Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Hrubý se vrací na Štiřín

Bývalý šéf štiřínského zámku Václav Hrubý si po třech letech ústrků a nejistoty může říct, že všechno zlé se začíná k lepšímu obracet. V září 1999 po patnácti letech na hodinu skončil jako ředitel Konferenčního centra ve Štiříně, do letošního dubna na zámku okopával záhony jako zahradník, úředníci ministerstva zahraničí z Kavanovy éry ho vláčeli po policii a soudech, čelil nátlaku ze strany Zemanova poradce a temným výhrůžkám neznámých osob. Dokonce se i psychicky zhroutil.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Marťas

... KONEČNĚ !!!
Gratuluji Jsem z Velkých Popovic a o kauze Štiřín toho vím dost. Myslím, že teď se někteří součastní zaměstnanci zámku asi dost bojí. Dobře jim tak !!! Jen je škoda, že Kavan a spol jsou zatím tam, kde jsou. Oni by teď meli jít okopávat kytičky ...
Pane Hrubý, držím Vám palce !!!
 
0/0
23.9.2002 10:12

J.V.

Pan Hrubý.
Nikoho osobně neznám ale sleduji pečlivě co se u nás děje.
Držím palce p.Hrubému ,který svou práci dělal dobře, neboť to přece dávno dokázal. Proto je třeba se vrátit !
                                                     J.V. Liberec.
0/0
21.9.2002 0:31

rezident

Pan V. Hrubý pracoval před revolucí v zámku Štiřín jako zahradník. Pan Hrubý nemá střední školu! Mohl by nám tedy vysvětlit svůj celkem neobvyklý kariérní postup. Trochu tu lokalitu znám, znám i pár obyvatel stejnojmenné obce a zaměstnance zámku Štiřín. Téměř bez výjimky vám potvrdí aroganci, prospěchářství a nevybíravé způsoby páně Hrubého přesně vypovídající o jeho osudu - zpívající švec z Pyšné princezny. To, že teď opět okopává záhony (bohužel asi né na dlouho)vás snad už tolik nepřekvapuje, i když jeho idealizovaný mediální obraz "mučedníka" byl velmi povedený a vypovídal i o tom, že celá kauza není černobílá (tím se nezastávám druhé strany)a na zámku někdy opravdu může strašit.
0/0
20.9.2002 12:12

Brumla

Podle vysledku se dobri hospodari se rekrutuji z rad zahradniku
Pokud bych Vam veril, tak je docela velka ostuda pro nastupce pana Hrubeho, kdyz pod jejich vedenim skoncilo hospodareni Stirina v cervenych cislech. Takze budto je pan Hruby opravdu schopny clovek a i bez stredni skoly dokazal dobre hospodarit (koneckoncu proc ne) a nebo soucasni spravci dostali hospodareni do cervenych cisel zamerne, aby se mohl zamek privatizovat. V obou uvedenych moznostech je dobre, ze se pan Hruby na zamek vraci.
0/0
20.9.2002 15:20

rezident

Re: Podle vysledku se dobri hospodari se rekrutuji z rad zahradniku
Pane Brumlo,vedením takových institucí se pověřují pouze prověření lidé. A vždy je to za zásluhy. Jestliže se v zámku za Hrubého zpívalo, nebylo to díky "šéfovi", ale díky atmosféře, která tomu nahrávala. Co zmůže špičkový manažer v podniku, když mu budou všichni házet klacky pod nohy? Holt někdo má a někdo nemá..
0/0
20.9.2002 15:32

No já nevím

Re:
Asi budete jeden z těch, co se teď bojí pomsty po návratu pana Hrubého. Asi také nevíte, že pan Hrubý tento zámek do dnešního stavu (nemyslím finačního) dostal svou prací a odhodláním. Jen BLBEC   může tvrdit, že člověk bez střední školy může zastávat takovou funkci !!!
A že teď na zámek jezdilo méně lidí ? Asi spoustě lidí vadilo, co se zde odehrálo - tak proč by se sem hrnuli ?
0/0
23.9.2002 10:19

Milda

Copak tohle všechno už nestačí k tomu, aby s Katem a jemu podobnými týpky někdo pořádně zatočil? Považuju za ohromnou ostudu, že nás v OSN reprezentuje tento člověk. Vždyť přeci to o něm musí být všeoběcně známo, jak vedl svůj resort a jaké to mělo a má následky. Ale jestli tím chtějí zahájit destrukci OSN zevnitř, tak si lepšího koníka nemohli vybrat. Navrhuji okamžité odvolání pana Kavana z jeho funkce, odebrání poslaneckého mandátu v ČR a ať už se konečně ze všeho začně zodpovídat.
0/0
20.9.2002 11:02

Stréc

To jsou věci
Co se to u těch socanů děje? Ví pravá ruka co dělá levá?
0/0
20.9.2002 9:50

Old Shatterhand

A co soudruh Kató ?
Není odpovědností předchozího šéfa rezortu munimálně to, do jakého minusu se Štyřín po vyhazovu pana Hrubého dostal ? Bude za to někdy hnán k odpovědnosti ? Jistěže nebude a to nikdy. V jakém bordelu to žijeme.....? (V SOCIÁLNĚ DEMOKRATICKÉM - PŘESNĚJI ŘEČENO V NEOBOLŠEVICKÉM RÁJI SOUDRUHA ŠPIDLY !!)
0/0
20.9.2002 9:40

Jana

Je něco
shnilého ve státě českém a na ministerstvu zahraničí obzvlášť, v jiných demokratických státech stačí jenom podezření a politik odchází z funkce a pan Kavan se drží postu jak červ ve švestce. Co ještě jiného bude muset být odhaleno, aby tento člověk skončil za mřížemi?
0/0
20.9.2002 9:25

kuratko

Zvláštní...
Je opravdu zvláštní, jak rozporuplné věci se dokážou dít pod vládou té samé strany. Jak tam mohou koexistovat ta stará mafiánská Zemanská garda s jejím významným představitelem Kavanem a vedle nich nynější, daleko příčetnější, lidé? To pořád nemají dost síly se těhle lumpů zbavit Prosím Vás tedy o důkladnou očistu
0/0
20.9.2002 9:02

Dáša

Štiřín
Vašku,já tě miluju!
0/0
20.9.2002 8:56

Zdena

Štiřín
Panu Hrubému fandím a držím palce v pokračování při další náročné práci. Věřím, že ON to zvládne a bude nadále pokračovat vždy s čistým štítem.
0/0
20.9.2002 8:11

Zira

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
20.9.2002 3:21

občan

Kde je spravedlnost
 Co až bude muset udělat ten zloduch KATO aby byl odsouzen ?
0/0
20.9.2002 1:10

Jan Ritter

Tak konečně snad pravda ( a láska ) zvítězily nad lží a nenávistí ( prosím o předání V. Hrubému)
Vašku,
včera jsem dočetl tvou knížku a doposlechl CD.
Držím ti palce a věřím,
že Štiřínu vrátíš dřívější slávu
parku krásu,
a že všechno bude zase dobré. 
Muselo to být hrozné
ale snad bude platit:
co tě nezabije, to tě posílí.
ing. arch. Jan Ritter
nám. Přemyslovců 10/23 288 00 Nymburk mobil: 0777 / 55 66 90 kancelář 0325 / 511 409    
0/0
20.9.2002 0:47

Martin Exod Bambuch

Re: Tak konečně snad pravda ( a láska ) zvítězily nad lží a nenávistí ( prosím o předání V. Hrubému)
Až pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, vrátí se Štiřín do rukou skautům, kterým poprávu patří, a nebo jim bude uhrazena jeho hodnota v přiměřené finanční částce nebo jiných vhodných pozemcích a stavbách. Prosím, prostudujte si celou causu Štiřín.
0/0
23.9.2002 8:13

Najdete na iDNES.cz