Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

USA: Saddám pomáhal Al-Kajdě

Americká administrativa usilovně roztáčí kampaň důkazů proti iráckému režimu. Poradkyně amerického prezidenta pro otázky národní bezpečnosti Condoleezza Riceová řekla v americké televizi, že Irák poskytl členům sítě Al-Kajda jistý výcvik ve vývoji chemických zbraní. Tuto informaci americkým vyšetřovatelům poskytli vysoce postavení zajatci z Al-Kajdy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Jan

Saddám pomáhal al Kaidě?
Je to možné. Ale co je zcela určité je, že USA pomáhaly mzn.teroristům z al Kaidy v Kosovu proti suverénní Jugoslávii.
0/0
27.9.2002 18:04

Tazatel

Hergot, ten Hollywood se ale snazi
aby vyrobil "nezvratne" dukazy. CIA i FBI asi vedela proc to dela, kdyz nekterym hochum ze specialnich efektu naridila predat urcite technologie "vyuzitelne pro narodni bezpecnost". To preci stoji za tech miliard litru ropy!!!
0/0
27.9.2002 14:30

guy

Kdo chce psa být hůl si vždy najde.
Nesouhlasim s kampaní USA proti Iráku. Současná kampaň je naprosto zbytečná, protože tam američani vletí ať tak či tak. Jde jim o ropu a o nic jiného. Nějaká lidska práva jim jsou srdečně fuk, kdyby tam nebyla ropa tak by Saddáma klidně nechali páchat genocidu na vlastním národu.  To že spolupracovali s Talibanem před útoky z 11.9. uz se vi. A to i v době kdy věděli že jde i o terroristickou organizaci - potřebovali přes Afghanistan postavit ropovod, který už se staví. Američani nejsou "hlídacími psy světové demokracie", jak je někdo nazval, ale smečka vlků ženoucí se za kořistí.  Eto vsjo.
0/0
27.9.2002 10:37

martin

Re: Kdo chce psa být hůl si vždy najde.
Podstatou současného světa jsou zájmy a boj o moc. Ovšem mohou být použity i pro blaho lidí (nelítostný konkurenční boj - politický a ekonomický vede ke zvyšování životní úrovně většiny lidí v kapitalistických zemích, i když má svoje chyby). Odstranění zájmů ve jménu nějaké vyšší idee je vždy pouze zástěrkou, ať již vědomou nebo podvědomou. Zájmy se prosadí i v idealistických režimech, jen je to nepřirozené, vede to ke stagnaci - viz komunismus nebo k masovým vraždám. Myslím, že iniciátoři masových vražd v Kambodži byli idealističtí, levicoví intelektuálové, kteří studovali v Paříži.
0/0
27.9.2002 10:47

taky občan

Re: Re: Kdo chce psa být hůl si vždy najde.
...bohužel zájmy, o kterých mluvíte, přirozeně vedou k protizájmu těch, kterým tak neprospívají. Právě se vám podařilo objevit známou pravdou, že na konfliktu mívají spoluvinu obvykle obě strany. No tak kdeže pak je to podhoubí terorismu, co nezbytně musíme zbombardovat? Vaše na směrování na levici, i když na tom kus pravdy popří nejde , je způsobeno klapkami na očích - přinejmemším v tom, že mezi idealistickou exekutivou a velmi pragmatickými mozky bývá podstatný rozdíl - ale zato nebývá příliš velký rozdíl mezi mozky rozmanitých ras, náboženství a přesvědčení, víceméně ji jde o jedno a totéž...
0/0
27.9.2002 20:42

Janda

Trapný konec jedné zbytečné organizace?
Presidentu Bushovi se povedl v minulém týdnu mistrovský diplomatický tah a jsem velmi zvědav, jak si s ním poradí všichni ti političtí farizejové, kterých je plná Evropská unie. I přes to, že má od svého lidu velice zřetelnou a historicky nebývale zdrcující podporu pro svoji politiku a jasný mandát ke konečnému zúčtování se zrůdným režimem Saddáma Husseina, rozhodl se svléknout do naha mýtus o funkčnosti OSN a její bezpečnostní rady. Jeho nevyslovená výzva k tomu, ať tyto organizace prokáží své oprávnění existovat, uplatní svoji autoritu a donutí Iráckou vládu k souhlasu s protijadernou inspekcí je přece jasným splněním přání všech falešných humanistů na celém světě a není jiné cesty, jak řešit věci takzvaně po dobrém. Okamžitě po jeho projevu v OSN se začíná ukazovat, že tento totalitní režim na nic takového přistoupit nehodlá a současně vyplouvá na povrch naprostá bezradnost a neschopnost úředníků této celosvětové instituce. Nemůžeme samozřejmě očekávat, že po vyjednávacím fiasku se předseda Valného shromáždění obrátí na Spojené státy s prosbou o vojenský zákrok, nemůžeme očekávat ani to, že většina evropských vlád změní svůj názor a Ameriku podpoří – všichni tito daňoví příživníci však budou muset ztichnout a v respektu sledovat, jak se má sloužit svým voličům. Pro nás by z toho mělo vyplynout poučení, že i když nějaké té světové organizaci předsedá náš státní příslušník, ještě to neznamená, že ta organizace je k něčemu užitečná a že ji máme bezvýhradně podporovat. Povinností českých politiků musí jednou pro vždy být hájení zájmů svých daňových poplatníků, svého národa a koneckonců i svých vlastních, nikoli však jiných institucí. Vzhledem k celosvětové situaci a nebezpečí, vyplývajících z teroristických režimů bychom si měli být vědomi, že naše národní zájmy v současnosti hájí americká vláda daleko více a lépe než OSN a EU dohromady.
0/0
27.9.2002 10:06

martin

Re: Trapný konec jedné zbytečné organizace?
Souhlasím. Dle mne je OSN pouze zástěrka pro krytí zločinů a pro exhibicionistické choutky politiků. Navíc je naprosto bezzubá. Jsou tam zastoupeny země, které nemají demokratické ražimy. A to považuji za obrovský neúspěch. Podle mne má suverenita jedince přednost před suverenitou státu. Tato suverenita se projevuje ve svobodných volbách. Nevím, že by v Iráku byly svobodné volby. Husajn prohlašuje, že za ním stojí 100 % Iráčanů.
Podle mne má velký demokratický stát jako je USA (osvědčený, stovky let trvající režim založený na svobodných volbách) daleko větší legitimitu vměšovat se do diktátorských režimů než zprofanovaná OSN.
0/0
27.9.2002 10:21

radek

Re: Re: Trapný konec jedné zbytečné organizace?
Svobodné volby pokud nedopadnou tak jak si západní demokracie přeje stejně nic nezmění.Vzpomeňme na svobodné volby zhruba před 10 lety v Alžírsku.Když bylo jasné ,že v nich s velkou převahou zvítězí islamisté nastala anulace voleb a vojenská vláda.Nikdo se tehdy nepostavil na obranu svobody projevu.
0/0
27.9.2002 11:25

Erich Cviertna

Re: Trapný konec jedné zbytečné organizace?
Tak by mě zajímalo, jaký je náš národní zájem na bombardování Iráku, na odmítnutí Kyotského protokolu, na imunitě amerických vojáků, na ropovodu v Afghánistánu, na vyhrožování preventivními údery kdekoliv na světě, na americké aroganci a pohrdáním atd. atd. atd.
0/0
27.9.2002 10:24

fik

Re: Re: Trapný konec jedné zbytečné organizace?
 N A T O,  dluhy.....
0/0
27.9.2002 17:29

Prtlik

Re: Trapný konec jedné zbytečné organizace?
USA vláda chrání jen a jen svoje vlastní zájmy a na nás zvysoka kašle, kdy už už začnete chápat, že věříte pohádkám.... Prtlik          
0/0
27.9.2002 10:32

martin

Re: Re: Trapný konec jedné zbytečné organizace?
Mým zájmem je je být suverenní jako jedinec, žít v relativní svobodě. A v tom májí USA největší praxi (i přes svoje chyby). Aby byl Irák a podobné režimy silné, to můj zájem není. Může to ohrozit v budoucnosti moji svobodu a bezpečnost.
0/0
27.9.2002 10:36

taky občan

Re: Re: Re: Trapný konec jedné zbytečné organizace?
dořekni to : tvým zájmem je především být vždy na správné straně - na té, co sice může beztrestně užívat bič, ale hlavně taky rozdává cukr, zejména svým šafářům. Člověče, tebe je tu škoda, ty bys v totáči udělal karieru....
0/0
27.9.2002 20:46

taky občan

Re: Trapný konec jedné zbytečné organizace?
člověče, ta zájmena v množném čísle máš psát s velkým prvním písmenem, My, Nám, Svých .... Neboť čím jménem komu to tu myslíš, že velíš? Krom toho bys neměl používat takové pojmy jako "český politiK, "daňový poplatník"....aby je nediskreditoval zbytečně ještě víc, než je realita....
0/0
27.9.2002 20:52

KILLEM ALL

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
27.9.2002 9:42

USA

Vetsina prispevku pripomina dobu pred 13 lety, co vy na to?
Komunistum se opravdu povedlo vymyt hlavy vetsine naroda a to je jejich uspech. Jeste ze mezi takovym upadkem nemusim zit!
0/0
27.9.2002 9:39

Blixoa

Re: Vetsina prispevku pripomina dobu pred 13 lety, co vy na to?
Jeste ze ty jsi zustal usetren a zachranis svet. Jestli zijes v USA tak zijes mezi mnohem vetsim upadkem primitive.
0/0
27.9.2002 9:47

Jan

Re: Re: Vetsina prispevku pripomina dobu pred 13 lety, co vy na to?
To te USA pekne trefil ze tak kricis a toho Haslerku taky.
0/0
27.9.2002 10:10

Haslerka

Re: Vetsina prispevku pripomina dobu pred 13 lety, co vy na to?
ty ses tak blbej, ze bys nemusel zit vubec
0/0
27.9.2002 9:50

Prtlik

Re: Vetsina prispevku pripomina dobu pred 13 lety, co vy na to?
Nechci byt na Tebe hruby,ale jestli zijes mezi temi gaunery v USA,tak urcite mas kus darebaka v sobe,treba jen z tech jejich masmedii, tomu se neda ubranit. USA se musi zmenit,jeste i tam ziji slusni lide,ale maji strach svobodne se vyjadrit,protoze jinak by byli spatni americani, viz Treti Rise. Prtlik              
0/0
27.9.2002 10:38

Jan

Re: Re: Vetsina prispevku pripomina dobu pred 13 lety, co vy na to?
Tebe museli komunisti ale radne vystrasit!
0/0
27.9.2002 10:45

Prtlik

Re: Re: Re: Vetsina prispevku pripomina dobu pred 13 lety, co vy na to?
Nevím, kdo ti nasadil do hlavy ty komunisty, ale jsi mimo mísu, na ty politické mrtvoly už nemůžeš nic svádět. A že nejsme všichni nacisti jako bushofilové, to je snad pozitivní. Prtlik    
0/0
27.9.2002 11:15

Fox

Re: Re: Re: Re: Vetsina prispevku pripomina dobu pred 13 lety, co vy na to?
Pane jo to jsou uvahy. My tady zadne gaunery nemame (protoze treba Kavan je momentalne v usa ) a tak muze Prtlik mentorovat a posuzovat jine zeme. Pokud posuzujes zeme jen podle politicke garnitury pak nechapu co tady jeste pohledavas. Rychleji pises nez myslis.
0/0
27.9.2002 11:44

Prtlik

Re: Re: Re: Re: Re: Vetsina prispevku pripomina dobu pred 13 lety, co vy na to?
NEMENTORUJI NARODY, ALE NARODNI NALADY,ZA BUSHOVY VLADY SE Z AMERICANU (BERU OBECNE) STAVAJI NEBEZPECNI AGRESIVNI NACISTE (NEBO ZE BY BOLSEVICI) PODLE SCHEMATU: NEJSI S  NAMI A HLASITE NEDAVAS SOUHLAS S PROJEVY VUDCE - BUSHE (HITLERA, STALINA...), TEDY JSI TERORISTA NEBO MINIMALNE SYMPATIZANT, JE TREBA TE SLEDOVAT, IZOLOVAT,SIKANOVAT NEBO ROVNOU UVEZNIT CI JESTE LEPE POPRAVIT. A TO SE NETYKA JEDINCU, ALE CELYCH NARODU.... nADJI MI, TY MUDRLANTE, ALESPON ZABLESK DEMOKRACIE. usa JE (MORALNE A LIDSKY) V MALERU. PRTLIK      
0/0
27.9.2002 12:06

Fox

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vetsina prispevku pripomina dobu pred 13 lety, co vy na to?
Ty jsi delal nejaky sociologicky pruzkum nalad? Mimochodem mas to popletene, v us muzes kritizovat Bushe, muzes ho parodovat a nic se ti nestane, kdezto treba v Iraku nebo Cine te za to zavrou. Zablesk demokracie budes samo negovat, a tak ty chytroline najdi pro me zablesk demokracie v CR. Fakt jednou zkus napred premyslet a pak teprve psat.
0/0
27.9.2002 14:08

kuku-kuku

Re: Re: Vetsina prispevku pripomina dobu pred 13 lety, co vy na to?
 DA  DA  tovarisci,  jestli konecne zase vyhraje komunismus v CR, tak chci Prtlika za nejvyssi vladni ( fackovaci ) figurku. Breznev ze zahrobi.
0/0
27.9.2002 17:43

taky občan

Re: Re: Re: Vetsina prispevku pripomina dobu pred 13 lety, co vy na to?
Zdraví, zdraví, Vaš Excelence, na to byste měl myslet především.
0/0
27.9.2002 20:47

Krut'as

Re: Vetsina prispevku pripomina dobu pred 13 lety, co vy na to?
 To je tady hnupu co?
0/0
28.9.2002 3:59

taky občan

Re: Re: Vetsina prispevku pripomina dobu pred 13 lety, co vy na to?
Ano, Vaše Excelence, ano!
0/0
28.9.2002 7:20

Prtlik

kde pusobi al-Kajda
Vzhledem k tomu, že  v USA Al-Kajda prokazatelně působila, dle činitelů USA má na svědomí poboření jakýchsi výškových budov, doporučuji v rámci boje proti světovému terorismu preventivní termonukleární útok na všechna hustě obydlená místa v USA, jsem přesvědčen o tom, že bude několik bojovníků Al-Kajdy při operaci usmrceno a světový terorismus utrpí těžkou ztrátu. Prtlik
0/0
27.9.2002 9:39

Al Ladin

Wo co gou?
Vzpomínáte na hlasy, že každý národ má právo na sebeurčení, že každý národ má právo rozhodovat sám o sobě? Nemáte náhodou pocit, že to teď ti samí popírají? Co je to svoboda? Jak někdo řekl, je to volnost pohybu pro tvoji pěst, která končí na špičce mého nosu. Ta svoboda musí být oboustranná, jinak se jedná o diskriminaci. Faktem je, že jsou země, které jaderné zbraně mají "legálně" a země, o kterých se to ví jen "neoficiálně". Jestliže se tyto země nedokáží dohodnout na postupné likvidaci jaderných zbraní jako takových, jak můžou mít právo rozhodovat o tom, kdo je smí a kdo nesmí mít? Proč se stejně nepostupuje vůči Pákistánu, Severní Koreji apod? Svět se dokonce shodl na zákazu chemických a biologických zbraní. Když mezi řečí proklouzne, že je dál vyvíjejí v USA (a jiných zemích bránících lidská práva), tak se musím ptát: "Kde je rezoluce OSN požadující tvrdé potrestání a výměnu režimu v těchto zemích?" Je to sprostá diskriminace. Nechci se zastávat Saddáma a v nitru své duše si přeji jeho likvidaci. To ale neznamená, že mám právo proti němu vyvolat válku.
Teď bych si dovolil trochu faktů. Kde vystudovali Iráčtí experti? Bylo to snad v Iráku? Nikoliv, studovali v USA, Evropě, Rusku. Jestliže nechci šířit zbraně hromadného ničení, neměl bych ani vychovávat experty v těchto oborech. Kde berou zbraně? Obávám se, že minimálně výrazná část pochází opět z tzv. velmocí, které smějí vše. K vlastnímu vývoji potřebují moderní elektroniku. Její původ je opět jasný. Na tyto nákupy je třeba peněz. Kde bere Irák peníze, když je na něj uvaleno embargo? Jaký je závěr? Velmoci nedokážou zajistit účinnou izolaci Iráku (či jakékoliv obdobné země). Proto mu chtějí diktovat mocí, co smí a co ne. Proč nedokážou zajistit izolaci Iráku? Protože se to někomu konkrétnímu mocnému vyplatí.
0/0
27.9.2002 8:43

človíéček

Re: Wo co gou?
Je to dlouhý článek, ale ty opravdu nevíš "Wo co Gou!"
0/0
27.9.2002 8:47

libor

Al-Kajda pusobi i v USA
Budou se Americani bombardovat? Ale vazne, pro vsechny fandy americkych Rambu velmi zajimava uvaha, pohled zase trochu z jine strany na tento "konflikt". http://pravo.flashnews.cz/p225a06e.html
0/0
27.9.2002 8:20

vlastní rozum

Re: Al-Kajda pusobi i v USA
Jak čtu slovo DOKTRÍNA, tak je mi jasné, že Právo je ještě stále RUDÉ. Stejný smysl, stejná slova, jen trochu lépe zabalená. Jinak máte Libore pravdu. Je třeba více pohledů z více stran. Pravda je někde uprostřed. Jen ji najít, že?
0/0
27.9.2002 8:35

petr

NATO
USA a státy sdružené v NATO mají právo bránit se proti nebezpečí, které může ohrozit bezprostředně nejen jejich obyvatelstvo, ale i fungování světové ekonomiky. Ekonomika vyspělých zemí je totiž zdrojem bohatství jak pro ně samé, tak i pro rozvojové země. Kdyby se ekonomiky vyspělých zemí pod náporem různých teroristických útoků a hrozeb rozpadly, způsobilo by to rozpad celého ekonomického systému na zemi. Velký zmatek by a chudoba by pak rozpoutaly celosvětové válečné běsnění, což by tuto krizi uvrhalo dále do nekonečné spirály násilí a větší chudoby. Vyspělé země, jako největší světoví producenti potravin, by se zmítaly v nepokojích a lidstvo by za několik málo let zničilo bohatství naši planety jako sarančata. Proto je důležitý urychlený zásah proti Saddámovi.Ve jménu mírového soužití pro další generace na naší planetě. Anarchistické pubertální žvásty o imperialismu jsou v tomto případě naprosto liché.
0/0
27.9.2002 8:19

Lopez

Re: NATO
Naprosto s timto clankem souhlasim.Svet je proste rozdelen a bohate staty maji na odpovednost staty chude.Berme to jako nezvratitelny fakt.Ze uz si nedate pokoj s tema kecama.Ptam se jeste jednou,opravdu chcete nosit turbany a modlit se k Allahovi,nebo dychat yperit v ulicich?Zniceni Al-Kajdy a vsech co ji podporuji by melo byt na poradu dne a cilem cislo 1 a je jedno jestli je podporuje Irak,Iran,Lybie.Vsichni by meli zaplatit jak osoby tak staty.Katolici jsou take nabozenske spolecenstvi,ale nepamatuji se,ze by jimi rizene letadlo dopadlo na Damasek nebo se trhali TNT nekde mezi lidmi v Rijadu.A kdyby to tak bylo a byli podporovani statem ktery jim to plati,tak bych byl pro aby jim hodili par bomb na hlavu a jejich misto je vezeni nebo popraviste.Je to trochu krkolomna veta a vy to pochopite chytrolini,ze?
0/0
27.9.2002 8:46

Cumi

Re: Re: NATO
Katolíci frčí ve velkém. Akorát se to nazývá policejní akce a mírová mise. Nicméně metody jsou podobné akorát ve velkém. Terorista odbouchne autobus.. NATO rovnou celý osobní vlak. A jejda.. prý omyl. Tak tím se to vysvětluje. Projistotu příště raději trefíme nemocnici. Nevím o tom že by se na těchto akcích schazovala mírová lízátka. 
0/0
27.9.2002 9:03

Severka

Re: NATO
Konečně dobře napsaný článek!Máš naprostou pravdu.
0/0
27.9.2002 9:05

Haslerka

Re: NATO
jak muzes napsat, ze: Ekonomika vyspělých zemí je totiž zdrojem bohatství ... ...pro rozvojové země. ??? To si hodne ulit, ne?
0/0
27.9.2002 10:03

vlastní rozum

Běžte raději něco pořádného dělat!
Běžte raději něco pořádného dělat, něž se tady vykecávat. Stějně většina z vás využívá internet, který si neplatíte. Až si ho budete muset platit sami, tak vás ty žvásty přejdou. Potom možná začnete sami přemýšlet a  ne věřit všemu, co kdo napíše, nebo natočí.
0/0
27.9.2002 8:18

jurasek

kde jsou ta videa, kruci....
tak jsem zvedavy, kdy nam predhodi nova videa, ladinka z nich vyskubnou a dosadi saddama......jak to, ze se cnn flaka, uz by meli oznamit, ze maji jasne dukazy a ta slavna a usklebena poradkyne pro narodni bezpecnost condoleeeeeeeza (to jsou jmena na posra**)k tomu muze podat vyklad...kdyz jim totiz osn neodsouhlasi novou rezoluci nebo se zasprajcuji, tak se najednou dovime, ze to vubec nebyl ladin, ale uz od zacatku saddam, jenom se o tom moc nemluvilo......pry neco vybusili z tech veznu v guantanamu a ted to maji posichrovany, ze to skutecne byl saddam.....takze se uplatni puvodni rezoluce rb, ktera jim povolila utok na afganistan.....jestlipak afgancum zacvakaji ty skody, ktere tam zpusobili......mozna ani nemusi, vyroba heroinu v afganistanu vyletela o vice nez 1000%, takze si za prodej muzou postavit to, co jim americani zbombardovali tim, ze to pekne rychle dostanou na americky trh..........tomu se aspon rika spravedliva odplata..jeste by meli na heroin 'hooknout' tech par vytrepanych a podelanych clenu specialnich americkych jednotek bezpecne schovanych v hangarech kandaharu, kde je hlida smecka dobre vycvicenych rotvajleru pred talibama
0/0
27.9.2002 8:04

Fox

Re: kde jsou ta videa, kruci....
Za komunistu byla v CR mensi kriminalita tzn. ze to byli ti dobri? Nemas nejakou divnou logiku?
0/0
27.9.2002 8:15

jurasek

Re: Re: kde jsou ta videa, kruci....
v kazdem pripade to bylo pozitivni, co ty na to, bystrousko?
0/0
27.9.2002 8:45

Fox

Re: Re: Re: kde jsou ta videa, kruci....
Hmmm. Ono se rika, ze pro smitko nevidi tram v oku. Ja si myslim, ze krome tohoto pozitiva bylo dost nesrovnatelnych negativ, nemam pravdu? On kazdy totalitni rezim snaze potlaci kriminalitu. A pokud by Afghanci meli taliby tak radi, tak by ten jejich rezim asi tak rychle nepadl.
0/0
27.9.2002 8:56

USA

Re: Jurasku v tech Bohnicich by si mneli lepe hlidat pocitace!
Aby jim tam kazdy blazen nemohl psat takove blbosti do sveta ktere se rodi v lebce imbecila s IQ tykve!
0/0
27.9.2002 9:33

boxer

for
Mojzis vola do KGB: -Muj soused Lejo schovava na zahrade naboje a... - Neotravujte, vozralo! - Ale ja nejsem ozraly, opravdu ma tam naboje a kulomet. - Co jeste? - Zakopal tam jeste 3 kalase a raketomet. Cestne slovo! - Tak jo, za 10 minut prijedem.   Mojzis hned vola Lejovi: -Lejo, ted prijedou orat tvou zahradu. Mam u tebe nove holinky.
 
0/0
27.9.2002 1:19

Tomas

Riseova
Jde o jasnou snahu Bushe a jeho spolku legalizovat utok na nevinne Iracany. Husajna se totiz invaze nedotkne. Pripomina mi to hitlerovskou propagandu a smysleny polsky utok na nem.vysilacku v Gleiwitz v roce 1938.
0/0
27.9.2002 1:18

Tomas Ruzicka

Re: Riseova
No oni se stejnym zpusobem zapojili i do Vietnamu, tam si vymysleli utok na svoji hlidkovou lod. Jsou to nechutne Praktiky ale ucinne.A z toho clanku jsem pochopil ze v Iranu maji par stanu, a ty by mohly byt taborem, tabor by mohl byt vycvikovym taborem, a samozrejme ze s nejvetsi pravdepodobnosti Al-kaidy. To je tak trapna propaganda, doufam ze nam nevybombarduji detsky tabor ve Zbiroze. A jenom pohyb udajnych clenu Al-kaidy po Iraku je trestuhodny, ale ze v Americe si delali pilotni prukaz to je jedno.
0/0
27.9.2002 6:41

Hadati

Re: Re: Riseova
O Íránu ale informovala americká televize, takže nevím, co sem taháš bombardování tábora na území Íránu. Dokud to oficiálně někdo nepotvrdí považuji to jako nepotvrzenou informaci (čti kachnu).
0/0
27.9.2002 8:03

Tomas Ruzicka

Re: Re: Re: Riseova
Jo, samozrejme to neberu jako dukaz.Ale jde o to ze kdyz media siri takovehle bludy tak se najde hodne lidi co to berou jako 100% informaci, jasne reknes ze jsou hloupi a je to pravda, ale zase bude vetsi podpora pro vypadky do arabskych zemi a podpora to je to co ted Bush shani.
0/0
27.9.2002 9:05

Najdete na iDNES.cz