Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Sto jeden hlas pro

Nebylo to tak napjaté jako papežské konkláve. Žádné čekání na bílý kouř nad Sixtinskou kaplí. Očekávatelná poslanecká rutina okořeněná opozičními průtahy. Ne však takovými, aby poslanci zbytečně riskovali další den v budově sněmovny.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

posledni emigrant

Sracku.
Kazda vi, ze kdyz neco smrdi, pak je to hovno.
Clovek si jej setre, pokud do nej slapl, stejne tak po beletristice Mistra "dracich hlavicek" pana Janoura Jandaka.
janour Jandak ma uz i barak na Bulovce.
Jeho predci byli od dob krale Vladislava sami anti(marxisti).Podivejte se na jeho dosud nezverejnenou fotografii- vim, nemuze za to, ale ta tvar uz neco rika...
P.E.
 
0/0
8.8.2002 17:42

Jiří Procházka

Dráček zvedá hlavu ?
Pane redaktore,
říkáte, že "Hlavičky socialistického dráčka se zvedají ... ". Z toho vyplývá, že podle vás až doposud byly nezvednuté, dokonce snad položené ? Co se tady tedy vlastně dělo v těch devadesátých letech, na která p. Klaus tak rád vzpomíná ? Peníze tekly ze státních bank (jejichž privatizaci p. Klaus a jeho přátelé zabránili) přes bankovní "úvěry" do kupónově "privatizovaných" podniků, kde mizely částečně rozkradené v opravdu soukromých s.r.o. a částečně na kontech spokojeně zaměstnaných občanů, kteří radostně volili ODS. To vše za potlesku komentátorů MF dnes. To nebyl socialismus ? A co to tedy bylo ? Nemohl byste nám to vysvětlit ? To se to vládlo, panečku, to byla radost. Jenže nakonec to všechno skončilo v Konsolidační agentuře a nyní to musíme zaplatit.  A tohle všechno vám pane redaktore nevadí, to nebyl dráček, vám vadí, že nová vláda sepsala jakési prohlášení. Aniž by cokoli udělala, už je špatná.
Řeknu vám k tomu už jenom jednu věc. MF dnes jsou už dnes docela zajímavé noviny, pokud odhlédneme od politické publicistiky. Ale ta je tak katastrofální, že je to až k nevíře. Probuďte se a přestaňte už s těmi povrchními brepty, začněte skutečně problémy analyzovat. Pokud na to nemáte, nechte politickou publicistiku být, je to opravdu hrozné.    
0/0
8.8.2002 11:44

Bogan

Re: Dráček zvedá hlavu ?
Co teď budete pane Jandourku dělat, když pan Jiří Procházka Vám zatemnil svět a provedl komentář, na který se nezmůže cela investigativní žurnalistika MF Dnes.  No, ale včera jste rozebírali neobyčejné téma jest-li se maj dámy psát s koncovkou - ová  - můžu Vám říct dle mého názoru - skutečně jste tímto fantastickým článkem pohli vesmírem (dneska zase vím, že vosková socha Kylie Minogue má ušpiněný kalhotky - no sláva). Jo pane Jandourku, ale aby jste se sbalil odjel 20 km z paláce MF a zeptal se vobyčejných lidí co si myslí o vládě a o celým tom bordelu - na to už MF, jaksi nezbyl čas.
S pozdravem Bogan
0/0
8.8.2002 12:06

RastanSaga

Re: Dráček zvedá hlavu ?
Naprosto s Vámi souhlasím v tom, že většina politických komentátorů MF Včera przní svou "prací" profesionální práci desítek svých kolegů z ostatních rubrik.  Na straně jedné jména Knap, Saiver, Palička, Chuchma, Spáčilová na straně druhé Kamberský, Bendová, Šídlo, Kučera, Hvižďala atd. Jan Jandourek paradoxně patří k tomu lepšímu, co může publicistika MF Včera nabídnout. Doufám, že mu zůstalo alespoň tolik soudnosti, že v budoucnu neobnaží svou politickou orientaci v celé své nahotě a ubohosti jak se to stalo většině jeho kolegů. Jinak hodně štěstí ve vaší práci pane Jandourku.
0/0
8.8.2002 13:14

Najdete na iDNES.cz