Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Stát zaplaveným odpustí clo

Stát poskytuje první pomoc lidem, které vyplavila velká voda. Rozhodl se půjčit jim na obnovu bydlení. Pomůže navíc i obcím, aby mohly například opravit poničené silnice. Těm, kdo budou chtít zaplaveným oblastem pomoci věcmi dovezenými ze zahraničí, navíc promine clo.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

SETI

kdo to je "prskavec"?
Zajímá vás, kdo to je "prskavec"? Možná váš kolega nebo vaše kolegyně, ale v přírodě je to někdo úplně jiný, jak nám prozradil ing. František Urban, ekolog z Národního parku Šumava:
"Prskavec není sameček od vánoční prskavky. Není to dokonce ani rozlobený člověk, který nevolí prská nad něčím, co se mu nelíbí. Prskavec je dravý brouk příbuzný střevlíkům. Přestože je dravý, má své nepřátele a proti těm se brání velice zajímavým způsobem. Dokáže totiž ze zadečku vystřelovat kapičky ostře páchnoucí a štiplavé tekutiny a to vystřelování je dokonce slyšitelné a viditelné - nad zadečkem brouka se objeví maličký obláček páry. Tekutina velmi ostře čpí a většina útočníků zaváhá a prskavec má tedy příležitost utéct. Je to velice účinná obrana. Mnoho zvířat se sice také brání tím, že vylučuje nějaké páchnoucí látky, zvláště mezi hmyzem je tento způsob obrany velice rozšířený, ale žádný z nich nepoužívá tyto látky tak nápadně jako právě brouci prskavci. Zajímavé je, že prskavci mají zadeček velice pohyblivý a tím konečkem mohou přesně namířit na cíl. Takže prskavec třeba střelí ptáku, který ho chce chytit, nálož přímo do oka. Pták na chviličku skoro oslepne, protože ho látka v oku štípe. A než se pták probere, má prskavec dost času na útěk. Pro prskavce je tento způsob obrany velmi důležitý. Zvláště proto, že neumějí létat jako většina střevlíkovitých. Prskavci se pohybují pouze po zemi, běhají a jsou tak snáze dostižitelní svými nepřáteli. Obyčejní střevlíci se také brání vylučováním podobných páchnoucích látek, ale neumějí mířit a zastrašují útočníky spíš jenom pachem. Kdežto u prskavce se jedná o přímou obranu střelbou."
Prskavec je zařazen mezi ohrožené druhy. Podle zpráv z dílu Bart v roli matky deváté série seriálu Simpsonovi je prskavec v Americe na vymření.
0/0
20.8.2002 22:34

AlfaDomy

Rodinné Domy na klíč
Rodinné Domy na klíč Vážení spoluobčané, Dovolujeme si Vám v této těžké době nabídnout pomoc ve formě nabídky na řešení Vašeho bydlení. Připravili jsme pro Vás komplexní nabídku, která vychází ze současné složité situace na území zasažených povodněmi. Vám Všem, kteří přišli o střechu nad hlavou bychom rádi vyšli vstříc s rychlým vyřešením tohoto problému s poškozeným domem. Společnost ALFA DOMY nabízí k dispozici několik kvalitních montovaných domků v dispozičním členění v ceně cca 1,5 mil. Kč, které jsou k odebrání po domluvě v termínu, který lze domluvit na tel. č. 0777 976 005, 0603 246 622. Jakékoliv nejasnosti Vám rádi zodpovíme na výše uvedených tel. č. S pozdravem Ing. Jiří Hanuš Jiří Hubka Libor Kunc
0/0
20.8.2002 18:23

Brouk Prskavec

Čím dál, tím lépe, pane Zástupče
Těší mě, pane Zástupče, že jste si dal tu práci a vyhledal několik mých příspěvků. Když už mě ale bez mého souhlasu citujete, bylo by rozhodně na místě, abyste také citoval příspěvky, na které jsem reagoval. Je-li něco vytrženo ze souvislostí, nemusí pak být jasné, o co se jedná a proč to tak bylo napsáno. Ale o to vám ostatně jde, nemýlím-li se.
  K vaší „odborné expertize“ mohu jen dodat, že se vaše znalosti omezují na produkt vaší spořitelny. Měl byste vědět, že kromě ní zde existuje ještě pět dalších. Liška opravdu nemá monopol na stavební spoření, i kdyby si to stokrát přála.   Znovu mi vyhrožujete. Tentokrát dokonce tím, že se postaráte o to, že budu bez práce ve všech bankovních ústavech a pojišťovnách. Pane, kdybych věděl, kdo jste, podám na vás žalobu. Moc hezká vizitka představitele největší stavební spořitelny v ČR. Chováte se jako mafián.   Chápu, že jsem vám poněkud šlápl na kuří oko, když jsem poukázal (a nebyl jsem první ani jediný) na to, jak zástupce vaší spořitelny zneužívá tyto stránky k reklamě na své soukromé obchodní aktivity a nestydí se to vydávat za nezištnou pomoc. Svou hysterickou reakcí ovšem tuto skutečnost nezakryjete. A můžete se ze mě snažit dělat co chcete.   Nějak se nemohu zbavit dojmu, že finančník, zástupce a SETI je jedna a táž osoba. Ale to se jistě mýlím, že?
0/0
20.8.2002 10:53

SETI

Re: Čím dál, tím lépe, pane Zástupče
Bože Bože, to kje ale hovado ten brouk, diskutovat z blbem je k ničemu.
Sejměte ho už někdo ať dá pokoj. Je to kretén a ještě se ke svej blábolům hlásí. Každý normální člověk pozná oco šlo a přoč zde "Zástupce" citoval, určitě nešlo o dotazy na které reagoval brouk ale o jeho jednání a vulgarizmus ke klientům a diskutujícím. Nemá tu co dělat.
Pane Zástupče vyražte to hovado!
0/0
20.8.2002 11:00

Brouk Prskavec

Re: Čím dál, tím lépe, pane Zástupče
Vytýkání nedostatku slušnosti je zvláště pikantní od někoho, jako je SETI. Doporučuji k shlédnutí přehlídku jeho vulgarismů, kterými nás během této diskuze zásobuje. Viz jeho příspěvky o kousek níže.  
0/0
20.8.2002 12:59

Adélka

Re: Re: Čím dál, tím lépe, pane Zástupče
Tak jsem se Prskavče (promiň že tě oslovuji příjmením, ale opravdu se tě štítím) koukala na ty tvoje reakce a samozřejmě i na otázky nebo lépe na příspěvky na které jsi reagoval, a nezbývá než říct, že jsi prase, napadnout sprostě ženu tak to je známka úchyláka, udělal sis opravdu pěknou "vizitku". Pokud se takto chováš u lidí, tak to je pěknej humus, ale to asi ne takovej druh nebo spíše poddruh jako jsi ty se dokáže takto chovat pouze pokud má dojem, že ho nikdo nezná, jinak je posranej strachy. Škoda, že tu nenapsali tvojí adresu, asi bych za tebou zajela a plivla bych ti do ksichtu.
Slušnej člověk se prý podepíše, tak i teda já. Adéla Kolářová
0/0
20.8.2002 16:59

Zástupce

Re: Čím dál, tím lépe, pane Zástupče
Ještě jednou musím reagovat, asi jsem vám šlápl na kuří oko já, ale promiňte, jste mírně dezinformován a dezorientován. Zde nešlo o to na co odpovídáte ale jakým způsobem. Inteligentní člověk to jistě poznal. Nikdo, tím méně já z vás nic nedělá, to jste ze sebe udělal sám a ne jenom zde v tomto fóru. Jste ostudou pro všechny zástupce všech spořitelen. Ohrazujete se, že jste nebyl první ani jediný který se ozval, ale pane všichni se již omluvili což od vás ani nečekám, toho nejste schopen a co ti kteří chválí a děkují panu Rausovi, takové příspěvky raději přejdete mlčení, nebo raději dotyčné napadáte a osočujete je.   Pokud někomu někdo řekne, že ho nechá vyhodit z práce pro neschopnost a poškozování podstaty a myšlenky stavebního spoření, není to vyhrožování, ale konstatování a to, že sem již dal příslušné instrukce tak to si milý pane pište. Pan Funke již jistě hovořil s vedením ostatních spořitelen o vašem propuštění. Končím tuto „diskusi“ je pod mou úroveň se zahazovat a plýtvat můj drahocenný čas s takovým ……. .
0/0
20.8.2002 18:09

Brouk Prskavec

Re: Re: Čím dál, tím lépe, pane Zástupče
Jste demagog a s jako takovým je s vámi rozumný dialog vyloučen. A podepisujte se jak chcete, pane Finančníku, Zástupče, SETI či dokonce Adélo.
0/0
20.8.2002 20:34

Adélka

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
20.8.2002 22:27

SETI

Odhalení
Tak Brouk Prskavec už není tak anonymní z IP byla vytažena adresa a jméno, ale nejsem takový pokrytec abych zde udělal to co Brouk Pytlík (Prskavec), že pane Prskavče, uvedu zde "pouze" jeho E-Mail:
prskavec@centrum.cz 
Je to pouze nějakej chudák kterej si hraje na machra, ale dělá ze sebe pouze neschopného hňupa. Můžete mu psát co chcete, protože tohle fórum bude stejně za pár dní smazáno.
Pane Zástupče, obdivuji Vás a Vaší trpělivost prohledat tento sajt a najít ty hlouposti co sem píše Pytlík, já takovou trpělivost nemám a je mi s toho všeho co jste našel zle až na zvracení. Půjdu raději zalehnout k manželce, to bude příjemnější. Dobrou noc.
0/0
20.8.2002 1:40

Zástupce

Re: Odhalení
Vážený pane "SETI" děkuji za informace, hned ráno prověřím toho brouka a pokud uzavřel alespoň jednu smlouvu tak ho máme v datech a věřte, že je bez práce a to ve všech bankovních ústavech a pojišťovnách. Co se týká vyhledání jeho příspěvků, žádný problém jak jsem již psal v některém z předchozích příspěvků, máme dost výkonný monitoring a těch sprostostí a urážek je daleko více, ale uvádět je všechny je nad rámec tohoto fóra (i když s prominutím jste také ve Svých příspěvcích nebyl příliš slušný, ale v zápalu boje). Také Vám přeji dobrou noc
0/0
20.8.2002 2:01

Zástupce

A zase jedna reakce Brouka
Téma: Kterou spořitelnu si vybrat na úvěr
Re: Zkusenosti (Brouk Prskavec , 24.5.2002 10:57)
Požadavky na klienty nejsou, podle mého názoru, nijak přehnaně přísné. To souhlasím Co konkrétně vám připadá jako „hromada papírování“? Mě naopak zaráží kolik klientů se pokouší o různé podvůdky. Vůbec bych se nedivil, kdyby stavební spořitelny své požadavky zpřísnily. Hypotéční banka toho po vás chce daleko víc a ví proč. O tom, že by ručitel musel být mladý, bohatý a bezdětný nic nevím. Jen se chce, aby v době splacení úvěru ještě byl pokud (podle statistik věku dožití) naživu (nebylo mu více než 68 u mužů a 75 u žen) NEPRAVDIVÁ INFORMACE. Pokud je ženatý a má dítě, musí například u půlmilionového úvěru doložit oba manželé dohromady čistý příjem necelých osmnáct tisíc. NEPŘESNÉ To je tedy opravdu nehoráznost, že? Čím ale jiným prokáže svou schopnost splácet, než příjmy? Svobodnému bezdětnému by stačilo zhruba deset. NEPŘESNÉ Hotový milionář. Vy byste půjčila své peníze člověku, u kterého nejsou základní předpoklady půjčku splatit? Nejspíš ne, tak proč to chcete po bankách? A jestli vaše příjmy jsou „bez papíru“, nezbývá mi, než vám gratulovat. Fakt hodně ušetříte na daních. Kolik milionů takhle narejžujete? Hlavně ale ušetří stát na vás, až budete na nemocenské a hlavně v důchodu. Vy se ale jistě důchodu stejně nedožijete, že? Tak je to v pořádku, ale kdyby náhodou jste se přece jen dožila, tak pak nefňukejte a nechoďte nikam manifestovat.
A opět napadání a ponižování, no to je super práce
ps: Tučné v textu jsou mé poznámky, nereaguji na vše, bylo by to nepřehledné, co věta to perla profesionality.
 
0/0
20.8.2002 1:10

Zástupce

A hle další reakce od Brouka
Tak tomu se teda říká odbourání námitek:
Reakce Brouka na téma "O které spořitelny je největší zájem"
Hle – mladý rozhněvaný muž!
Fakt se na to stavební spoření vykašlete, je to pod vaši úroveň. Nevím, proč by měl člověk jako vy ztrácet čas komplikovaným zhodnocováním drobných, když umí vydělat více jinde. To byste byl blázen. Že vůbec čtete články o takových nesmyslech, jako je stavební spoření, já se vám divím. Je vidět, že to máte v hlavě srovnané a že víte, o čem mluvíte. Fakt je to nehoráznost chtít ověřit podpis na výpovědi smlouvy. Tedy pokud vím, podpis se ověřuje jen ve výjimečných případech. Nejčastěji tehdy, když smlouvu zakládá zákonný zástupce pro svého potomka a ten mezitím dosáhne zletilosti a proto musí výpověď podat již on. Když vám rodiče zakládali spoření, tak jste nejspíš ještě tahal kačera kolem pumpy a tedy spořitelna váš podpis nezná. Jakpak by vám pak mohla na takový podpis vyplatit peníze? Já vím, že vás těch pár drobných nevytrhne, ale jiné lidi možná ano a ti by byli neradi, kdyby komukoli na jakýkoli podpis vyplatila peníze z jejich účtu. Velmi se mýlíte, že se podpis neověřuje při podpisu smlouvy. Vaši totožnost je povinen ověřit podle dokladů prodejce. A kromě toho je to trochu jiná situace – zakládat smlouvu a vybírat z ní peníze - nemyslíte? Víte vůbec, kdo to byli či jsou soudruzi, když tady to slovo používáte? Soudruzi by vám vaše peníze sebrali, na nic by se vás neptali a ještě by vás pro jistotu zavřeli. Nedával jste pozor při hodinách dějepisu. Vaše peníze vám spořitelna nedá tehdy, kdy se jí zachce, ale tehdy, kdy o to zažádáte. Běžná je tříměsíční výpovědní lhůta i možnost okamžité výpovědi s poplatkem. To už tak u finančních produktů bývá, víte? Příjem na úvěr ve výši 150 tisíc Kč je u svobodného ručitele požadován zhruba ve výši osm a půl tisíce čistého, u ženatého s dítěte pak příjem obou manželů asi tak šestnáct tisíc. To je opravdu závratně vysoký příjem. Zvláště pak ve vašich kruzích, kde někoho stavební spoření nevytrhne. A na 150 tisíc obvykle stačí jeden ručitel. Jakou zástavu po vás ti imbecilové ze stavební spořitelny chtěli, to jsem z vašeho souvislého textu nepochopil. Doporučuji vám – stavebnímu spoření se rozhodně vyhněte, není to nic pro vás. Alespoň do doby, než začnete přemýšlet hlavou a ne tím, čím dosud.
Co dodat. Hulvát nic než sprostý hulvát
0/0
20.8.2002 0:58

Zástupce

Dokreslení profilu "Brouka Prskavce"
Vážení přátelé, pod tímto textem je příspěvek již zmíněného chytráka Brouka Prskavce.
Téma: "Kde mají nejlepší překlenovací úvěry? a zde je reakce na dotaz klientky a to v plném znění:
Re: (Brouk Prskavec , 13.6.2002 22:13)
K tomu, aby i lidé s nedostatečnými příjmy mohli čerpat úvěr ze stavebního spoření nebo překlenovací úvěr, slouží institut spoludlužníka. Pak můžete být invalidní jak chcete a třeba úplně bez příjmů, nebo v naprosto nevyhovujícím věku a úvěr dostat můžete.
U které že to stavební spořitelny spoří váš švagr? U Allianz??? Tak to se nedivte, že mu tam nechtějí poskytnout úvěr. Ona taková stavební spořitelna u nás totiž neexistuje…
Ale co, to je jedno, že plácáme hlouposti o něčem, o čem nic nevíme. Hlavně že se máme rádi, že?
K tomu, aby i lidé s nedostatečnými příjmy mohli čerpat úvěr ze stavebního spoření nebo překlenovací úvěr, slouží institut spoludlužníka. Pak můžete být invalidní jak chcete a třeba úplně bez příjmů, nebo v naprosto nevyhovujícím věku a úvěr dostat můžete.
U které že to stavební spořitelny spoří váš švagr? U Allianz??? Tak to se nedivte, že mu tam nechtějí poskytnout úvěr. Ona taková stavební spořitelna u nás totiž neexistuje… Ale co, to je jedno, že plácáme hlouposti o něčem, o čem nic nevíme. Hlavně že se máme rádi, že? Tolik kopie: Když pominu to, že svou sprostost napsal v jedné reakci hned dvakrát, tak se zde dopustil několika závažných, zavádějících a neodpustitelných chyb které svědčí o jeho neodbornosti:1) institut = úřad, ve stavebním spoření se může možná napsat statut a ani to se nepoužívá.2) spoludlužník = je osoba zpravidla manželka, druh, družka a takové osoby jsou do úvěrového případu zahrnuty automaticky a jsou to osoby "společně posuzované". Ve stavebním spoření je samozřejmostí možnost tzv "přistupitel k závazku" také jinak "přejímatel dluhu", to je osoba (jak již název napovídá) která přistupuje a přejímá dluh dlužníka (v případě partnerů i spoludlužníka) jehož příjmy nejsou dostatečné a tím dlužníkovi půjčuje příjmy. Toto je pouze stručný výklad.A pokud pan Brouk jak si sám říká, radí klientům tímto způsobem a napadá je, že plácají hlouposti, no k tomu už snad není potřeba nic dodávat, snad jen to, že dělá ostudu stavebnímu spoření, potažmo všem obchodním zástupcům a ještě se vytahuje, že má školitelskou licenci, ptám se ČEHO? V tomto případě si odpovím sám, v hlouposti, lži, překrucování nebo snad v nadávkách a ponižování?!Závěrem nutno dodat, že i nezasvěcený čtenář si udělá obrázek o takovém člověku, stačí si přečíst jeho reakce a příspěvky klientů nebo i postižených spoluobčanů povodní, jak s ním někdo nesouhlasí hned ho osočuje. Ještě jedno doporučení, pane Brouku nejvíce prospějete stavebnímu spoření a i spoluobčanům, když půjdete pracovat rukama, naděláte tím daleko méně škod, i když i zde je možná polemika?!    
0/0
20.8.2002 0:41

Zástupce

Dokreslení profilu "Brouka Prskavce"
Vážení přátelé, pod tímto textem je příspěvek již zmíněného chytráka.
Téma: "Kde mají nejlepší překlenovací úvěry? a zde je reakce na dotaz klientky a to v plném znění:
Re: (rouk Prskavec , 13.6.2002 22:13) reagovat   K tomu, aby i lidé s nedostatečnými příjmy mohli čerpat úvěr ze stavebního spoření nebo překlenovací úvěr, slouží institut spoludlužníka. Pak můžete být invalidní jak chcete a třeba úplně bez příjmů, nebo v naprosto nevyhovujícím věku a úvěr dostat můžete.
U které že to stavební spořitelny spoří váš švagr? U Allianz??? Tak to se nedivte, že mu tam nechtějí poskytnout úvěr. Ona taková stavební spořitelna u nás totiž neexistuje…
Ale co, to je jedno, že plácáme hlouposti o něčem, o čem nic nevíme. Hlavně že se máme rádi, že?
K tomu, aby i lidé s nedostatečnými příjmy mohli čerpat úvěr ze stavebního spoření nebo překlenovací úvěr, slouží institut spoludlužníka. Pak můžete být invalidní jak chcete a třeba úplně bez příjmů, nebo v naprosto nevyhovujícím věku a úvěr dostat můžete.
U které že to stavební spořitelny spoří váš švagr? U Allianz??? Tak to se nedivte, že mu tam nechtějí poskytnout úvěr. Ona taková stavební spořitelna u nás totiž neexistuje… Ale co, to je jedno, že plácáme hlouposti o něčem, o čem nic nevíme. Hlavně že se máme rádi, že? ____________________________________________________________________________ Když pominu to, že svou sprostost napsal v jedné reakci hned dvakrát, tak se zde dopustil několika závažných, zavádějících a neodpustitelných chyb které svědčí o jeho neodbornosti: 1) institut = úřad, ve stavebním spoření se může možná napsat statut a ani to se nepoužívá. 2) spoludlužník = je osoba zpravidla manželka, druh, družka a takové osoby jsou do úvěrového případu zahrnuty automaticky a jsou to osoby "společně posuzované". Ve stavebním spoření je samozřejmostí možnost tzv "přistupitel k závazku" také jinak "přejímatel dluhu", to je osoba (jak již název napovídá) která přistupuje a přejímá dluh dlužníka (v případě partnerů i spoludlužníka) jehož příjmy nejsou dostatečné a tím dlužníkovi půjčuje příjmy. Toto je pouze stručný výklad. A pokud pan rouk jak si sám říká, radí klientům tímto způsobem a napadá je, že plácají hlouposti, no k tomu už snad není potřeba nic dodávat, snad jen to, že dělá ostudu stavebnímu spoření, potažmo všem obchodním zástupcům a ještě se vytahuje, že má školitelskou licenci, ptám se ČEHO? V tomto případě si odpovím sám, v hlouposti, lži, překrucování nebo snad v nadávkách a ponižování?! Závěrem nutno dodat, že i nezasvěcený čtenář si udělá obrázek o takovém člověku, stačí si přečíst jeho reakce a příspěvky klientů nebo i postižených spoluobčanů povodní, jak s ním někdo nesouhlasí hned ho osočuje. Ještě jedno doporučení, pane rouku nejvíce prospějete stavebnímu spoření a i spoluobčanům, když půjdete pracovat rukama, naděláte tím daleko méně škod, i když i zde je možná polemika?!
0/0
20.8.2002 0:32

Finančník

Poděkování
Děkuji všem, kteří se mě zastali, proti zvůli a napadání mé osoby od "Brouka". Přeji všem mým příznivcům dobrou noc a jdu se také konečně vyspat.
0/0
19.8.2002 22:34

UnyaX

Vzkaz pro Brouka
Já myslím, že slovo PARAZIT nemůže přesně vystihnout takového člověka jaký jsi ty Prskavče. Přesnější označení bude spíš KURVA. Zdravím všechny, kteří jsou naší společnosti nějak užiteční. Ostatní běžte do hajzlu a zvláště ty OUKU!
0/0
19.8.2002 19:14

pražák

Povodí Vltavy mohlo rozsah záplav snížit
Čtete velice zajímavý článek o práci Povodí Vltavy v době záplav v HN, páteční vydání.Autorem článku je Vladimír Kaláb.,
0/0
18.8.2002 10:08

Jirka

Ze zahranici
Predem se omlouvam. Vim, ze naprava skod je prednejsi a nikdo se celkem o zahranicni zpravy nezajima. I pro mne je domaci deni pochopitelne prednejsi, ale i za hranicemi jde o neco, co by stalo za pozornost. Cituji :"  Zimbabwske urady za posledni dny zatkly uz 77 belosskych farmaru, kteri se nechteji podvolit ultimatu vlady a odevzdat bez nahrady svou pudu. Hrozi jim az dva roky vezeni."
< color=black>Kde je OSN v tomto pripade a jaktoze nikdo nebroji proti rasismu na bilych farmarich?
< color=black>Vim, ze to jde ted stranou, ale ona je to take katastrofa......
 
 
0/0
18.8.2002 5:51

kazisuk

Re: Ze zahranici
Kdyz si vzpomenu na to divadelko, kolem zenske, ktera si zasukala s jinym a potom ji chteli podle islamskeho prava ukamenovat...ale na farmarich se asi tolik vydelat neda, natoz aby poskytovali sve luno :-)) Zdar
0/0
18.8.2002 8:05

Milos

Re: Ze zahranici
Nejen to. Jeste bliz nez OSN je britske spolecenstvi narodu (BSN). To pred casem delegovalo "trojku" zastupcu, Australii, Nigerii a Jihoafr. Rep., aby deni v Zimbabwe ostrazite sledovala. BSN jim dalo pravomoc okamzite nasadit sankce proti Mugabemu, kdy a jakekoliv uznaji za vhodne. Ted se hlavy tech tri statu "radi".  Problemem je, ze africke staty BSN jako celek nemaji zajem o zadny zasah a jedine zpomaluji veskera rozhodovani.
0/0
18.8.2002 8:35

Finančník

ČR Finanční pomoc
  ČR Finanční pomoc Obchodní ředitel ČMSS, a.s zajistí urychlené financování likvidace následků povodní na nemovitém majetku, formou překlenovacích půjček od 4,3% - 5,9% se splatností až 11 let KONTAKT: Stanislav Raus, 0608/02 96 40; stanislav.raus@cmss-oz.cz
0/0
17.8.2002 23:07

Jaroslav Špunda

Re: ČR Finanční pomoc
Co je to tady za reklamu? Sorry, neuvědomil jsem si, že to Stanislave neděláte pro svůj prospěch, ale chcete pomoci lidem.
Doufám, že se s touto pomocí sem narvou i ostatní obchodní zástupci ČMSS, a.s. 
0/0
18.8.2002 5:06

Finančník

Re: Re: ČR Finanční pomoc
Vážený pane Špundo,
opravdu to nedělám pro svůj prospěch, ale pro pomoc lidem kteří to potřebují, tato služba je pro klienty ČMSS, a.s. zcela zdarma. A jak pomůžete vy
0/0
18.8.2002 9:39

Petr

Re: ČR Finanční pomoc
O pomoci se psalo uz tady http://fincentrum.idnes.cz/fi_osobni.asp?r=fi_osobni&c=A020816_135016_fi_osobni_jlo&t=A020816_135016_fi_osobni_jlo&r2=fi_osobni Je to snad taky jediny clanek, kde svou pomoc nenabizite a tak to cele vyzniva dosti podivne a navic vy to urcite zdarma nedelate, jste prece hodnocen za svou praci a k hodnoceni patri i pocet uzavrenych smluv, nebo se pletu? Ale at uz je duvod vaseho prispevku jakykoliv, patri Vam i ostatnim financnim ustavum podekovani za pomoc kterou nabizite.
0/0
18.8.2002 10:38

Finančník

Re: Re: ČR Finanční pomoc
Vážený pane Petře,
koukněte se znovu na můj článek, jedná se o půjčky, nikoli o uzavíraní smluv. V neposlední řadě si všiměte mé funkce ve spořitelně.
0/0
18.8.2002 12:00

Brouk Prskavec

Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Chcete nám snad tvrdit, že úvěry poskytuje stavební spořitelna bez uzavřené smlouvy? To snad ne..? Jako obchodní zástupce samozřejmě víte, že dostanete provizi nejprve z uzavřené smlouvy a pak ještě za úvěr.
0/0
18.8.2002 13:04

Finančník

Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Vážený pane, bohužel vás nemohu oslovit jménem, asi se za něj stydíte, projevujete se opravdu jako pravý závistivý Čech, o můj prospěch zde opravdu nejde ale jde opravdu pouze o pomoc s vyřízením úvěrů, od mého příspěvku jsem zaznamenal již 68 žádostí o úvěr z celé ČR a kupodivu 60 zájemců o tuto pomoc již smlouvu mají, rád za každým zajedu a vězte, že mé náklady převýší výdělek. Ale vy raději budete psán blbosti a urážky, jděte raději něco dělat, třeba jako já odklízet bahno a bordel a to jsem ředitel.
0/0
18.8.2002 13:22

Brouk Prskavec

Re: Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Předpokládám, že jako ředitel, nejste odměňován za překlenovací úvěry a především, že nejste odměňován za objem obratu. Rovněž je to pro vás velmi nezajímavá příležitost k rozšíření klientského kmene. Kolik toho bahna odklidíte sezením u počítače, pane řediteli???
0/0
18.8.2002 13:31

Finančník

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
poslední reakce, opravdu již musím jít pracovat, udělejte totéž a přestaňte urážet naší i ostatní spořitelny svými přihlouplými reakcemi.
0/0
18.8.2002 13:37

Brouk Prskavec

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
V celé naší diskuzi jsem nenašel z vaší strany nic, než emotivní výpady. Je smutné, že člověk zastávající pozici "ředitele" v největší stavební spořitelně v ČR není schopen věcně obhájit to, co napsal.
Těch 68 reakcí bych si docela rád přečetl. Jistě se to hemží poděkováními za nezištnou pomoc, že? Vžtyť koneckonců lidé s vyplavenými domy a byty jistě teď nemají nic jiného na práci, než sedět u internetu.
Myslím, že jste neudělal dobrou reklamu ani sobě, ani ČMSS. Doufám, že si tuto diskuzi přečte co nejvíce vašich kolegů. Budou alespoň vědět, co jste zač, pokud to již dávno nevědí.
0/0
18.8.2002 14:14

SETI

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
18.8.2002 14:21

SETI

příspěvek obsahoval nepřípustné výrazy
(Příspěvek zrušen)
0/0
18.8.2002 13:44

Brouk Prskavec

Re: Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Informace ze serveru ČMSS:
Stanislav Raus, Kyjevská 323, Děčín IX, obchodní zástupce, od 1.5.2002 působnost v okrese Chomutov, pozn.: privát
Přeji hezký den, pane řediteli.
0/0
18.8.2002 14:39

SETI

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Brouku, díky za info, Napíšu panu řediteli děkovný dopis. To co jsi právě udělal je Tvá vlastní hloupost a pokud nepodá trestní oznámení on tak to budu já. Uvědom si, že z Tvého IP se dá zjistit naprosto vše. Já se jmenuji Jan Zahradník a jsem z Troubek a tudíž vím, že ČMSS zde udělala největší kus práce a pomoci. A teď dej pozor byl tu i pan Stanislav a zkus tu něco říct proti němu, tak Tě lidé ukamenují. Ty jsi totálně hloupý člověk který se skrývá za anonymitu tohoto fóra.
0/0
18.8.2002 15:00

Brouk Prskavec

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Nejste náhodou vy a pan Finačník jedna a ta samá osoba? Tahle diskuze nemá cenu.
Klidně podejte trestních oznámení kolik chcete. Uvedené informace jsou veřejně dostupné. Možná bych mohl podat i já nějaké to oznámení na vás, co myslíte. Třeba za vyhrožování. Nebo za ty sprosté urážky ve vašich příspěvcích.
0/0
18.8.2002 15:10

SETI

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Ne tak to opravdu nejsem.
Ale nemá cenu zde s Vámi diskutovat, děláte vše a neumíte nic pořádně, kašlu na Vás, jste ignorant.
0/0
18.8.2002 15:20

Finančník

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Pane Prskavec, píšu Vám za mého manžela, který pomáhá při odklízení skod po povodních v Děčíně. Děkujeme Vám za reklamu aspoň si Ti co to budou potřebovat mohou napsat o pomoc. Přestaňte se konečně navážet do mého manžela a jděte také pomáhat.
0/0
18.8.2002 15:12

Brouk Prskavec

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Neschovávejte se za manželku. Reklamu jste si udělal sám a k vaší škodě ne moc dobrou.
0/0
18.8.2002 15:18

Finančník

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Nemá cenu zde s Vámi diskutovat, manžel měl pravdu, že jste zamindrákovanej a neschopnej člověk, který se neodváží ani podepsat pod své nesmysly. S pozdravem JUDr. Rausová Helena.
0/0
18.8.2002 15:27

Brouk Prskavec

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Míru mé zamindrákovanosti a neschopností zrovna vy můžete stěží posoudit. Rozhodně ale nejsem schopen toho, čeho pan Raus, a to zneužití tohoto serveru k reklamě na své kšefty a bezostyšnému předstírání, že se jedná o humanitární pomoc. Stejně jako on, i já mám možnost tuto „pomoc“ nabídnout, ale nikdy by mě nenapadlo dělat to tímto způsobem. O tom, čeho jsou schopni někteří zástupci stavebních spořitelen, především ti, kteří chtějí své „schopnosti“ náležitě prokázat, se přesvědčuji často. A je mi za ně stydno. Stejně jako v tomto případě.
0/0
18.8.2002 18:52

Brouk Prskavec

Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Jestli vám šlo o nezištné upozornění, že vaše stavební spořitelna konečně, alespoň pro záplavami postižené občany, snížila úroky z překlenovacích úvěrů na úroveň blížící se realitě, stačilo tuto informaci napsat. Penězchtiví zaplavení si jistě kontakt na ČMSS bez problémů najdou. Bohužel jste tento server zneužil a udělal jste si z něj obyčejný billboard. Povodně opadají, supi se slétají…
Pro stavební spořitelnu to není ani tak velké humanitární gesto, jako spíš příležitost poskytnout nějaké ty překlenovací úvěry navíc, za halasného troubení o snižování úrokových sazeb, které by stejně v dohledné době musela snížit, protože jsou nehorázně vysoké. Opravdu nic než kšeft. A už vůbec nechápu, v čem je ta zásluha vaše a čím tak pomáháte. Tím, že jste obchodním zástupcem stavební spořitelny? Milý pane, to já jsem také, ale nedělám si z toho zásluhu, je to prostě moje práce. A za kolegy, jako jste vy, se upřímně stydím, protože o nás jako celku vytvářejí negativní obraz u veřejnosti. P.S. Tou českou vlaječkou jste tomu dal korunu.
0/0
18.8.2002 12:43

Finančník

Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Jte dosti neslušný člověk a pokud jse zástupce nějaké stavebni spořitelny, tak nechápu proč Vás již nevyhodili, já bych to z titulu mé funkce již dávno učinil.¨Co se týče úroků, pane jsme nejníže ze všech bank v ČR.
ps. slušný člověk se podepíše svým vlastním jménem.
0/0
18.8.2002 13:00

Brouk Prskavec

Re: Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Zastáváte-li v ČMSS nějakou funkci, kterou se tu neustále oháníte, je to na pováženou. Vaše jednání je slušnosti vzdálené na hony. Výši vašich nepovodňových úroků nebudu komentovat, je to poněkud mimo rámec této diskuze, nicméně vaše tvrzení o „nejnižších úrocích ze všech bank v ČR“ je velmi odvážné.
0/0
18.8.2002 13:25

Finančník

Re: Re: Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Jste totálně mimo v % je vidět, že neznáte vůbec situaci na bankovním trhu, jdu raději odklízet bahno do ulic a Vám doporučuji totéž. Již se nemíním vybavovat s člověkem který pouze uráží a jinak nic neumí. Pravděpodobně pracujete pro Buřinku, tam Vás na to skolí, koukněte se na  úrokové sazby bankovních ústavů a pak někoho napadejte.
0/0
18.8.2002 13:33

Brouk Prskavec

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Od Buřinky nejsem, ale pokud jste zmínil zrovna ji, jistě víte proč. Na rozdíl od ČMSS začala poskytovat překlenováky pod 5% a nepotřebovala si z toho dělat povodňovou dobročinnost. Žádné povodně v té době totiž ještě zdaleka nebyly. Rovněž přechod na tarif 40:60 jim hodně pomohl, o roční rezervaci úvěru po vybrání účtu po pěti letech ani nemluvě. V tom má ČMSS (a nejen ona) opravdu co dohánět. Reálie stavebního spoření v ČR znám docela dostatečně. Lišku nevyjímaje. A závislý na jedné stavební spořitelně také nejsem (na rozdíl od vás), takže si mohu dovolit dívat se na situaci objektivně a ne klientům jen něco vecpat, jako to dělají dealeři stavebních spořitelen. Všemi možnými způsoby, dokonce i inzercí na stránkách určených k diskuzi. Čímž netvrdím, že klientům v některých případech nedoporučuji ČMSS.
0/0
18.8.2002 15:00

Petr

Re: ČR Finanční pomoc
Vazeny pane Rausi, jste totalne mimo. Napadat nekoho ze dela u Burinky a ze je tam skoli na urazky, to nemuzete myslet vazne. Jdete radeji opravdu odklizet to bahno, tam se muzete uklidnit a napsat rozumne vysvetleni Vasich prispevku.
SETI mel by ses taky uklidnit, nikdo nenapada financni ustav jako celek, ale pouze se pta co vedlo vyse zmineneho zamestnance psat v noci do vsech prispevku kontakt pouze na svou osobu, jako by byl jedinym zastupcem CMSS.
0/0
18.8.2002 15:02

SETI

Re: Re: ČR Finanční pomoc
No to jistě není jediným zástupcem, ale pomoci mohou všichni zástupci a pan Stanislav již pomohl a to ve více případech, aspoň u nás má velice dobré jméno, já ho bohužel osobně neznám, ale mnoho lidí od nás ano a nedají na něj dopustit.
0/0
18.8.2002 15:32

Finančník

Re: Re: ČR Finanční pomoc
Stavěl sem se doma převléci, protože jsem bohužel spadl do Labe při vytahování topícího se psa, nestačím se divit co špíny jste nakydali na mou hlavu, ale děkuji i těm kteří se ně zastali. Ano jsem Obchodní zástupce ČMSS, a.s. a jsem na to patřičně hrdý, že mohu pracovat pro tuto spořitelnu kde zastávám funkci obchodního ředitele, každý z pracovníků ať je na jakékoli funkci je obchodní zástupce. Již 16.8.2002 jsem posílal meil na IDnes kde sem uváděl rozhodnutí našeho představenstva o vyčlenění prostředků a snížení úroků. S upozorněním, že se zájemci mohou informovat u zástupců ČMSS, a.s.
K věci "Buřinky" je to pouze prezentace jejích pracovníků kteří přešli do naší spořitelny a opravdu jsou to jejich vlastní slova, při setkáních jim vyprávějí jak sou super a že ta "Liška" je nejhorší a pod (bohužel nejsou jediní, ale výsledky hovoří jasně v náš prospěch). tím jsem nechtěl nijak znevažovat práci Buřinky, jistě tam jsou super lidé, kteří mají svou práci stejně rádi jako já.
No nějak sem se rozepsal a už zase musím běžet makat a pomáhat a opravdu zdarma!!! A vůbec mi to nevadí protože rád pomáhám lidem v nouzi.
 
0/0
18.8.2002 17:46

Brouk Prskavec

Re: Re: Re: ČR Finanční pomoc
Jestli skutečně pomáháte lidem postiženým povodní odklízením bláta a podobně, je to chvályhodné a máte můj obdiv. To ovšem nijak neomlouvá to, že jste tyto stránky zneužil pro inzerci na své soukromé kšefty a celé to prezentoval dokonce jako nezištnou pomoc. Snažíte se mlžit a hrát na city, ale jen mícháte jablka a hrušky.
0/0
18.8.2002 19:09

Najdete na iDNES.cz