Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Srba a noví páni

Od tajných služeb jsme se nikdy ničeho dobrého, natož užitečného, nedočkali. Ani za starých pořádků, ani za posledních dvanáct let. Nanejvýš trapností a nechutných tahanic, přinejhorším pak nutkavého pocitu, že tajné služby k ničemu jinému nejsou než k rabování státního rozpočtu a že užitek přinášejí jen sobě. Zvláštní pravidlo: čím horší mají tajné služby pověst, tím jich máme víc.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

posledni emigrant

Prispevek obsahuje nepripustne, ale bohuzel pravdive,vyrazy
tak nam pan vasnosta redaktor pise o tom, ze vse je zkorumpovano, protoze za vsim je Srba.
Mily ctenari, podivejte se na ty kratke vety, co pouziva Steigerwald, na konci prispevku...
Neni to staccatto jeho hubeneho zurnalistickeho psa, za nejz zaprahl svou dokonalou zurnalistickou karu, karavan?Mate pekny vozik, mistre, skoda ze sam od sebe nejezdi.Ze na potah potrebujete cenzorskeho hubeneho psa, kteremu chrasti kosti tak, jako Vasemu ohromnemu zaveru.
Mate pravdu, cim chudsi ceska zurnalistika, tim vice prispevku od Vas.
Cenzorum a Steigerwaldum jejich stesti!
Mladou frontu!!!
Vymazat , Steigerwalde!!!
Nevedel jsem, ze mate dva joby v redakci...
no nekde k penezum prijit musite, vidte..
P.E.
0/0
12.9.2002 14:52

muchomurka

Srba neni vrah
Ze zverejnenych informaci je patrno, ze Srba neni vrahem. Nicmene,  za toto obvineni sedi.  Jak tomu mam rozumet?  Jestli je toto pravni stat, tak se radsi odstehuji.....
0/0
10.9.2002 22:18

Jan Hovorka Lohniského 901 Praha5

Nedůstojní zástupci generála Šejny.
Šel bych ještě dál. Někdo se snaží dělat ze mne vola. Křečovitá snaha establishmentu udržet kauzu Srba v kriminální rovině byla od samého počátku do očí bijící. Nikoho z Vás páni investigativní žurnalisté, nenapadlo položit otázku, která s výjimkou retardovaných napadla snad každého. Co, proboha, dělal vojenský rozvědčík na našem vlastním ministerstvu zahraničí? Proti komu a hlavně pro koho tam rozvídal? Činnost vojenského rozvědčíka (nikoliv kontrarozvědčíka, jehož činnost tamtéž by byla do určité míry pochopitelná) si představuji poněkud jinak. Osobní zlodějny, ba ani připravovaná vražda se mi samy o sobě nezdají být důvodem pro vyhazov šéfovi rozvědky. Musí to být kazachstánští žurnalisté, kteří odhalí, že tady něco neklape. Následně ale praskne, že řídící orgán vojenské rozvědky řídící soudruha Srbu sedí na našem vyslanectví v Kazachstánu. Obráceně bych to ještě pochopil. Takto se nabízí otázka, kdo řídil tento řídící orgán. Nebyl tento řídící orgán pana Srby umístěn do Kazachstánu proto, aby instrukce od nadřízených mohl přijímat přímo bez trapné konspirace, která by byla nutná v Praze? Pak by bylo jasné, kde dotyčný super-řídící orgán sedí. Ostatně není to patrně jediný případ tohoto druhu. Co takhle náš velvyslanec v Moskvě , soudruh ašta?. Nebyl to snad on, který bojoval v lustračních komisích za soudružku uzkovou (ve svzacích St "Pavla)? A to vše za ministrování soudruha ministra, jehož minulost je krajně podezřelá (videozáznam není důkazem pro naše slavné soudy, leč pro mne ano) a po němž se na ministerstvu nacházejí záhadné tresory plné ještě záhadnějších peněz. Tohle je důvod pro okamžitou abdikaci celé vlády. U nás to nikomu to nevadí.
Ve své knížce Sametová špína tvrdí John ok, že se staneme expoziturou Ruska v NATO. Asi budu pečlivěji poslouchat, co lidé jako John ok a Petr Cibulka říkají. Pro mne je situace jasná. Vojenská rozvědka, díky naší sametové toleranci vesele pracuje pro bývalý Sovětský svaz, či jeho pohrobky. Všechny ostatní aktivity soudruha Srby byly pouze jeho soukromou přidruženou výrobou, protože se domníval, že je díky práci pro rozvědku naprosto beztrestný. Odtud také logicky vyplývá zoufalá snaha soudruhů sociálních demokratů vyvolat dojem, že se jedná výhradně o kriminální případ. Připadám si hůř, než v dobách semínkového generála Šejny. Ten byl rovněž obviňován výhradně z krádeže několika pytlů jetelového semene. Rozdíl je v tom, že generál Šejna rozvídal pro správnou stranu.
A tohle jsme si zcela demokraticky a svobodně navolili. Nikdy neplatilo víc než dnes, že každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží. Politik, který by voličům řekl: "Neptejte se co pro vás může vaše zem udělat, ale ptejte se co můžete udělat pro svou zemi", by si mohl okamžitě sbalit své politické nádobíčko a slíbit nám někdo jen krev, pot a slzy, s řevem přeběhneme k nepříteli, což jsme ostatně v minulém století dvakrát, ve své absolutní většině udělali. Ne, český volič chce slyšet, že dostane buřta bez práce. Přitom netřeba dotyčného buřta dotyčnému voliči ukazovat, natož mu ho dávat. Politik, který tohle pochopí, vyhrává.
Už se zase stydím za to, že jsem Čech a místopřísežně prohlašuji, že moje děti neudělají chybu, kterou udělal jejich dědeček v roce 1948 a jejich otec v roce 1968 a při první příležitosti tuto zem opustí. Toto není jejich vlast. To je pouze země, ve které měly tu smůlu se narodit.
Jan Hovorka Praha
0/0
10.9.2002 12:43

Brunhilda

Jimmi, třeba takto?
použiju pro své tvrzení odkaz na http://www.blisty.cz/txt.php?id=11512&iid=1125 hezký zbytek dne.
0/0
9.9.2002 16:26

Brunhilda

Kojzar = Steigerwald
Je mi líto.
0/0
9.9.2002 10:20

Jimmi

Re: ?????
To je mi taky líto, ale vůbec tomuto příspěvku nerozumím. Vysvětli, prosím, Brunhildo..!
0/0
9.9.2002 11:13

Tono

Re: Re: ?????
Vysvetleni je jednoduche; cesti spioni (a vubec tak nejak vsichni) potrebuji situaci z pocatku ctyricatych let minuleho stoleti. Spolehlive utvary rychleho nasazeni  (rikali si Gestapo) dokazali v cesku udrzet poradek docela dobre. Od prichodu bolseviku v roce 1945 tam byl jiz jen bordel.
0/0
9.9.2002 19:21

Najdete na iDNES.cz