Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Nomenklaturní kádr s žalobou neuspěl

Učitel holešovské policejní školy misterstva vnitra Ján Murček byl podle pražského městského soudu nomenklaturním kádrem KSČ. Senát zamítl jeho žalobu proti vydavateli deníku MF DNES. Muž chtěl za článek z října 1997 o jeho komunistické minulosti omluvu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Rychlý Jim

Honzovi
Honzo, nic si z těch keců rádobybojovníků za demokracii a proti totalitě nedělej. O Hučínovi už většina lidí ví, co je to zač. Tím, že jsi z titulu své funkce podepisoval posudek na něj, jsi mu nemohl nijak ublížit, dneska to dělají jiní a stejně tak. K tomu soudu na tebe určitě také někdo psal a podepsal posudek, tak jaký je v tom rozdíl? A kádrová rezerva obvodního výboru KSČ - to je k smíchu pro toho, kdo o těchto praktikách aspoň něco ví, ale určitě to není ta paní soudkyně. Kolik asi má let a co zažila? Honzo, nedej se!!!
0/0
12.9.2002 0:17

GhorX

Re: Honzovi
Tohle je projevem buď vysoké inteligence a jde o sarkasmus, nebo je pisatel uslintaný zamindrákovaný blbeček. Težko soudit. Kdybychom po roce 1990 podobnou svoloč srazili na kolena, možná by se s námi pár let ve světě nikdo nebavil, ale byl by klid. Zastřel si svého práskače... Už vidím ty fronty. A dnes by nám nevyčítalo půl evropy, že tady roste korupce.
0/0
12.9.2002 0:53

manka

Komoušek - Slováček
Ján Murčak. Jediná kvalifikace obdobných soudruhů byla  tzv. "podtatranská". Je až s podivem, že profesionální Slováci, parazitující na společnosti za komoušů si nedají pokoj ani dnes. V živé paměti mám řadu obdobných parchantů, m.j. celou slovenskou část sněmovny národů. Nikdo nemohl říci  nic kritického, pokud nechtěl sklidit průser podobný dnešní "pozitivní diskriminaci Romů". FUJ! Jsem rád, že to máme za sebou.  
0/0
11.9.2002 23:15

gigi

Chudáček ukřivděnej komoušek....
Ještě do prdele ho nakopat měli, soudruha.
0/0
11.9.2002 15:26

Alois Šoufek

Re: Chudáček ukřivděnej komoušek....
Pane GIGI Vy jste mi to ale pěkných hulvát. Vypadáte na nějakého dementa. Když chcete argumentovat, tak to jde i slušně. Jak se říká po válce je každý generál. Proč jste to na adresu Murčaka veřejně neřekl před naši Velkou listopadovou revoluci? Nyní to vypadá, že si léčíte svoje mindráky.
0/0
11.9.2002 16:59

Alois Šoufek

Re: Re: Chudáček ukřivděnej komoušek....
A ještě něco.Hulváctví je projevem agrese. Agresivní chování je duševní nemoc. Tak si prosím dojděte do Bohnic.
0/0
11.9.2002 17:01

habaděj dobroděj

Re: Re: Re: Chudáček ukřivděnej komoušek....
Víš, Alois, hulvátství je sice projevem agrese, ale v tomto případě se snad ani nejednalo o hulvátství, protože je to pravda - měli ho ještě nakopat do prdele !!!
0/0
11.9.2002 17:34

Delirium Tremens

... Proč jste to na adresu Murčaka veřejně neřekl před naši Velkou listopadovou revoluci? ...
Protože by ho to komunistické prase odrovnalo! P.S. Hrubá slova na internetu obvykle nepoužívám, ale teď jsem se neudržel.
0/0
11.9.2002 17:56

Radim

Re: Re: Chudáček ukřivděnej komoušek....
Chápu, že obhajujete stejně smýšlejícího soudruha jako jste Vy. Ale musím dodat, že dodnes nemohu odpustit polistopadovým vládám, že monenklaturní komouše po listopadu hromadně nepopravovaly.
0/0
11.9.2002 18:59

plesl

Re: Re: Re: Chudáček ukřivděnej komoušek....
Zde se projevuje demokracie, inteligence a tolerance typická pro dnešní dobu. Za Masaryka se říkalo a psalo ssedlina společnosti.
0/0
12.9.2002 9:16

Danovy poplatnik

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
11.9.2002 20:17

Najdete na iDNES.cz