Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Zase Marvanová

Hana Marvanová zase zlobí. Nechce zvedat daně, když ve volebním programu slíbila opak. Vláda chce zvedat daně a přesvědčuje Marvanovou: Povodeň neměl ve volebním programu nikdo, kupodivu ani komunisté.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

sedláček - sk

pohľad od susedov
Pani Marvanová ukázala svoj charakter už v nedávnej relácii NAOSTRO. Asi jediná netúži po moci za každú cenu. Ostatní páni z US robia to, čo uplynulé štyri roky tak vehementne kritizovali u ODS. Pomáhajú vládnuť socialistom za cenu dobrých korýt.
 
0/0
14.9.2002 23:49

BOB

Re: pohľad od susedov
Ten pohled na "vše" není tak jednoduchý . Situace je s předcházejícími čtyřmi roky nesrovnatelná ! ODS za cenu dobrých koryt nechala bez problémů vládnout ČSSD . Dneska se ČSSD bude muset obrátit na silné komunisty ( díky právě ODS ) a ti za to budou něco chtít !!! Tu už nejde jenom o koryta !!! O koryta mají "zájem" všichni , bez ohledu politické příslušnosti . Marvanová by přece jenom měla zvážit , zda její osobní postoj by měl být korigován nebezpečím spoluvlády ČSSD a KSČM . V tomto okamžiku je to priorita !!!
0/0
15.9.2002 11:51

Zdeněk K.

Paní Marvanová je velmi rozumná žena
Toto jsou důsledky nezájmu občanů této republiky o volby.Soubor politických turistů okolo paní Marvanové nevěstí nic dobrého.Ale ona měla kuráž stát si za svými názory i když bude černou ovcí čtyř(nebo jaké)koalice.Již mí předci říkali,že komplot socanů s flanďáky je pohromou pro Čechy.Teď lze z jistotou tvrdit,že i společenství okolo paní Marvanové je pohromou ve spojení ze socany.Vždyť ,kdyby vrátil státu pan Pilip to,co  stát za něj zaplatil při jeho výletu na Kubu ,bylo by hned na úhradu nějakých škod.Mohl by i uhradit ty škody,které napáchal jako ministr školství(zase by byla nějaká miliarda k dobru).Ptám se kde je odpovědnost pana Pilipa a dalších pánů v parlamentu za přehmaty a škody,které musíme zaplatit my,daňoví poplatníci.Proč jsou tito lidé na kandidátkách stran!Oni nemají snad žádnou čest!  
  
0/0
13.9.2002 22:57

Pepa

Marvanová ? Vážit si jí? Pokud s něčím nesouhlasím, odstupuji, pak bych od férového člověka očwkával, ne že jen složí funkce apriori bezpeněžní, ale i ty peněžní. Toto neudělala, tím pádem, spadla na úroveň prospěchářů a penízkářů. O nic jiného jí nejde. Kdyby ano, odešla i z teplých místeček za tintili vantili. Můžete kdokoliv co chcete namítat, ale toto je fakt.
0/0
10.9.2002 8:38

ccc

Marvanová je prodejná kráva
0/0
10.9.2002 7:55

frisa

Re: Marvanová je prodejná kráva
zato ty asi budes vzorem vsech ctnosti. P. Marvanová jako jedina za hodne dlouhou dobu dokaze stat za svymi nazory a hajit zasady, pro ktere obdrzela poslanecky mandat i za cenu absolutniho a nespravedliveho opovrzeni vetsiny nazorove nestalych politickych poutniku.Proc nekomu vycitate, ze se drzi sveho svedomi?Nemelo by to nahodou byt obracene?A to s tim Haiderem, to myslite asi p. Spidlu, akorat ze z jeho strany je to v prevleku za gentlemana. ten tenhle stat privede na pokraj zkazy, to vam garantuju.
 
autor je pouhy volic...
0/0
16.9.2002 18:10

Henry

morálka v politice
Politici a tak i vláda se nedá obvinit ze skrupulí a z přílišné úzkostlivosti v zachovávání zásad pravidvosti. Je velmi dobré, že je aspoň několik takových jedinců, jako paní Marvanová. Bohužel, kdo má čest vě těle většinou odchází a právě oni jedinci zcela bez skrupulí zůstávají. Příčným průřezem všemi stranami.
0/0
9.9.2002 22:35

Ivo

Pozor na některé projevy zásadovosti
Hany Marvanové jsem si vždy vážil a dosud k ní chovám jistý respekt. Pozor ale, aby nebyla stejně zásadová jako Haider! US-DEU dostala spoustu hlasů pro svůj minulý přístup k takovým problémům jako byly snahy o účelové měnění ústavy, či tlaky na Českou televizi. Zúžení profilu na "odlehčeme multimilionářům a lustrační zákon navždy" US-DEU kýžený vzestup nepřinese.
0/0
9.9.2002 21:36

Lidožrout

Re: Pozor na některé projevy zásadovosti
Pozoruji, že degenerace tohoto národa už pokročila tak daleko, že podezřelý není bezcharakterní křivák, ale naopak ten, kdo zásadový je. Milý Ivo je pozitivně nadšen zdaněním "multimilionářů" (pouze milionářů milý Ivo, a to ne těch kteří je mají uložené, a třeba nakradené, ale pouze těch, jejichž roční příjem tuto částku dosáhne, je poctivě přiznána a zdaněna. Tedy v drtivém případě vysoce kvalifikovaných zaměstnanců, nikoliv podnikatelů.
0/0
3.10.2002 10:09

Lidožrout

Re: Re: Pozor na některé projevy zásadovosti
Pozoruji, že degenerace tohoto národa už pokročila tak daleko, že podezřelý není bezcharakterní křivák, ale naopak ten, kdo zásadový je. Milý Ivo je pozitivně nadšen zdaněním "multimilionářů" (pouze milionářů milý Ivo, a to ne těch, kteří je mají uložené, a třeba nakradené, ale pouze těch, jejichž roční příjem tuto částku dosáhne, je poctivě přiznána a zdaněna. Tedy v drtivém případě vysoce kvalifikovaných zaměstnanců, nikoliv podnikatelů). Tato daň je to nejmenší a výnos z ní bude směšný. Byla vymyšlena jen proto, aby se  neschopní závistivci Tvého typu nadchli, aby se o ní hodně mluvilo a zamaskovalo se to, co bude mít daleko větší dopad DPH-zdražení prakticky všeho, pohonné hmoty - zdražení prakticky všeho. Sociální demokracie pouze zdánlivě paradoxně velice "sociálně" ušetří na nemocných (nezvýšit dnes už směšnou "nemocenskou") na důchodcích (opět bude platit, že za přídavek na mohou v době lacinnějšího tarifu volat do Strakovy koleje, že ještě žijí), atd. Ale, všeobecně panuje nadšení počínáním jednoho polovičního šílence. Otevřeně prohlašuji, že patřím do oné skupiny zaměstnanců, jejichž příjem je odsuzuje k milionářské dani. Jak je libo, přežiju snadno tuto daň i ostatní důsledky počínání miláčka národa, soudruha Špidly. Nevím ovšem, jak ponesou důsledky "povodňových" daní lidé s průměrným, nebo dokonce podprůměrným příjmem.  Ostatně, je mi to jedno. Já jsem bolševiky všech odstínů nevolil.
0/0
3.10.2002 10:24

Najdete na iDNES.cz