Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Radní kvůli manželce zneužil úřad

Plzeňský radní Jiří Kubík z ODS zneužil svého postavení na radnici k propagaci služeb rakouské pojišťovny Uniqua, které shání klienty jeho manželka. Radní totiž z úřadu elektronickou poštou z adresáře magistrátu rozeslal na zhruba třináct set internetových adres nabídku havarijního pojištění automobilů i různých typů životního pojištění ´manželčiny´ pojišťovny. Pod nabídkou bylo uvedno jméno i číslo mobilního telefonu Ladislavy Kubíkové.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Míra

Kubík je náhodou jeden z nejslušnějších.
A že něco poslal služebním mailem na vnitřní síti? Vy jste nikdo nikdy nic neošulili? Co takhle tramvají načerno? Nebo papír z práce na soukromý dopis? A pracujete pro své zaměstnavatele všichni opravdu 8 hodin denně naplno?
Kubík se svou morálkou nikdy nikde neoháněl. A také nikoho neokrad a nikomu neublížil.
To jenom ten Nedvěd je vzteklý, že to ODS v Plzni jde, a tak hledá sebemenší chlup, aby mohl blbnout lidi. Opravdu pořádný článek přitom napsat neumí. Jenom se snaží uštvat lidi, kteří jsou nějak spojeni s těmi, co Plzeň na české poměry překvapivě dobře řídí. Kdyby se raději podíval na podivné řízení kraje, kde jsou všichni radní (na rozdíl od Plzně) za naše peníze uvolnění k výkonu svých zajisté významných funkcí. Nebo na nejrůznější krajská pracoviště ministerstev, která měla po vzniku krajů zaniknout, ale nezanikla. Co se dělá tam?
 
 
0/0
12.9.2002 17:00

Zdeněk

Nechte ho už na pokoji.
Není to žádný grázl a má teď z ostudy kabát. Všichni teď vědí, že má hluboko do kapsy, že má nezaměstnanou manželku, že dělá blbosti. Jeho společenské postavení prudce kleslo. A přitom nikomu neublížil a nijak se neobohatil. Jenom rozeslal nějakou nabídku - takových máme denně ve schránkách...
0/0
12.9.2002 8:23

:-(

Dobromyslný ?
Zda hlupák, nevím. Ale dobromyslný ?! Člověk, který prosazoval v rozporu s územním plánem výstavbu komplexu sléváren hliníku Nemak v Plzni u obytné zástavby a v tisku si pomáhal nepravdivými tvrzeními - viz www.mojenoviny.cz NAJDI západ. Čechy   Nemak   5.11. 2001 "Kdo připravil Plzeň o investora ?"
 
0/0
11.9.2002 16:38

Jiřina

Nemak
Jak to, v rozporu s územním plánem. Vy jste jeho vykladač? To tvrdili akorát ekologisti, že je to v rozporu s územním plánem. Dřív než mohlo dojít k úřednímu rozhodnutí, tak se na to Mexikánci vykašlali - usoudili, že Plzeňáci jim za ty štrapáce nestojí.
A je to velká škoda. Až budete mít doma nezaměstnaného slévače, tak na to přijdete taky.
Nebo nám snad chcete jeho ušlý příjem vyrovnávat ze svého?
0/0
11.9.2002 17:21

:-(

Re: Nemak
Vyjadřujete se, a na ženu dosti hulvátským stylem, k něčemu, čemu absolutně nerozumíte. Znáte emisní charakteristiky užitých technologických celků a odlučovacích zařízení ? Rozpor s územním plánem přiznal po odchodu do Mostu v tisku i šéf Nemaku Rada. Je-li podle Vás tavení hliníkového šrotu lehká výroba, pak je to problém Vaší inteligence. V Plzni nešlo o ekologické aktivisty, ale o normální občany, odborníky z MŽP, zástupce všech politických stran vyjma těch oposmluvních.
0/0
12.9.2002 7:53

Venca

Re: Re: Nemak
Tak hele ty dvojtečkopomlčkozávorko: neodpověděl jsi Jiřce na to, jestli jí dáš ty prachy, které by mohl její muž mít, kdyby tu ten Nemak stál.
Ty jsi asi nějaký ouřada nebo študák, takže máš své příjmy i bez práce, co?
0/0
12.9.2002 12:36

:-(

Re: Re: Re: Nemak
Na místě Nemaku budou stát jiné firmy, které zaměstnají více lidí než by zaměstnal on.
Vedle pojmu ušlý zisk se dá taky operovat s pojmy zhoršený stav ovzduší. zvýšená nemocnost dětí apod. Jestli jsou pro vás desítky tun prachu ročně navíc do ovzduší města prkotina...
0/0
12.9.2002 13:06

Ivana B.

Re: Re: Re: Re: Nemak
No jistě - na místě Nemaku budou stát hypermarkety. Všichni budou obchodovat, ale kdo bude vyrábět? To budeme stále víc věcí dovážet z ciziny? Kdo Vás vlastně platí, pane neznámý.
0/0
12.9.2002 15:54

:-((

Re: Re: Re: Re: Re: Nemak
Na místě Nemaku budou stát výrobní firmy lehkého průmyslu s celkově větším počtem pracovníků. Vaše poznámka o tom, kdo mě platí, je ukázkou bolševického myšlení, kdy byl takto nálepkován každý s odlišným názorem. Chci jen, aby nebyly porušovány zákony (navrhované umístění Nemaku bylo protiprávní), a aby nebylo zbytečně a masivně zhoršováno prostředí - jsou spousty lepších variant pro umístění tavíren hliníkového šrotu než bezprostřední sousedství hustě osídlené obytné zástavby.
0/0
13.9.2002 7:29

Petr

Kubík je hlupák, ale dobromyslný.
A že je hloupý, to o sobě sám ví. (Tak asi až tak úplně hloupý nebude.) Nesnaží se přesvědčovat jiné o své chytrosti. Nehádá se, jenom se ptá. Takový dobromyslný trumbera, co neublíží ani mouše. A rozhodně nekrade - to by nebyl v takových ekonomických problémech, aby musel pomáhat manželce zajišťovat klientelu. Jeho čin nikoho nic nestál. Proč by neposlal vnitřní neplacenou poštou pojišťovací nabídku, když úřednice si touto poštou posílají vtipy, nabídky na koupi bot či štěněte. Opravdu to nikoho nic nestálo. Jo - jiné by bylo, kdyby své posice v radě využil k tomu, aby město právě této pojšťovně přes jeho manželku zadalo nějakou pojistnou smlouvu. To ale neudělal.
I přes toto vše je smutné, že ODS v Plzni nemá na kandidátku schopnější lidi.
Kubík vůbec neměl být členem rady. Byl řadovým zastupitelem, jenomže když byl odejit Weinfurter (velký nepřítel bývalého primátora Proska a skrytý intrikán proti současnému primátorovi Šnebergrovi), neměla ODS koho tam dát. Tak tam dala toho, o kterém všichni předpokládali, že nedokáže škodit a bude jen hlasovat podle pokynů.
Novinář Nedvěd (škoda jeho otce) je stejně hloupý jako Kubík. Jenomže na rozdíl od Kubíka si o sobě myslí, že je chytrý a schopný investigativní novinář.
0/0
11.9.2002 15:14

GhorX

Re: Kubík je hlupák, ale dobromyslný.
Petře, nechápu, že to nechápete - ten člověk zneužil osobní data třináctiset lidí pro svůj prospěch. Zneužil ! Jinak řečeno - abyste to pochopil - využil výhody, kterou jiní nikdy nemohou získat a jsou tedy znerovnoprávněni. A navíc tím, že se v kolonce "odesilatel" jistě skvěla adresa úřadu, se jistě pro mnoho přijemců nabídka stala subjektivně vážnější. A poslední věc - zákon, platný od 1.6.2002 spam zakazuje; tzn. porušení zákona o chraně osobních údajů + nekalá hospodářská soutěž + zákona o reklamě. Čímžto s Vaším úvodem souhlasím; ten člověk JE hloupý.
0/0
12.9.2002 0:41

Alena

Re: Re: Kubík je hlupák, ale dobromyslný.
Nezneužil žádná osobní data. Pouze v Outloku odrazil kolonku "všem". A v kolonce odesilatel se neobjevila adresa úřadu, ale jméno "Kubík Jiří".
Pouze z e-mail adresy odesilatele šlo zjistit, o jaký úřad jde: kubik@mmp.plzen-city.cz.
Nebyl porušen zákon o ochraně osobních údajů. Nedošlo k nekalé hospodářské soutěži. Nebyl porušen ani zákon o reklamě.
Nechte chudáka učitele na pokoji.
0/0
12.9.2002 7:22

Venca

Re: Re: Re: Kubík je hlupák, ale dobromyslný.
Jo, a mně se na www stránkách města podařilo mailové adresy všech těch úředníků najít. Takže když i jejich mailové adresy jsou veřejně přístupné, tak Kubík vlastně ani nezneužil žádné informace.
A že úředníkům něco poslal? Na to má přece podle zákona právo každý občan města.  Každý si můžete najít jejich adresy a poslat jim své návrhy a oni Vám musí odpovědět.
0/0
12.9.2002 12:40

GhorX

Re: Re: Re: Kubík je hlupák, ale dobromyslný.
Zneužil osobní data - informace o zaměstnání je věcí zaměstnace a zaměstnavatele, databáze obsahovala zaměstnance. On tyto informace použil k osobním záležitostem. Jako soukromá osoba by k nim neměl přístup. Došlo k nekalé hospodářské soutěži - využil výhody, kterou ostatní nemají. Podepřel své nabídky svojí funkcí = úřadem (nebo ho ti příjemci neznají ?). Byl porušen zákon o reklamě, ten jednoznačně zakazuje nevyžádanou reklamu. A mimochodem; já ho nechci věšet, ani se dívat na jeho lynčování. A už vůbec netvrdím, že je to vychcaný zmetek, jako jiní. Na tu funkci asi nemá talent, podle souvislostí jde asi opravdu o dobráka od kosti. Pokud ho označuji za hlupáka, tak pouze tehdy, kdyby všechno to, co jsem vyjmenoval, udělal záměrně - provedení spíš nasvědčuje snaze pomoct, než využít pozice. Názývejme věci pravými jmény.
0/0
12.9.2002 13:24

Venca

Ghore X
kdo vše je zaměstnán na magistrátu města a na městských organizacích, to si můžeš snadno zjistit na http://info.plzen-city.cz/telefony/. Nejde o žádná osobní data. I každá soukromá osoba k nim má přístup, když má počítač. Když počítač nemá, může si je najít na magistrátním počítači, umístěném vedle vrátnice na radnici. A kdyby ten počítač byl zrovna obsazený někým jiným, řekne mu to paní v informační kanceláři.
Neznáte prostě realitu.
0/0
12.9.2002 13:36

Venca

Ještě jednou pro Ghora X
A právě jsem zjistil, že na stránkách města si můžete kompletní seznam pracovníků dokonce i vytisknout. I přetáhnout do vlastního počítače.
Inu - plzeňská radnice se snaží. Mají na těch stránkách moc a moc informací. To je čtení na víc než jeden den!
 
0/0
12.9.2002 13:44

mikymaus

Jen jsem se uklepl...
0/0
11.9.2002 14:06

ods

jako jinde
jako tady to je stejny vsude jinde,  bratranec MUDr.Bema tady zase obchazel zamestnance uradu v mimo uredni hodiny, kdy jini podomni prodejci maj zakaz vstupu a pojistky nabizel take, asi vedi co vynese a kazda koruna domu se pocita a uz min je zajima nazor ostatnich a nebo treba ostuda.
0/0
11.9.2002 13:32

Ji

?!
0/0
11.9.2002 12:00

Jiří Lukáč

Nechte jej už na pokoji! On slíbil,že se polepší.Bude to dělat příště cytřeji a né tak oevřeně.
Člen ODS Kubík není na Vaší tapetě , že něco provedl.Ale proto že se nechal hloupě nachytat.Co provedl je skutečně prkotina.Jen se podívejte co jeho soukmenovci napáchali daleko horší ekonomické zločiny v našem státě proti jeho majetku a v tichosti se vytratili bez potrestání a popřípadě se v jednom případě stali i krajskými hejtmany.Lidi ,tak už dost.Kdo ví že aféra Kubík(prkotina) nemá odpoutat Vaší pozornost od skutečného zločinu který později vyleze na povrch stejně!
0/0
11.9.2002 11:20

Pepino

Trocha te matematiky...
Pratele, zminovani "sympaticnosti" priznani se a nevymlouvani anebo debaty nad korektnosti takoveho jednani jsou plane.Otevrete v "Prislusenstvi" Kalkulatory a pocitejte spolem: 13.000 emailu (=oslovenych zakazniku) -=- budme trochu optimiste a rekneme ze tato REKLAMA bude mit 5% uspesnost, tzn.750 osob.Predpokladejme prumernou provizi 10% pro agenta a prumernou vysi pojistky 5.000Kc. Tzn.provize agenta cini 500Kc.Vynasobenim poctem klientu mate zajimave cislo: 375.000,-KC Nejsou to miliony,ale dle meho nazoru ZA NIC to jsou krasne penize - navic ruku na srdce, pojistky dnes byvaji mnohem vetsi a email z radnice muze ovlivnit vice lidi. Navic obvykla praxe v pojistovnictvi predpoklada dalsi provizi pri obnoveni pojistky v nasledujicich letech (paklize se jedna o takovou pojistku). Pan radni nejenze TESNE pred odchodem ze sve funkce ZNEUZIL prostredky statni spravy ve svuj prospech, ale taky nejspis PREKROCIL nektera zakonna omezeni tykajici se nakladani s osobnimi udaji.
Existuje reseni: Policie zacne pana radniho vysetrovat a lide v jeho okoli mu daji najevo ze ho v tom novem kabate usitem z ostudy nechteji znat.
To je porad dokola, jednoho to pomalu prestava bavit...
0/0
11.9.2002 10:31

Pepino

OPRAVA: Trocha te matematiky...
Nejak jsem prehledl ze tech emailu bylo ve skutecnosti "pouze" 1.300...  Nicmene principialne se ni nezmenilo, pan Radni je podle me pekny KRIVAK ...
0/0
11.9.2002 10:34

Jakub

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
11.9.2002 15:17

nevolič

Důkaz
Dokázal jenom, že dokáže.
0/0
11.9.2002 9:55

Jiří Lukáč

Re: Důkaz,že tím si je zvolil.
Novolit znamená volit. A to ty které na radnici nechceš!
0/0
11.9.2002 11:11

frank

Re: Re: Důkaz,že tím si je zvolil.
Přesně tak. Důsledky jsou nasnadě. Zkuste se podívat na web dolní sněmovny na návrh rudé vlády ohledně změny daní (tisk 38 tuším) . Rozsáhlost dokumentu je důkazem toho, že tato, podle Šmidly ne daňová reforma, protože ta teprve údajně podle jeho slov přijde, byla připravována daleko dříve než povodně přišly a opadly. Jenom ta provázanost na desítky zákonů. Je jasné, že se jedná o zneužití situace. Když se podíváte na výnos cca 10 miliard v roce, tak je jasné, že se nejedná o zákon podložený ekonomickými nástroji, protože to klidně mohli nalézt v 160 miliardovém deficitu, ale o jasné politické rozhodnutí. Ale co asi tak můžeme chtít od cucáka co jede na vlně socanů od té doby co vypadl ze školy, či civilní služby, který nikdy za pár kaček hrubého nedělal, když je od 96 poslancem. Dnes už mu je 32 let. Tak se plíživě rodí komančská blbost. A to je právě ta rudá tragédie způsobená naivními nevoliči, kteří si to snad ani neuvědomují. No nic uvidíme, kdo bude mít vysoko do žlabu. Ale spíš jsem toho názoru, že to budou ty dvě třetiny závistivých podporující zvýšenou daň pro ty, kdo některým z nich dávají dosud vydělat na chléb vezdejší. Problém je, že až v důsledku těchto rudých kroků ( např. plánované zvýšení minimální mzdy) o práci přijdou, tak si asi ani neuvědomí, že to vlastnoručně chtěli a při volbách stvrdili svým počínáním.
0/0
11.9.2002 15:17

Alex

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
11.9.2002 8:46

wh

Re: Fatální chyba
Městský radní není státní úředník.
0/0
11.9.2002 8:59

George

Re: Fatální chyba
P.S. Radní není státní úředník, ale volený člen zastupitelstva obce. Nicméně souhlasím s výše navrženým postupem. To ale závisí na postoji ostatních zastupitelů, zde se však silně obávám že bude ODS podržen; vždyť se přeci zas tak moc nestalo, ne?
0/0
11.9.2002 9:04

Honza

Re: Fatální chyba
Teda vy jste vůl. Radní není úředník, natož státní. Mají-li lidé jako vy volební právo, není se co divit, že na radnicích vládnou takoví blbečkové, jako je ten Kubík.
0/0
11.9.2002 14:26

slunicko

Re: Fatální chyba
Neschvaluji čin Kubíka, ale odvolávat ho pro pár drobných ? Jo já zapomněla, že v tomhle státě se musí krást v milionech jako Kavan. Prachy má, několik vysokých postů a úsměv na rtech!!!!! Stává se v této zemi tradicí, že raději zlinčujeme chudáka, který ukradl jednu slepici, ale před opravdovým zlodějem se poníženě klaníme.
0/0
11.9.2002 17:21

Jiří Lukáč

Jak jinak ,než dle učení ODS
Všude kde ODS vládne na radnicích ODS , by důkladné nezávislé neovlivněné kontroly zjístili ve většině případů totéž. Málokdy ale pro své manželky.Spíše pro hladovou hombu za majetkem.
0/0
11.9.2002 7:54

Venca

Re: Jak jinak ,než dle učení ODS
Lukáči, ty nejsi z Plzně, jinak bys věděl, že sice v radě sedí ODS&ČSSD, ale šéfem kontrolního výboru je lidovec, a že lidovci jsou vůči současnému vedení města v tvrdé oposici. Takže je to nezávislá kontrola, a pěkně tvrdá.
 Vždyť i tento případ ohlásil tisku lidovec Náhlík, šéf kontrolního výboru. A v bibli je psáno cosi o třísce a břevnu v oku...
0/0
12.9.2002 12:47

Krut'as

Me se tak libi ty nazvy clanku!!!
To jako ten radni jako soulozil ten jako urad, misto jako svy stary, nebo jak to jako bylo, co co co? Upresnete prosim! 
0/0
11.9.2002 3:39

Zdenek

Re: Me se tak libi ty nazvy clanku!!!
Člověče Tvé IQ asi nebude moc vysoké. Když tomu nerozumíž tak prostě čti a reaguj na články které je dostupné Tvému chápání.
0/0
11.9.2002 6:10

Krut'as

Re: Re: Me se tak libi ty nazvy clanku!!!
Bud ujisten, ze na me IQ mas jeste hodne daleko, zrovna tak jako tady ten druhy imbecil. Je vubec mozne reagovat po tech letech na ty vase podtrhy jinak nez se jim smat. Cely svet uz to davno dela, teda krom Zimbabwe A tenhle posledni si strc zezadu mezy nohy tim palcem napred
0/0
11.9.2002 12:22

Jan

Re: Re: Re: Me se tak libi ty nazvy clanku!!!
já myslel Bl'basi, že to s tím svým sexuálně dovádivým palečkem  zkoušíš jen na mě, ale ty jsi na kluky obecně, viď?!
0/0
11.9.2002 16:23

Krut'as

Re: Re: Re: Re: Me se tak libi ty nazvy clanku!!!
Honziku jak jsem te to ucil s tim paleckem a az ho vytahnes z prcinky tak si ho vraz do pusinky. Nedelej ale mnam mnam a nemlaskej On nebude vod kokinek von bude vod h.....k, vis
0/0
12.9.2002 5:23

Jan

Re: Me se tak libi ty nazvy clanku!!!
Dobré jitro emigrante Kruťoune! Nevíš, proč ti ruší příspěvky a proč lidé zpochybňují tvoji inteligenci? Např. já o ní vůbec nepochybuji!
0/0
11.9.2002 7:46

Krut'as

Re: Re: Me se tak libi ty nazvy clanku!!!
Honziku jak jsem te to ucil s tim paleckem a az ho vytahnes z prcinky tak si ho vraz do pusinky. Nedelej ale mnam mnam a nemlaskej On nebude vod kokinek von bude vod h.....k, vis
0/0
12.9.2002 5:21

Gajda granát!

Tady je vidět,
že člověk nemá žádnou volbu. Ať volíte ODS nebo ČSSD, všichni jsou to až na čestné výjimky pěkná pakáž.
0/0
10.9.2002 23:34

Hnidopich

Re: Tady je vidět,
Tak přemýšlím, která je ta čestná výjimka a pořád na žádnou nemohu přijít. Můžete někdo nějakou jmenovat?
0/0
11.9.2002 7:27

Martin

Výjimka??
Třeba primátor Plzně Šneberger (ODS). O povodních i před nimi makal ve prospěch města jak divý a nikdo, včetně politických soupeřů, proti němu nemá křivé slovo.
0/0
11.9.2002 10:27

Jiří Lukáč

Re: Výjimka?? Martine - fy.Agenci chceš městskou zakázku,nebo korýtko ?
Napřed Tě srdečně zdravim."A hrdý budˇžes nezradil" Divím se Ti, že čistej a obhajuješ a brodíš se až po uši v tom hnědým za jiné!Máš to zapotřebí?A sám dobře víš,že primátor musí makat,neboť je za to velmi dobře placen a nechal se do funkce dobrovolně zvolit.Nikdo ho snad nenutil? Nebo to dostal stranickým úkolem od ODS?
0/0
11.9.2002 11:45

Saša

Re: Re: Výjimka?? Martine - fy.Agenci chceš městskou zakázku,nebo korýtko ?
Jirka Šneberger je mimořádně inteligentní a mimořádně pracovitý člověk. Nezbohatl ani ve funkci primátora, ani v předchozí funkci regionálního šéfa FNM (před tím byl ve Škodovce a tam tím tuplem nezbohatl). Jenomže i kdyby se zbláznil, on sám Kubíka odvolat nemůže. Ani z rady, ani ze zastupitelstva. Musí dělat s těmi, které si nevybral - to holt je demográcie. Posici ťulpase Kubíka nemůže ovlivnit ani vnitroódéesácky, protože je ze Slovan, zatímco Kubík z Lochotína, a oni ti ódésáci mají v Plzni několik místních sdružení (čert ví, kolik vlastně). Šneberger za to prostě nemůže a nemůže s tím ani nic udělat. Může jen zakázat, aby radní měli přístup do vnitřní počítačové sítě magistrátu, což by však znamenalo jejich odříznutí od informací a mnohem vyšší náklady na poštovné.
0/0
11.9.2002 14:33

Alespoň nezapírá
Alespoň nezapírá a nevymýšlí si blbé výmluvy.
0/0
10.9.2002 23:32

josef.heller@quick.cz

Vrchol ledovce
A co se pak děje ve skutečnosti, kdy jsou navíc radní schováni za kolektivní rozhodování, tedy bez trestní odpovědnosti?
Josef Heller
0/0
10.9.2002 22:25

Jiří Lukáč

Re: Vrchol ledovce, máte pravdu! Většina ekonomických zločinů je pro kolektivní zodpovědnost rady odložena.
A proto si někteří radní a starostové za ODS dovolí schováni za kolektivní tolik lumpáren proti majetkům měst a obcí.Hlavně když to v konečné fázi sype jim.Proto byl tak nekvalitní zákon úmyslně v parlamentu schválen kde v té době měla ODS většinu.A proto musí vžy vyšetřovatel policie prokazovat pachatelům úmysl! A pan radní nemusí mít obavy že to poškodí ODS. Voliči oDS jsou stejného ražení jako je on a tak jim to zásadně nevadí! Naopak bude v jejich očí šikovný a pracovitý,který umí využívat vše co má k dispozici.
0/0
11.9.2002 8:25

Anděl

Re: Re: Vrchol ledovce, máte pravdu! Většina ekonomických zločinů je pro kolektivní zodpovědnost rady odložena.
Jsem volic ODS a nestydim se za to. To jeste neznamena, ze pocinani pana radniho schvalujii. Nicmene nechtel bych se tady poustet do diskusi na tema volici CSSD. Protoze to co predvadi nase vladnouci strana je ta nejvetsi zlodejina vsech dob.
0/0
11.9.2002 8:43

Jiří Lukáč

Re: Re: Re: Vrchol ledovce, máte pravdu! Co se týká ČSSD koaličního partnera ODS na radnicích.je pro kolektivní zodpovědnost rady odložena.
Už víc jak 12 let jsou ve větších městech na radnicích koalice.Z toho většinou a už tradičně koalice ODS-ČSSD.Zřejmě mají mnoho společného? Z těchto velmi dobrých zkušeností se zrodila Opoziční smlouva mezi ODS a ČSSD.Tak přemýšlej voliči ODS?
0/0
11.9.2002 9:08

Najdete na iDNES.cz