Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Policie chystá klíčový výslech kauzy Srba

Jeden z klíčových bodů celého vyšetřování přichází dnes na řadu v kauze přípravy nájemné vraždy novinářky Sabiny Slonkové. Vyslechnuta bude totiž znovu podnikatelka Eva Tomšovicová. Její dosavadní svědectví je jedním z hlavních důkazů policie proti bývalému generálnímu sekretáři ministerstva zahraničí Karlu Srbovi, kterého policie obvinila, že byl hlavou celého vražedného spiknutí.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

Radek

Kdo vyčíslí a spočítá.........
............. kolik peněz pan Srba zdefraudoval,ukradl a rozfofroval.O kolik předražil státní zakázky.A kolik to státní kasu stálo.A kdo to zaplatí?Jako člen vládnoucí parlamentní strany,tedy ČSSD,a touto stranou a jejími členy na svůj post dosazený by se k tomuto dluhu měli čelem postavit socani.Protože,pokud se takto hospodaří i v dalších resortech není divu že státní deficit je tak ohromný.A podle odhadu deficitu,který socani zveřejnili na tento rok,mají ve státních funkcích takových Srbů ještě hromadu.
0/0
29.8.2002 19:01

občab

Tragické je, že Srba, člen ČSSD, se na MZV choval hůř než komunisté před rokem 1989....
0/0
29.8.2002 11:13

Míra

Omluva panu Srbovi
Myslím, že bychom se měli všichni panu Srbovi omluvit . Za to , že někteří novináři dělají dobře svoji práci, za to, že chceme spravedlnost, za to, že někdo beztrestně nakrade miliony. Takovíto pánové jako je pan S , kteří ve službách státu okradou nás všechny by měli být souzeni za velezradu.
0/0
29.8.2002 11:00

freespeech

Takže zase jenom bublina..
..zdá se, že neexistují žádné důkazy a vše bylo jen účelově připraveno,ptám se CUI BONO.....každý si jistě sám domyslí
0/0
29.8.2002 10:15

Boris

Někdy je třeba se poučit od svých nepřátel.
Když roku 1948 převzali komunisté moc, zlikvidovali na všech úrovních hospodářského a společenského života všechny, kteří byli jakýmkoliv způsobem spjati s minulým režimem a kteří by mohli nějakým způsobem škodit novému systému. Přineslo to z počátku určité problémy, ale neuplynulo ani pár let a měli situaci plně pod kontrolou. Když po roce 1989 žádala ČSSD zrušení KSČ, byli to lidé z ODS, kteří tento krok nepodpořili. Chránili tak své lidi ve vlastní straně, protože další kroky podobné krokům po roce 1948 by jistě následovaly. Tento fakt zapřičinil, že nový demokratický systém, který se zrodil v roce 1989 již 13 let plýtvá silami v neustálém boji s kreaturami spjatými se starým režimem, které měli zmizet v propadlišti dějin. Kdybychom byli důslední, neznali bychom ani pana Srbu ani pana Kříženeckého.
0/0
29.8.2002 9:51

občan

Re: .. bravo !.
0/0
29.8.2002 11:17

outcast

Je to tak
a dokud bude nejhorší povl elitou státu (nejspíš navěky), nebude jinak.
0/0
29.8.2002 12:54

Josef Aus...

Re: Někdy je třeba se poučit od svých nepřátel.
Vazeny Pane gratuluji Vam vas clanek by nejenom meli zverejnit,ale do dusledku splnit.Jeste jednou Vam dekuji,za slova ktera uz davno mela byt zkutecnosti Dik Josef
0/0
29.8.2002 16:57

Jirka

Tomčovicová je blázen, ale na psychiatrii je zavřený Srba????
Ha, ha, ha... To je blázinec... Ať žije doktor Chocholoušek!!! Soudruhu Kříženecký, držej ještě jedno místo pro vás...
0/0
29.8.2002 8:58

Dr. Chocholoušek

Turkmenbaši Ti v hlavě straší?
Srba má svých 30 milonů,
kdo má víc, kdo má víc?
Že jsem blázen, to jsem blázen,
nevím nic, nevím nic.
A k tomu ještě ten Jiří co blbcem evidentním ,
zdá se být, zdá se být!
Neměl by už chudák,
tolik pít, tolik pít!
0/0
29.8.2002 9:11

Milan

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
29.8.2002 8:48

of

Srba,ten jeden.
Srba moc dobře ví co činí.Udělají z něj blázna a pojedeme dál.Jako osoba nesvéprávní bude za vodou.Věřím ale tomu,že kontrarozvědka vůči tomu dobytkovi svůj ůkol splní.
0/0
29.8.2002 8:06

Pavel Kořán

Soudruh prokurátor Kříženecký a Srba, aneb vrána k vráně ...
Soudruh prokurátor Kříženecký se kdysi postaral o nemilosrdný trest pro jistého pana Ganse (Ganze?) z Č.Budějovic. Tento človíček s brýlemi o cca. 10ti dioptriemi a plnovousem, ošklivý jak noc, s homosexuálními sklony, měl obrovskou sbírku zahraničních rockových a jiných desek. Dá se říci, že využíval zájmu o tuto hudbu a seznamoval se tak s mladými muži (alespoň tolik praví story z ulice). Také se tak dostal k nějakému tomu vojáčkovi základní služby. Tehdejší totalitní moci byl nepříjemný ne jako homosexuál, ale jako ten, který šíří západní ideologii. Nenapadlo je tedy nic lepšího, než jej obžalovat ze ŠPIONÁŽE, hodili mu na triko to, že prý z oněch vojclů vyzvídal vojenská tajemství a předával je jestřábům z Pentagonu a vlkům ze CIA. No a kdo toho človíčka nakonec zničil a dokázal jej odsoudit do vězení? Soudruh prokurátor Kříženecký! Neručím za přesnost, je to už moc dávno (70-75 ?), ale obsah sedí. NOVINÁŘI, DĚLEJTE SVOU PRÁCI A HRABEJTE SE V MINULOSTI TĚCHTO LIDÍ A NE V TOM, KDO SE S KÝM LÍBÁ U VCHODU DO PANELÁKU!!! Ten gauner jistě dokáže Srbu ze všeho vysekat, za to ručím! P.S. Bylo by zajímavé se podívat i na mladého pána - Křízeneckého juniora. Jsem si jistý, že by jeho koníček zajímal např. pana Komorouse z protidrogového.
0/0
29.8.2002 7:39

Najdete na iDNES.cz