Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Kavan: lež stíhá lež

Jan Kavan je skutečně dokonalost sama. Ale jenom ve lhaní a mlžení. Jan Kavan se kvůli tomu stal nejenom nepříjemnou přítěží vládnoucí sociální demokracie, ale vzhledem ke svému prestižnímu místu v OSN i celé republiky. Je ostuda, že člověk, který i v posledních dnech prokazatelně lhal, zahájí příští týden jako jeho předseda zasedání Valného shromáždění Organizace spojených národů v New Yorku.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

ajom

Je čemu se divit?
 Vážení přátelé,kdo z vás je nevinen nechť hodí kamenem. Podle Vašich srdceryvných příspěvků si připadám jako v ráji.
 
0/0
7.9.2002 19:34

ebo

Neprůhlednost..
Celé je to neprůhledné. Prachy sem, prachy tam..Proto bych to celé (s celou vládou) nejraději spláchl do záchodu..(škoda, že to neudělala ta povodeň..)
0/0
6.9.2002 15:06

ebo

Neprůhlednost..
Cely je to neprůhledný. Prachy sem, prachy tam..Proto bych to celé (s celou vládou) nejraději spláchl do záchodu..(škoda, že to neudělala ta povodeň..)
0/0
6.9.2002 15:06

blabol

To je v Cechach ale lidi.kteri uveri kazdemu blabolu.Cim mene o tom sami vedi,tim vice tomu uveri. Nedivim se, ze je tolik podvedenych kampelickaru
0/0
6.9.2002 14:13

Jan Hovorka Lohniského 901 Praha5

Šejna by se divil
Někdo se snaží dělat ze mne vola. Křečovitá snaha establishmentu udržet kauzu Srba v kriminální rovině byla od samého počátku do očí bijící. Nikoho z Vás páni investigativní žurnalisté nenapadlo položit otázku, která s výjimkou retardovaných napadla snad každého. Co, proboha, dělal vojenský rozvědčík na našem vlastním ministerstvu zahraničí? Proti komu a hlavně pro koho tam rozvídal? Činnost vojenského rozvědčíka (nikoliv kontrarozvědčíka, jehož činnost tamtéž by byla do určité míry pochopitelná) si představuji poněkud jinak. Osobní zlodějny, ba ani připravovaná vražda se mi samy o sobě nezdají být důvodem pro vyhazov šéfovi rozvědky. Musí to být kazachstánští žurnalisté, kteří odhalí, že tady něco neklape. Následně ale praskne, že řídící orgán vojenské rozvědky řídící soudruha Srbu sedí na našem vyslanectví v Kazachstánu. Obráceně bych to ještě pochopil. Takto se nabízí otázka, kdo řídil tento řídící orgán. A to vše za ministrování soudruha ministra jehož minulost je krajně podezřelá (videozáznam není důkazem pro naše slavné soudy, leč pro mne ano) a po němž se na ministerstvu nacházejí záhadné tresory plné ještě záhadnějších peněz. Tohle je důvod pro okamžitou abdikaci celé vlády. U nás to nikomu to nevadí.
Ve své knížce Sametová špína tvrdí John ok, že se staneme expoziturou Ruska v NATO. Asi budu pečlivěji poslouchat, co lidé jako John ok a Petr Cibulka říkají. Pro mne je situace jasná. Vojenská rozvědka, díky naší sametové toleranci vesele pracuje pro bývalý Sovětský svaz, či jeho pohrobky. Všechny ostatní aktivity soudruha Srby byly pouze jeho soukromou přidruženou výrobou, protože se domníval, že je díky práci pro rozvědku naprosto beztrestný. Odtud také logicky vyplývá zoufalá snaha soudruhů sociálních demokratů vyvolat dojem, že se jedná výhradně o kriminální případ. Připadám si hůř, než v dobách semínkového generála Šejny. Ten byl rovněž obviňován výhradně z krádeže několika pytlů jetelového semene. Rozdíl je v tom, že generál Šejna rozvídal pro správnou stranu.
A tohle jsme si zcela demokraticky a svobodně navolili. Nikdy neplatilo víc než dnes, že každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží. Politik, který by voličům řekl: "Neptejte se co pro vás může vaše zem udělat, ale ptejte se co můžete udělat pro svou zemi", by si mohl okamžitě sbalit své politické nádobíčko a slíbit nám někdo jen krev, pot a slzy, s řevem přeběhneme k nepříteli, což jsme ostatně v minulém století dvakrát, ve své absolutní většině udělali. Ne, český volič chce slyšet, že dostane buřta bez práce. Přitom netřeba dotyčného buřta dotyčnému voliči ukazovat, natož mu ho dávat. Politik, který tohle pochopí, vyhrává.
Už se zase stydím za to, že jsem Čech a místopřísežně prohlašuji, že moje děti neudělají chybu, kterou udělal jejich dědeček v roce 1948 a jejich otec v roce 1968 a při první příležitosti tuto zem opustí. Toto není jejich vlast. To je pouze země, ve které měly tu smůlu se narodit.
Jan Hovorka Praha
0/0
6.9.2002 11:38

Janoušek

Neuvěřitelná blamáž pro ČR je, že nás representuje
člověk s takovými vlastnostmi, kterými oplývá pan Kavan a jeho nejbližší spolupracovníci. To je blamáž.
0/0
6.9.2002 10:42

jarek

Ja, ja
Her Buchrt, ich líbe íre kšíre. Doufám, že až někdo z tvých podřízených nebo kolegů spáchá třeba vraždu, což je docela dobře možné, vzhledm k tomu v jakém zlolajném prostředí se pohybuješ, odstoupíš, vzhledem ke své vysoké morálce, ze všech politických i nepolitických funkcí, stáhneš se do ústraní nebo ještě lépe spácháš sebevražu, jak ti to velí tvá odpovědnost k veřejnosti. Díky.
0/0
5.9.2002 16:51

posledni emigrant

Warner Brothers
Hollywood na strankach tohoto chatu.
Strelba z pistoli na Buchertovu vzdalenost.Ja rikam, Kavan pan na to narok ma, nechte jej mluvit, dejte mu sanci se branit.Zadnej lynch.Normalni vysetrovani zavest a pak soudit.
I kdyz sam vim a vari se to ve mne:Kavan je starym znamym pana Klause. Videl jsem je dohromady, kdyz v Zitne ulici, v jedne z peti restauraci, ktere tam jsou, popijeli rum a byli spolecne vice nez dve minuty na tichych mistech.
Ale to je fuk. Dulezita je svoboda slova, svoboda osobnosti.
P.E.
0/0
5.9.2002 15:04

Jan Hovorka Lohniského 901 Praha5

Re: Warner Brothers
Jedincům nesvéprávným a slaboduchým by měl být zakázán přísup k Internetu
0/0
6.9.2002 11:36

Warner

Kavan je kurva
Chce to dlouho cepel nebo velkou razi.
0/0
5.9.2002 13:54

kfe

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
5.9.2002 12:59

Beata

Nepochopí
Cheos: To je fakt, kdo má moc a peníze, nepochopí, nebo nechce chápat. O peníze, i o tu moc ale může přijít. Jediné co mu pak zůstane bude jeho hroší kůže a svědomí. A já bych s jeho svědomím žít nechtěla.
0/0
5.9.2002 12:02

Roger

Měl by odstoupit
Konečně už by český politik mohl projevit trochu charakteru a po evidentním selhání odstoupit. Blamáž to bude, ale bude to fér.
0/0
5.9.2002 12:01

občan

Tento národ ale má reprezantaci !!
0/0
5.9.2002 10:29

Honza

Kavan Kato
je typickým sociálním demokratem. Na jeho chování není nic divného ani překvapujícího.
Tento způsob myšlení a jednání k sociálním demokratům patří jak díra k ponožce.
0/0
5.9.2002 8:27

cheos

Kavan
Nepochopí. Kdo má peníze a moc, nic chápat nemusí. Může se jen tiše smát.
0/0
5.9.2002 7:48

Tono

nepochopi
>>Ale pochopí to někdy on sám?
Pochopili to snad bolsevici za 40 let pustoseni?? Odstranil je (tedy temer odstranil, jen nektere) az samet. Soudruh Kavan zustal.
0/0
5.9.2002 2:58

Najdete na iDNES.cz