Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Střelec napsal příteli i starostovi

Podnikatel Zdeněk Němec, který před týdnem zastřelil před hotelem Kaskáda v Solenicích na Příbramsku svého společníka ve firmě IDOS Lubomíra Kašáka a posléze i sebe, napsal krátce před smrtí několik dopisů na rozloučenou. Psal svému příteli Aloisi Lukešovi, ale také příbramskému starostovi Josefu Vackovi.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Zhnusený občan

Jak to funguje v Příbrami
Všechny okolnosti,včetně dopisu Němce Vackovi,jsou dost minimálně divné.
Němec měl jiného kamaráda,který neměl vůbec nic společného s tajuplným starostou Vackem.Proč napsal dopis,v němž jak si pozdvihuje vlastnosti pana starosty,přímo Vackovi???Nesnažte se už zase před volbami dělat za sebe pane starosto nevinnou obět!!!Každý příbramák ví,jak jste neúplatný a poctivý!!Podle mně jste obyčejný hajzl!!!Nevolím tě,parchante!!!
0/0
27.9.2002 19:20

tichy pozorovatel

To je des!!!
Vacek opravdu ulit! On si snad mysli, ze tem kecum nekdo opravdu veri?! Myslim si, ze aby se "ocistil", alespon z casti, mel by rezignovat na fci. Ale zase pomuzeme si? Prijde zase dalsi Vacek jenom s jinym jmenem... Alespon chvilku by ale novacek mohl sekat latinu.
0/0
19.9.2002 9:58

příbramák

Nechápu to????
Rád bych reagoval na tento článek a obrátil se s dotazem na pana starostu Vacka, přestože nevím, zda tyto příspěvky čte. Není mi jasné, proč měl pan starosta (dle jeho vlastních slov z tohoto článku) zapotřebí prověřovat správnost postupu jemu podřízené úřednice, když dle zde uvedeného  dopisu pana Němce, za který mu byl dle vlastních slov zavázán, věděl, jak proběhlo podepsání daných důležitých listin. Není mi to jasné, ale argumentace pana Vacka působí naprosto nevěrohodně.
0/0
18.9.2002 22:33

Re: Nechápu to????
Dovolil bych si tento příspěvek rozvést.Z dopisu pana Němce panu starostovi jednoznačně vyplývá, že pan starosta dobře věděl, jak proběhlo podepsání a následné ověření citovaných listin. Pokud ověření proběhlo standardně, proč starosta dle vlastních slov prověřoval na žádost pana Kašáka stížnost na postup své podřízené úřednice a následně připojil svůj podpis pod svědeckou výpověď paní Plzeňské, na základě které pan Kašák zpochybnil prodej firmy IDOS a pravděpodobně vydíral pana Němce.Pokud ověření proběhlo nestandardně, v rozporu s daným postupem pro ověřování, a jak vyplývá z uvedeného dopisu za přítomnosti pana starosty ( viz otištěný dopis sebevraha starostovi Přibrami v deníku DNES ), jak to, že starosta spolu s paní Plzeňskou toto ověření umožnili a tím dali následně možnost panu Kašákovi zpochybnit prodej firmy a pravděpodobně vydírat pana Němce. Z uvedených novinových článků musí mít každý trochu pozorný a nezaujatý čtenář pocit, že role pana starosty v uvedené kauze je minimálně rozporuplná a na rozdíl od pana Němce doufám, že nezávislá a nezkorumpovaná policie tento smutný případ vyšetří a objektivně bude informovat veřejnost.
0/0
19.9.2002 8:12

Pepa Vydle

To je hnůj
To prase Vacek se ze všeho vykroutí. Je mi líto, ale člověk s charakterem hyeny (tímto se hyenám omlouvám, protože jsou zvířata a řídí se pudy) si nezaslouží nic jinýho než chcípnout. Jak se ti v noci spí, ty čuně, spokojeně?
0/0
17.9.2002 15:16

Dáša

Zvratky
Z KDU- ČSL je mi na zvracení a s pana Svobody obzvlášť,ten by vlezl do pr.... kdekomu jen aby se udržel u koryta.I ty názory které je schopen měnit každý den jak se mu právě hodí  a charakter jsou hrozné kecá a ani neví co mu z huby leze.A tak tedy KDU-ČSL vystřelit na měsíc aby už byl od nich pokoj.Ryba smrdí od hlavy.
0/0
17.9.2002 12:21

průjem

Umřel mi žaludek
Chce se mi zvracet. Vacek, Hanzlíčková, Fuksa..., zajistili Kašákovi, Němcovi, Starkovi a pár dalším obrovské živobití, které nemá nic společného s veřejným životem v Příbrami. Je to nechutný a smrdí to ze všech stran. Moje verze - aby Němocova rodina neměla problémy o špinavém zisku, očistil jejich dojné bezžaludeční krávy z městského úřadu, které si rovnou jejich úplatky rovnou vyměňovali s genitálními informacemi. Tak Pane Křesťane, jen výš. Luboš už tam na Tebe čeká!!!
0/0
17.9.2002 8:27

karber

Podnikání po česku.
0/0
17.9.2002 7:19

Marek

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
16.9.2002 23:17

MAgor

No teď už ani nevěřím
teď už ani nevěřím tomu , že se postříleli mezi sebou. NAdstandartní  služby bez úplaty.... hmmm a ten barák ,auto atd. asi starosta postavil z dědictví Judr.Anděla Dobrotivého. Zajímalo by mne kolik nadstandartních služeb bez úplaty udělal pro obyčejné lidi a kolik pro naduté podvodníky, že pane starosto? no nic ještě , že do politiky nedělám.
0/0
16.9.2002 21:59

honza

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
16.9.2002 20:39

Pavel Slechta

Re: RE Článek
Ale Honziku, vzdyt ty v Boha asi neveris, tak ho sem do toho netahej. A pokud vim, tak KDU-CSL si zvolili sami lidi. A nevolil jsi je nahodou taky? A trocha slusnych slov by v tvem prispevku neuskodila.
0/0
16.9.2002 21:07

amík

Re: Re: RE Článek
KDU ČSL nemá s Bohem vůbec nic společného. Ti by pro peníze a moc udělali všechno. Historie nám dává za pravdu.
0/0
16.9.2002 22:30

Najdete na iDNES.cz