Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Rukavice Klausovi

Co je na tom zvláštního, když významný místní politik ohlásí kandidaturu na předsedu strany? Navíc muž spolehlivý, nenáruživý, Hitlera ani komunisty neobdivující, ba milenku nemající, tedy spíš šedý než barvitý? A přece všichni považují to, že Evžen Tošenovský vyzval Václava Klause, za mimořádnou událost. Proč?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

BOB

FANATIČTÍ PŘÍZNIVCI KLAUSE MLČÍ , JSOU ASI V ŠOKU .
To Zdeněk , Ant. Boltnar. Najednou je zde , Vámi proklamovaný klídek , nikdo nám nenadává za naše názory . Co že tak náhodou ??? Že by ta hlasovací anketa ?  Jistě se od Vás dovíme , že je zfalšovaná . Už se těším . Jinak mi schází kritika mého názoru :  STRAŠNĚ RÁD BYCH ZDE VIDĚL DEMOKRATICKOU PRAVICOVOU STRANU , KTERÉ ŠPINAVÉ PENÍZE VADÍ !!!!!!  JAK JEDNODUCHÉ . Jak teda Vy hodnotíte chování Klause a co teda s ním dál ????????????????????? JAKÉ JE TEDA VAŠE ŘEŠENÍ ??? HLAVNĚ NEŘEŠTE OPĚT MOU OSOBU  !
0/0
28.9.2002 11:31

Antonin Boltnar

Re: FANATIČTÍ PŘÍZNIVCI KLAUSE MLČÍ , JSOU ASI V ŠOKU .
Máš tady přece tu Tvoji US,jak se cítíš,když se ukmázalo,že ji kromě Hřebejkovi party volili už jen novináři?8mandátů při 57% volební účasti to už není ani ten váš Václavák,jinak zdravím!!PS:jsem členem KDU-ČSL.
0/0
30.9.2002 21:49

BOB

Re: Re: FANATIČTÍ PŘÍZNIVCI KLAUSE MLČÍ , JSOU ASI V ŠOKU .
To Boltnar . Za prvé : Nevím , od kdy si tykáme !!! A že člen KDU-ČSL zpochybňuje US je ovšem komické . Já žádný příznivec US nejsem . Já být Vámi , tak stranu z důvodu koalice  KDU-ČSL s US svou stranu rychle opustím . Jinak Vám připomínám , že moje osoba není tématem tohoto článku - jak jsem psal v mém příspěvku .
0/0
30.9.2002 22:03

Antonin Boltnar

Re: Re: Re: FANATIČTÍ PŘÍZNIVCI KLAUSE MLČÍ , JSOU ASI V ŠOKU .
Omlouvám se za tykání,ale bohužel jsem neměl dostatek vůle Vaše příspěvky důkladně přečíst,takže jsem mylně usoudil na tykání,ještě jedn ou omluva!!Jsem aktivně věřící člověk a pouze řadový člen KDU v našem městě,takže s tím co tropí ateisté v našem nejvyšším vedení nemám nic společnýhol a počkám si až Pithart,Severa,Kalousek,Bursík,Roitová odejdou za korytem zase do jiné strany a v KDU zase zůstaneme pouze my obyčejní řadoví věřící lidé
0/0
30.9.2002 22:35

Antonin Boltnar

Re: FANATIČTÍ PŘÍZNIVCI KLAUSE MLČÍ , JSOU ASI V ŠOKU .
Bobe zkus ještě psát žlutě a zeleně!!
0/0
30.9.2002 22:00

BOB

Re: Re: FANATIČTÍ PŘÍZNIVCI KLAUSE MLČÍ , JSOU ASI V ŠOKU .
To Boltnar. Ta Vaše paměť je opravdu chabá ( ach to slušné chování ! ) !!!!! Od Vás ta kritika barevného psaní opravdu pasuje - co ta Vaše modrá ????? A nyní Vám už zbývá mi napsat , že nemám používat jen pět vykřičníků či otazníků , ale třeba šest . To opravdu koresponduje s článkem "Rukavice Klausovi" .  Tu Vaši víru Vám nevěřím ani trochu . Věřící člověk nemá být jízlivý a až agresivní a měl by podporovat stranu , které podvody a špinavé peníze VADÍ !!!!! 
0/0
30.9.2002 23:29

josefhav

stesti preje pripravenym
jen at E.T. kandiduje na funkci predsedy ODS, byla by prece hloupost, kdyby se o to nejaky "znamejsi" clen strany nepokusil. byla by to skoda, kdyby Klausik kandidoval sam. jak se rika, stesti preje pripravenym, byt je jejich sance, podle mne minimalni
0/0
26.9.2002 13:07

Jimmi

Bravo, to s těmi letadélky...
... to je fakt povedený příměr.
Klaus měl určitě kdysi velký význam. Zavedl stranickou politiku, do té doby u nás po zkušenostech s vedoucí úlohou KSČ spíše odmítanou, a daňovou reformu, onu profláknutou DPH, a tak dál. Díky za to. Ale potom... víte jaký je rozdíl mezi vzdělaným a inteligentním člověkem a tzv. technokratem...? Snad ano, i ten technokrat může být v některých případech užitečný. Než narazí na vlastní meze, které si nikdy nepřipustí. U Klause už mě pak napadá jen slovo ekonokrat...
0/0
26.9.2002 11:18

peseveze

Re: Bravo, to s těmi letadélky...
Jedem muj profesor pouzival slovo-FACHIDIOT.
0/0
26.9.2002 20:04

BOB

"POTREFENÁ HUSA GÁGNE !!! " Že jo , nervní příznivci ODS !!!
Oprava chyby : Nuž čekejme pravičáci , jaké divadlo ODS opět předvede , aby ještě více posílila pozice KSČM !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ano pane Boltnare . Necháme to na ODS . Vždyť tak činíme delší dobu , bohužel se ovšem tímto způsobem nemůžeme dočkat v tomto státě opravdu věrohodné pravice . A z toho jde mráz po zádech !!!!!!!!!!!
0/0
26.9.2002 0:59

Zdeněk

Re:Klídek
Bobe, je vidět, jak rád mluvíte o nervních příznivcích ODS. Měl by jste si ale několikrát přečíst, to co jste napsal. Text je výrazem neurotika dusícího se nenávistí k něčemu co si myslí, že něco nemůže ovlivnit. Kriticky se podívejte všude okolo a najdete nepravostí a špíny všude. Je ale dobře, že se špína nedá utajit. Dobré je i rozpoznávát špínu od hnoje. Možná to jednou dopomůže k tomu, že špínu budeme řešit jen na své bílé košili. Takže trochu optimismu a nepodléhejte jednoduchým řešením s jednoznačným viníkem. Každý máme svoji vinu, pokud pouze nadáváme a nepomůžeme s řešením.  
0/0
26.9.2002 8:31

BOB

Re: Re:Klídek
To Zdeněk . O čem rád mluvím či nemluvím je vždy dáno předmětem debaty . Takže já se prostě vyjadřuji !!! Zda rád a nebo nerád ??? Nevidím zde žádný rádobysmus . A vůbec co jste s tím konstruktivního na téma "Rukavice Klausovi" chtěl říci ???!!! Moje osoba v tomto přece nehraje žádnou roli !!! Je zajímavé , že téměř všichni příznivci ODS , když se jim "sáhne" na Klause si to pěkně schytají . I Vy jste se mezi ně zařadil . Takže nic nového . Ocituji Váš text : " Možná to jednou dopomůže k tomu, že špínu budeme řešit jen na své bílé košili. Takže trochu optimismu a nepodléhejte jednoduchým řešením s jednoznačným viníkem. Každý máme svoji vinu, pokud pouze nadáváme a nepomůžeme s řešením. "  Já jsem dal dostatečně najevo , že Klaus je odpovědný za vzrůst preferencí KSČM a rozhádanosti pravice a tudíž na politické scéně nemá co dělat !!!!!!!!!! Ano i já mám na tom svůj podíl viny . Klause jsem volil do doby , než prohlásil , že "Špinavé peníze nevadí " . Procitl jsem velmi brzy ! Jsem podnikatel , ale toto dodnes nechápu - nemám na "TO" žaludek . A stav společnosti je toho dostatečným dokladem . STRAŠNĚ RÁD BYCH ZDE VIDĚL DEMOKRATICKOU PRAVICOVOU STRANU , KTERÉ ŠPINAVÉ PENÍZE VADÍ !!!!!!  JAK JEDNODUCHÉ . Jak teda Vy hodnotíte chování Klause a co teda s ním dál ????????????????????? JAKÉ JE TEDA VAŠE ŘEŠENÍ ??? HLAVNĚ NEŘEŠTE OPĚT MOU OSOBU  !
0/0
26.9.2002 20:49

BOB

Re: Re: Re:Klídek
OPRAVA mého textu : Je zajímavé , že téměř všichni   "příznivci"  ODS , když se jim "sáhne" na Klause si to pěkně schytají .
0/0
26.9.2002 20:54

BOB

"POTREFENÁ HUSA GÁGNE !!! " Že jo , nervní příznivci ODS !!!
Je toho tento rok na vás opravdu hodně a kopete kolem sebe jak nemocní osli . Křeslo vašeho VŮDCE - NARCISTICKÉHO CHVASTOUNA A MAFIÁNA  se konečně SNAD zatřáslo . SNAD říkám proto , že s největší pravděpodobností "NEBUDE DOPUŠTĚNO , ABY PAN NEJCHYTŘEJŠÍ PROFESOR NA SVĚTĚ ""BYL ODEJÍT "" !!!"  Jedině , že by se znovu oženil . To by mohlo být prezentováno jako důvod k nemožnosti znovu kandidovat PRO SEXUÁLNÍ ZANEPRÁZDNĚNÍ . Je to až úsměvné . Bude to ale stejně komické , kolik se nyní - po Tošenovslém "vylíhne"potenciálních a "schopných" kandidátů . Bude zajímavé sledovat , koho VŮDCE uzná za jemu rovnocenou náhradu . Uvědomíme-li si , že zatím nikoho ještě tak vynikajícího , jako je ON nenašel , máme se do konce roku čím bavit . Rvačka mezi politickými stranami se bude jevit proti rvačce v ODS jako klidná výměna názorů . Nuž počkáme si , co se skrývá pod názvem OBČANSKÁ  ??? DEMOKRATICKÁ ????????????? Jinak Tošenovský asi nemá šanci - Ostrava je hodně daleko od Prahy a Klaus ho nemá vyhlídnutýho , byť by byl zlatý . Jako impuls to ale bylo šikovné . Šanci od Klause nemá asi nikdo . O první a druhé místo se dělí s Klausem pouze Stvořitel , pokud to Klaus vůbec připustí . Nuž čekejme pravičáci , jaké divadlo ODS opět předvede , aby ještě více posílila pozice KSČM !!!!!!!!!!!!!!!!!! Ano pane Boltnare . Necháme to na ODS . Vždyť tak činíme delší dobu , bohužel se ovšem tímto způsobem nemůžeme dočkat v tomto státě opravdu věrohodné pravite . A z toho jde mráz po zádech !!!!!!!!!!!
0/0
26.9.2002 0:54

Antonin Boltnar

Nechte to laskavě na ODS
Pane Komárku,nechte volbu budoucího šéfa na ODS,osud pana Klause na voličích ODS,Vy nejste ani jedno ani druhý !!Mám pro Vás jeden námět,až budete zase u pana Havla v Lánech na soukromé schůzce  pana prezidenta s některými "nezávislými"komentátory/viz.kniha Kubíka Tíha olova,kap.Havlova válka/zkuste navrhnout svým kolegům, novinářským a morálním gigantům aby jste se spolu pořádně opřeli do problému :Rozkradení majetku SSM a KSČ.Kde byl duch zákona o navácení majetku SSM lidu České republiky,když jste Vy a vaši kamarádi,další morální giganti privatizovali Mladou frontu??Poproste prosím pana Hvížďalu aby nám o tom povyprávěl v naší oběktivní ČT/může si připnout k tomu stužku/   MUDr.Boltnar Antonín Březnice 65 26272
0/0
25.9.2002 22:26

Zdena Malá

Re: Nechte to laskavě na ODS
Naprostý souhlas s Vámi. Od pana Komárka ty jeho rady ve "prospěch" ODS skutečně sedí!
0/0
30.9.2002 11:26

Flomm

trochu zvlhlý prach...
Pane Komárku, podívejte se na Váš článek s malým odstupem času. Kde je vaše bývalá "šťavnatost a čtivá přitažlivsot" textů ...? Například spočítejte si ukazovací zájmena v textu...např. pěkný je odstavec s textem "Ta je v současné době na lopatkách. Jedna její část si vypráví mýty o tom, že vlastně vyhrála, druhá vstoupila do levicové vlády. Tuto naprostou ztrátu identity pak omlouvá mýty o "evropských prioritách", který vrcholí poslední větou se zbytečným "Tuto" a opakováním "mýty" hned ve dvou po sobě jdoucích větách... Nejsme slohový expert a ani redaktor, ale myslím, že kdysi jste psal lepším a čtivějším slohem (netrpíte tak trochu inflací textů?). S veškerou úctou Flomm.
0/0
25.9.2002 20:53

Laik

Tak nám to pan profesor už osvětlil...
Tošenovský neodpovídá jeho představám a schematu odéesáckého myšlení... Hm , takže je třeba uvažovat schematicky.... A na tu podstatu odéesáckého myšlení se ani radši neptám. Pan profesore, tolik dobrého ODS udělala (i zlého) a za posledních pár let to všechno pohřbíváte, takové řeči - mlčte raději , prosím Vás....Přijměte vstoje aspon to, že se odvážil někdo  kandidovat. Rozhodne o tom kongres, tak prosím mlčte. Nevyjadřujete se k sobě (odmítáte to), tak mlčte i o druhých...
0/0
25.9.2002 19:38

Ota

Pravice vyhrává v Česku pouze tehdy,
přivedla-li předtím levice stát k bankrotu. Tak tomu bylo v r. 1989. Ještě pár let potrvá, než se Špidlou všechno opět prožereme a zplundrujeme. Potom vyhraje pravice bez ohledu na to, kdo bude v jejím čele. Až to během dvou období dá dohromady, vystřídají ji ti, kteří to zase rozfofrují.
0/0
25.9.2002 15:25

Martin

ODS bez Klause
To je snad jedina moznost, aby konecne pravice v Cechach zacala normalne fungovat. Tosenovsky do cela a rychle se zbavit demagogu, paranoidnich uchylu a vypocitavych karieristu (vsechno Klaus, Langer, Zahradil) a zacit delat normalni pravicovou politiku! Muj hlas ma "Tosi" jisty!
0/0
25.9.2002 14:37

Stealth

Komentář
pana Komárka jen pokračuje v neustálé "kritice", tedy vlastně podpásovému napadání jakékoliv činnosti ODS. Pan Komárek se zjevně nemůže smířit s propadákem Unie Sviní ve volbách a fiaskem straniček typu Klub paní Pajerové a Beznaděje atd. Podle autora je ODS prostě jen horda bezpáteřních a bezskrupulózních zlodějů, gangsterů, vrahů a jiných zločinců, od kterých je nutno Zemi očistit. To, co je v jiné partaji zcela normální , je v ODS považováno za "vyjímku a skorozázrak, protože jsou to všichni stejně hajzlové a chtějí nás jenom oblafnout a drze se chopit moci, aby mohli rozkrást naše rodinné zlato". Tak takhle nějak asi autor smýšlí o ODS. Nevím, co mu udělala, asi v tom budou hormóny nebo nějaký psychický blok. Na rozdíl od něj věřím, že tento národ se po jakkoliv dlouhém panování diktátora Špidliho I.  Retardovaného konečně probudí a odmítně bolševickou "světlou budoucnost" po boku Albánie a Severní Koreje.
0/0
25.9.2002 8:18

kamo

Re: Komentář
Stealth: Vážený chlape, kdyby si na chvíli nechal poklesnout svůj adrenalin, odložil emoce a střízlivě, věcně a bez předsudků se podíval dozadu pár let, možná by si objevil, že za odklon voličů od ODS je v prvé řadě odpovědna strana samotná a její "svaté" a "nedotknutelné" vedení. Ten, kdo si to nechce přiznat, hledá pak chybu všude (a hlavně u novinářů) , jen ne u vlastního prahu. Nevím, proč by MK něměl kritizovat to, co se mu nelíbí a říkat to, co si myslí. Je to za prvé jeho práce a za druhé i právo. Každý, kdo, stejně jako ty, mu to právo upírá se řadí po bok bolševika, kterého tak vehementně připomínáš každému, kdo má jiný názor, než ty. Vinit Komárka z levičáctví je hodně velký nesmysl a prozrazuje na tobě, že buď ho nečteš anebo nerozumíš, o čem píše. Zamysli se a odlož klapky na očích.
0/0
25.9.2002 12:04

Gaston

Re: Komentář
Doufám, že nejste členem ODS! Dokud budou členové ODS takoví úrovni jako vy, nemohu je volit. Komárek prospívá ODS více než vy.
0/0
25.9.2002 13:23

BOB

Re: Komentář od Stealth - typický vulgární projev přízniovce ODS !!!
Je naprostým pravidlem , že příznivci ODS nedokáží "udržet své nervy na uzdě" a tak výsledkem jejich příspěvků je pouze ukázka arogance , odkoukaná od Klause . Je to tragedie , kdo vlastně dává ODS hlasy .
0/0
29.9.2002 20:54

Hrouda

Chrocht, chrocht.
Chrocht, chrocht, chrocht...
0/0
25.9.2002 4:20

Gaston

Re: Chrocht, chrocht.
Nerozumím vám, mužete svá slova přeložit do češtiny?
0/0
25.9.2002 7:58

olympic

Re: Re: Chrocht, chrocht.
Nech ho, je to vůl!
0/0
25.9.2002 15:07

PAVEL

Re: Re: Re: Chrocht, chrocht.
To spis takove male prasatko, ne??
0/0
25.9.2002 17:20

Hlaváček

Přání otcem článku
Ale pane Komárku, sejměte brýle mnohaletých omylů a přiznejte si, že jste se kdysi mýlil, když jste volil mezi Klausem a Havlem toho posledního.Cokoliv havel pokládá za prospěšné, vždy se zhroutí (naposledy 4Kolalice) -nevšiml jste si toho? Tak hurá do restruktualizace Vaších postřehů!
0/0
25.9.2002 0:56

Najdete na iDNES.cz