proslulého sloganu „Normální je nelhat“ představují v praxi.
Ruml a jeho přátelé měli na počátku roku 1998 i jinou možnost: po prohraném vnitrostranickém klání zůstat v ODS a snažit se ji po svém „kultivovat“ zevnitř. Tím by ovšem vynesli na světlo nelegitimnost tehdejší Tošovského vlády a pohřbili vlastní vyhlídky na setrvání v ministerských křeslech. A oni o nic jiného než o ta křesla nestáli. Na nezměrnou touhu po křeslech také zajdou. Nepříliš dlouho poté, co Unie a její mediální fandové prorokovali zánik ODS.
0/0
7.10.2002 17:06

Jan

Re: Unie bez svobody!
Všechno si sepište a vždy na dobrou noc si čtěte jednu pohádku. Můžete si vybrat z následujících : "Jak musel Klaus vystrnadit z vlády Komárka", "Jak musel Klaus rozdělit Občanské forum a oddělit zpátečníky", "Jak musel Klaus provést rychle privatizaci, aby nikdo nic neukradl", "Jak musel Klaus rozdělit Československo", "Jak Klaus odhalil atentátníky ze Sarajeva", "Jak ČNB vše Klausovi pokazila", jak Klaus odhalil v Tošenovském provincionálního, nevyhraněného politika", . V neděli by jste mohli usínat při promítání filmu "Unie svobody - dny zrady".
0/0
7.10.2002 19:50

Afro

Re: Unie bez svobody!
Tvuj clanek je mlaceni prazdne slamy. Driv jsem psal velmi podobne, ale doslo mi, ze doba je dal a ze podobne konfrontacni ton uz neni na miste. Je nutne neprodlene ukoncit ono obdobi, kdy politicka situace je definovana udalostmi, o kterych pises. Jsme jinde!
0/0
8.10.2002 17:06

Jiri

Pro Jiriho Lukace a spol!
Je dojemne jakou mate peci o nasi ODS, ale nemyslite ze to je starost nase, clenu a volicu ODS? Jinak prijdte na nasi schuzi nekdy a uvidite jak mysli volici ODS. Nam staci 20% hlasu ve volbach, peci by jste radeji meli projevit o Uhelne Sklady a pohrobky vysavace Luxe! A kdyz vetsine vyhovuje Spidla no prosim nikdo Vam ho nebere. Ale dobre se za nej mit urcite nebudete! Kdyby V. Klaus odesel z ODS tak by to byla katastrofa pro ODS!
0/0
7.10.2002 16:56

Jiří Lukáč

Re: Pro Jiriho Lukace a spol! Mě nevyhovují jenom někteří lupové v ODS
A ty ostatní politické strany Vámi uvedené nepodporuji vůbec.Na V.Klausovi mi vadilo a vadí,že ty lumpy kolem sebe a některé exoty z regionů nevykopal s ODS.Tiše mlčel ač věděl.A příště uvedˇhrdino celé jméno.
0/0
8.10.2002 15:09

Sisko

Zvolili jsme si vládu ČSSD , která by spojením s KSČM
a zbavením se příživníků z US a KDU , mohla vytvořit silnou levicovou vládu. Vládu která by zametla se všemi tuneláři z ODS v čele s panem profesorem !!
0/0
7.10.2002 15:00

XX-ZZ-36

Re: Zvolili jsme si vládu ČSSD , která by spojením s KSČM
... a zavedla by nás do největší chudoby v historii našeho národa. Uvědom si, že tady už nejde o návrat do komunismu minulého režimu, ale do levicového špidlostánu, který bude mít možná daleko horší dopad ... !!!
0/0
7.10.2002 16:06

major Haluška

Ať žije soudruh Špidla !!
Vláda se rozhodla, že nás neuvrhne do ještě větších dluhů, než si odsouhlasila původně. Dělat dluhy je tedy pro soudruha Špidlu ycela samozřejné. Zato mu musíme být vděční, neboť by se nám mohlo stát, že by to místo našich vnuků spláceli i naši pravnuci. Z tohoto hlediska čistě technicky vzato máme vládu prozíravou až geniální. Na závěr mi jen dovolte skromný dotaz : PANEBOŽE, KDO TY BLBY VOLIL ?!?
0/0
7.10.2002 13:03

333

Re: Ať žije soudruh Špidla !!
Většina těch dluhů vznikla, když ty jsi zvolil jiný blby.
0/0
7.10.2002 13:13

Mgr Prděný Josef

Chacha když tady tak čtu ty Vaše moudrosti, názory a polemiky , musím se smát, jak jste naivní. Copak jste skutečně ještě nepochopili, že je úplně ,ale skutečně úplně jedno, kdo v té vládě z těch čtyřech souborů sedí. Vy skutečně máte pocit, že se změnou vlády Klause, Zemana, Špidly ap. se pro Vás něco změnilo nebo změní. Přemýšlejte a hlavně makejte pak si otírejte hubu a chtějte něco po druhých. Na politiku již 3 roky kašlu - nevnímám ji, dělám si svou práci a jsem v totální pohodě.
0/0
7.10.2002 12:52

Michal Janko

ideou demokracie je vláda lidu
Váš přístup typu „nevidím, neslyším, a tím si myji ruce a distacuji se od těch druhých” je snad tím nejhorším, jaký si můžete v demokratické společnosti zvolit. Staví totiž chování politiků fo sféry, kterou nemá „obyčejný” člověk ovlivňovat. Asi tak, jak to už ve třeba ve středověku nebo za bolševiků.
0/0
7.10.2002 16:26

Šťoural

Očista musí být hlubší !!
Domnívám se, že ODS se kromě pana Klause bude muset zbavit také pánů Langra, Nečase a mnoha dalších ! Pak bude šance uspět ve volbách !!
0/0
7.10.2002 12:16

Vladimír

Nikoliv silnou levicovou vládu - NEMAKAT!
Ó Sisko, Sisko - kde žiješ? Národ - pokud tím myslíme ty zástupy nespokojených . špatně oblečených a špatně bydlících lidí - ti si přejí hlavně nemuset makat. Pokud si myslíš, že to není pravda, zajdi si do "levné hospody" již přes den a poslouchej. A kdo slibuje, že není třeba pracovat, ale peníze budou? Jen špidla (už ani komunisti tolik ne). Představa, že by si zástupy měly pomoci k lepšímu oblečení, jídlu či bydlení prací je davově odmítána. Proto se na stavbách od sveřepě pracujícího člověka nezaslechne čeština - jsou to vše jen cizinci. Čeští dělníci fandí ČSD a špidlovi a makáče z Ukrajiny mají za blbce. Zoufalý zbytek "národa" mající sebeúctu pracuje jak mourovatej a živí ten opravdový "voličský" národ. Fuj.
0/0
7.10.2002 10:55

prdik

Buď se na té funkci udělám, nebo se na ní oddělám, nebo se z ní podělám...
Myslím, že pro ODS jsou daleko větším neštěstím než Václav Klaus jeho nedomrlí a nesebevědomí zástupcové. Co ještě tahle směšná a nesrozumitelná kreatura jménem Nečas dělá ve vedení své strany? Člověk, který má odvahu jedině na to, aby byl věčným zástupcem, už tím zástupcem dávno neměl být. A že byl kandidátem na post ministra obrany? Nenechte se vysmát, vždyť ho známe, už jednou se z toho tak trochu připosral...
0/0
7.10.2002 9:54

Sisko

75 % národa je spokojeno s vládou ČSSD !!
A až se ČSSD zbaví těch neproduktivních přívěšků z US a KDU , tak její obloba ještě stoupne !! Tak co vy na to , Modří ptáci  Národ si přeje silnou levicovou vládu !!
0/0
7.10.2002 9:24

Jiří Lukáč

Re: 75 % národa je spokojeno s vládou ČSSD !! Sisko kde že si ty % nabral.
Pravdu by si měl , když by si napsal, že už 79% občanů od listopadu 1989 nesouhlasí s jakoukoliv vládou sestavenou z politických stran!Parlamentní politické strany za 12 let totálně občany zklamaly.
0/0
7.10.2002 9:39

Bubák1

Re: Re: 75 % národa je spokojeno s vládou ČSSD !! Sisko kde že si ty % nabral.
A z čeho bys tu vládu chtěl sestavit? Možná by, podle Tebe, bylo lepší nastolit vojenský režim, jiné alternativy neznám.
Účast ve volbách a výsledky voleb mluví jinak, takže co tvrdíš je pouze tvoje přání, nikoliv realita.
0/0
7.10.2002 11:19

Jiří Lukáč

Re: Re: Re: 75 % národa je spokojeno s vládou ČSSD !! Sisko kde že si ty % nabral.
Z uředníků! Tak jak se to muselo udělat po Tusarový vládě za první republiky.Potom se republika pohnula v hospodářství do předu!
0/0
7.10.2002 13:26

Laco

Bojí se říci pravdu nahlas
Jedině reforma strany vedena s heslem "Říkat nepříjemnou pravdu nahlas do očí" může zachránit ODS před vymřením. Ale kdo ji provede, když není odvaha vedení strany říci pravdu jedinému člověku. Jak ji potom chtějí říkat milionům občanům. V komunálních volbách musí dostat další ránu bičem. I když jsou jejich členové u nás v obci nejaktivnější v rámci vyšších zájmů je volit bohužel nelze. Když si neumí členská základna udělat pořádek ve vedení musí být trestána voliči.
0/0
7.10.2002 8:47

Vlčice

Ztráta času
Klaus je provařenej a Špidla bolševik, Jedni preferují horních 10 000 a druzí línou svoloč. Pro nás uprostřed to znamená vždy jen na ten politický bordel pracovat, platit a doplácet. Ať jdou všichni do h....u.
0/0
7.10.2002 8:31

paja 2

Re: Ztráta času
takhle krasne bych to nerek, ale klidne to podepisu. diky vlcice.
0/0
7.10.2002 15:00

olympic

To jsou nervy !!!
Chlapci z ODS jsou s nervama v hajzlu. Budou se Klause držet, a on je stáhne do propasti. Budou chtít veřejně a předem jeho odchod, ale co když on zůstane a bude mít moc? To budou v hajzlu oni. Ježíš, co teď? Nešlo by, jako že Klaus trochu bude a trochu nebude? Tak ho pošlete na plastiku, bude vypadat jinak, ale zůstane stejnej arogant a narcis, jako dosud! To by šlo! Ale ta strašná nejistota! Co  vámi bude, moji milí modří ptáci? Většina z vás při vyslovení jména Klaus dostává osejpky a podvědomě si mydlíte hlavu, abyste se mu do té řiti lehce dostali. Tak zdar, pánové! Přeji úspěšný šplh!
0/0
7.10.2002 7:57

0/0
7.10.2002 7:42

0/0
7.10.2002 7:41

tak

Reforma ODS=kvadratura kruhu
Problém zdaleka není jen v Klausovi. Dnes už je strana příliš hluboko zakořeněná v podobě různých místních vlivových lobby, kterým jde o úzce skupinové zájmy.
0/0
7.10.2002 7:37

Jiří Lukáč

Pane Nečas.Jak chcete provést tzv reformu ODS?Novým logem?Novým kabátem?
A vnitřek strany ODS z tj. složení členské základny zůstane stejný.Tj. budou-li nadále členy ODS Ti, kteří na veřejnosti stratili morální kredit pro svoje podvody,zlodějny a korupci ve veřejných funkcích na radnicích měst a obcí.Dále zda vrátí ODS státu neoprávněné finanční dary v té době ještě ze státních podniků při slavné Sponzorské večeři na Žofíně.Zbaví se také ODS bývalých nomenklaturních normalizačních kádrů KSČ a UV SSM.Pokud´se těmito problémy ODS zcela beze zbytku nevypořádá.Bude tzv. reforma ODS pane Nečasi nedůvěryhodná tzv Potěmkiniva vesnice. A nepomůže v očích veřejnosti ani nástup do funkce předsedy čestného a slušného Evžena Tošenovského.Nebotˇho politicko-ekonomická mafie uvnitř ODS zcela určitě velmi za krátko zlikviduje.Jí vyhovuje hned od prvopočátku V.Klaus.
0/0
7.10.2002 7:31

Modrý pták

Re: Pane Nečas.Jak chcete provést tzv reformu ODS?Novým logem?Novým kabátem?
Pane Lukáč,nevím jak jste se probudil,ale váš příspěvek má špatnou adresu a patří ne ODS, ale socanům v čele se Špidlou a největším zlodějem společnosti Kavanem.
0/0
7.10.2002 7:42

Jiří Lukáč

Re: Re: Pane Nečas.Jak chcete provést tzv reformu ODS?Novým..... Modrý ptáku ! O volby bílý jak holubice..
Velmi dobře. Měl jste sledovat ve čtvrtek na ČT 1 od 21,30 hod bezvadný publicistický pořad o mnohamilionových celních unicích.V tom je zřejmě dle uvedeného pořadu zapletena i firma DDS s.r.o. Kladno ve které je jednatelem člen ODS,člen městské rady a předseda finančního výboru města rovněž za tzv.etablovanou a dle Vás "čistou ODS".A socany neobhajuji. Ti přikryli Opoziční smlouvou(smlouva o rozdělení moci a koryt) veškeré ekonomické zločiny spáchané po 17.listopadu 2002 tzv akcí Čisté ruce. Vemte si prášek.To aby jste zlostí nezrudnul.Tj.aby se Vám nenavrátila Vaše původní barva ,kterou jste měl před listopadem 1989.
0/0
7.10.2002 8:39

Jana

Re: Pane Nečas.Jak chcete provést tzv reformu ODS?Novým logem?Novým kabátem?
Víte toho asi hodně o fungování mafie v ODS, ale pravopis Vám moc nejde. Jinak co se týče členské základny bych se ohradila. Jako členka ODS a podýkám "řadový člen", vůbec se mi nelíbí,že o mě píšete,že jsem ztratila morální kredit pro svoje podvody,zlodějiny....Jsem pracující, nekradu a neloupím, ale pevně věřím,že pravicová politika je ten správný směr. Hluboce si i vážím V.Klause. Absolutně odmítám Váš názor. Netvrdím,že se někde nenajde někdo, kdo svého postavení zneužije.Ale to si myslím,že není o příslušnosti k určité straně (takový problém je jistě i ve stranách jiných), ale tady jde především o morálku. A o tom,že po morálce se zde čtyřicet let za bolševika šlapalo nemusím ani mluvit. Myslím si,že v tomto případě jde o člověka jako takového,jaký je a ne jestli patří k té či oné straně. Kdo si dovolí využít svého postavení či vlivu na svůj úkor a nevadí mu,že tím poškuzuje kredit týmu, který reprezentuje, jde o jeho vadu charakteru a povahy, ale není to o tom,zda je v ODS, ČSSD, UNII či jiné straně.
0/0
7.10.2002 7:51

Keson

Re: Re: Pane Nečas.Jak chcete provést tzv reformu ODS?Novým logem?Novým kabátem?
Jano, neuražte se, ale "hluboce si vážit" kohokoli, znamená pro mne ztotožnit se s jeho dílem, myšlenkovými pochody, zásadami...
0/0
7.10.2002 10:50

Jiří Lukáč

Re: Re: Pane Nečas.Jak chcete provést tzv reformu ODS?Novým logem......Ale Jano.
Vy jste hotová Jana z Arku. Z mého bydliště znám jednu ta doslova brečela , když V.Klause při Sarajevském atentátu doslova jeho nejbližší soukmenovci podtrhli. Říkal jsem si je dobrá a věrná v každé době než jsem nechtěně nahlédl do pozadí.Oni spolu s manželem začali po svém vstupu do ODS pracovat v bankovnictví ač nemají patřičné vzdělání.On se za ředitelování Salzmana z ODS stal vedoucím pobočky KB a ona vedoucí IPB.Koupili si byt , který bez odevzdávání daní začali dle pouček V.Klause pronajímat. Takže se jim sešlo měsíčně doma 80 ooo Kč.A její manžel pan Jaroslav začal hrát hazardní karty a prohrál víc jak 500 tisíc Kč a proto se zadlužil.Když měl splatit dluhy ,tak neměl.Tak prostě šáhnul na peníze na účtu v bance kde nebyl dlouhodobý pohyb.Jenže to prasklo , ale že byl v ODS ,tak se to zatutlalo a on na místo do basy, tak odešel čistý na dohodu.Proto není divu , že nadále oba fanaticky vzývají V.Klause.A co se týká mě , tak si před nimi odplyvávám ač je to nešlušné.
0/0
7.10.2002 13:51

vovák

Nemůžeme být pouze stranou bohatých, úspěšných, zdravých lidí
takže se teď zaměříme i na vás chudý chcípáky abyste nám pomohli vyhrát volby. Pak se na vás zase zvysoka vy....
0/0
7.10.2002 7:29

olympic

Re: Nemůžeme být pouze stranou bohatých, úspěšných, zdravých lidí
Ba, ba! Tak jest!!!
0/0
7.10.2002 7:59

Hyrad

Další zajímavý
To byste měli , vidět kdyby tento rozhovor vedli s Langrem.Ten by parádně točil a "mlžil" .To je nejlepší vlezdoprdelník z celé ODS.Ten raději v médiích nevystupuje,protože neví na kterou stranu se to dění v ODS zvrtne.
0/0
7.10.2002 7:11

mike

Vzkaz ÚV
Opakuji zase. Jsem pravicový volič, ale ODS s Klausem nikdy nezvolím. Pan Nečas má pravdu, že je za tím směs racionálních a iracionálních pohnutek.
0/0
7.10.2002 7:10

Paja

Re: Vzkaz ÚV
Přesně tak to cítím i já.
0/0
7.10.2002 7:22

MIK

Re: Vzkaz ÚV
Pokud jsi tak pravicovy volic jak o sobe hlasas, treba tak jako ja, tak mas bohuzel v nedalekych volbach jen dve moznosti: bud volit jedinou pravicouvou stranu u nas, pro ty mene chapajici ODS s Klausem nebo bez nej, nebo nejit k volbam a nadvat na politiky coz je mimochodem to nejhorsi co muzes udelat. A jeste jedna poznamka, to si vazene myslite ze se ODS tolik zmeni po odchodu V.K. Nebylo by lepsi vymenit mistopredsedy, ted nemyslim  Necase, ten jediny by tam snad mohl ustat?
0/0
7.10.2002 8:52

paja 2

ha ha
tenhle mytus ze ods je jedina pravicova strana uz me stve to ti nakukal pan profesor ? ods mozna kdysi byla pravicova strana, ted uz ji z pravicovosti zbyl akorat ubohej nacionalismus
0/0
7.10.2002 14:49

Modrý pták

Odpověď nechápavcům.
Pánové,tento článek jako nic neříkající může hodnotit jen čtenář s úrovní čtenáře Blesku nebo sledování zpravodajství TV Nova.Bohužel při čtení jakéhokoliv článku je trěba myslet a tento fakt hodné lidí bolí.Důkazem toho,že hodně čtenářů očekává jen senzace a drby je snůška hloupých a vulgárních odpovědí na začátku této diskuse.Pak se nedivme,že skupina nemyslících nebo spíše omezenců politického a životního myšlení zvolí socanskou bandu na čele s V.I.Špidlou a za tuto skupiny trpí další léta miliony lidi.
0/0
7.10.2002 7:09

berys

Re: Odpověď nechápavcům.
 Ale fóglíku, von vopravdu není schopen ani říct, že když prší je mokro, možná že by  řekl, že by možná mohlo být..... pro tvoje uklidnění takových jako by politiků a vyžírků máme ve vššech stranách plno... viz ten čurin Mareš, ať si ustele pod Nuselákem...
0/0
7.10.2002 7:27

jaryn

Re: Odpověď nechápavcům.
....nic si z toho nedělej, mě také sem- tam zmodrá, ale je to dřina... 
0/0
7.10.2002 7:33

Belzebub

Nic
Ukazal se jako Cesky politik. Normalnimu inteligentnimu recniku by na to stacily dve tri vety aby rekl ze se nevyjadri a ze nevi nic. Necas jako politik kolem toho kecal pul hodiny a pak se sel prebalit protoze se posr...l ze strachu co rekl.
0/0
7.10.2002 6:49

Petřík

Re: Nic
Souhlas, nic neví, nic teď neřekne, musíme si počkat, pak se uvidí, co když se vítr obrátí, jen si nepopudit Klause, neví, kdy ho bude potřebovat, je to přeci jejich kandidát na prezidenta.....
0/0
7.10.2002 7:00

nalevo

Reakce jasně ukazují dilema ODS. Pokud se ODS zbaví Klause a začne vystupovat poněkud taktičtěji, především k novinářům ztratí své skalní voliče a je otázkou jestli dokáže přilákat pravo-středového voliče pokud radikálně nezmění program. Prostě a jednoduše extrémně pravicové straně vlídná tvář nesluší :)).
0/0
7.10.2002 6:48

Janovan

Do haje! 2 minuty v cudu!!!!!!!!!!!
0/0
7.10.2002 0:44

Pepák

Stránka o hovně
Tohle je rozhovor úplně o ničem - na jedné straně novinář, který není schopný položit aspoň dvě odlišné otázky, a na druhé straně politik, který není schopný říct nic konkrétního.
Když srovnám Nečase s Tvrdíkem (oba měli rozhovory za poslední týden na iDnes), tak Tvrdík vede aspoň 3:0 (tedy rozdílem nejméně jedné výkonostní třídy).
0/0
7.10.2002 0:16

Najdete na iDNES.cz