Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

Ministři si přivedli své lidi

Půda pod nohama úředníků některých ministerstev se houpe. Většina nových šéfů si vybrala jiné mluvčí. Někteří už vyměnili své náměstky, jiní se k tomu teprve chystají.
Lidé si budou brzy zvykat na tváře nových mluvčích. Ty můžeme rozdělit do několika skupin. Na stálice, odborníky, ty, které si s sebou ministři přivedli ze svých předchozích resortů, a mediální hvězdy.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

yggo

Když tři ze sedmi jsou všichni
Pokud se podíváte na stránky Ministerstva zemědělství www.mze.cz zjistíte, že ministr Palas má sedm náměstků. Vyměnil tři - to jsou podle vás všichni? Tomu říkám zemětřesení. Ty zakuklené "Srby" si tam ovšem diskrétně nechal.   
0/0
9.8.2002 12:54

johoho

Jak je vytizeny mluvci?
sel bych to delat. Jen by mi nesmeli davat zadne informace, aby vse probihalo tak jak ma. Ja totiz neumim rict mnoha slovy nic.
(nejvetsi pako je Ota Cerny)
0/0
8.8.2002 11:25

Franta Break

Severa v obraně?
No to je sen,tito tzv. "odborníci" i přes hlasy skutečných odborníků zabývající se tématikou jak ekologie, drog či financí vždy vytvoří zákon postavený na hlavu-viz. Severa a jeho famous law!Ve světě se od represe odstupuje,ale on to ví nejlíp!To sem zvědavý,co vytvoří na min. obrany, to zas bude skvost.Hurááááá, 4 roky srandy začínají, vlastně to je nikdy nekončící komedie a lidské blbosti kterou si volíme jako zástupce nás všech, poblahopřejme si!!!
0/0
8.8.2002 9:05

Clyde

Re: Severa v obraně?
Franto, ty jsi trouba, viď? :-))))) Víš, Severa není až tak neobvyklý jméno a asi není jen jeden v Česku. A moderátor Novy, Martin Severa, kterej má dělat mluvku na MinZem asi nenapsal protidrogovej zákon... Jsi svým slovníkem fakt "in", ale rozum trochu zaostává, viď?
0/0
8.8.2002 11:21

sluncevsobe

Jsem-li ministr........
vyberu si, pochopitelně, koho chci jako spolupracovníka! Abych mohl dobře vykonávat svoji práci v relativním klidu, musím mít za zády spolehlivého člověka! Vaše kritické výhrady jsou irelevantní!
                                                          Hezký den  přeji!
                                                                                              Jirka
P.S. Takhle správně by to udělal každý z nás!!!
0/0
8.8.2002 8:59

pozorný čtenář

Hrdý ne Hrubý
Vážení, zřejmě vás ta kauza Srba - Slonková už zmáhá natolik, že jste dokázali změnit jméno potenciálního náměstka ministryně školství Buzkové Karla Hrdého za Hrubého. To je ovšem (H)hrubá chyba!
0/0
8.8.2002 8:59

fromfr

další Srba ...
"Ministr průmyslu Jiří Rusnok si přivedl novou mluvčí s sebou z ministerstva financí. Ze svého předchozího působiště si vzal i nového náměstka Václava Srbu, který na financích dělal vrchního ředitele pro privatizaci." ... buď je Srba tak běžné jméno, nebo je Srbovic rodina tak schopná, nebo ...
0/0
8.8.2002 8:53

doktor

Chyba ministra Mareše
Václav Krása, sám těžce tělesně postižený, jako poslanec sice obhajoval (privátně organizovanou) péči o postižené, byl však vždy zásadně proti státní nebo komunální péči o ně. Jinak se jevil vždycky jako zarputilý liberál a pravičák, vystupující proti jakékoliv solidaritě či zákonům třeba jen zavánějícím sociálním cítěním a solidaritou s lidmi sociálně nebo ekonomicky slabými. Ve Špidlově vládě to bude kozel v roli zahradníka.
0/0
8.8.2002 8:49

rejpal

????
Kateřina Šůlová odbornice? To je snad vtip A jestli odbornice, pak teda na co
0/0
8.8.2002 8:04

Clyde

Re: ????
Co třeba to, že byla DOBRÁ MLUVČÍ i v Duze, co? Nemohla by tohle bejt odbornost, rejpale?
0/0
8.8.2002 11:28

rejpal

Re: Re: ????
Předpoládám znalosti odborné, nikoli kecací!
0/0
8.8.2002 12:41

Clyde

Re: Re: Re: ????
No jo, ale v čem je odbornost mluvčí(ho) potřebnější než právě v tom, aby byl dobrý mluvčí? V čem Ti schází odbornost u Šůlové? Kromě toho je, pokud vím, navíc absolventkou Přírodovědecké fakulty UK... Co ještě víc ti tam chybí, že jsi ji tak rychle poslal do kytek?
0/0
8.8.2002 14:05

rejpal

Re: Re: Re: Re: ????
Nechybí, naopak přebývá. Duha.
0/0
8.8.2002 15:17

Jirka

Ale Ambrozek
již stihl natahat si tam další ekofašisty - jako by ti Kužvartovi byli málo. Ale za koho že to ten Ambrozek vlastně kandidoval? Za katolíky nebo za zelené? Lidovci se asi začínají divit - dobře jim tak.
0/0
8.8.2002 7:49

Clyde

Re: Ale Ambrozek
Jirko, Jirko. Ty jsi takovej chytrej. Co to podle Tebe znamená "ekofašista"? A v čem splňuje definici "ekofašisty" Karolína Šůlová? Jaký "ekofašisty" si "přitáhl" na MŽP Kužvart? By the way, Jiříku, Ambrozek kandidoval za Koalici a v programu měl přesně to, co teď říká jako ministr. Ostatně totéž říkal už šest let tomu nazad jako poslanec... Ale chápu, že takovej chytrák jako ty to pochopit nedokáže.
0/0
8.8.2002 11:34

Najdete na iDNES.cz