Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Hučín ve své válce vyhrál bitvu

Na bývalého agenta BIS Vladimíra Hučína se poprvé usmálo štěstí. V několik let trvající soudní při, kterou považuje za zmanipulovanou, vyhrál svou první právní bitvu. Ústavní soud vyhověl jeho stížnosti na postup Krajského soudu v Ostravě. Dal mu za pravdu, že byl zbytečně dlouho ve vazbě. Podle verdiktu už nemohl ovlivňovat svědky a 2,5 měsíce byl ve vězení nezákonně.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Petr

Vše prohnilé
Vše bolševiky prolezlé až po hrad. Tak kde je pravda a láska. To co říká Hučín víme všichni. Proto ten politický proces jak vystřižený z 50-tých let. Tento vykonstruovaný politický proces je ukázkou pro zastrašení slušných a poctivých občanů aby raději drželi hubu. Děkuji soudruzi zůstaňte.
0/0
2.10.2002 12:23

člen ODS

Hučína zavřít až zčerná.Aby nestrkal rypák do věcí dnešních politiků=Elity národa
A to aspon´na 20let. A bude pokoj.A ostatní rypáci si dají taky pozor . Např.takový jako je protestant
0/0
2.10.2002 9:43

protestant

Dejte Hučínovi svobodu.Zavřete místo něj skutečné grázly,kteří pod krytím politickými stranami rozkradli stát.
To co se děje s Hučínem je komedie za účelem zastrašit veřejnost, aby se smířila s vládnutím politicko-ekonomické mafie v našem státě.Hučín za tím šel a zjístil vazby zločinců, kteří si po listopadu 1989 rozdělili stát na své teritoria a proto je kacíř bez "Pozitívního smýšlení" a musí být pomyslně upálen.(nejlépe ho odstranit sebevraždou ve vazbě)A bude pokoj a veřejnost dostane tvrdou výstrahu.
0/0
2.10.2002 8:06

Fylištín

s t o p !
  uvědomil si prosím někdo na těchto stránkách (alespoň), že pana Hučína stíhá státní zástupkyně ??? děkuji za pozornost ....   
0/0
1.10.2002 23:43

Jirka Vanek

Re: s t o p !
Kdyz vezmeme v potaz napriklad zde pritomnou statni zastupkyni Sromovou .(soudce nenechal V. Hucina dokoncit vetu) V zajmu vychovne cinnosti bych chtel upozornit, ze tim, ze verejnost bude pritomna, bude mit moznost sledovat o co tady jde. Materialy, ktere jsou tzv. utajovany, budou zanedlouho stejne oficialne odtajneny, protoze se jedna vetsinou o komunisticke zlocince, kteri zakonem o odtajneni materialu o StB budou zverejneni, a kazdy, kdo bude mit zajem, muze do techto materialu nahlednout. A tyto utajovane materialy tvori podstatnou cast spisu. Take vy, jako predseda senatu chapu, ze jste treba mlady a nemate ty zkusenosti, muzete nahlednout do materialu, ktere byly nalezeny nad ramec veci. Je tam treba material, ktery zpracoval na podklade svych odbornych znalosti krajsky tajemnik prerovskeho kraje Mamula. Tento material byl urcen k tomu, aby stanovil, kdo muze pro ne pracovat a kdo ne, jaky je limit. Jak ma takovy clovek vypadat a jakou sablonu ma zachovat
Statni zastupkyne je bolsevicka zruda:
0/0
2.10.2002 0:19

Vlastička

Re: Re: s t o p !
vážený pane Vaněk - my víme, že máte pravdu - ale co s tím .... ??????????? Klause presidentem? to? je řešení? - asi ne!!!!!   
0/0
2.10.2002 0:31

vševěd

soudci
Rozhodnití Ústavního soudu je pouze slabounký paporsek světla v naší postkomunistické justici. Bylo by potřeba mnohem více "Hučínů", aby se ono bratrstvo srpu a kladiva alesopoň trochu začlo obávat o své vůdčí postavení v justici. Vždyť všichni ti, kdož mohou za neoprávněné držení Hučína ve vazbě mají svá jména a osudy. A nejen v justici. Všiml si vůbec někdo po jaké době až zareagovali na případ "Hučín" naši "investigativní" novináři. Že by naprosto selhali ? Domnívám se, že naopak. K svému obrazu je vychovali bolševické kádry na fakultě žurnalistiky. Zachovali až dojemnou loajalitu systému. A proč ? Protože skutečnými vládci v něm jsou oni !
0/0
1.10.2002 23:27

Jirka Vanek

Zavrit plk. Jana Prince
Soud by se mel ted zajimat o pohnutky plk.Jana Prince, ktere ho vedly k ilegalni cinnosti, tim myslim dostat Hucina za kazdou cenu do vezeni.
Plk. Jan Princ patri k tak zvanemu hradnimu kridlu a zajimalo by me proc
mel zajem na Hucinovem potrestani prezident Havel. Nestacilo ze  zradil  v 90 roce ?  Bohuzel, prezidenta zavrit nejde ale tahle ostudna prokomunisticka
afera se s nim poveze az do hrobu. Psal jsem zadost Prezidentovi o pomoc
politickemu vezni Hucinovi. Hrad se vubec neobtezoval odpovedet.
Za totality i Husakovi poradci odpovedeli.
Prectete si: Bolsevicka demokracie
 
0/0
1.10.2002 22:42

Miki

Alespoň že tak
Doufám že se mu podaří vyhrát i válku, nejenom bitvu.
0/0
1.10.2002 18:54

Setam

Nevěřím moc policii, ale vůbec už ne Hučínovi!!!
Hučín je vpodstatě "vyšinutý" člověk, vždycky jím byl. Nikdo rozumný si ho nedovede představit jako důstojníka BIS, protože v sobě nemá nic z toho co takový člověk musí mít. Nevěřím jeho výmyslům a už vůbec nevěřím Devátému. Textace, že "Devátý připravil nějakou obhajobu nebo stížnost" je k smíchu. Ten nemůže se svým IQ vůbec nic. Takových jako Hučín a Devátý, kteří chodili po hospodách, chlastali a sem tam do něčeho třískali nebo nadávali, bylo v minulém režimu mnohem více, ale nejsou z nich "národní hrdinové", ani si to sami o sobě nemyslí.
0/0
1.10.2002 17:40

majkls12

Re: Nevěřím moc policii, ale vůbec už ne Hučínovi!!!
Nazdar soudruhu nebo jsi prevlekl kabat takovy vycet nesmyslu jsem dlouho necetl. Pripni si odznacky a vybehni do prvomajoveho pruvodu.Ty jsi zrejme chlastal trochu vice a to ti definitivne vymazalo zbytek mozku.
0/0
1.10.2002 18:16

Gryffin

Re: Nevěřím moc policii, ale vůbec už ne Hučínovi!!!
Nazdar soudruhu . Doufam ze budes slavit VRSR mas to za par , fandim Hlucinovi . Byl jsem v emigraci a vim co to je Komunisticka persekuce . Odstehuj se na Kubu nebo do S.Koree a pak napis jak se ti tam libi.
0/0
1.10.2002 18:30

Dan(1)

Re: Nevěřím moc Setamovi
Do čeho třískal konkrétně Devátý? Já jsem viděl, jak naopak třískali jeho a protože nechtěl jít s vašimi souduhy na StB, museli ho odnést k autu.
0/0
1.10.2002 19:58

Jirka Vanek

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
1.10.2002 22:49

Rek

Re: Nevěřím moc policii, ale vůbec už ne Hučínovi!!!
Máte bohužel pravdu. Divím se jenom těm primitivům jak reagují na Váš příspěvek. Asi uvedené osoby nepoznali.
0/0
2.10.2002 7:39

martin

Český národ jako zdroj komunistického nebezpečí
Komunisté získali ve volbách v ČR v roce 2002 skoro 20 % (v roce 1946 dokonce skoro 40 % hlasů v ještě  svobodných volbách). Např. na Slovensku dosáhli 6 %, V Německu ani nedosáhli 5 % pro vstup do parlamentu, V USA a Velké británii jsou naprosto zanedbatelní. Jsme takovým světovým majákem komunistického myšlení. Prý jsme vzorový národ a komunismus u nás byl zapříčiněn pouze ruskou okupací. Na první pohled je vidět, že přání je otcem myšlenky a že Česká republika je jedním ze světových zdrojů komunistického myšlení. Z výše uvedených čísel je ovšem jasné, že jsme si komunistickou vládu přáli a že velká část Čechů opět bojuje za komunismus.Takže kulturně možná nepatříme tak zcela k Západu. Jasné levicové nebezpečí tady jistě je.  Myslím, že máme hodně společného Běloruskem a jeho mentalitou. Je tady ovšem rozdíl, že jsme více posunuti na Západ a tedy více kulturně ovlivněni Západem.
0/0
1.10.2002 17:33

Jan Herna

Re: Český národ jako zdroj komunistického nebezpečí
   Když si spočítáme,kolik lidí bylo členy KSČ k 17.listopadu 1989,k tomu připočítáme členy jejich rodin,dostaneme zhruba 15 % voličů.Těch 20 % je sice hodně,ale vezměme,že u nás žije dost lidí,převážně důchodového věku,kteří posuzují společnost jen podle některých projevů:1. Nebyli bezdomovci   2.Nebylo tolik přepadaček   3.Bylo levné pivo.A tak bych mohl pokračovat.Nikdo z nich však nevidí,že nebezpečí,že vedle mne v hospodě sedí agent StB bylo značné.Když mi nepráskl on,práskl mi domovní důvěrník, člen KSČ,nebo třeba tchýně,atd. Bezpečí před některými lidmi bylo vykoupeno nebezpečím před státem,plnými kriminály a tím,že v podstatě naše republika byla taková velká věznice hlídaná sovětskými vojáky a poradci.Měla všechno jako věznice:vysoké ploty kolem hranic,v nich vysoké napětí,strážní věže s vojáky se samopaly.Uvnitř ve funkcích bachařů sovětští vojáci a komunistická Státní bezpečnost.Lidé už zapomínají a pro některé je důležitější zdánlivá láce než svoboda.20 % voličů KSČM je sice zdánlivě hodně,ale když ono je komunistů hodně. V rezervacích,které známe z jednoho vtipu stále ještě nejsou,jejich strana,ačkoliv jejich předchůdci byli zákonem morálně odsouzeni,má povolení k činnosti.Do té doby,dokud nevymřou,nebo jejich strana nedostane zákaz činnosti,musíme počítat přibližně s tímto procentem jejich voličů.Důležité,aby jeich nebylo více a aby ani jeden z nich se nestal ministrem,předsedou vlády nebo presidentem.  Každý z demokraticky smýšlejících lidí by měl upozorňovat na komunistické zločiny,aby komunisté pociťovali k sobě odpor veřejnosti.Prostě,musí cítit morální odsouzení,když už je nelze odsoudit justicí.Musí cítit:VKS(b),KSČ a ostatní komunistické strany byly strany zločinců.Kdo je komunista hlásí se k straně jejíž členové se neštítili své spoluobčany mučit a vraždit.Nikdy se nezmění.proto komunistická strana patří do propadliště dějin,stejně jako tam skončila nacistická strana.Slušný člověk-skutečný demokrat takovou stranu nevolí!Marx,měl manželku šlechtičnu a byl v době,kdy psal Kapitál příživník,který se nechal živit Engelsem,který byl syn bohatého továrníka. Svojí teorii vymysleli z nudy. Jejich teorie nemohla nikdy fungovat,i když schopným lidem pokradli majetky,dotovali svůj neschopný režim otrockou prací vězňů,stejně ekonomicky skrachovali.Komunistické nebezpečí tady je,ale hlavním takovýmto nebezpečím je hloupost lidí!A špatná paměť!Lidi přečtěte si jejich kandidátky a rozhlédněte se,co dělají.Deset let po tom,co odsuzovali podnikání,a co nás učili,že podnikatel je vydřiduch,jsou z nich a především z nich podnikatelé.Byla jim zdánlivě vzata politická moc - podívejme se na to množství prekabátěných.Mají však ekonomickou moc a tím mohou rozhodovat i o moci politické.Lze je ignorovat a to je mocná zbraň.U komunisty,pokud to o něm vím,mohu nenakupovat - prostě nedám mu vydělat ani korunu.I tak lze dát najevo své mínění.   
 
0/0
1.10.2002 22:17

Honza

Hučín rozmazává to co si všichni ví, akorát to dělá nešikovně
Co je na levicovém nebezpečí smyšlené ?!? Vyházel nekto soudce od jejich koryt ? Sebral nekto komunistickym pohlavarum jejich majetky ? U nas to komunisti a STBaci dotahli az na ministry zahranici a dokonce do OSN - neni z toho zrejme, jak obrovsky vlyv jeste porad maji ?!? - naprostá pravda, jsem z Přerova a v zásadě všichni tam mají máslo na hlavě a když to někdo začne rozmazávat tak nešikovně jako H. pak se mu to snaží osladit.....
0/0
1.10.2002 17:29

vvv

Naprosto souhlasím.
0/0
1.10.2002 17:09

A_J_S

Neustále upozorňoval na smyšlené levicové nebezpečí ?!?
Co je na levicovém nebezpečí smyšlené ?!? Vyházel nekto soudce od jejich koryt ? Sebral nekto komunistickym pohlavarum jejich majetky ? U nas to komunisti a STBaci dotahli az na ministry zahranici a dokonce do OSN - neni z toho zrejme, jak obrovsky vlyv jeste porad maji ?!?
0/0
1.10.2002 16:48

Najdete na iDNES.cz